Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία

Η Νύχτα Πέφτει Στην .aNiMe//GR Town: Lab Edition

roleplaying Παλέρμο 2013 Παλέρμο

  • Κλειδωμένο Θέμα Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
179 replies to this topic

#1 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1.194 Δημοσιεύσεις:
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Καταχωρήθηκε 07 Σεπτέμβριος 2013 - 23:09

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR Town: Lab Edition

 

 

Η νύχτα έχει πέσει για τα καλά στο Τόκιο, και όλα κυλάνε με το συνηθισμένο τους ρυθμό. Φώτα και φασαρία γεμίζουν την κεντρική πόλη, αλλά τα προάστια δείχνουν πιο ήρεμα και κοιμισμένα. Εκτός από ένα μικρό σπίτι σε μια παλιά γειτονιά...

 

«ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;»

«Δεν ξέρω.»

«Συγκεντρώσου, δε γίνεται να δουλεύω μόνο εγώ!»

«Δεν ήμουν ποτέ υπέρ αυτού του πράγματος που μόνος σου διοργάνωσες.»

«Ώχου...Γιατί πρέπει πάντα να βλέπεις την άσχημη πλευρά των πραγμάτων; Αυτό που κάνουμε είναι μια πρωτοτυπία! Μια επιστημονική καινοτομία! Μια μεγάλη βοήθ-»

«Μια ικανοποίηση των σαδιστικών σου επιθυμιών μόνο, άσε το παραμύθι.»

«Ναι, αλλά δεν αρνείσαι να βοηθήσεις...Χεχεχε.»

Πριν προλάβει να δοθεί απάντηση, μια τεράστια έκρηξη κάλυψε όλους τους ήχους, και έβαλε φωτιά στο δωμάτιο.

 

«ΑΜΑΝ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ;»

«ΜΗ ΜΙΛΑΣ, ΕΛΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Ο ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ!!»

«ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣ-»

«ΣΚΑΣΕ ΚΑΙ ΣΒΗΝΕ!» φώναξε ο πρώτος άντρας και χτύπησε τον δεύτερο στο κεφάλι.

 

Ξαφνικά, πίσω απ’ τις φλόγες, αρχίσαν να αχνοφαίνονται 19 φιγούρες.

 

«Γ@μωτογ@μωτογ@μωτογ@μωτο, γρήγορα τους πυροσβεστήρες!»

«Δεν έχουμε πυροσβεστήρες...»

Χωρίς να χάσει χρόνο ο πρώτος άντρας, έσπρωξε τον δεύτερο, άρπαξε μια πετσέτα και άρχισε να τρέχει προς τις φλόγες, που, προς καλή τους τύχη, δεν είχαν φουντώσει.

 

Μετά από αρκετή ώρα κοπανήματος της πετσέτας, η φωτιά κόπασε αρκετά και μπορούσε να σβηστεί με νερό.

19 άνθρωποι, ήταν ξαπλωμένοι και αναίσθητοι, με μικρά εγκαύματα, που προκλήθηκαν από την φωτιά.

 

«Ω θεοί... δεν το πιστεύω... ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ! ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ!»

«Σχέδιό σου ήταν, μη με ανακατεύεις σε αυτό.»

 

Αρκετή ώρα αργότερα, άνθρωποι άρχισαν να ξυπνάνε και σύντομα επικρατούσε μια βαβούρα ανησυχίας, χωρίς κανείς σχεδόν, να έχει προσέξει τους δύο άντρες που κάθονταν στη γωνία του δωματίου.

 

Καθώς οι περισσότεροι είχαν πανικοβληθεί, και ήταν απασχολημένοι με το να ρωτάνε όλους τους υπόλοιπους τι συμβαίνει, ο Shikamaru παρατηρούσε ήρεμα και σιωπηλά από μια άκρη το όλο μέρος.

