Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Hentai (manga)


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#16 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 11 February 2012 - 16:07

Χαίρομαι που βλέπω περισσότερους Fuuga fans. You make me proud, .aNiMe//GR. :wooi2:

(Προσωπικά, απ' όλα τα έργα του, έχω τη μεγαλύτερη αδυναμία στο Sensei wo Mite Kudasai, aka Wain no Kachikan.)

Napster, please be more specific. Θες student x student relationship, ή student x teacher (και τί φύλο θες να έχει ο/η teacher);

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#17 jiohnis

jiohnis

    watashi wa ....

  • Members
  • 639 posts

Posted 11 February 2012 - 16:27

Είμαι μεγάλος fan του FUUGA. Έχω διαβάσει όλα τα manga του, αυτά που μου άρεσαν πολύ είναι τα Ane to Otouto to, Kyoushi to Seito to, Mako, Miwaku no Tobira & Setsunai Omoi.

Ωραίο topic, Ken-kun.


Κανά καλό hentai σε σχολεία και έτσι έχετε να μου προτείνετε (όχι με loli και τέτοια).


Λοιπόν πολύ ωραία είναι τα Keep it a Secret , Pisu Hame , Love Selection και Giri Giri Sisters .
Είναι σειρές με 16 chapters μερικά από αυτά , οπότε άμα έχει 1 loli σε 1 chapter ή μια rape scene ( νομίζω είχε το Pisu Hame στο προτελευταίο chap ) μην καταδικάσεις όλη την σειρά .

we_wont_forget_by_manga_wolf-d4hh3hj.png

Set by Mangawolf
My Animelist | My Mangalist

 


#18 Napster

Napster

    \ [T] /

  • Members
  • 1,105 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 February 2012 - 17:08

Napster, please be more specific. Θες student x student relationship, ή student x teacher (και τί φύλο θες να έχει ο/η teacher);

Student x Teacher (<Female). Αλλά δεν έχω πρόβλημα άμα ξέρεις κανά καλό student x student.

#19 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 11 February 2012 - 18:43

Kenny το Seto Yuki το συμπαθούσα σε κάποια φάση αφού τον ανακάλυψα λόγω των animated μεταφορών των έργων του, αλλά πλέον δεν τραβάει καθόλου.
Εκτός αυτού όσο οκ σχέδιο μπορεί να έχει σε μια σελίδα τόσο ΛΑΘΟΣ μπορεί να έχει στην άλλη.
Άπειρα λάθη στις αναλογίες, ξαφνικές παραμορφώσεις του σώματος, και οκ τα χέρια πάντα τα κάνει σαν του καθηγητή αρχαίων μου στο γυμνάσιο.
Πλέον αν διαβάσω κάτι από αυτόν, θα είναι αποκλειστικά το Amamori's Spear.

Οι φανς των Horo και C.C. να ψάξουν τον Mahiru Tei!

EDIT:

UDON-YA ( maid bride ) .

Monhan no Erohon από το 4-5 και μετά. Μόνο.
Ό,τι καλύτερο βασικά

Edited by Putin, 11 February 2012 - 20:04.

HnH5aB0.jpg


#20 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 11 February 2012 - 21:27

@Napster: Πάρε να 'χεις... XD

Sensei wa Boku no Mono (AOI Hitori)
Mayu-sensei wa H de Komaru!!
Futari Dake no Sotsugyoushiki
Tonari no Minano Sensei
Shishunki wa Hatsujouki
Muchi Puri
Jokyoushi

Δεν συμπεριέλαβα κανένα έργο του Fuuga, διότι υποθέτω ότι τα έχεις ήδη διαβάσει όλα.

@Putin: Δεν έχεις άδικο. Ας αναφέρω λοιπόν μερικούς άλλους με έφεση στο oral.

Redlight, Aoi Hitori, Senke Kagero, Inuburo, Napata, Jingrock, Saegusa Kohaku

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#21 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 12 February 2012 - 01:28

Δεν ήξερα κανέναν από τους παραπάνω, που το αποδίδω στο ότι... δε μου άρεσε κανένας. : <
Και νόμιζα πως πρότεινες Vanilla απλά για να δοκιμάσει κάτι εύπεπτο κόσμος, τελικά μάλλον τα γούστα μας διαφέρουν αρκετά.

Επίσης, σχεδόν τίποτε από τα παραπάνω δεν είναι doujin, έχεις κάτι εναντίον των ερασιτεχνών;
Εγώ σχεδόν μόνο doujin διαβάζω, τα βρίσκω πιο γουστόζικα!

