Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2011 Edition


  • This topic is locked This topic is locked
503 replies to this topic

#481 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 02 March 2011 - 10:41

Lambo
Posted Image

Nyahahahahha! :Crying2:
Έχουν πεθάνει σχεδόν όλοι στο κτήριο μου!!!!!!!
Kowai!!! :kowai:

Posted Image


DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#482 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 02 March 2011 - 12:06

Posted Image


Nougami Neuro


Ω, αγαπημένε/η μου Fukunaga, επιστρέψατε ηρωικά. Χαίρομαι που τα αισθήματα είναι αμοιβαία, παρόλα αυτά συνεχίζω να νιώθω προδομένος, νόμιζα πως η σχέση μας ήταν πιο βαθιά και εσείς με αφήσατε για τον Meshiya. Και πάνω που αποκτήσαμε και pet, τον pipachu, με είχατε αφήσει μόνο να τον φροντίζω.

Και επειδή ζήλεψα που όλοι δηλώνουν κάτι εδώ μέσα, πρέπει να το βγάλω από μέσα μου, το κρύβω τόσο καιρό. Στην πραγματικότητα

Spoiler:



Κύριε Zagi, το τραπέζι στον Κάτω κόσμο ισχύει, θέλω να σας δω στην Κόλαση και να τα πούμε. Δυστυχώς δεν προλάβατε να με διασκεδάσετε νωρίτερα λέγοντας τη θεωρία σας, οπότε θα περιμένω να μου το αναλύσετε εκεί κάτω. Και μας και μου άρεσε ο ρόλος της χαρτορίχτρας. Προβλέπω πως σε 2-3 γύρους θα γίνεται χαμός. Ω, όχι, συγνώμη, αυτό ήταν προφανές, δεν το έχω.

Κύριε Sakata Gintoki, θα ήθελα ν' αλλάξω πολύ τις προτεραιότητες μου και να σας ψηφίσω γιατί σας θεωρώ τον πιο άχρηστο και με διαφορά εδώ μέσα και απορώ πώς φτάσατε ως εδώ, αλλά δε θα το κάνω. Λυπάμαι που το πιο πιθανό είναι να ζήσετε περισσότερο από εμένα. Τιμή μου να φύγω από το χέρι τον κον\κα Fukunaga αλλά ούτε στο ελάχιστο από το δικό σας, αν μπορούσα θα σας αντάλλαζα άνετα για κάποιον άλλον που μας άφησε.

Kanzaki Nao, θα σας ψηφίσω για άλλη μια φορά επειδή όσοι δηλώνουν αθώοι μου φαίνονται γελοίοι και για τη τόση σιγουριά σας ότι ο Zagi ήτα δολοφόνος. You fail to amaze me.

Edited by Kai, 02 March 2011 - 13:35.
ορθογραφικά διόρθωσα, μην ψαρώνετε

ySss0UF.jpg


#483 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 02 March 2011 - 12:38

Anarchy Stocking (Iristella)

Posted Image

Nougami Neuro (Kai) και από μένα γιατί είμαι σίγουρη ότι κάποια από τις επίμονες φωνές εναντίον της είναι και ο εναπομείναντας επιθεωρητής. Και τιμητική μνεία και στον Griff(didimakia) o οποίος σε όλους τους γύρους ακόμη και όταν ήταν ξεκάθαρο ποιός είναι ένοχος προσποιούταν άγνοια και προσπαθούσε να περάσει εκτός radar, και μόνο όταν οι κατηγορίες εναντίον του άρχιζαν να στενεύουν επικίνδυνα ψηφισε τον Kenji (anelis) που θα σκοτωνόταν ούτως ή άλλως καθαρά για ξεκάρφωμα.

Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι ο καθηγητής έφυγε από κοντά μας... Ακόμη και αν ανήκαμε σε αντίπαλα στρατόπεδα πιστεύω οι καρδιές μας θα μπορούσαν να έρθουν πιο κοντά.

Posted Image




#484 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 02 March 2011 - 14:08

Kenzo Tenma

Posted Image

Εμένα θα μου επιτρέψετε να επιμείνω στις προηγούμενες ψήφους μου για Griff [didimakia] και ελπίζω να μη θρηνήσουμε άλλα αθώα θύματα στο ενδιάμεσο...