Το δωμάτιο ήταν σκοτεινό, χωρίς παράθυρα, και το μόνο φως που υπήρχε, ερχόταν από λάμπες. Μια απαίσια μυρωδιά κλεισούρας, τον διαβεβαίωσε πως βρισκόντουσαν στο υπόγειο ενός σπιτιού. Χωρίς να δείξει καθόλου τον πανικό που είχε αρχίσει να δημιουργείται στις σκέψεις του, προσπαθούσε βγάλει ένα συμπέρασμα για τον λόγο που μπορεί να τον έφεραν εδώ, αλλά το περιβάλλον του δεν βοηθούσε και τόσο...Ειδικά ένας περίεργος κύριος ο οποίος έτρεχε γύρω γύρω στο δωμάτιο και τσίριζε «HIMO HIMO HIMO HIMO HIMO HIMO HIMO»

 

Πιο πέρα μια μικρή κούκλα περιφερόταν, ρωτώντας τους πάντες αν είχαν δει τις αδερφές της, λέγοντας συνέχεια «desu», και ένας νεαρός που φορούσε μαγιό, προσπαθούσε να την αποφύγει όσο πιο πολύ μπορούσε γιατί τον τρόμαζε, χωρίς να λέει κουβέντα.

 

Ξαφνικά ένα δυνατό γέλιο ακούστηκε απ’τον Ubik, ο οποίος επίσης δεν είχε μιλήσει καθόλου, και όλοι γύρισαν προς αυτόν. Ο Ubik συνέχισε να γελάει, και χωρίς να πει τίποτα, έδειξε με το δάχτυλό του τους δύο άντρες που κάθονταν και παρατηρούσαν.

 

«Ποιοί είστε; Τι θέλετε από εμάς; Γιατί μας μαζέψατε εδώ;»

Φώναξε o Soren σπάζοντας την σιωπή που είχε δημιουργηθεί.

 

Ο πρώτος άντρας έκανε ένα βήμα μπροστά, έκανε μια μικρή στροφή, ίσιωσε τα γυαλιά του, και με ένα τεράστιο χαμόγελο φώναξε:

«Ονομάζομαι ο Franken Stein, και από πίσω μου, είναι ο αγαπητός βοηθός μου, ο Okabe Rintarou! Σας καλέσαμε εδώ σήμερα για να σας ανακοινώσουμε πως... θα πεθάνετε.»

ShRKGHz.jpg

*τυρίλα ftw*

 

Λίστα παικτών:

1. John Crabs (November 11 (Darker Than Black))

2. Babba (Nara Shikamaru (Naruto))

3. OdyMonaxos (Ubik (Berserk))

4. Cloudy(Naegi Makoto (Danganronpa))

5. Fallen Mpougatsa (Himekawa Tatsuya (BeelzeBub))

6. Osama Bin Laden (God (Angel Sanctuary))

7. Ghostprince (Shinji Ikari (NGE))

8. Jorg (Byakuran (Katekyo Hitman Reborn))

9. BoredForLife (Gaius (Fire Emblem))

10. DemonicMC (Makunouchi Ippo (Hajime No Ippo))

11.Redqueen (Hoshi (Arakawa Under The Bridge))

12.Vagelio (Laharl Krichevskoy (Disgaea))

13. Kamui (Eul Lee (Annarasumanara)

14. Theodore :D (Mask (Joshiraku))

15. Kai (Ross(Senyuu))

16. Iristella (Haru (Free))

17. Duderlady (Suiseiseki (Rozen Maiden))

18. Kalamaris (Soren (Fire Emblem))

19. Hana Suzuki (Nino (Arakawa Under the Bridge))

 

Edit: Χίλια συγγνώμη ξέχασα τους κανόνες λόγω multitasking. Υπόσχομαι να είμαι πολύ πιο προσεκτική από εδώ και μπρος Τ__Τ

Spoiler:

 

Αρχίζει η μέρα και το free roleplaying μέχρι την Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου, 11:00 π.μ. όπου θα πέσει η νύχτα και θα μοιραστούν οι ρόλοι.


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Keito: 10 Σεπτέμβριος 2013 - 15:39


#2 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:07

shikamaru.jpg

Shikamaru (Babba)

 

O Shikamaru συνέχισε να κάθεται φαινομενικά αμέριμνος σε μια γωνιά του δωματίου. 

Ένας γελοίος τύπος μόλις τους είχε ανακοινώσει με βαρύγδουπο τρόπο τον υποτιθέμενα επικείμενο θάνατό τους.

