Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία

Η Νύχτα Πέφτει Στην .aNiMe//GR Town: Lab Edition

roleplaying Παλέρμο 2013 Παλέρμο

  • Κλειδωμένο Θέμα Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
179 replies to this topic

#31 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:26

Ημέρα 1

 

Η νύχτα που πέρασε ήταν πολύ δύσκολη. Σχεδόν κανένας δεν είχε καταφέρει να κοιμηθεί, και όλοι ανυσηχούσαν καθώς στο κεφάλι τους αντοιχούσαν οι λέξεις «πειράματα» και «θάνατος».Τι μουρλός που θα πρέπει να ήταν αυτός ο Franken Stein, σκεφτόντουσαν...

Το γεγονός πως είχαν μαζευτεί όλοι εδώ, χωρίς να έχουν ιδέα το που ακριβώς βρίσκονται ή το πως ήρθαν, δεν βοηθούσε στο να τους ηρεμίσει. Πολλοί κατέφευγαν στον πανικό, και άλλοι προσπαθούσαν να βρουν μια λογικότερη λύση και εξήγηση.

 

«ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ!»

Φώναξε ο Stein καθώς μπήκε με δύναμη στο δωμάτιο, δείχνοντας ανύσηχος.

«Σας περιμένουμε όλους στο σαλόνι. Παρακαλώ μαζευτείτε.»

 

Σιγά σιγά αρχίσαν να σηκώνονται και να ξυπνάνε όλοι, και μαζευτήκαν στο σαλόνι, το οποίο ήταν γεμάτο καπνούς και αποτσίγαρα.

Ο November 11 πήγε να παραπονεθεί, αλλά αποφάσισε να μην μιλήσει ακόμα, για να μη δημιουργηθούν φασαρίες πριν μάθει τον λόγο για τον οποίο τους φέραν εδώ.

 

Franken Stein

PR4YvpC.jpg?1

Λοιπόν αγαπητοί, όπως θα έχετε παρατηρήσει, εγώ και ο συνεργάτης μου, σας καλέσαμε εδώ για να διεξάγουμε ένα απ’τα μεγαλύτερα πειράματα που έγιναν ποτέ.

Ω, μα μην αρχίζετε τα μουρμουρητά, θα είχατε την τιμή να βοηθήσετε, θα έπρεπε να χαίρεστε!

Τέλος πάντων, προέκυψε ένα μικρό προβληματάκι, το οποίο ανέτρεψε το πείραμα...

Ένας ιός ξέφυγε απ’το εργαστήριο...δηλαδή το πίσω μέρος του σαλονιού, και... μόλυνε μερικούς από εσάς.

 

Τα συμπτώματα δεν ξέρουμε ακόμα τι ακριβώς μπορεί να είναι, αλλά οι άνθρωποι που έχουν μολυνθεί είναι πολύ σημαντικό να βρεθούν όσο πιο γρήγορα γίνεται και να παραδωθούν σε εμάς, που θα τους περιποιηθούμε κατάλληλα.

Σε αυτό φυσικά, είναι απαραίτητο να βοηθήσετε. Παρακαλώ να μας ενημερώνετε στο τέλος κάθε ημέρας για το ποιοί πιστεύετε πως είναι μολυνσμένοι, και η πλειοψηφία θα αποφασίζει.

 

Επίσης, αν πριν δεν σας επιτρέπαμε να φύγετε μια, τώρα δεν σας επιτρέπεται δέκα. Προειδοποιώ πως και εγώ και ο Okabe είμαστε οπλισμένοι και δεν θα διστάσουμε να σας βλάψουμε αν δούμε πως δεν συμμορφόνεστε.

*πλατύ χαμόγελο*

 

Οι ρόλοι μοιράστηκαν, οι αθώοι δεν πήραν pms, μόνο όσοι έχουν ρόλους.

Η νύχτα ξαναπέφτει την Παρασκευή στις 5:30-6:00 μ.μ.

Από εδώ και μπρος ψηφίζετε με κόκκινο αυτούς που θεωρείτε ενόχους.



