Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Καλοκαιρινό meeting ~discuss

Summer Καλοκαίρι #ποτάρες Χελλ ανιμε;

  • Please log in to reply
112 replies to this topic

Poll: Καφές ή κάτι άλλο (22 member(s) have cast votes)

Τι θέλετε;

  1. Καφές (8 votes [36.36%] - View)

    Percentage of vote: 36.36%

  2. Σουβλάκια στη πλατεία (2 votes [9.09%] - View)

    Percentage of vote: 9.09%

  3. Περίπτερο, Μπύρα, Παγκάκι, Repeat (4 votes [18.18%] - View)

    Percentage of vote: 18.18%

  4. Φαγάκι (4 votes [18.18%] - View)

    Percentage of vote: 18.18%

  5. Δεν με νοιάζει, ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ #ΜΠΕΣΤΦΡΕΝΤΖ (4 votes [18.18%] - View)

    Percentage of vote: 18.18%

Vote Guests cannot vote

#1 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 June 2018 - 11:42

~ ΚΑ ΛΟ ΚΑΙ ΡΑ ΚΙ ! ~

 

giphy.gif

 

 

Μιας και που Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΑΣ GUNMASHA ήθελε να ανέβει Αθήνα να γνωριστούμε και ΤΟ ΔΗΛΩΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ, ας ξεκινήσουμε ένα θεματάκι για το πότε θα προχωρήσουμε σε δημόσια διαπόμπευση του για την μανία του με τα Katanagatari Monogatari. 

 

Πέρα από τη πλάκα πείτε πότε βολεύεστε για να κανονίσουμε μέρα και ώρα. Πιστεύω 7/7 14/7 είμαστε καλά, θα χουν τελειώσει όλοι με εξεταστικές και φυσικά θα έχει πιάσει τους 40C που είναι η ιδανική θερμοκρασία για την διεξαγωγή μιας συνάντησης. Προτεινόμενα σημεία συνάντησης φυσικά κέντρο για να λιώσουν καλά καλά οι σόλες από τα παπούτσια των συμμετεχόντων.


Edited by Hazuki, 17 June 2018 - 21:42.
Fixed

rsrGbGx.gif

#2 TheGunsmasha

TheGunsmasha

    Μεθυσμένο τζίνι

  • Members
  • 548 posts

Posted 10 June 2018 - 11:59

ΠΡΏΤΟΝ!!! Το άτομο που σκέφτηκε να αστειευτεί και να γράψει Katana- αντί για Mono- -gatari δεν έχει χιούμορ!


Δεύτερον, μετά τις 27/6, με εξαίρεση διαδικαστικά για το πτυχίο, δεν θα έχω καμία υποχρέωση, με το καλό. Προφανώς, να έχουμε κανονίσει μέρες πριν ώστε να ξέρω πότε θα ανεβώ και σε ποιον φίλο θα γίνω μπαστακας. Μην του σκάσω φαντης μπαστουνης του ανθρώπου.

Ανυπομονώ!

a9bb424676cde0a810baad4738abdc507ea343bb


''Anime characters are like actors nowadays. Φοράνε νέες περούκες και glitter και παίρνουν ρόλους και σ'άλλες σειρές.''

-Ένας σοφός πρίγκιπας

''Πάντως βλέπω τις υπογραφές και για πρώτη φορά ο Guns φαίνεται να έχει superior taste απο θέμα εμφάνισης μόνο, για χαρακτήρες δεν ξέρω.''

-Kai, 6//11/2018


#3 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 10 June 2018 - 13:42

Για εμένα ο Ιούνιος είναι ο μήνας "Shut th f** up and read b***" έτσι 7/7 η και 8/7 στο Θησείο που συναντηθήκαμε και πριν μου είναι spot on η και ποιο Νότια κατά Πειραιά μεριά.

 

Εναλλακτικα μπορούμε να κανονίσουμε Παραλία την ίδια ημ/νια ;) πχ http://plank.gr/artemida

Για να έχει χώρο να παρκάρω το Gundam τπτ άλλο, γιατί εαν πάρω το Shinkalion θα πρέπει να το Αφήσω είτε Ελ. Βενιζέλος είτε σταθμό Λαρίσης και δεν βολεύει, ακόμη δε Θησείο θα είναι και strimokol για Gundam.


Edited by pc_magas, 10 June 2018 - 13:50.