Υπό άλλες συνθήκες, θα έκλεινε τα μάτια του αδιαφορώντας για την στερούμενη κάθε λογικής δήλωση, όμως το ένστικτό του τον προειδοποιούσε.  

 

Σε αυτό το καταθλιπτικό δωμάτιο βρίσκονται άλλοι 20 άνθρωποι και φαίνεται πως οι περισσότεροι δεν γνωρίζονται μεταξύ τους.

Πέρα από εκείνους τους δύο, κανείς δεν δείχνει να γνωρίζει κάτι για το πώς βρεθήκαμε εδώ.

Ούτε και για το πώς θα ξεμπλέξουμε. 

Μάλλον θα πρέπει να μείνω εδώ για λίγο.

Σε αυτή τη φάση, οτιδήποτε κι αν ειπωθεί από τον τύπο με το πλατύ χαμόγελο, θα είναι αμφισβητούμενης αξιοπιστίας.

Για την ώρα, καλύτερα να αφήσω τα πράγματα να πάρουν τον δρόμο τους.

 

«Όλοι κάποτε πεθαίνουν. », μουρμούρισε και άραξε αναπαυτικά στη γωνιά του. 


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Babba: 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:10

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#3 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:14

Ikari Shinji [GhostPrince]

 

THE-WONDER.-THE-WONDER..png

 

*Βγάζει τρομαγμένα το ένα ακουστικό*

 

Ti-τι-τι-Τιιτ--τ-Τ-τιι ει-ειναι ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΡΟΣ??? ΑΑΑΑΑΑ!!! ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!! ΤΟ ΞΕΡΑ!!  ΑΠ'ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΟΛΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!!!

ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?? ΓΙΑΤΙΙΙ? ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??? ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ??

 

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ, ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧATE ΠΕΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙΙΙΙ, ΓΙΑΤΙΙΙΙ???

Ξαφννικά όταν εέπεσε ο αγγελος στο δάπεδο, αααχ...AAAAXX ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩ....

...βγηκε μια λάψη όπου φάνηκε να καταβρωχθίζει τα πάντα....ΟΧΙ ΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ!!!!

όταν συνήλθα βρέθηκα σαυτο το μερός...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΠΩς ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ??? ΕΓΩ??? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ?? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ????

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΤΥΠΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ??? ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΓΥΡΟ ΜΟΥ???

 

shinji_depression.png

 

*Πέφτει στα γόνατα τρομαγμένος και σιγοψιθιρίζει*

 

Μμ-με-ε σ-συγχωρείται, ξέχασα να σ-σ-συστηθ-θώ. Το όνομα μου είναι Σ-σ-ιντζι...Ικάρι Σίντζι, είμαι 14ρων χρονών.

 

 

(forgot thy name)

 

 


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:39

フカフカ

#4 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:31

Soren

Soren.png


Καθώς τριγύρο επικρατούσε πανικός,κραυγές,απορίες,ουρλιαχτά και ανυπόφορα γέλια από τον "οικοδεσπότη" ο soren ψιθύρισε μηχανικά μερικά λόγια δίχως καν να ανοίξει τον τόμο που κρατούσε.Αμέσως ο αέρας συγκεντρώθηκε στα αυτιά του κλείνοντας όλους τους ενοχλητικούς ήχους και ο soren έκλεισε τα μάτια του και άρχισε να σκέφτεται.

"Είναι εμφανές πως η μοίρα θέλει αυτός ο πόλεμος να διαρκήσει για πάντα.Όταν είπα στον ike πως τίποτα δεν θα μπορούσε να εμποδίσει τη νίκη στην απερχόμενη μάχη δεν σκέφτηκα το συγκεκριμένο ενδεχόμενο.Μα τη θεά δεν υπάρχει καμία καταγραφή σε καμία βιβλιοθήκη για οποιοδήποτε περιστατικό παρόμοιο με αυτό.Ποιος είναι αυτός ο τάχα οικοδεσπότης?Μήπως πράκτορας της Daein που αποσκοπεί να αποδιοργανώσει το στρατό μας?Μα αν είναι έτσι γιατι όλοι αυτοί οι...περίεργοι τύποι να απήχθηκαν μαζί μου?Και γιατί αυτός εκεί είναι με το εσώρουχο?

