Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2011 Edition


  • This topic is locked This topic is locked
503 replies to this topic

#466 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 01 March 2011 - 11:50

Posted Image


Nougami Neuro


Δεν πίστευα ότι κάποιος θα ενδιαφερόταν για την προσωπική μου διασκέδαση, τελικά αν και μεγαλώσατε στη Ζούγκλα κατά βάθος είσαστε άνθρωπος με ευαισθησίες. Επειδή είμαι σίγουρος πλέον πως πολύ απλά θέλετε να προστατέψετε τον επιθεωρητή με τις τόσες προσπάθειες που κάνετε, ελπίζω να μην φάτε το κεφάλι σας, γιατί πολύ απλά μόνο αν δεν υπάρχετε εδώ τα ίσως φανεί ποιος είναι και είναι κρίμα.

Όταν έρθετε στον Κάτω Κόσμο θα σας φυλάω ξεχωριστή θέση δίπλα στον Πωλητή Φαρμάκων και μερικούς ακόμα. Ελπίζω να μπορώ να υπολογίζω σε τουλάχιστον 3 άτομα για τη διασκέδαση μου και να βρεθούμε όλοι μαζί αύριο.

Nao Kanzaki [VampireGirlization]

ySss0UF.jpg


#467 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 01 March 2011 - 12:57

Posted Image
Zabi[Babba]
Ευαισθησίες; Κάθε άλλο. Προσπαθώ να κάνω μια ανίερη ανταλλαγή με τους δολοφόνους.
Τους ζήτησα να με αφήσουν να ζήσω το βράδυ και το πρωί θα τους αποκαλύψω τι πιστεύω για τον επιθεωρητή, ώστε να κερδίσω άλλη μια μέρα ζωής.
Είμαι σίγουρος ότι η κίνησή μου σας διασκεδάζει, αλλά όπως πάντα, ακολουθώ το μονοπάτι με τις περισσότερες πιθανότητες να πετύχω τους στόχους μου.

Αγαπητοί μου δολοφόνοι, Nao Kanzaki [VampireGirlization] και Griff[didimakia].
Ο Kenji Meshiya [Anelis] θα πεθάνει σήμερα. Έχετε επιλογή να μην τον ακολουθήσετε. Παραδοθείτε (μη ψηφίζοντας) και θα κάνω ότι μπορώ αντί για τη θανατική ποινή να οδηγηθείτε στον πλανήτη μου, έναν πλανήτη-φυλακή για εγκληματίες.
Αν και με τα σωματικά σας προσόντα δεν μπορείτε να ελπίζεται ούτε καν για θέση Τρίτου στον Κύκλο μου, η ευστροφία σας θα μπορούσε να μου φανεί χρήσιμη.
Με τη βοήθειά σας, θα αποκτήσω ευκολότερα τον έλεγχο ολόκληρου του πλανήτη "Χίμαιρα".
Θα πρέπει ωστόσο να μάθετε να προστατεύετε τον εαυτό σας. Η Χίμαιρα δεν είναι πλανήτης για αδύναμους.

[Αν έστω και μία στο εκατομμύριο συμβεί και κάνω λάθος για τον kenji, θα ήθελα πραγματικά να ήμουν εκεί και να σας έβλεπα να γελάτε όσο τα διαβάζατε όλα αυτά.]

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#468 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 01 March 2011 - 13:01

Kenji Meshiya
Posted Image

Well, well..... αποφασίζετε να ακολουθήσετε για 2η φορά κάποιον που προφανέστατα από τον τρόπου που παίζει
φανερώνεται ως δολοφόνος και μας έχει αποδείξει ότι δεν ξέρει τι του γίνεται και ότι μετά το ένα ρεύμα πάει για δεύτερο...
ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ;

Πάτε καλά; Σοβαρά τώρα, ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ;

Είσαστε άξιοι της μοίρας σας τότε....
(εμένα, όχι να το ξέρετε, ακόμα και το πνεύμα μου είναι ικανό
και να προσφέρει απόλαυση και να σοδομίσει...)

Zagi (Babba) δεν έχω να πω πια κάτι άλλο, πραγματικά τα έχω πει όλα.
ΜΠΡΑΒΟ για το παίξιμό σου...
Όταν όμως πεθάνω, και δουν όλοι ότι είμαι αθώος τότε να δω πώς θα ξεφύγεις.

Ξέχασαν τα λόγια του Mustang, ελπίζω να μην ξεχάσουν και τα δικά μου....

