Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2011 Edition


  • Κλειδωμένο Θέμα Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
503 replies to this topic

#31 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3.374 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 12:05

Kenji Meshiya
Posted Image


Παιδιά μου ηρεμήστε. Μην κάνετε ανοησίες, ακούστε τον καθηγητή σας. Περιμένω παράδοση εργασιών από τον καθένα σας. Ελπίζω να κάνατε όλοι τις παρτούζες που σας ζήτησα με τα 7+ άτομα. (Γιατί από 7 και κάτω, ως γνωστόν είναι σχέση.) Τώρα θα σας παραδώσω νέα εργασία, για να δω πώς θα αντεπεξέλθετε.
Το θέμα της νέα σας εργασίας είναι η νεκροφιλία. Η αγαπητή Asuka (θέλοντας και μη) προσφέρεται ως το τέλειο εργαλείο.
Πότε αρχίζει και γίνεται ενοχλητική η rigor mortis, και πότε αρχίζει και επηρεάζει τα γεννητικά όργανα; Πόσο χρήσιμο είναι ένα λιπαντικό σε τέτοιες καταστάσεις, και πότε αρχίζεις να ξερνάς από τη μπόχα του πτώματος;

Περιμένω τις εργασίες σας.

Μικρή μου αγελάδα, Lambo (Lucy Heartfilia) άργησες να μου παραδώσεις την εργασία σου πάνω στην κτηνοβασία. Ντροπή, εσένα (και του Pikachu) νόμιζα ότι θα σας ήταν το πιό εύκολο να την ολοκληρώσετε. Δεν μου αφήνεις άλλη επιλογή από το να σε τιμωρήσω.


Την επόμενη βδομάδα έχουμε συνδυασμό νεκροφιλίας με κτηνοβασία. *χιντ χιντ*

Δημοσιευμένη  εικόνα


#32 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1.889 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 12:46

Kenji Meshiya
Posted Image


Το θέμα της νέα σας εργασίας είναι η νεκροφιλία. Η αγαπητή Asuka (θέλοντας και μη) προσφέρεται ως το τέλειο εργαλείο.


Frankenstein (βλ avatar)

Ύποπτο κύριε...Είναι τόσο μεγάλη σύμπτωση που το θέμα σου είναι η νεκροφιλία και αμέσως πεθάνει κάποιος, ή μάλλον κάποια που είναι και όμορφη και νέα και είναι το ιδανικό θύμα/εργαλείο...?

Επίσης, θεωρώ τα ερευνητικά σας ερωτήματα καθώς και το θέμα σας ως προσβλητικά στην αισθητική μου και κρίως την αισθητική του αφέντη μου γι αυτό παρακαλώ μη λέτε τέτοια πράγματα παρουσία μου εφόσον τα ακούει κι αυτός...

Γι αυτό και μόνο θα παρεκτραπώ της αρχικής μου κατηγορίας και θα κατονομάσω εσάς κύριε Kenji Meshiya (Anelis) γιατί είστε χυδαίος!

Και αν αναλογιστεί κανείς ότι έχετε πρόσβαση σε μικρά παιδιά-o καημένος ο μικρός lambo φοβάται ήδη...Θα εκπλαγώ αν δεν είστε εσείς που τη σκοτώσατε για την επίδειξή σας ΄ μα που ξανακούστηκε καθηγητής να μαθαίνει σε νέους αθρώπους- *mumble mumble...*

setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#33 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 12:51

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Trafalgar Law
Επίσης ενδιαφέρουσα είναι και η κυρία Yuuji Fukunaga... Αν είναι όντως αυτή που ισχυρίζεται.....Στο βλέμα της/του μπορείς να δείς έναν δολοπλόκο και μοχθηρό ανθρωπο..
*Calls Beepo and leaves*

Αρχικά,τι ισχυρίστηκα ακριβώς?Αφού δεν έχω προλάβει να πω κάτι...
Όσο για το δολοπλόκο και μοχθηρό άνθρωπο δεν μπορώ να κάνω κάτι ωστε να σου αλλάξω γνώμη.Παρόλα αυτά να σου θυμίσω οτι έχεις tatoo στα δάκτυλα σου που γράφει DEATH.
Ακόμη,κάποιες φωτογραγίες ήταν κομματιασμένες.Εσυ δεν είσαι που κουβαλάς μαζί σου ένα σπαθί.
Trafalgar Law (BoredForLife),είσαι,προς το παρόν,ύποπτος.