Προς το παρων δεν μπορώ να κάνω κάτι για να αποτρέψω την κατάσταση.Μπορώ μονάχα να περιμένω και να ερευνήσω τους σκοπούς αυτών των ανθρώπων.Όσο γρηγορότερα κατανοήσω την κατάσταση τόσο γρηγορότερα θα μπορέσω να επιστρέψω στο πεδίο της μάχης και να κάνω ότι μπορώ για να αποτρέψω την σίγουρη καταστροφή μας..."

edit:millions of typos


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Kalamaris: 08 Σεπτέμβριος 2013 - 00:33

sc5bab.jpg


#5 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 01:42

* Πάει στη γούρνα από όπου βρέθηκε το νερό για να σβηστεί η φωτιά*

 

w4am.gif

 

*ηχος απο μπουρμπουληθρες*
 

cantdealwithanythingelserightnowIneedwater.jpg



#6 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2.722 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 07:54

Ross

 

ross_zps20d54290.jpg

 

*Ακουμπάει το χέρι του στον ώμο του χάρου*

 

Ήταν τρομαχτικό, ε; Τα έκανες επάνω σου, ε; Κρύφτηκες στο νερό για να μην το δούμε, ε; Δεν πειράζει; Τι λες να πάμε μαζί να αγοράσουμε πάνες και μετά να τυλίξεις τον εαυτό σου σε μια ζεστή πετσέτα πίνοντας τσάι. Δεν είναι σωστό να μολύνεις το νερό των άλλων, ναι;


ySss0UF.jpg


#7 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 11:17

God

 

tumblr_ljjlazQQy41qj07b2o1_400.jpg

 

 

 

«Ονομάζομαι ο Franken Stein, και από πίσω μου, είναι ο αγαπητός βοηθός μου, ο Okabe Rintarou! Σας καλέσαμε εδώ σήμερα για να σας ανακοινώσουμε πως... θα πεθάνετε.»

 

 

 

XA! XAXAXAXAXA! Ας γελάσω παραδείσια. Έλα, κύριε Franken Stein, που ακόμα και το όνομά σου αποτελεί σχεδόν παραβίαση των πνευματικών δικαιωμάτων, παραδέξου ότι απλώς έχεις αρχίσει να καπνίζεις την καιόμενη βάτο που κρύβεις στην αυλή ανάμεσα στις ντομάτες σου και άσε τα πολλά πολλά. Αλλά δεν βαριέσε... Πλάκα θα έχει να δούμε τι ετοιμάζεις.

 

(στρέφεται προς τους άλλους)

 

Επιτρέψτε μου να σας συστηθώ. Θεός, Ιησούς Χριστός για τους άπιστους, Αλλάχ για τους τουρμπανοκέφαλους, Βούδας για τους κιτρινιάρηδες και Ποιητής ουρανού και γης, ορατών τε πάντων και αοράτων για όλους, ανεξαιρέτως. Αιώνιος by default, Παντοδύναμος, Παντογνώστης και Πανταχού Παρών κατά βούληση και Πανάγαθος κατά παραγγελία, συνήθως όταν αγοράζετε τρεις ιδιότητες που αρχίζουν από "π" παίρνετε και την τέταρτη δώρο. Κάποιοι υποστηρίζουν ότι είμαι ίδιος ο μπαμπάς μου ή ο γιόκας μου και ότι και οι δυο μας μοιάζουμε με περιστέρι.

 

Ήρθα incognito στην γη για διακοπές χωρίς πολλές δυνάμεις, μην τυχόν και αρχίσουμε κατά λάθος καμιά Αποκάλυψη τσέπης και έχουμε τρεξίματα με τους γραφειοκράτες πάλι, αλλά από ότι φαίνεται καλούμαι να συμμετάσχω για τρίτη φορά στο πανέμορφο παιχνίδι ενός ψυχοπαθούς.

 

(από τον μανδύα του βγάζει έναν .44 Magnum και ακουμπάει την κάνη του στο κούτελο του Franken Stein)

 

So bring it on, Mr. Stein! Make my day, όπως θα έλεγε και ο επιθεωρητής Callahan.

 

(χαμηλώνει το όπλο)

 

Χα, μην ανησυχείς, πλάκα κάνω.