#485 VampireGirlization

VampireGirlization

    VampireGirlization

  • Members
  • 64 posts

Posted 02 March 2011 - 16:10

Kanzaki Nao


Καλα...............δε με νοιαζει τι πιστευετε.......................και ειδικα εσυ Nougami Neuro που εχεις κολλησει σε εμενα...................το καλο ειναι οτι θα φυγεις σε αυτον τον γυρο και θα αποδειχθει η αθωοτητα μου........
Posted Image
The Dream Has Ended....

#486 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 02 March 2011 - 16:35

Yuuko Ichihara [d.neko-angel]

Posted Image

Τέλεια ένας ακόμα δολοφόνος αποκαλύφθηκε και βγήκε εκτός. Λοιπόν την προηγούμενη φορά που πήγα με την πλειοψηφία το αποτέλεσμα ήταν καλό, είπαμε ένας ακόμα δολοφόνος εκτός. Τώρα όμως μου φαίνεται ότι είναι κομμάτι του πεπρωμένου μου να πάω αντίθετα με την πλειοψηφία και μακάρι να μην κάνω λάθος. Λοιπόν βασίζομαι κύριος στους ψήφους που έχουν πέσει σε κάθε γύρο μέχρι τώρα. Και ο Nougami Neuro (Kai) στον δεύτερο γύρο ψήφισε Sima Yi, σε αυτή την φάση έχω την εντύπωση πως ήταν ακόμα νωρίς για να πέσει στο τραπέζι συμφωνία μεταξύ των δολοφόνων. Συμφωνία τύπου ψηφίστε τον ήδη χαμένο καταδικασμένο συνάδελφο δολοφόνο για να καλύψετε το τομάρι σας. Ενώ πιο μετά στην περίπτωση του Kenji Meshiya οι δολοφόνοι είχαν χάσει ήδη δυο δικούς τους, καταλαβαίνανε πως σίγουρα θα χάνανε άλλον ένα ακόμα οπότε και είχαν αρχίσει να στριμώχνονται πραγματικά Και εκεί ναι πιστεύω πως μπορεί να έπεσε η συμφωνία που ανέφερα πριν. Για αυτό και υποψιάζομαι υπερβολικά τον Griff [didimakia] που ούτε Sima Yi, ούτε Moka ψήφισε. Μετά ο επόμενος ύποπτος για εμένα είναι ο Yuuji Fukunaga [shinigami94] και εδώ πάλι ο Yuuji έχει κάνει ότι ακριβώς και ο Griff, για περισσότερα δείτε και τους ψήφους μέχρι τώρα.

[table=head]# | Username | Character | Ψήφισε στον 1ο γύρο| Ψήφισε στον 2ο γύρο | Ψήφισε στον 3ο γύρο | Ψήφισε στον 4ο γύρο | Ψήφισε στον 5ο γύρο | Ψήφισε στον 6ο γύρο | Ψήφισε στον 7ο γύρο | Ψηφίστηκε x φορές στον τελευταίο γύρο
08 | matassos| pikachu | Nougami Neuro | Erika Furudo | Stocking | Stocking | Kyubey | Roy Mustang | Nougami Neuro
11 | zoro77 | Roronoa Zoro | Sakata Gintoki | Akita Hikaru | Frankenstein | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Kenji Meshiya
14 | didimakia | Griff | Pikachu | Akita Hikaru | Frankenstein | Trafalgar Law | Kyubey | Roy Mustang | Kenji Meshiya
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga | Hei | Frankenstein | Trafalgar Law | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Kenji Meshiya
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki | Erika Furudo | Frankenstein | Pikachu | Akashiya Moka | Kyubey | Zagi | Zagi | 1
25 | Kai | Nougami Neuro | Akira Hikaru | Sima Yi | Lambo | Roronoa Zoro | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | 1
[/TABLE]


Edited by d.neko-angel, 02 March 2011 - 16:41.

rrmr.png


#487 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 02 March 2011 - 16:53

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Μιας και είναι συνήθεια των δολοφόνων να σκοτώνουν όποιον ξεκινάει κάποιο ρεύμα το οποίο τελικά είναι επιτυχές είπα να γράψω κάτι τελευταίο.