Δεν αντέχω να μπω σε άλλο "debate", τελειώνω εδώ....και εγώ, και ο Kenji...




Edited by Anelis, 01 March 2011 - 14:01.

Posted Image


#469 Robin-Chwan

Robin-Chwan

    Anime Professional

  • Members
  • 564 posts

Posted 01 March 2011 - 14:04

Gokudera Hayato

Nao Kanzaki [VampireGirlization] εσυ και οι υπολοιποι δολοφονοι βαζετε σε κινδυνο τον Δεκατο και την ισοροπια της Οικογενειας. Αν και δε με νοιαζει αν θα παθουν κατι οι υπολοιποι φυλακες (μιας και κανεις τους δεν αξιζει να ειναι τοσο κοντα στον Δεκατο) δυστυχως, για καποιον περιεργο λογο, ο Δεκατος τους θελει να ειναι ασφαλης και φοβαμαι οτι αν παθουν κατι θα ταραχτει, αρα πρεπει να τους προστατεψω (ακομα και το ηλιθιο μουλαρι....)

Ξερω, απαισιο rp αλλα με τον χρονο που εχω ειναι το καλυτερο που μπορω να κανω. Λογικα σε 1-2 μερες θα μπορω να συμμετεχω περισσοτερο.

Posted Image
Devils don't ask favors from God


#470 VampireGirlization

VampireGirlization

    VampireGirlization

  • Members
  • 64 posts

Posted 01 March 2011 - 15:12

Kanzaki Nao


Θα συνεχισω με τον Zagi γιατι τον θεωρω ακομα υποπτο...................επισης δεν θα παραδοθω γιατι πολυ απλα δεν ειμαι δολοφονος.......................σαν πολυ σιγουροι ομως δεν ειστε και οι τρεις?????(Zagi-Neuro-Gokudera)
Πολυ υποπτο..............μηπως τυχαινει να εισαστε δολοφονοι και προσπαθειτε να δημιουργησετε ρευμα εναντιον μου????
Posted Image
The Dream Has Ended....

#471 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 01 March 2011 - 15:43

Griff
Posted Image


Θα πω την αληθεια.
Babba μ'εχεις εντυπωσιασει. Πραγματικα. Εισαι απ τους μονους που παιζουν κυριολεκτικα το παιχνιδι. Μακαρι να ειχα και εγω τον ελευθερο χρονο σου. Σε ζηλευω που μπορεις και το διασκεδασεις τοσο και συμφωνω με τις θεωρειες σου αλλα εχει μια μικρη τρυπουλα. Κι αυτη ειναι η τρυπα με το ονομα μου.Anyway εγω θα σ'εμπιστευτω και σ'ακολουθησω για να ξεκαθαριστουν μια και καλη τα πραγματα.
Bγαζουμε Kenji(Anelis).


2bbd14fc.jpg


#472 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 01 March 2011 - 15:45

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Kukuku,κατι ενδιαφερον που παρατήρησα πιο πριν.

Ο Gokudera ψηφίζει διαρκως άτομα με αφορμή τον Δέκατο αποφεύγοντας να πει κάτι σοβαρό ως δικαιολογία και προσπαθεί να δημιουργήσει ρευμα εναντίον της Kanzaki μαζί με τον Neuro (τον οποίο θεωρώ δολοφόνο).Επιπλέον στην αρχή είχε κολλήσει με τον Mustang παρολα αυτά μόλις δημιουργήθηκε το ρεύμα εναντίον του Hei αυτός μπήκε σε αυτό.Αξιοσημείωτο είναι δε οτι ενω τον τέταρτο γύρο ψήφισε Kenji (Anelis) τώρα απλά προσποιείται οτι δεν συμβαίνει τίποτα.Μου φαίνεται πως προσπαθείς να κρυφτείς.Για αρχή,είσαι ένας απλός ύποπτος στα μάτια μου.

Εσυ Neuro,συμπάθεια μου, δεν πρέπει να στεναχωριέσαι.Είπα πως θα σε αναφέρω συνέχεια.Μη νιώθεις μονοξιά.Θα είμαι πάντα δίπλα σου (και θα σε ψηφίζω).