 

Αν πεθάνεις από τώρα δεν θα μείνεις ζωντανός για να αρχίσεις το event... Και αυτό σίγουρα θα ήταν

 

BOOOOOOOOOOOOORING.



#8 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 11:55

Haruka Nanase

 

c4e3.gif

To μόνο τρομακτικό στην όλη υπόθεση είναι το πόσο νερό χρειάστηκε για να σβηστεί μία τόσο μικρή φωτιά. Πραγματική σπατάλη. Επίσης δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το "νερό των άλλων" . Αν κάποιος έχει ιδιαίτερη σχέση με το νερό αυτός είμαι εγώ και αυτήν την στιγμή διακοπτεις το quality time μου μαζί του. Υποθέτω ήθελες απεγνωσμένα να δεις τον "χάρο" με τα μάτια σου.

Όσο για τα ρούχα δεν τα χρειάζομαι. Έχω φέρει πιο άνετο μαγιό μαζί μου σε περιπτωση που θελήσω κάτι πιο ανάλαφρο.



#9 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1.889 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 11:56

Himekawa Tatsuya

 

himekawa_kid_by_arisa1000-d5880d7_zpse55

 

Wow, wow, wow, τι στο διάλο γίνεται δω; Δεν ήταν αρκετό που μέχρι και πριν τρία λεπτά ήμουν σε μια παρόμοια κατάσταση με τους ηλίθιους απ'το σχολείο και η νύφη του Oga μας είχε πιάσει όλους,

Spoiler:
τώρα μας λέτε κι αυτές τις βλακείες; Θα πεθάνουμε όλοι λέτε. Μας φέρατε εδώ για να μας σκοτώσετε δηλαδή. Χμ...τι λέτε να κάνετε ό,τι θέλετε με τους άλλους, αλλά εμένα να μ'αφήσετε να φύγω; Χε, φυσικά δεν εννοώ να το κάνετε δωρεάν...έχω αρκετά λεφτά για να δώσω και στους δυο σας για να εξαφανιστεί όλο αυτό το θέμα. Επιστήμονες είστε κι απ'ότι βλέπω κι από το υπόγειο που μας φέρατε δεν έχετε και πολλά λεφτά. Όμως ακόμα και με τόσα λίγα καταφέρατε να κάνετε κάτι τέτοιο. Φανταστείτε τι θα μπορείτε να κάνετε με εμένα σαν ευεργέτη. Τι λέτε λοιπόν; Μη με κοιτάτε σαν χαζοί λοιπόν, και καταλάβετε τι σας λέω:

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE02_


setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#10 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2.722 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 12:10

Ross

 

ross_zps20d54290.jpg

 

Τι εννοείς έχεις ιδιαίτερη σχέση με το νερό; Θες να πεις έχεις φετίχ με το νερό, ε; Πάω στοίχημα ότι συχνάζεις και στο 4chan και κάνεις post όπως "pool is my waifu", ε; Και "Ι get extra happy everytime I see mai waifu", ε;


ySss0UF.jpg


#11 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 12:15

Haruka Nanase

 

tumblr_inline_mr8uzrJoeP1qz4rgp.gif

 

I only swim free. Δεν ξέρω για τι μιλάς και δεν με νοιάζει. Go away pls.



#12 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1.280 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 12:20

Byakuran

32886_zps331bc4b7.jpg

Youtube Video


Μα τι γίνεται εδώ; Franken-chan και Okabe-chan γιατί δε μπορούσατε να μας καλέσετε λίγο πιο ευγενικά; DD:
Όπως και να'χει ελπίζω να καταφέρουμε να διασκεδάσουμε και αν δε τα καταφέρω εγώ, είμαι σίγουρος πως θα με βοηθήσετε. :D

*ανοίγει ένα σακουλάκι marshmallows και αρχίζει να τρώει*



Edit: typos


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Jorg: 08 Σεπτέμβριος 2013 - 12:23

tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#13 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:
  • LocationPokke Village