#32 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:36

Mask

qF0lxzS.jpg

 

*τρέχει από 'δω κι από 'κει φωνάζοντας ένα όνομα*

 

Haruka! HARUKA! HARUKA...! (iristella)

 

*γυρνάει το κεφάλι της στην γωνία του τοίχου*

*μουρμουρίζει ακατάληπτα*


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Theodore :D: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:37


#33 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:50

Makunouchi Ippo

 

MakunouchiIppo_zps7acc1753.png

 

 

 

 

 

Τι ακριβώς εννοείτε ιός; Για να υπήρξε μόλυνση πρέπει να υπήρχε επαφή, που σημαίνει ότι ο ιός βρισκόταν στον συγκεκριμένο χώρο, ή πολύ κοντά! Ο μόνος τρόπος για να γίνει αυτό είναι είτε να τον δημιουργήσατε εσείς, είτε να τον ανακαλύψατε κάπου. Επιστημονικό εργαστήριο είναι εδώ πέρα, δεν είναι καθόλου απίθανο. Εξηγήστε μας που είμαστε, σας παρακαλώ! Τι πείραμα είναι αυτό; 

 

*χωρίς να παίρνει κάποια απάντηση στα ερωτήματα του από τους οικοδεσπότες τους, ο Ippo στρέφεται προς τον God Almighty (Osama Bin Laden)*

 

Θεέ μου, μήπως τυχαίνει να ξέρεις κάτι γι'αυτό;



#34 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:53

2968942_1345779975349.87res_498_323.jpg

Shikamaru (Babba)

 

 
Θα ήταν εύκολο να τους επιτεθούμε όλοι μαζί και να τους ξεκάνουμε, αλλά έτσι δε θα γυρίζαμε πίσω.
Επίσης, όλοι αυτοί οι φασαριόζοι δεν είναι άνθρωποι στους οποίους θα μπορούσα να βασιστώ.
Με τόσους αστάθμητους παράγοντες, καλύτερα προς το παρόν να παίξω το παιχνίδι τους.
Αυτός ο ιός που αναφέρουν, ακούγεται επικίνδυνος.
Το βασικό είναι να αρχίσουν όλοι να μιλούν, ώστε να συγκεντρώσω στοιχεία για αυτούς.
 

«Έι, Ubik(OdyMonaxos), σου έφαγε η γάτα τη γλώσσα;»


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Babba: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 18:55

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#35 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1.231 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:08

Laharl Krichevskoy
409px-D1_Laharl_07_Bust.jpg



Μου την σπάει το μονίμως χαμογελαστό προσωπείο σου μάσκα(theodore), μήπως θα ήθελες να σε βοηθήσω να το αφαιρέσεις; *βγάζει την λεπίδα του από την θήκη*

Edit: Λάθος image link


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Vagelio: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:09

Δημοσιευμένη  εικόνα
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#36 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:23

Ubik_Manga.jpg

 

Ubik

 

Χα! Υπέροχη ερώτηση, Shihamaru. Περίμενα ν' αρχίσει η πραγματική τελετή. Περίμενα την ώρα για να πω κι εγώ τις ιστορίες μου...

 

Hoshi (redqueen), πιστεύεις πως τώρα μπορείς να πραγματοποιήσεις το όνειρό σου; Όσο ασήμαντο κι αν φαίνεται στους άλλους, όλη σου η ζωή από τότε που γεννήθηκες στοχεύει στο να δημιουργηθεί αυτός ο δίσκος. Και τώρα, κάποιος απειλεί να γκρεμίσει το όνειρό σου. Δεν μπορείς να σταματήσεις εδώ! Όλες σου οι θυσίες Κάλεσέ μας και θα σου δώσουμε τη δύναμη να το πραγματοποιήσεις, να σταθείς πάνω από τον άνθρωπο, να γκρεμίσεις όλα τα εμπόδιά σου!

πάλι μολυσμένοι; δε μου γεμίζουν το μάτι για έναρξη παλέρμο, τους θέλω να σκοτώνουν από την πρώτη μέρα :P άντε να κάνεις rp αυτό το χαρακτήρα όταν δεν έχει ανοίξει μύτη 

edit, δεν έπιασε την πρώτη φορά το χρώμα στα offtopic


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από OdyMonaxos: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:23


#37 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:41

tumblr_mseyp5Susd1r4jfevo2_500.gif

 

AAAAAAAAAA!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΝΤΕΕΕ!!!!  IOOΣ ΙΟΟΟΣ, ΤΙ ΙΟΟΟΣ!!! Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΦΙΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑΑ, ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕΕ, ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ, ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙΙΙΙ!!!!!!!!