HnH5aB0.jpg


#22 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 12 February 2012 - 02:03

Μα δεν είπα ποτέ ότι οι παραπάνω κάνουν όλοι vanilla, ούτε εσύ ξεκαθάρισες ότι θες μόνο vanilla. Γι' αυτό και έδωσα κάμποσους mangaka με διαφορετικό στυλ ο καθένας, για να είμαι σίγουρος ότι κάποιο απ' αυτά θα σου αρέσει. That said, Napata is as vanilla as it gets. Θα θεωρήσω ότι απλά προσπέρασες το όνομά του και δεν τον δοκίμασες καν. Να επανορθώσεις. :P

Επίσης, ζητάς doujins... κι από doujins έχουμε. Μερικά από τα αγαπημένα μου (και ΟΛΑ vanilla, για να μην παραπονιέσαι):

1. Ο,ΤΙ έχει βγάλει ο Digital Lover, δηλαδή τη σειρά doujinshi D.L. Action. Απ' όσα έχω διαβάσει, δεν μ' έχει απογοητεύσει ούτε ένα.

2. Ο,ΤΙ doujin έχει βγάλει ο Homunculus. Same as above.

3. Τα περισσότερα doujinshi της σειράς CL-orz. Κάποιοι θα έλεγαν όλα, εμένα δεν μου έκαναν εντύπωση όλα όμως.

4. Τα δύο doujinshi που έβγαλε ο Yamaguchirou για το Kimi Ni Todoke. Ναι, ξέρω τι σκέφτεστε τώρα, "hentai doujin βασισμένο σε shoujo manga; ΑΙΣΧΟΣ!". Κι όμως, είναι απίστευτα γλυκό και σεμνό απέναντι στους χαρακτήρες που περιέχει.

5. Τα doujinshi που έβγαλε η m.s.t. για το Kaichou wa Maid-sama. Same as above.

Αυτά για αρχή, off the top of my head. Για πιο στοχευμένα recommendations, πες μου για ποιες σειρές ενδιαφέρεσαι να βρεις doujins.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#23 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 12 February 2012 - 02:38

ΔΕΝ μου αρέσουν τα vanilla, αλλά οκ η παρεξήγησις λύθηκε και έμεινα ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση του καταστήματος!

HnH5aB0.jpg


#24 Hanzo

Hanzo

    Relief Pitcher

  • Members
  • 943 posts

Posted 12 February 2012 - 03:04

Ειπατε πολλους καλους.Απο αυτους που δεν αναφερθηκαν-απο οσο ειδα τουλαχιστον-ξεχωριστη θεση στην καρδια μου εχουν οι εξης:

-DETH13/Kaiten Sommelier, O ΒEST EVER ομως,και τυπος με τον οποιο...απορω ρε σεις γιατι δεν αρεσει δηλαδη.Σε οσους τον εχω προτεινει,ελαβα μετα ετσι μετρια σχολια.Για μενα ειναι οτι καλυτερο.Πολυ αναγνωρισιμο σχεδιο και highly fappable.Βγαζει σχετικα σπανια δουλειες πλεον αλλα το ηδη υπαρχον υλίκο ειναι πραγματικα για μια ζωη.Θεματολογιες εχει αρκετες.Απο το καλυτερο oral που υπαρχει (να τα ακουει ο Putin/δεν θυμαμαι αν στον εχω πει),anal,futa,lolis,traps,μεχρι και ποιοτικα gang bangs εχει με σωστη χρηση της...καμερας που συνηθως ειναι το προβλημα σε αυτο το ειδος.Εχω ολες τις δουλειες του και παρατηρωντας την ανοδικη πορεια στο σχεδιο του σταδιακα,χαιρομαι.Παιζει και fighting games επισης!

-Black Dog,ο οποιος ηταν και απο τις πρωτες ετσι εμπειριες στα αθωα εκεινα χρονια του γυμνασιου,με alphahentai τοτε-το θυμαται κανεις αυτο?κριμα που εκλεισε-.Το παρακανει λιγο με τις Sailor σαν θεμα αλλα τον συμπαθω και εχει και χιουμορ.

-Takimoto Dojo,εδω γελαμε ok.Επισης απ τους πρωτους.Τα πιο ανορθοδοξα πανελ που γινεται να υπαρξουν.Αυτιστικoi χαρακτηρες,αναλογιες λαθος,αλληθωρισμος.Πολυ Dragonball αλλα και Eyshield πεφτει και γενικοτερα εμπειρια απο αλλη διασταση.

-Βakuretsu Fusen, για πιο χοντροκαταστασεις.Αυτο με την Chun Li και τα τρια χερια ειναι μαλλον το καλυτερο του αλλα εχει ασχοληθει και με nge.

-Για Yamatogawa ειπατε δεν ειδα?Καλο σχεδιο,χαλαρωτικες ιστοριες.Προτεινεται σε ολους αφοβα αυτος οκ.Σε καναν Mad Hatter η Napster πιστευω θα αρεσει πχ.

@D.Dragon *brofist* ntr master race.Το καλυτερο ειδος οκ,μετα ολα τα υπολοιπα πρεπει να ειναι ΠΟΛΥ καλα για να σου κανουν αισθηση.Η ακομα και να μην ειναι ntr τα μεταμορφωνεις ετσι εσυ με το μυαλο σου.

Edited by Hanzo, 12 February 2012 - 03:19.

Posted Image


This is the sig I have prepared for myself and if you don't like it don't be rude about it.

