Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Manga Anime στη Κέρκυρα


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 mightyr

mightyr

    Anime Newbie

  • Members
  • 47 posts

Posted 24 May 2011 - 10:29

Καλημέρα,
η μοίρα με έφερε στο νησί της κέρκυρας για δουλειά και θα μείνω εδώ έξι μηνες σε αρκετά απομακρυσμένο μέρος,
ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποιο κατάστημα,βιβλιοπωλείο η οτιδήποτε που να έχει manga/anime,για να μη χάσουμε επαφή με τον χώρο,η πολλά ζητάω??

#2 monesias

monesias

    Get the Varisteis ready..

  • Members
  • 56 posts

Posted 24 May 2011 - 12:35

google it

#3 mightyr

mightyr

    Anime Newbie

  • Members
  • 47 posts

Posted 24 May 2011 - 12:45

λες αν το είχα βρεί στο google να έφτιαχνα θέμα?
αν δεν γνωρίζεις κάτι πάνω σε αυτό που ρώτησα τα λοιπά σχόλια είναι περιττά φαντάζομαι.

ευχαριστώ.

#4 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 24 May 2011 - 20:35

Κοίταξε δε νομίζω να υπάρχει κάτι, αλλά υπάρχουν κάποια κομιξάδικα στην Αθήνα όπως το tilt που στέλνουν παραγγελίες (με αντικαταβολή νομίζω) σε όλη την Ελλάδα. Πάρε τους ένα τηλεφωνάκι και ρώτα τους! ^^

Posted Image


#5 mightyr

mightyr

    Anime Newbie

  • Members
  • 47 posts

Posted 25 May 2011 - 09:32

έλεγα να αποφύγω τις μεταφορές κτλ λόγω του δύσβατου της περιοχής και των ωραρίων μου,αλλά απο ότι φαίνεται θα χρησιμοποιήσω το άμαζον και εδώ.

ολόκληρο τμήμα ασιάτικων σπουδων έχει το τεί εδω πέρα και δεν έχει ένα μαγαζί να το στηρίζει απο πίσω??πφφφφ

#6 konata.otaku

konata.otaku

    Show me your brave heart .

  • Members
  • 79 posts
  • LocationDigital Word

Posted 05 June 2011 - 14:29

Mightyr ελπιζω να σε προλαβα :bike: !
Υπαρχει μαγαζι με μανγκα κοντα στα γενικα λυκεια αν εχεις ακουστα.
Ομως απο οσο γνωριζω θα βρεις μονο μεταφρασμενα στα ελληνικα...
Εγω τουλαχιστον προτιμω οταν ειναι στα αγγλικα.
Αν ενδιαφερεσαι ακομα ενημερωσε με για περεταιρω πληροφοριες :yahoo:

Posted Image

~Iie watashi wa sasori za no onna
Oki no sumu made warau ga ii wa~