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#34 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3.374 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 12:52

Kenji Meshiya
Posted Image

Αγαπητέ Frankenstein (Fallen_Angel_Itachi), επειδή είστε συντηρητικός και σεμνότυφος δεν σημαίνει ότι είμαι δολοφόνος. Η εργασία παραδόθηκε με την ευκαιρία του Θανάτου της Asuka, και όχι πριν πεθάνει.

Εάν δεν επιθυμείτε να κάνετε την εργασία μπορείτε απλά να αποτύχετε στο μάθημά μου.
Θα έπρεπε να ντρέπεστε για τη λάσπη που πετάτε απλά επειδή είσαστε ανίκανος να πλαγιάσετε με ένα πτώμα.



Δημοσιευμένη  εικόνα


#35 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1.256 Δημοσιεύσεις:
  • LocationEl Salonica

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 12:56

*Sigh*

Akagi Shigeru

Posted Image

Ούτε ένα game of Mahjong δεν μπορεί να παίξει κανείς πλέον? Το κίνητρο είναι απλό.(ZHΛΙΑ) Ο δολοφόνος είναι σίγουρα γυναίκα.
Αυτή η κοπελίτσα που το έχει ρίξει στα γλυκά και την κατάθλιψη και δεν κάνει τίποτα άλλο στη ζωή της. Είναι μία από τους δολοφόνους. Με το που είδε ότι δεν επιλέχτηκε για να πάρει μέρος στα καλλιστεία τρελάθηκε στην ιδέα ότι είναι πιο άσχημη από όλες τις άλλες. Ακριβώς όπως έκανε τότε που άρχισε να παχαίνει και να γίνεται τεράστια. Είναι άτομο που το απασχολεί πάρα πολύ η εμφάνιση του όπως και η αδερφούλα της. Μιλάω φυσικά για την Stocking.

*Ένα άλλο άτομο το οποίο μου κινεί πολύ τις υποψίες είναι η Akashiya Moka αλλά προς το παρών θα εστιάσω στην Stocking.*

Μην με ξαναενοχλήσετε. Πρέπει να πάω κάπου.

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Tenshi: 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:06

Tiger-stock-blog-header.jpg


#36 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:01

MeshiyaKenji


Παιδιά μου ηρεμήστε. Μην κάνετε ανοησίες, ακούστε τον καθηγητή σας. Περιμένω παράδοση εργασιών από τον καθένα σας. Ελπίζω να κάνατε όλοι τις παρτούζες που σας ζήτησα με τα 7+ άτομα. (Γιατί από 7 και κάτω, ως γνωστόν είναι σχέση.) Τώρα θα σας παραδώσω νέα εργασία, για να δω πώς θα αντεπεξέλθετε.
Το θέμα της νέα σας εργασίας είναι η νεκροφιλία. Η αγαπητή Asuka (θέλοντας και μη) προσφέρεται ως το τέλειο εργαλείο.
Πότε αρχίζει και γίνεται ενοχλητική η rigor mortis, και πότε αρχίζει και επηρεάζει τα γεννητικά όργανα; Πόσο χρήσιμο είναι ένα λιπαντικό σε τέτοιες καταστάσεις, και πότε αρχίζεις να ξερνάς από τη μπόχα του πτώματος;

Περιμένω τις εργασίες σας.

Μικρή μου αγελάδα, Lambo (Lucy Heartfilia) άργησες να μου παραδώσεις την εργασία σου πάνω στην κτηνοβασία. Ντροπή, εσένα (και του Pikachu) νόμιζα ότι θα σας ήταν το πιό εύκολο να την ολοκληρώσετε. Δεν μου αφήνεις άλλη επιλογή από το να σε τιμωρήσω.