#25 jiohnis

jiohnis

    watashi wa ....

  • Members
  • 639 posts

Posted 12 February 2012 - 11:30

Είμαι NTR lover.. cant help it...και ας με πείτε ανώμαλο ..


So you sold your soul to devil , huh ? :P
Well , προσωπικά ο λόγος που τα μισώ είναι ότι με εκνευρίζουν απίστευτα πολύ . :madtodeath:
Από τα λίγα (9-10) που έχω διαβάσει , όλα κατέληξαν σε raep ( με κάποιον ασχημομούρη πολλές φορές ) με τον πρωταγωνιστή να κλαίει την μοίρα του αντί να μοιράζει φάπες και την τύπισσα να το απολαμβάνει ( γενικά πλήρως φαλλοκρατικό ) . :nanana:
Άμα έχεις κάτι να μου προτείνεις κάποιο καλό NTR που να ξεφεύγει από αυτά τα όρια θα ήθελα να το διαβάσω !

we_wont_forget_by_manga_wolf-d4hh3hj.png

Set by Mangawolf
My Animelist | My Mangalist

 


#26 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 12 February 2012 - 12:02

Το nettori netorare διάβασε :hahaha:
Εγώ δεν νευριάζω με NTR γιατί πολύ απλά δεν προσπαθώ να ταυτίζομαι με τον τύπο που του κλέβουν την γκόμενα..
Posted Image

#27 Hanzo

Hanzo

    Relief Pitcher

  • Members
  • 943 posts

Posted 12 February 2012 - 16:18

Εξηγησου λιγο στο τελευταιο.
Δηλαδη υποννοεις οτι δεν εκνευριζεσαι με ntr επειδη ταυτιζεσαι με αυτον που χωνει?Προφανως και ειναι legit τροπος να τα διασκεδαζεις αυτος αλλα δεν ειναι καν φετιχ οκ.Στους περισσοτερους αρεσει δηλαδη.

Να τη βρισκεις απο τη σκοπια του παρατηρητη ειναι "κανονικα" το φετιχ,χωρις εκνευρισμο και τετοια.Δοκιμαστε το και πειτε αποψεις : )

Aν μιλουσες για netori εξαρχης,τοτε οκ.Καλο και αυτο σαν ειδος but I find it somewhat lacking.

Edited by Hanzo, 12 February 2012 - 16:24.

Posted Image


This is the sig I have prepared for myself and if you don't like it don't be rude about it.

#28 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 12 February 2012 - 17:30

@Lord Leon: 1. Μπα, έχω κάμποσα άκυρα snippets από hentai manga... μπορώ να σου πω ότι δυσκολεύτηκα να διαλέξω μόνο ένα. :P


Go ahead, go ahead post more (άμα είναι δυνατόν να γίνουν posted that is).
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#29 D.Dragon

D.Dragon

    kaido worldomination loll

  • Members
  • 3,599 posts

Posted 12 February 2012 - 19:54

Εξηγησου λιγο στο τελευταιο.
Δηλαδη υποννοεις οτι δεν εκνευριζεσαι με ntr επειδη ταυτιζεσαι με αυτον που χωνει?Προφανως και ειναι legit τροπος να τα διασκεδαζεις αυτος αλλα δεν ειναι καν φετιχ οκ.Στους περισσοτερους αρεσει δηλαδη.


Ναι απλά δεν καταλαβαίνω γιατί όταν κανείς διαβάζει την ntr ιστορία μπαίνει στην θέση αυτού/αυτής που χάνει τον γκόμενο/την γκόμενα... και συγχύζεται..
Εγώ το netorare το λαμβάνω ως φετίχ πχ "Πήδηξα της γκόμενα του κολλητού μου:hahaha:"... όχι μου πήδηξε την γκόμενα ο κολλητός μου και το ευχαριστήθηκα"...:frozen:
Και εντάξει δεν ακολουθώ τον κανονικό τρόπο διαβάσματος από την σκοπιά του παρατηρητή τότε...
Posted Image

#30 Hanzo

Hanzo

    Relief Pitcher

  • Members
  • 943 posts

Posted 12 February 2012 - 21:11

Εγω απολαμβανω και τις δυο σκοπιες παντως.
Το νετορι ειναι συμβατικη καλη λυση,προτεινονται σε ολους.Το Αfter a Month του Bobobo διαβασα προσφατα πχ,μαρεσε οκ.
Το netorare ομως ειναι spiritual healing και peak απολαυσης,αλλα δεν βλεπω να χει τοση απηχηση.

Παντως εχει ενδιαφερον,καθως προσφατα ειχα συναντησει παρομοια περιπτωση.Εδωσα σε ενα φιλο ntr περιγραφοντας του τι παιζει ξερω γω.Μου λεει του αρεσε πολυ,αλλα μετα καταλαβα οτι το βλεπε αποκλειστικα ως netori και το αντιθετο τον χαλαγε.Υποθετω συνηθως ετσι παει
Posted Image


This is the sig I have prepared for myself and if you don't like it don't be rude about it.