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 13:04

Gaius

tumblr_static_char_89095.jpg

Ηρεμήστε κεκάκια μου , κάνετε πολύ φασαρία.Έχω στον σάκο μου αρκετά γλυφιτζούρια για όλους. Εσένα Shinji θα σου δώσω δύο γιατί φένεσαι αγχωμένος. Αλλά τα υπόλοιπα είναι δικά μου , οκ καραμελίτσα? Οκ.
Soren είχαμε πολεμήσει μαι φορά ε? Αν και έπρεπε ο στρατηγός μας να πληρώσει 2 χρυσά στην κουνιάδα του...Άντε πάρε και εσύ ενα παραπανω γλυφιτζούρι.


v4kFmx.png


#14 John Crabs

John Crabs

    Chessmaniac

  • Members
  • 398 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 14:05

November 11

(ξαφνικα απο μια περιστρεφομενη καρεκλα εμφανιζεται ενας τυπος)

 

images?q=tbn:ANd9GcR2lsdlWrTIApj9jARIsgi

 

Γεια σε ολους σας, βλεπω να σπαμε πλακα εδω μεσα. Βεβαια το περιεργο ειναι το πως βρεθηκα εδω. Τη μια κυνηγουσα εναν contractor και την αλλλη ουπς εδω. Ελπιζω να μην καπνιζει κανεις σας.

 

Ξερεται οτι ο καπνος ο οποιος αναπνεει ενας παθογονος καπνιστης σε σκοτωνει. Ειναι πολυ πιο βλαβερος απο αυτον οπου λαμβανεις απευθειας απο το καπνισμα. Συγκεκριμενα ο ενεργος καπνιστης λαμβανει απο 5,3 εως 43ng διεθυλενυου, ενω ο παθητικος καπνιστης απο 680 εως 823 ng. 

 

Για αυτο θα σας παρακαλουσα οποιος θελει να καπνισει να βγει εξω απο αυτον εδω το χωρο. 

Και νομιζω ξεχασα να συστηθω, ειμαι ο November 11.



#15 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 08 Σεπτέμβριος 2013 - 15:05

Hoshi(redqueen)

*little Hoshi was singing passionately*

Youtube Video

*when suddenly he looks arounds and...*

 

HUUUUHH!!!???!!!! Oi oi oi chotto matte ,που ειμαι ? Ε ρε κι ημουν σιγουρος οτι αυτην την φορα το χα το τραγουδι/επιτυχια , θα την εριχνα την Nino-san. φτουυυυυ.

*αντιλαμβανεται επιτελους τν υπαρξη κι αλλων ανθρωπων ---- επεξεργαζεται*

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε Franken, ρε Okabe που τς βρηκες ολους αυτους κι τους μαζεψες , κοιτα τους πως ειναι αχαχαχαχαχαχαχ Ειδικα ο τυπας με το pompadour(FAI) με κανει κι γελαω ,απο πια εποχη βγηκε ?????Man , σε θαυμαζω θελει κοτσια για να βγεις ετσι εξω !!!! Αλλα για μισο λεπτο εχουμε  κι μεγαλυτερο weirdo εδω το water boy *παει διπλα στον Ross *

-Nee neee

tumblr_m5a269kqdV1qlzt11o1_500.jpg

POOLSHIP 

Σε λιγο θα μας πεις οτι θα κανετε κι παιδακια , να τα πειτε sink ,bath and bucket , wwww it's gonna be so cuteeeee !!!

*ξανακοιταει διπλα του κι δν βλεπει τν αχωνευτο Kou παρα μονο τν αξιολατρευτη Nino-san *
(Τωρα ειναι ευκαιρια μου να τν ριξω ,τωρα που λειπει ο σκατοleech , θα βαλω ολη τν γοητεια μου κι το ταλεντο μου )

Niiiinooooo-sannnn, εισαι καλα? Δεν χτυπησες ετσι?? Μν φοβασαι θα εχεις εμενα διπλα σου τωρα *manly pose*

Ω δν σας συστηθηκα , με λενε Hoshi κι παω να συνεχισω την ηχογραφηση του νεου μου CD με τιτλο ''Himo'' see ya

*αρπαζει ενα ζαχαρωτο απο το byakuran*

ep_157718_3.jpg

 

Εdit typos and Kai δν μπορεσα να κρατηθω το εκλεψα :Ρ


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από redqueen: 08 Σεπτέμβριος 2013 - 15:08

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...




Also tagged with one or more of these keywords: roleplaying, Παλέρμο 2013, Παλέρμο