Την επόμενη βδομάδα έχουμε συνδυασμό νεκροφιλίας με κτηνοβασία. *χιντ χιντ*

pikachu [matassos]
Posted Image

pika pika pikaaaa chuchu pi pikaaaaaa
Spoiler:

Hei
Το γεγονος οτι υπηρχε ενα μουστακι ζωγραφισμενο σε μια φωτογραφια, δειχνει οτι ισως ο εκληματιας ειχε "ορεξη για πλακες". Ετσι γεμιζω με υποψιες για τον Πικατσου. Το γεγονος ομως οτι υπηρχαν σημαδια παλης, τον απενοχοποιει αυτοματα, οπως και εμενα. Ξερετε γιατι. Οι υποψιες μου για τωρα στρεφονται στον Sakata Gintoki γιατι ειναι ο μονος που θα εκανε κατι παιδαριωδες σαν και αυτο.

παλι μου κολας εσυ... και στο προηγουμενο αν θυμαμαι καλα, εμενα κατηγορουσες.. :hahaha:
πικα πιιιι πικα πικα πιιιιιιιιιιιιι πικααααααααα πικα πικαααααα πιιιι κα πικα πικατσου~ πικα πικατσου πιιιι:blingeye2: πικαααααα πικατσου πι πι κα πικα πικααααααα!~:tensai:
Spoiler:


πικα πικατσου πικα πικαααααα πικα τσου πικατσουπιπικα πιιιι κκακακακα πικαααααααα πιπιπιπ πιακτσου τσουυ κα πι πικα πικα
Spoiler:


#37 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1.889 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:16

Εάν δεν επιθυμείτε να κάνετε την εργασία μπορείτε απλά να αποτύχετε στο μάθημά μου.
Θα έπρεπε να ντρέπεστε για τη λάσπη που πετάτε απλά επειδή είσαστε ανίκανος να πλαγιάσετε με ένα πτώμα.



Αρνούμαι να αποτύχω σε οποιαδήποτε εργασία...! Παρολαυτά αρνούμαι να λάβω μέρος σε κάτι τέτοιο...Χμ...
Αχεμ, ας πούμε απλώς ότι δε δήλωσα ποτέ συμμετοχή σ'αυτήν την εργασία παρακαλώ...

Παρολαυτά δεν ξέρουμε τις πραγματικές σας προθέσεις, μπορεί να είχατε ήδη στο μυαλό σας να τη σκοτώσετε.

Αλλά ναι, ομολογώ πως έχετε δίκιο, φταίει η σεμνοτυφία μου στο συγκεκριμένο θέμα και ζητάω συγγνώμη για τη βιαστική μου απόφαση...αλλά με εκνευρίσατε αγαπητέ μου΄ ίσως φταίει η ηλικία μου τελικά που -παρ'ολο που διατηρούμαι, ω, νεότατος και καταπληκτικός όπως πάντα- με έχει κάνει πιο ευάλωτο στην προστασία των αθώων παιδιών, όντας λυκειάρχης έστω κι αν αρχικά ήταν για χάρη του αφέντη μου...

Παρόλαυτα μπορώ να σας απαγγείλω την ίδια κατηγορία: επειδή δε συμφωνείτε με τη δική μου οπτική δε σημαίνει ότι είμαι ο δολοφόνος άρα είναι λάθος να με κατηγορείτε εφόσον, σύμφωνα με σας πάντα, είναι άδικο.

Γι αυτό δε θα σας κατηγορήσω άλλο κύριε Kenji Meshiya (Anelis) μόνο αν μου ζητήσετε κι εσείς συγγνώμη.