 

*ουγκ* ουφχ* ουφ*

 

Σε τέτοιες πετιπτώσεις συνηθως με αναγκάζανε να μπω στο Eva μου, αλλα α'ότι φαίνεται τώρα δε θα χρειαστεί, εχεχεχε~

τι ανακούφιση~ αν και δυστηχώς δεν βλέπω ούτε τη Rei τριγύρω, ποιος θα σώσει τον άνθρωπινο είδως τώρα???, πειτε μου!!.. ΠΟΙΟΣΣ, Ε ΠΑΤΕΡΑ?? ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΣΕΕΕΕ!!!!!!!

 

*γυρναει το βλέμα μου πέρα δόθε αγχωμένος*

 

ΕΣΥ! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΕΟΣ(OSAMA), ΕΣΥ ΦΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ, Ε-Ε-Ε-ΣΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ!!! ΕΣΥ ΟΜΟΛΥΣΕΣ ΤΟΥΣ ΙΟΥΣ, ΕΣΥ ΕΣΤΗΛΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ!!!  ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΚΟΥΣΑΝΕ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝΕ, ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ ΤΩΡΑ! ΟΟΟΟΧΙ ΟΟΟΟΟΧΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥ~

 

*κραβγες, κλαψουρίσματα και ουρλιχτά*

 

tumblr_mseyp5Susd1r4jfevo1_500.gif

 

*μουρμουρητό*

 

 

αχ~ τι θα γινει τω΄ρα..τι θα γινει τωρα....την έχουμε άσχημα,,την την.....δε μας εφτανε η παραξενη αυτή τηλεμεταφορα σαυτο το σκοτεινό δωμάτιο, και οι παράξενοι τύποι που λένε οτι θα αμς σκο-σκοτώσ-σουν, θέλαμε και ι-ι-ιουςς...αχα! αχ! ααα! θελώ να πάω σπιτι μου, Asuka που είσαι?~

φοβαμαι,φοββαμαι...βοβααααμαι πως θα εξαφανιστώ....η υ-ύπαρξή μου θα χαθεί....

Β-Ο-Η-Θ-Ε-Ι-Α!


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 19:44

フカフカ

#38 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 20:02

 

Makunouchi Ippo

 

*χωρίς να παίρνει κάποια απάντηση στα ερωτήματα του από τους οικοδεσπότες τους, ο Ippo στρέφεται προς τον God Almighty (Osama Bin Laden)*

 

Θεέ μου, μήπως τυχαίνει να ξέρεις κάτι γι'αυτό;

 

 

 

ΕΣΥ! ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΕΟΣ(OSAMA), ΕΣΥ ΦΤΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ, Ε-Ε-Ε-ΣΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ!!! ΕΣΥ ΟΜΟΛΥΣΕΣ ΤΟΥΣ ΙΟΥΣ, ΕΣΥ ΕΣΤΗΛΕΣ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ!!! ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΚΟΥΣΑΝΕ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝΕ, ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΛΥΝΣΕΙΣ ΤΩΡΑ! ΟΟΟΟΧΙ ΟΟΟΟΟΧΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥΥΥΥΥΥ~

 

 

 

God

 

1539462772_3130138634_blasphemy_answer_1

 

(ξεφυσάει καπνό χαλαρά και ήρεμα που στροβιλίζεται και δημιουργεί αγγελάκια)

 

Ναι, ναι, το έχω ξανακούσει το παραμύθι. Δεν έχουμε ποιον να κατηγορήσουμε; Υπάρχει ένας φαινομενικός παντογνώστης στο δωμάτιο; Αφού υπάρχει, σίγουρα φταίει ο παντογνώστης! Μα και βέβαια, είναι τόσο προφανές! Δεν φταίνε ούτε οι Παντοδύναμοι Παντοκράτορες του Κάτω Κόσμου™, ούτε οι ψυχοπαθείς θνητοί, ούτε οι ντυμένοι με μπανάλ ρούχα του περασμένου αιώνα, αλλά ο παντογνώστης που έχει ήδη δικαιολογήσει την κατάστασή του. Πως και δεν το είχα σκεφτεί πιο πριν! Τι ανοησία εκ μέρους μου!

 

Εάν προσέχες τα λόγια μου χτες κύριε Makunouchi Ippo (demonicMC), θα πρόσεχες πως είχα πει ότι έχω έρθει στην γη με περιορισμένες δυνάμεις και ικανότητες, συμπεριλαμβανομένης και της Παντογνωσίας μου. Αυτό το έκανα για δυο λόγους: Πρώτον γιατί δεν θέλω να προκαλέσω πάλι καμιά κατα λάθος Αποκάλυψη και με μηνύσουν χωρίς λόγο οι άλλες δύο Υποστάσεις και δεύτερον γιατί δεν θα είχε πλάκα η όλη φάση αν ήξερα τι θα συμβεί. Αλλά ό,τι θέλεις. Σίγουρα φταίει ο Παντογνώστης, after all, όπως θα έλεγαν και στο United Kingdom.