Αρχικά,είμαι χαρούμενος που τελικά ψηφίσατε τον Nougami Neuro (Kai).Θα δείτε πως κάνατε την σωστή επιλογή.Ομολογώ πως ήταν το πιο ενδιαφέρον άτομο.Τέλειος στη συμπεριφορά του.Κάτι που δεν επιτρέπει στον κόσμο να τον ψηφίσει.Για το ποιος μπορεί να είναι ο τελευταίος δολοφόνος δεν έχω ιδέα.Παρόλα αυτά,ύποπτοι μου φαίνονται η Stocking,ο Griff και η Yuuko Ichihara.

Απο την άλλη,να σας πω οτι αν είσαστε μόνοι σας με τους Gokudera Hayato,pikachu,Roronoa Zoro και ίσως με την Kanzaki,μπορείτε να κοιμηθείτε ήσυχοι,είσαστε ασφαλείς.

Αυτά απο εμένα.Αν τελικά επιζήσω see you tomorrow.
Αν όχι

Posted Image



Edited by shinigami94, 03 March 2011 - 00:00.
λάθη στο κείμενο ^^

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#488 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 02 March 2011 - 17:03

Griff
Posted Image


Καλο θα ηταν κυρια Yuuko να δειξετε και τα ποστ με τους ψηφους μου, διοτι δικαιολογω σε καθε ποστ γτ δεν ψηφισα τον δολοφονο σ'εκεινο το γυρο.
Το να βγαζετε ψευδοι επειχηρηματα κυριοι δολοφονοι εναντια μου ειναι καλη στρατηγικη.
Δημιουργησε ο Zaggi ενα ρευμα στο οποιο δεν ξερω που το στηριζει και εσεις απλα τον ακολουθειτε. Ναι οκ επεσε μεσα στην Anelis. Να του πω μπραβο? μπααα. Ηταν σχεδον ξεκαθαρο.

Κυριε Kenzo Tenma δεν ξερω γτ εχετε φαει κολλημα μαζι μου εδω και ποσους γυρους. Επειθεωρητης παντως δεν ειστε γτ ψηφιζετε λαθος ατομο.

Εμενα παντως υποπτη μου φενεται η Sakata Gintoki(πιου πιου μπανγκ μπανγκ) η οποια απλα μπαινει, ριχνει ενα ονομα και ουτε καν δικαιολογει και μετα φευγει.

Inbe4 "Αρχισες να γραφεις πολλα οταν κινδευεσε η ζωη σου Griff. Μηπως φοβασαι?"
Λογικο παιδες. Δεν θελω να βγω απ το παιχνιδι.


2bbd14fc.jpg


#489 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 02 March 2011 - 22:40

Η νύχτα έπεσε. Αναμείνατε τα αποτελέσματα.

xbJ3b2w.jpeg


#490 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 02 March 2011 - 23:17

Η νύχτα έπεσε και οι πολίτες έχουν κάθε λόγο να πανηγυρίζουν καθώς κατάφεραν να βγάλουν άλλον έναν δολοφόνο! Ο Nougami Neuro κατάφερε να φτάσει ως εδώ όμως οι συμπολίτες του τον μυρίστηκαν και τον λύντσαραν χωρίς δεύτερη σκέψη...Παραμένει ένας δολοφόνος...Για να δούμε αν θα καταφερει να ξεγελάσει τους συμπολίτες του...