Είναι τόσο αστείο να κάνεις rp σε αυτές τις περιπτώσεις xD

setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#38 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 Δημοσιεύσεις:
  • LocationPokke Village

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:18

Παιδία πολύ βεντέτα δεν το έχουμε κάνει??


pikachu [matassos]
πικα πιιιι πικα πικα πιιιιιιιιιιιιι πικααααααααα πικα πικαααααα πιιιι κα πικα πικατσου~ πικα πικατσου πιιιι:blingeye2: πικαααααα πικατσου πι πι κα πικα πικααααααα!~:tensai:
[SPOILER]
meowth-google translator:
δεν καταλαβαινω γιατι ολοι με κατηγορειτε για αυτη τη χαζη φαρσα.. ειμαι πολυ μικρο και αθωο για να κανω κατι τετοιο:blingeye2:, και ακομη και αν εκανα θα εκανα κατι πιο εξυπνο~! :tensai:

Trafalgar Law (βλ. αβαταρ)

Xμμ.... Κύριε Pikachu(Matassos)... Μήπως κρύβεις κάτι πίσω απο αυτήν την γλυκήτητα και την κεραυνωτή ουρά? Μήπως κρύβεις κάτι σαν αυτό :
Posted Image ????

v4kFmx.png


#39 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3.374 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:25

Kenji Meshiya
Posted Image

Αλλά ναι, ομολογώ πως έχετε δίκιο, φταίει η σεμνοτυφία μου στο συγκεκριμένο θέμα και ζητάω συγγνώμη για τη βιαστική μου απόφαση...αλλά με εκνευρίσατε αγαπητέ μου΄ ίσως φταίει η ηλικία μου τελικά

Και πολύ καλά κάνετε που ζητάτε συγγνώμη. Τουλάχιστον αναγνωρίζετε τη θέση σας απέναντι σε έναν καθηγητή με τόσο κύρος, όπως εγώ.

Αλλά πάτε να δημιουργήσετε αναταραχές, ενώ εγώ αναφέρθηκα στις εργασίες και εσείς αρχίσατε τις κατηγορίες δολοφονίας.

Δεν με ενδιαφέρει να μην με κατηγορείτε. Θα έπρεπε να ντρέπεστε που πάτε να κάνετε τέτοιες αβάσιμες κατηγορίες. Αν συνεχίσετε έτσι όμως, θα κοπείτε στο μάθημά μου.

Πάω να αγοράσω λιπαντικό και επανέρχομαι. Εάν θέλετε αγαπητέ Frankenstein να δείτε πώς χειριζόμαστε ένα πτώμα, παρακαλώ ελάτε να με παρακολουθήσετε εν δράση. *χιντ χιντ*

Πίπατσου ήρεμα εσύ, γιατί θα σε κτηνοβατίσω.

Δημοσιευμένη  εικόνα


#40 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:29

Παιδία πολύ βεντέτα δεν το έχουμε κάνει??



Trafalgar Law (βλ. αβαταρ)

Xμμ.... Κύριε Pikachu(Matassos)... Μήπως κρύβεις κάτι πίσω απο αυτήν την γλυκήτητα και την κεραυνωτή ουρά? Μήπως κρύβεις κάτι σαν αυτό :

Spoiler:
????

pikachu [matassos] Posted Image

πικα πικα :uhh: πιιιιιιιιιιιι πικα πικααατσουυυυυυυυ πι πικαα πικααα τσουπικα κα καπι πικααα τσουπι τσουκαα τσουπικατσου πικααα πι πικααααα!~ πικα πικατσου πιιιι πικααα καπι! πικατσου....
Spoiler:

πικα πικααα πικα πικαπικατσου
Spoiler:

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από matassos: 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:36


#41 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:29

Hei

Posted Image

Νομιζω παρεκτρεπομαστε, ορισμενοι. Με το που μας κατηγορουν, αρχισε να στρεφουμε τις κατηγοριες προς αυτους που μας κατηγορησαν. Δεν βγαινει ακρη έτσι. Προς το παρον, θα κατηγορησω την κυρια ( δεν με πειθετε ετσι ευκολα ) Yuuji . Το γεγονος οτι εσπευσε να κατηγορησει αυτον που τη κατηγορησε, δηλωνει αισθημα φοβου, γι'αυτο και η επιπολαιοτητα της.
Δημοσιευμένη  εικόνα