#4 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 June 2018 - 13:54

Ok διόρθωση έγινε για να μην υπάρχουν υποψίες για διασπορά ψευδών ειδήσεων (και τα λοιπά) από το υπερβολικά ευυπόληπτο σάιτ μας! Συνεχίστε!

Δυστυχώς πιο νότια δεν γίνεται, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΝΥΤΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Παραλία, ακούτε ρε τι λέει, ποια παραλία, στα τσιμέντα μέσα θα σας χώσω να λιώσουν τα κοκκαλάκια σας.

Την τελευταία φορά που κάναμε meeting στην παραλία (τότε την εποχή τη Ατλαντίδας), κατά την αποχώρηση έγινε ατύχημα με νεκρό!

Τουμπάρισε αυτοκίνητο και πέθανε το σκυλί που ήταν μέσα! Κάτι άσχετοι ήταν αλλά συνέβη ενώπιον μας!  :wet2:


rsrGbGx.gif

#5 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 10 June 2018 - 17:44

χμμμ λογικα βολευει, ρε αν ειναι δεν παμε και σε καμια παραλια



#6 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 June 2018 - 18:40

Αφού το θέλει ο λαός ναι μπορούμε να πάμε και σε καμιά παραλία.


rsrGbGx.gif

#7 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 10 June 2018 - 19:07

Τί δημοκράτης θε μου!


xbJ3b2w.jpeg


#8 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 10 June 2018 - 19:14

Ό,τι μπορούμε!  :riiight:


rsrGbGx.gif

#9 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 10 June 2018 - 20:28

Youtube Video


フカフカ

#10 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 10 June 2018 - 22:31

Εαν είναι νομίζω συγκοινωνία βολέυει Αρτέμιδα αλλά που θα συναντηθούμε είναι το θέμα εκεί ή στα τσιμέντα; Για να πας λέει έχει ένα Λεωφορείο απο Νομισματοκοπείο.



#11 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 10 June 2018 - 23:25

Γιατί όχι και σε μια ωραιότατη παραλία σε κανα νησί? Ή και εξωτερικό αν βολεύει η συγκοινωνία...

 

Τί λες μωρέ και εσύ που θα πάμε στην Αρτέμιδα, την παλεύεις καθόλου?


xbJ3b2w.jpeg


#12 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 10 June 2018 - 23:41

meeting στις Αζόρες, πλς!  :thatsit:

 

νομίζω καλύτερα για τον κλασικό καφέ και κέντρο, γιατι βλέπω να  ψαχνόμαστε σαν τον Ζόρο και σε άλλες περιοχές ο καθένας :bahhh: 

η να πνιγόμαστε στη πορεία! όλα παίζουν!


Edited by GhostPrince, 10 June 2018 - 23:42.

フカフカ

#13 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 11 June 2018 - 09:47

Μία είναι η παραλία που μπορεί να φιλοξενίσει ένα anime meeting.

 

Παραλία ΕΔΕΜ

 

Εύκολα προσβάσιμη μέ ΤΡΑΜ, έχει καφετέρια απλά η παραλία δεν είναι και η καλύτερη. 


rsrGbGx.gif

#14 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 11 June 2018 - 13:36

Δεν ξέρω εάν το πετραίλεο έχει καθαριστεί από εκεί. Εαν θυμάσε μέχρι την Βουλιαγμένη είχε φτάσει το πετρέλαιο από το Ναυάγιο.

Γιατί όχι και σε μια ωραιότατη παραλία σε κανα νησί? Ή και εξωτερικό αν βολεύει η συγκοινωνία...

Τί λες μωρέ και εσύ που θα πάμε στην Αρτέμιδα, την παλεύεις καθόλου?

Και που να πάμε Βουλιαγμένη με το πετρέλαιο;

Plz πως στο καλό κάνεις delete το post sou για να το κάνω merge ε το απο πάνω;

Edited by Hazuki, 11 June 2018 - 14:30.


#15 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 12 June 2018 - 12:21

Εχω έρθει και εγώ Αθήνα και με βολεύει και μένα απλά αν γίνει Σ/Κ θα προτιμούσα απογευματάκι γτ πρωί δυστηχώς δουλεύω.


                                                                                                                                                09pntFA.png?1




Also tagged with one or more of these keywords: Summer, Καλοκαίρι, #ποτάρες, Χελλ, ανιμε;