3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#473 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 March 2011 - 16:18

Η νύχτα θα πέσει στις 5. Τα αποτελέσματα θα βγουν λίγο αργότερα γιατί μαγειρεύω :P

xbJ3b2w.jpeg


#474 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 01 March 2011 - 16:26

Posted Image
Zabi[Babba]

Kenji Meshiya [Anelis], Nao Kanzaki [VampireGirlization], Griff[didimakia].
Αξιότιμε κύριε Griff, τα συγχαρητήρια μου. Αντιδράσατε όπως ακριβώς έπρεπε να κάνει ένας δολοφόνος όταν τον κατηγορεί ένας βέβαιος αθώος. Δεν έχει νόημα να τα βάζεις μαζί του, αντιθέτως, μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις. Μάλιστα, εγώ παίζει και να κατηγορούσα ευθέως τη nao στη θέση σας. Αν το είχε κάνει η nao αυτό, ίσως για εκείνη να είχα περισσότερες αμφιβολίες. Γενικά, θεωρώ ότι οι κινήσεις σας ταιριάζουν απόλυτα σε αυτές που θα έκανα κι εγώ αν ήμουν δολοφόνος, κι αυτό το λέω για να σας παινέψω.
Όμως, άλλη μια σύμπτωση, και σήμερα εξαπολύσατε τις κατηγορίες σας παρέα με την nao, με λίγα λεπτά διαφορά, αν και λέτε διαφορετικά πράγματα. Όπως και χτες. Σαν να συνεννοηθήκατε πρώτα ένα πράγμα και μπήκατε παρέα να τα πείτε, διαλέγοντας διαφορετικές στρατηγικές. Η δική σας βέβαια είναι καλύτερη. Για κάποιον που μιλά ελάχιστα λόγω έλλειψης χρόνου, είναι άλλη μία εντυπωσιακή σύμπτωση, δε βρίσκεται;
Η προσφορά ισχύει. Αφήστε με να ζήσω και θα σας πω τις θεωρίες μου περί επιθεωρητή νωρίς νωρίς αύριο.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#475 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 March 2011 - 19:01

Άλλη μια νύχτα έπεσε...Οι πολίτες αυτή τη φορά (πώς το παθαν) κατάφεραν και έβγαλαν έναν ακόμα δολοφόνο...Ο αγαπητός σε όλους καθηγητής, που όλους τους είχε "φροντίσει" και "περιποιηθεί" με τα μεγάλα ζεστά "χέρια" του και τη γεμάτη αγάπη αγκαλιά του υπέκυψε στα τραύματα του...Μπορεί να ήταν δολοφόνος αλλά είχε μια "καρδιά" που όλους τους χωρούσε...

Η τελευταία του επιθυμία ήταν να θαφτεί με αυτή τη στολή
Spoiler:


για καλύτερη πρόσβαση για να τον τιμήσετε όπως του αξίζει μετά θάνατον, όπως και ο ίδιος έκανε με τόσο ζήλο, κόπο και πάθος σε όσους απεβίωσαν!

Υπάρχει ακόμα ένα συνταρακτικό νέο όμως! Μια τρομερή αποκάλυψη! Ο Grimmer ήταν ο κρυφός εραστής του καθηγητή και μόλις έμαθε για το λυντσάρισμα του δεν άντεξε να ζει στο μάταιο τούτο κόσμο χωρίς τη φροντίδα του καθηγητή και έκοψε τις φλέβες του...