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#42 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2.722 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:42

Posted Image



NougamiNeuro [Kai]


Μικρό αηδιαστικό κίτρινο πλάσμα. Νομίζω πως μπορείς να δεις το profile μου στις αιτήσεις συμμετοχών σχετικά για το ποιος είμαι. Φυσικά σε δικαιολογώ γιατί δεν περιμένω να γνωρίζεις να διαβάσεις. Νομίζω πως ανέφερα ξεκάθαρα τον λόγο που στράφηκα κατά του κ SakataGintoki(πιου-πιου) ο οποίος μέχρι τώρα είναι ο μόνος που προσπάθησε να δημιουργήσει άλλοθι ενώ έχουν κατηγορηθεί άλλα άτομα πριν καν μιλήσουν ή δεν έχουν μιλήσει ακόμη. Δεν είχα καμία πρόθεση να λάβω μέρος σε κάποιο κίνημα, επέλεξα αυτόν που έκανε την πιο ύποπτη κίνηση ως τώρα. Και ως κι αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν έχει απαντήσει κάτι στα λόγια μου.

Φυσικά εδώ είμαστε όλοι ύποπτοι και η παρουσία μου εδώ χωρίς τη Yako-sensei δε θα μπορούσε να φανεί δικαιολογημένη, με βάζει κι εμένα στη δύσκολη θέση. Παρόλα αυτά θα ήθελα πολύ να μάθω πολύ τι είναι αυτό που καθιστά τον κ. SakataGintoki(πιου-πιου) φαινομενικά πιο αθώο από εμένα, ενώ παράλληλα δέχομαι την κατηγορία ότι ήθελα να πάρω μέρος σε κάποιο κίνημα, χωρίς να δηλώσω κάτι τέτοιο. Πείσε με για το αντίθετο και θα αλλάξω την ψήφο μου. Έτσι κι αλλιώς για την ώρα όλοι όσοι μίλησαν είναι ακόμη ύποπτοι και δεν έχω δηλώσει ότι η γνώμη μου δεν μπορεί ν' αλλάξει.

Επίσης κ. GokuderaHayato(Robin-chwan) κατηγορήσατε το κ. Roy Mustang (Piscatella) βασιζόμενος στο ότι είναι γυναικάς ενώ υποστηρίξατε ότι ο μικρός Lambo (LucyHeartfilia) είναι αθώος. Έχω να παρατηρήσω όμως ότι ο μικρός κουβαλά ένα όπλο, που ομολογώ ότι πολύ θα ήθελα να έχω στα χέρια μου, που ως γνωστόν μπορεί άνετα να φέρει τον μεγάλο του εαυτό εδώ πέρα, ο οποίος δεν είναι λιγότερο γυναικάς απ’ ότι ο κύριος Roy Mustang (Piscatella) και θα μπορούσε άνετα να είναι το ίδιο ένοχος. Συμφωνώ βέβαια ότι θα μπορούσε να μην είχε χρησιμοποιήσει τη φωτιά για να μη στραφούν οι υποψίες πάνω του, αλλά διαφωνώ στο ότι δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιο άλλο όπλο, δε νοείται άνθρωπος του στρατού να μη γνωρίζει κάτι τέτοιο.

Θα κρατήσω την αρχική μου ψήφο προς το παρόν.
Sakata Gintoki (πιου-πιου)

ySss0UF.jpg


#43 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1.889 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:49

Frankenstein (βλ avatar)