 

Εσύ από την άλλη Shinji Ikari (Ghostprince), δεν μας τα λες καθόλου καλά. Τι έγινε, προσπαθούμε να δημιουργήσουμε ρεύματα πρωί-πρωί με το καλημέρα;

 

 

(edit: typos)


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Osama Bin Laden: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 20:16


#39 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:
  • LocationPokke Village

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 20:08

Gaius

fire-emblem-gaius.jpg

Ugh... 

Πρώτα οι Risen και τώρα θα εχουμε μολυσμένα πλάσματα που δεν έχουν αισθηση της γευσης. Oh well , τουλάχιστον εχω τα γλυκά μου. Τα οποία θα ήταν περισσότερα αν ο Γκοντ (Osama bin laden) μου ειχε δώσει και μενα ενα γλυφιτζούρι.

Σίντζι (ΓκοστΠρινς) τσιλάξ . Δεν εχει αλλα γλυκά απο εμένα.


v4kFmx.png


#40 Cloudy-Sky

Cloudy-Sky

    ~:vv:~

  • Members
  • 163 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 20:23

Naegi Makoto 

211593.jpg


Damn what is this madness... Είμαι ανάμεσα σε θεούς και δαίμονες και πρέπει να βρω μολυσμένους τρελούς για να επιζήσω αυτό το πείραμα. Τι να κάνει κάποιος χωρίς καμια super δύναμη μπροστά σε όλους αυτούς... Όχι όχι δεν πρέπει να τα παρατήσω. There must be a way to get out of here...

 
Πολύ γρήγορα δεν μαζευτήκανε άτομα κατά του Θεού(Osama)? Σκοπός στην αρχή δεν είναι να ψάξουμε για στοιχεια από εδώ και από εκεί και να βρούμε κάποιο μολυσμένο? 
 
Ποια είναι η γνώμη σου Eul Lee(Kamui)?

Δημοσιευμένη  εικόνα

#41 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2.722 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 20:33

Ross

 

ross6_zps9de63d9a.jpg

 

Ε, ε, είσαι σίγουρος ότι δεν ήταν από το μολυσμένο νερό αντί για τίποτα πιο σοβαρό και τζάμπα γίνεται όλη αυτή η δουλειά; Το ιπτάμενο μεταλαγμένο μαμούνι (OdyMonaxos) δε φαίνεται πολύ μολυσμένο απο γεννησιμιού του;

 

*αφήνει ραδιόφωνο δίπλα από Eul Lee που στεκόταν λίγο πιο πέρα από τη Νίνο*

 

ross4_zps6c1de5c1.jpg

 

Τι αξιολύπητη παράσταση ήταν η χθεσινή Eul Lee (Kamui); Ένας μάγος δεν μπορεί να επιβιώσει στη σκηνή μόνο με με όμορφα λόγια. Η μαμά δε σε μεγάλωσε έτσι! Οι μέρες μας είναι μετρημένες; Ένας άνδρας πρέπει να ζει το σήμερα. Παραείναι μουντό το σέτινγκ, σήμερα χρειάζεται πιο Yuri Geller/X Factor φάση! Και...

 

 

ross_zpsf0f95043.gif

 

Spoiler:

 

Do you believe in magic in a young girl's heart
How the music can free her, whenever it starts...

 

 

 

 

 

 

 


ySss0UF.jpg


#42 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1.889 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 21:41

Himekawa Tatsuya

 

himechan_zpsa6c392bd.jpg

 

Αλλά απ'ότι βλέπω εδώ δεν έχουμε να κάνουμε κάτι άλλο παρά να μιλάμε, τσκ! Και για να μην ακούω άλλον να μιλάει για τα μαλλιά μου, σας βαρέθηκα όλους σας - θεούς και δαίμονες, ό,τι στο καλό είστε - ορίστε, το κάνω τώρα για να μη με πρήζετε.