[table=head]# | Username | Character | Ψήφισε στον 1ο γύρο| Ψήφισε στον 2ο γύρο | Ψήφισε στον 3ο γύρο | Ψήφισε στον 4ο γύρο | Ψήφισε στον 5ο γύρο | Ψήφισε στον 6ο γύρο | Ψήφισε στον 7ο γύρο | Ψηφίστηκε x φορές στον τελευταίο γύρο
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | Erika Furudo | Sima Yi | Pikachu | Akashiya Moka | -----
02 | LucyHeartfilia | Lambo | Hei | Sima Yi | Medicine Seller | Medicine Seller | Kyubey | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya
03 | Babba | Zagi | Ushiromiya Hideyoshi | Pikachu | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Kenji Meshiya | 3
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato | Hei | Sima Yi | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Roy Mustang | Kenji Meshiya
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | Zagi | Erika Furudo | Akita Hikaru | Akashiya Moka | -----
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | Kenzō Tenma | Head | Frankenstein | Akashiya Moka |
07 | MikamiTeru | Hei | Sakata Gintoki |
08 | matassos| pikachu | Nougami Neuro | Erika Furudo | Stocking | Stocking | Kyubey | Roy Mustang | Nougami Neuro
09 | Bad Boy | Chopper | Kenji Meshiya | Frankenstein | Frankenstein | --------
10 | Kamui| Sima Υi | Pikachu | Erika Furudo |
11 | zoro77 | Roronoa Zoro | Sakata Gintoki | Akita Hikaru | Frankenstein | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang | Kenji Meshiya
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | Stocking | Frankenstein | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Roy Mustang
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara | Hei | Sima Yi | Akashiya Moka | Stocking | Pikachu | Yuuji Fukunaga | Kenji Meshiya
14 | didimakia | Griff | Pikachu | Akita Hikaru | Frankenstein | Trafalgar Law | Kyubey | Roy Mustang | Kenji Meshiya
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki | Hei | Sima Yi | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya
16 | Erisadesu | Guu | ----- | Roronoa zoro | Frankenstein | Stocking | -----
17 | Nozomu | Chuck | Erika Furudo | Erika Furudo | Yuuji Fukunaga | Kyubey | -------
18 | The Tragic Prince | Erika Furudo | Frankenstein | Sima Yi |
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | Frankenstein |
20 | Iristella | Stocking | Hei | Sima Yi | Pikachu | Akashiya Moka | Roy Mustang | Gintoki | Zagi
21 | Mad_Hatter | Head | ------- | Sima Yi | Akashiya Moka
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga | Hei | Frankenstein | Trafalgar Law | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Nougami Neuro | Kenji Meshiya
23 | Anelis | Kenji Meshiya | Frankenstein | Frankenstein | Frankenstein | Akashiya Moka | Kyubey | Zagi | Zagi | 9
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki | Erika Furudo | Frankenstein | Pikachu | Akashiya Moka | Kyubey | Zagi | Zagi | 1
25 | Kai | Nougami Neuro | Akira Hikaru | Sima Yi | Lambo | Roronoa Zoro | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | Kanzaki Nao | 1
26 | Zura | Akita Hikaru | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Akashiya Moka
27 | Piscatella | Roy Mustang | Hei | Sima Yi | Frankenstein | Stocking | Kyubey | Zagi |
28 | Sponis | Kenzō Tenma | Akisame Kōetsuji | Sima Yi | Griff | Roy Mustang | Kyubey | Griff | Kenji Meshiya
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | Erika Furudo | Sima Yi | Kenji Meshiya |
30 | Azathoth | Kyubey | Erika Furudo | Sima Yi | Akashiya Moka | Akashiya Moka | Kenji Meshiya |
31 | Johnyman | Grimmer | Gokudera Hayato | Chuck | Lambo | Lambo | Roy Mustang | Roy Mustang | ------
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | Stocking | Sima Yi | Stocking | Akashiya Moka | Roy Mustang | Roy Mustang
[/table]


Κτήριο 1

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
02 | LucyHeartfilia | Lambo
03 | Babba | Zagi
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
07 | MikamiTeru | Hei | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
08 | matassos| pikachu[/TABLE]


Κτήριο 2


[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
09 | Bad Boy | Chopper | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
10 | Kamui | Sima Υi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11 | zoro77 | Roronoa Zoro
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara |
14 | didimakia | Griff
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki
16 | Erisadesu | Guu | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ[/TABLE]


Κτήριο 3

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
17 | Nozomu | Chuck | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
18 | The Tragic Prince | Erica Furudo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
20 | Iristella | Stocking
21 | Mad_Hatter | Head | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga
23 | Anelis | Kenji Meshiya | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΑ
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki [/TABLE]


Κτήριο 4

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
25 | Kai | Nougami Neuro
26 | Zura | Akita Hikaru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
27 | Piscatella | Roy Mustang | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
28 | Sponis | Kenzō Tenma
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
30 | Azathoth | Kyubey | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
31 | Johnyman | Grimmer | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
[/TABLE]

Και...


Καμαρίνι της Asuka

[TABLE=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Asuka Langley Soryu | xxx | MURDERED | NPC
[/TABLE]

Η μέρα θα ξεκινήσει μόλις ενημερωθώ από επιθεωρητή και δολοφόνους. Το αργότερο άυριο το πρωί.

