Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Kimi To Boku | You and Me

J.C. Staff comedy romance slice of life drama school life shounen Fall 2011 Spring 2012

  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#106 jimop24

jimop24

    Vigilant of The United Mankind

  • Members
  • 250 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 27 Αύγουστος 2012 - 20:15

Εγώ πάλι δεν ήθελα να βλέπω τον Shun μπροστά μου, αλλά νταξει στο τέλος της δεύτερης το έσωσε αρκετά

8w32.jpg


#107 meidei

meidei

    大友組の一人

  • Members
  • 1.002 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Αύγουστος 2012 - 16:25

edit: και με την βοήθεια σας βλέπω τώρα το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν.
Και εντάξει, απλά να μου τυλίξετε τον Γιούκκι να τον πάρω σπίτι. Πάντα ήθελα να έχω δίδυμο αδελφό/η που να είναι σαν εμένα.

και ξανά edit: Πάει, τέλειωσε :(
Εκεί που έπερναν τα ρομάντζα πολύ στα σοβαρά ψιλοβαρέθηκα, αλλά μ' άρεσε ο χειρισμός του Τσίζουρου. Τον εγκρίνω.
Ο Σουν είχε φάση στα επεισόδια με τον αδελφό του, αλλά εξακολουθεί να είναι ο πιο βαρετός χαρακτήρας.
Η Μέρι... δεν φταίει αυτή. Αυτοί που το γράφουν φταίνε. Την έγραψαν πολύ κακά. Βελτιώθηκε κάπως στο επεισόδιο με την αθλητική ημερίδα, επειδή έστω για λίγο το ρομάντζο με τον Σουν δεν ήταν ο μόνος λόγος ύπαρξης της. Πλάκα είχε μαζί με το φανμπόι του Γιούκκι. (Γουστάρω την φαντασία του μικρού, το επεισόδιο του ήταν από τα καλύτερα).

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από meidei: 30 Αύγουστος 2012 - 03:59




Also tagged with one or more of these keywords: J.C. Staff, comedy, romance, slice of life, drama, school life, shounen, Fall 2011, Spring 2012