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE02_

 

Ώρα να σοβαρευτούμε όμως. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς και γιατί αλλά από τώρα οι κινήσεις μερικών είναι παραπάνω από ύποπτες. Αλλά δεν έχω αρκετές πληροφορίες ακόμα για όλους σας *το κινητό δεν πιάνει καλό σήμα, ανακάλυψε ο Himekawa όταν έπρεπε να στείλει 3 φορές ένα μήνυμα * θα πω μόνο πως αυτό το...πράγμα(OdyMonaxos) θα έπρεπε να κρατηθεί για πειράματα έτσι κι αλλιώς, έτσι όπως είναι. Τα μάτια μου καίνε.


setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#43 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1.280 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 21:42

Byakuran

2920685_134381989103314res_500_279_zps73

Ιός; Τι ιός; Είναι κολητικός; :OO
Πολλοί έχουν εναντιωθεί στον Jesus-kun (Osama) και δε καταλαβαίνω τον λόγο, γιατί δημιουργήσατε ρεύμα τόσο νωρίς; Μήπως έχετε κάποιο σκοπό; DDD:
Shinji-kun (GhostPrince) πολύ αγχωμένο σε βλέπω, θες άλλο ένα γλυφιτζούρι; ;D Γιατί ψήφισες τον Jesus-kun (Osama) τόσο γρήγορα;
Και μετά ήρθε ο Gaius-kun (BoredForLife) για μια τρίτη ψήφο! DDD:
Η παρέα έχει γίνει διασκεδαστική, περιμένω περισσότερη συμμετοχή. :DDD


 


tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#44 Duderlady

Duderlady

    Anime Newbie

  • Members
  • 34 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 21:59

Suiseiseki

 

desuupset_zpsdd2925e8.jpg

 

Ιός; Τι ιός; Κολλάνε και οι κούκλες; desu~

Μείνετε όλοι μακριά μου! Θα με κολλήσετε! desu~

 

*τρέχει πανικόβλητη στην πιο απομονωμένη γωνιά του σαλονιού, μονολογώντας σχετικά με το πως θα εμφανιστεί στις αδερφές της, αν κολλήσει κι αυτή τον ιό που κυκλοφορεί στον χώρο*

 

Σκεπτόμενη τα λόγια που άκουσε νωρίτερα: "IOOΣ ΙΟΟΟΣ, ΤΙ ΙΟΟΟΣ!!! Η ΚΑΤΑΡΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ", γυρνάει και ρίχνει ένα σχολαστικό/καχύποπτο βλέμμα στον Ikari Shinji (GhostPrince).

 

Shinji-kun, μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω για την κατάσταση που επικρατεί εδώ μέσα και μας το κρύβεις; desu~

Αν είναι όντως κατάρα, κάπως ήρθε εδώ μέσα, έτσι δεν είναι; desu~

Και ως γνωστόν, ένα συγκεκριμένο άτομο από εδώ μέσα μάχεται τους αγγέλους... desu~


pretentious_samurai_zps33c4c09c.jpg

 


#45 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 10 Σεπτέμβριος 2013 - 22:07

Ikari Shinji[ghostprince]

 

shinji_is_my_anime_duplicate____0_by_roy

 

ΔΙοτί οοοο-π-π-πωςς προεει-ειπα μ-μμας παριστάνει τον θέο, καλεί αγγέλους για να μας καταστράψει! θέλει το κα-κ-κο μας, είναι πολύ επικύνδυνος! Αυτός Ευθύνεται για όλα!!!

 

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΣΙΤΕΥΕΤΕ?? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΤΕ?

 

Φοβαμαι, φοβαμαι, έρχονται έρχωωωνται και δεν υπάρχει και το EVA μου, όλοι ξαφνικά προσπαθούν να με βγάλουν ένοχο, ένοχο, εμενα? γιατι εμενα?  αγκ....ααα.....αααα....τι είναι αυτό το μερός??  αφηστε με στην ησιχεία μουυυυυυ παρακαλωωωωω!!

 

*κλαψ* *κλαψ*

 

Δε ξαναπέρνω γλυφιτζούρια απο εσάς, θέλετε όλοι το κακό μου, θέλετε να με εξαφανίσεται~

Ότι και να λέτε η ψήφος μου παραμένει στον θεούλη!(osama)

 

*κλαψ* κλαψ*

 

Ikari_Shinji.jpg

 

*βάζει τα ακουστικά του και χωνιάζει σε ένα σκοτεινό σηημείο του δωματίου γονατιστός, μουτρωμένος και θλυμένος*

 


フカフカ



Also tagged with one or more of these keywords: roleplaying, Παλέρμο 2013, Παλέρμο