Το κακό είναι ότι ο Gokudera Hayato δεν άντεξε άλλο την πίεση και ξέχασε και τον δέκατο και τον ενδέκατο και φούνταρε από την ταράτσα του ψηλότερου κτηρίου...Φήμες λένε ότι το έκανε από την απογοήτευση του που δεν πρόλαβε να γνωρίσει τα μαγικά χεράκια του καθηγητή XD


[table=head]# | Username | Character | Ψήφισε στον 1ο γύρο| Ψήφισε στον 2ο γύρο | Ψήφισε στον 3ο γύρο | Ψήφισε στον 4ο γύρο | Ψήφισε στον 5ο γύρο | Ψήφισε στον 6ο γύρο | Ψήφισε στον 7ο γύρο | Ψήφισε στον 8ο γύρο | Ψηφίστηκε x φορές στον τελευταίο γύρο
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | Erika Furudo | Sima Yi | Pikachu | Akashiya Moka | -----
02 | LucyHeartfilia | Lambo | Hei | Sima Yi | Medicine Seller | Medicine Seller | Kyubey | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Nao Kanzaki
03 | Babba | Zagi | Ushiromiya Hideyoshi | Pikachu | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Kenji Meshiya |
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato | Hei | Sima Yi | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Roy Mustang | Kenji Meshiya | ----
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | Zagi | Erika Furudo | Akita Hikaru | Akashiya Moka | -----
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | Kenzō Tenma | Head | Frankenstein | Akashiya Moka |
07 | MikamiTeru | Hei | Sakata Gintoki |
08 | matassos| pikachu | Nougami Neuro | Erika Furudo | Stocking | Stocking | Kyubey | Roy Mustang | Nougami Neuro | Nougami Neuro
09 | Bad Boy | Chopper | Kenji Meshiya | Frankenstein | Frankenstein | --------
10 | Kamui| Sima Υi | Pikachu | Erika Furudo |
11 | zoro77 | Roronoa Zoro | Sakata Gintoki | Akita Hikaru | Frankenstein | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Kenji Meshiya | Nao Kanzaki
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | Stocking | Frankenstein | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Roy Mustang
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara | Hei | Sima Yi | Akashiya Moka | Stocking | Pikachu | Yuuji Fukunaga | Kenji Meshiya | Griff
14 | didimakia | Griff | Pikachu | Akita Hikaru | Frankenstein | Trafalgar Law | Kyubey | Roy Mustang | Kenji Meshiya | Sakata Gintoki |2
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki | Hei | Sima Yi | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Nougami Neuro | 1
16 | Erisadesu | Guu | ----- | Roronoa zoro | Frankenstein | Stocking | -----
17 | Nozomu | Chuck | Erika Furudo | Erika Furudo | Yuuji Fukunaga | Kyubey | -------
18 | The Tragic Prince | Erika Furudo | Frankenstein | Sima Yi |
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | Frankenstein |
20 | Iristella | Stocking | Hei | Sima Yi | Pikachu | Akashiya Moka | Roy Mustang | Gintoki | Zagi | Nougami Neuro
21 | Mad_Hatter | Head | ------- | Sima Yi | Akashiya Moka
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga | Hei | Frankenstein | Trafalgar Law | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Kenji Meshiya | Nougami Neuro
23 | Anelis | Kenji Meshiya | Frankenstein | Frankenstein | Frankenstein | Akashiya Moka | Kyubey | Zagi | Zagi |
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki | Erika Furudo | Frankenstein | Pikachu | Akashiya Moka | Kyubey | Zagi | Zagi | Nougami Neuro | 3
25 | Kai | Nougami Neuro | Akira Hikaru | Sima Yi | Lambo | Roronoa Zoro | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | 5
26 | Zura | Akita Hikaru | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Akashiya Moka
27 | Piscatella | Roy Mustang | Hei | Sima Yi | Frankenstein | Stocking | Kyubey | Zagi |
28 | Sponis | Kenzō Tenma | Akisame Kōetsuji | Sima Yi | Griff | Roy Mustang | Kyubey | Griff | Kenji Meshiya | Griff
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | Erika Furudo | Sima Yi | Kenji Meshiya |
30 | Azathoth | Kyubey | Erika Furudo | Sima Yi | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Kenji Meshiya |
31 | Johnyman | Grimmer | Gokudera Hayato | Chuck | Lambo | Lambo | Roy Mustang | Roy Mustang | ------
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | Stocking | Sima Yi | Stocking | Akashiya Moka | Roy Mustang | Roy Mustang
[/table]


