Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ζητείται σχεδιαστής


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 zoniq

zoniq

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 07 September 2011 - 11:58

Για σας.. είμαι από το Hράκλειο Κρητης και ονομάζομαι Στέφανος..Χρονια τώρα ασχολούμαι με την δημιουργία ιστοριών που τις προορίζω για anime/manga αλλα δεν έχω βρει ακόμα τον κατάλληλο σχεδιαστή που θα μπορέσει να υλοποιήσει τις ιδέες μου όπως πρέπει..Είναι παρα πολύ ψαγμένες ιστορίες και πρωτότυπες(όπως μου έχουν πει όσοι τις έχουν διαβάσει) και γι αυτό θα ήθελα να κάνω μια σωστή δουλειά..οποιος ενδιαφέρεται και είναι από ηράκλειο η κοντά στο Ηράκλειο ας επικοινωνήσει μαζί μου στο..

stefanos_iraklio@windowslive.com

Σας ευχαριστώ πολύ...

Edited by Nighteyes, 07 September 2011 - 12:59.
greeklish converted


#2 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 07 September 2011 - 17:06

Ξέχασες να προσθέσεις τις παρακάτω πληροφορίες:
Πόσο πληρώνεις ανά σελίδα, τον τρόπο πληρωμής, τι είδους μάνγκα/κόμικ design ζητάς, πόσα κεφάλαια θα έχει, αν θα πας σε εκδοτικό οίκο ή θα το δημοσιεύσεις ως φανζιν και πολλά άλλα...
Και επίσης ακόμα καλύτερο θα ήταν αν πόσταρες ένα demo για να δούμε κι εμείς τι δουλειά κάνεις Posted Image

ΕDIT: Ηράκλειο Κρήτης; Θα δυσκολευτείς ακόμα περισσότερο.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#3 K-OnXRailGunIndex_Fan

K-OnXRailGunIndex_Fan

    Live A Life Without Regrets ☺☹

  • Members
  • 26 posts
  • Locationsomewhere at Grand Line....☠

Posted 15 June 2012 - 14:17

Συγνώμη για την καθυστέρηση ενος χρόνου στο topic αλλά τώρα έτυχε να το δω.
Ενδιαφέρομαι για την θέση αν είναι ακόμα διαθέσιμη.
Μένω Ηράκλειο και αν θέλετε να επικοινωνήσουμε για παραπάνω πληροφορίες να μου στείλετε μήνυμα .
Συγνώμη για την καθυστέρηση.