Μπορεί απλώς να είναι ευθιξία αγαπητέ μου, δεν ξέρουμε ακόμα. Παρόλαυτα είναι αλήθεια ότι υπάχουν πολλές κατηγορίες και πολλές ενδιαφέρουσες θεωρίες. Αρχικά να σημειώσουμε πως η δεσποινίς Erica Furudo (The Tragic Prince) ακόμα δεν έχει μιλήσει. Μετά είναι όλα τα τελευταία γεγονότα καθώς και η απροκάλυπτη επίθεση κατά του (•πίΟu-πίΟu•) Sakata Gintoki ...Δεν ξέρω, δεν ξέρω. Παρόλο που δε μ'αρέσει να μην κρατάω τον λόγο μου δε μπορώ να αγνοήσω αυτά τα γεγονότα εφ'οσον πάνω απ'όλα είμαι ένας λαμπρότατος και νεότατος (ούτε 2000 χρονών κύριε Kenji Meshiya -Anelis-) επιστήμονας που λειτουργεί με τη λογική κι όχι στο εφήμερο συναίσθημα.

Γι αυτό λοιπόν θα κατηγρήσω και πάλι την μικρή κοπελίτσα Erica Furudo (The Tragic Prince) που ακόμα δεν έχει μιλήσει. Γιατί δε μιλάει? Μήπως προσπαθεί να κρύψει την ενοχή της σκεφτόμενη τι θα πει? Μήπως, εξαιτίας του νεαρού της ηλικίας της, προσπαθεί να ελέγξει την ενοχή της και να σταματήσει να κλαίει? Πού είσαι μικρή Erica...?

setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#44 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 13:54

Hei

Posted Image

Νομιζω παρεκτρεπομαστε, ορισμενοι. Με το που μας κατηγορουν, αρχισε να στρεφουμε τις κατηγοριες προς αυτους που μας κατηγορησαν. Δεν βγαινει ακρη έτσι. Προς το παρον, θα κατηγορησω την κυρια ( δεν με πειθετε ετσι ευκολα ) Yuuji . Το γεγονος οτι εσπευσε να κατηγορησει αυτον που τη κατηγορησε, δηλωνει αισθημα φοβου, γι'αυτο και η επιπολαιοτητα της.

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Ο λόγος που τον κατηγόρησα ήταν οτι η αφορμή που βρήκε για να με κατηγορήσει ήταν ηλίθια.Τι ισχυρήστικα δεν έχω καταλάβει ακόμη...
Αυτό εμένα μου δίχνει οτι κάποιος βιάστηκε να κατηγορήσει.Δεν τον θεωρώ ένοχο διότι είμαστε ακόμα στην αρχή,αλλά ο Trafalgar Law φέρεται ύποπτα.

Παρατήρησα και κάτι αστείο στα λεγόμενα σου.

Το γεγονος οτι εσπευσε να κατηγορησει αυτον που τη κατηγορησε, δηλωνει αισθημα φοβου

Δηλαδή εσύ που δεν απάντησες στην κατηγορία του Akita Hikaru (Zura) θεωρήσε έξυπνος και cool?

Akita Hikaru (Zura)

Νομίζω ότι ο Hei(MikamiTeru) θέλει να αποφύγει τις κατηγορίες των υπολοίπων και να ξεφύγει από το θέμα.


Θα σε συμβούλευα να βγάλεις τη μάσκα ωστε να οξυγονωθεί ο εγκέφαλός σου...(για τον Hei παει αυτό)



3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#45 MikamiTeru

MikamiTeru

    Blackholistas United

  • Members
  • 467 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 13 Φεβρουάριος 2011 - 14:03

Hei

Posted Image



Θα σε συμβούλευα να βγάλεις τη μάσκα ωστε να οξυγονωθεί ο εγκέφαλός σου...(για τον Hei παει αυτό)


[/LEFT]
[/CENTER]


Οπως δειχνει η εικονα, εχω ηδη βγαλει τη μασκα. Ετσι και αλλιως, αφου υπηρχαν σημαδια παλης δεν γινεται να ημουν εγω. Θα τη σκοτωνα αμεσως με τον ηλεκτρισμο. Δυστυχως για σενα Yuuji, τα πραγματα ειναι ΤΟΣΟ απλα.
Δημοσιευμένη  εικόνα

Ιδού η Black Hole, ιδού και το πήδημα.
Δημοσιευμένη  εικόνα