Κτήριο 1

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
02 | LucyHeartfilia | Lambo
03 | Babba | Zagi | MYRDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
07 | MikamiTeru | Hei | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
08 | matassos| pikachu[/TABLE]


Κτήριο 2


[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
09 | Bad Boy | Chopper | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
10 | Kamui | Sima Υi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11 | zoro77 | Roronoa Zoro
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara |
14 | didimakia | Griff
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki
16 | Erisadesu | Guu | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ[/TABLE]


Κτήριο 3

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
17 | Nozomu | Chuck | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
18 | The Tragic Prince | Erica Furudo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
20 | Iristella | Stocking
21 | Mad_Hatter | Head | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga
23 | Anelis | Kenji Meshiya | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΑ
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki [/TABLE]


Κτήριο 4

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
25 | Kai | Nougami Neuro | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
26 | Zura | Akita Hikaru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
27 | Piscatella | Roy Mustang | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
28 | Sponis | Kenzō Tenma
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
30 | Azathoth | Kyubey | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
31 | Johnyman | Grimmer | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
[/TABLE]

Και...


Καμαρίνι της Asuka

[TABLE=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Asuka Langley Soryu | xxx | MURDERED | NPC
[/TABLE]

Η μέρα θα ξεκινήσει μόλις ενημερωθώ από επιθεωρητή και δολοφόνους. Το αργότερο άυριο το μεσημέρι.

xbJ3b2w.jpeg


#491 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 March 2011 - 00:11

Η μέρα ξημέρωσε...Ο δολοφόνος που απέμεινε κατάφερε να δώσει το τελειωτικό χτήπημα στον επιθεωρητή Yuuji Fukunaga...Ο τελευταίος επιθεωρητής είναι πια παρελθόν και τώρα 9 πολίτες είναι αντιμέτωποι με ένα δολοφόνο...Θα καταφέρει να ξεγλιστρήσει και να γλυτώσει ή οι μέρες του είναι μετρημένες?



Κτήριο 1

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
02 | LucyHeartfilia | Lambo
03 | Babba | Zagi | MYRDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
07 | MikamiTeru | Hei | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
08 | matassos| pikachu[/TABLE]


Κτήριο 2


[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
09 | Bad Boy | Chopper | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
10 | Kamui | Sima Υi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11 | zoro77 | Roronoa Zoro
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara |
14 | didimakia | Griff
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki
16 | Erisadesu | Guu | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ[/TABLE]


Κτήριο 3

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
17 | Nozomu | Chuck | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
18 | The Tragic Prince | Erica Furudo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
20 | Iristella | Stocking
21 | Mad_Hatter | Head | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
23 | Anelis | Kenji Meshiya | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΑ
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki [/TABLE]


Κτήριο 4

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
25 | Kai | Nougami Neuro | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
26 | Zura | Akita Hikaru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
27 | Piscatella | Roy Mustang | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
28 | Sponis | Kenzō Tenma
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
30 | Azathoth | Kyubey | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
31 | Johnyman | Grimmer | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
[/TABLE]

Και...


Καμαρίνι της Asuka

[TABLE=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Asuka Langley Soryu | xxx | MURDERED | NPC
[/TABLE]

Η νύχτα θα πέσει αύριο βράδυ.

xbJ3b2w.jpeg


#492 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 03 March 2011 - 00:26

Griff
Posted Image


Time to get serious.
Ψηφιζω Yuuko Ichihara [d.neko-angel] για 2 λογους.
ο 1ος ειναι οτι με κατηγορησε ανοιχτα για τους ψηφους μου χωρις να παραθεσει και τα ποστ μου στα οποια εξηγω. Προφανως για να δημιουργησει ρευμα και να αποφυγει τις κατηγοριες.
Ο 2ος λογος ειναι οτι ηταν στην λιστα του επιθεωρητη. κριμα που τον χασαμε.

Υ.Γ. Πιστευω οτι το'χουμε. οι πιθανοτητες ειναι με το μερος μας ^^


2bbd14fc.jpg


#493 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 03 March 2011 - 00:36

Lambo

Θα συμφωνίσω με αυτό το περίεργο μπλε πράγμα και θα ψηφίσω Yuuko Ichihara [d.neko-angel] , κιας η Nao Kanzaki (Vampireκάτι) μου φαίνεται ακόμα ύποπτη.. I've got my eyes on you

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#494 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 03 March 2011 - 00:43

Anarchy Stocking (iristella)

Posted Image

Βασικά αυτά που λες δεν ισχύουν Griff (didimakia). Έστω ότι την πρώτη μέρα έλεγες υποψίες τυχαία οπότε δεν το μετράω. Στον δεύτερο λες ότι ναι μεν ξέρεις ότι ο Sima Yi (Kamui) είναι δολοφόνος αλλά θα στρέψεις τις υποψίες σου στον συγχωρεμένο τον Akita Hikaru (Zura) που ω τι τύχη κατηγορούσε τον Neuro (Kai) που αποδείχτηκε δολοφόνος. Προφανώς ήθελες να δημιουργήσεις κάποιο ρεύμα εναντίον τoυ αλλά δεν σου βγήκε. Στην συνέχεια ενθαρρύνεις το κλίμα εναντια στον Pikachu και συνεχίζεις παράλληλα και την επίθεση ενάντια στoν Akita προσπαθώντας να βγάλεις αθώους εκτός μάχης. Μετά παρά το ότι είχες πει ότι o Frankestein είναι αθώος στρέφεσαι εναντίον του όταν κατηγορει τον Kenji Mashiya (Anelis) που και αυτός αποδείχτηκε δολοφόνος. Έπειτα ενώ πάλι λες ότι είσαι σίγουρος για άλλον ένα δολοφόνο όταν αναφέρεσαι στην Mokka πάλι στρέφεις αλλού τις υποψίες και τις κατηγορίες σου. Τυχαίο? Δεν το νομίζω. Και σίγουρα χωρίς καμία ουσιαστική αιτιολόγηση. Να το δεχτώ ότι το έκανες μία φορά. Δεύτερη είναι απλά προσπάθεια να γλιτώσεις τον συνένοχο σου. Αν και δεν μπορώ να σε κατηγορήσω για το ότι στοχοποίησες τον Kyuubey εντούτοις δεν μπορώ παρά να πιστέψω ότι το έκανες πιστεύοντας ότι είναι όντως επιθεωρητής. Εν τέλη ο μόνος δολοφόνος κατά του οποίου στράφηκες ήταν ο Kenji Meshiya και αυτό μόνο όταν το λυντσάρισμά του ήταν βέβαιο και μόνο όταν ο κλοιός είχε αρχίσει να σφίγγει γύρω σου. Απόδειξη και η απόπειρά σου να πατρονάρεις και να κολακεύσεις τον μακαρίτη Zagi (Babba).

Εχεις υπερασπιστεί/αποφύγει να στραφείς ενάντια σε αποδεδειγμένους δολοφόνους 3 φορές. Είναι πλέον προφανές ότι ήταν συναδελφική αλληλεγγύη και όχι αφέλεια ή άγνοια.


Kαι με όλη αυτήν την αγόρευση πείνασα οπότε καιρός να πάω για καμιά πάστα.


Edited by iristella, 03 March 2011 - 00:48.


#495 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 03 March 2011 - 00:51

Griff

Actually κανεις λαθος. Ο λογος για τον οποιο δεν τους ψηφισα ηταν επειδη ηταν ηδη νεκροι με τοσους ψηφους που ειχαν και δεν ηθελα να με θεωρησετε ατομο "οπου φυσαει ο ανεμος" και οτι ψηφιζω με το ρευμα. Μαλλον φενεται οτι εκανα παλι λαθος κινηση οπως περσυ και θα με φατε τζαμπα. Τουλ αυτην την φορα κρατησα περισσοτερο. Για τον Frankenstain δεν ισχυει το παραπανο. Ο λογος που τον ψηφισα ηταν οτι μιλουσε πολυ XDDD

yuuko Ichihara [d.neko-angel]


Εξω χιονιζει και εγω καθομαι και προσπαθω να πεισω τους αλλους πφφ.


2bbd14fc.jpg