Edited by mono, 01 March 2011 - 20:53.

xbJ3b2w.jpeg


#476 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 March 2011 - 20:34

Η μέρα ξημέρωσε! Οι εναπομείναντες δολοφόνοι μέσα στη νύχτα εκδικήθηκαν για το θάνατο του πολυαγαπημένου προφέσορα καταδικάζοντας στην αφάνεια τον Zagi...Όμως πριν τον αποτελειώσουν κάλεσαν το πνεύμα του καθηγητή να χαρεί για μια τελευταία φορά...Φήμες λένε ότι ο Zagi πριν ξεψυχήσει ομολόγησε ότι ήταν το καλύτερο... που είχε ποτέ του...Αναρωτιέμαι τί να εννοούσε XD





Κτήριο 1

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
01 | BoredForLife | Trafalgar Law | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
02 | LucyHeartfilia | Lambo
03 | Babba | Zagi | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato
05 | johntheo95 | Akisame Kōetsuji | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
06 | Lord Leon | Akashiya Moka | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
07 | MikamiTeru | Hei | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
08 | matassos| pikachu[/TABLE]


Κτήριο 2


[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
09 | Bad Boy | Chopper | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
10 | Kamui | Sima Υi | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
11 | zoro77 | Roronoa Zoro
12 | Tenshi | Akagi Shigeru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
13 | d.neko-angel | Yuuko Ichihara |
14 | didimakia | Griff
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki
16 | Erisadesu | Guu | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ[/TABLE]


Κτήριο 3

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
17 | Nozomu | Chuck | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
18 | The Tragic Prince | Erica Furudo | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
19 | Hanzo | Ushiromiya Hideyoshi | MURDERED | ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ
20 | Iristella | Stocking
21 | Mad_Hatter | Head | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
22 | shinigami94 | Yuuji Fukunaga
23 | Anelis | Kenji Meshiya | LYNCHED | ΔΟΛΟΦΟΝΑ
24 | VampireGirlization | Nao Kanzaki [/TABLE]


Κτήριο 4

[TABLE=head]# | Username | Character | Κατάσταση | Ρόλος
25 | Kai | Nougami Neuro
26 | Zura | Akita Hikaru | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
27 | Piscatella | Roy Mustang | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
28 | Sponis | Kenzō Tenma
29 | Fallen_Angel_Itachi | Frankenstein | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
30 | Azathoth | Kyubey | LYNCHED | ΑΘΩΟΣ
31 | Johnyman | Grimmer | ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ | ΑΘΩΟΣ
32 | Night Wizard Seal | Medicine Seller | MURDERED | ΑΘΩΟΣ
[/TABLE]

Και...


Καμαρίνι της Asuka

[TABLE=head]# | Character | Username | Κατάσταση | Ρόλος
01 | Asuka Langley Soryu | xxx | MURDERED | NPC
[/TABLE]

Η νύχτα θα πέσει αύριο το απόγευμα.

Edited by mono, 01 March 2011 - 20:53.

xbJ3b2w.jpeg


#477 zoro77

zoro77

    Anime Master

  • Members
  • 1,600 posts

Posted 02 March 2011 - 03:21

Roronoa Zoro(zoro77)
Καλυτερα τα πραγματα τωρα! Αλλα ΤΩΡΑ ειναι που δεν πρεπει να αναπαυτουμεPosted Image
Καταρχην να κανουμε σωστες και ήρεμες κινησεις. Μια πρωτη ηρεμη κινηση ειναι ΟΛΟΙ οι αθωοι να μιλησουν εστω μια φορα και να μην αυτοκτονησουν..
Ο Zagι πεθανε.. Στο τελευταιο του ποστ κατηγορησε φανερα τον Griff..Μπορει να εχει και δικιο. Μπορει οι δολοφονοι να το καναν επιτηδες. Επειδη ομως δεν εχω δει καποια αξια τιμωρησιμη κινηση του, τον αφηνω προς το παρον. Εγω πιστευω ότι βγαλαν τον Zagi επειδη ειχε πει πολλα ονοματα και αυτο δεν μπορει να μας οδηγησει σε ενα σωστο συμπερασμα. Ομως ειναι μεσα πιστευω αναμεσα σε καποιες επιλογες. Εξαλλου ετσι δικαιολογειτε το μεγαλοπρεπεστατο ''ΜΠΡΑΒΟ'' του Kenji Meshiya προς αυτον στην τελευταια του λαλια..
Γι αυτο το λογο θα ψηφισω την Nao Kanzaki καθως συμφωνω κι εγω οτι ειναι υποπτη. Τον λογο τον δικο μου τον εχω στη προηγουμενη ομιλια μου.

Edited by zoro77, 02 March 2011 - 03:29.

2po6sfa_jpg.gif


#478 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 02 March 2011 - 07:34

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Kukuku,ήμουν σχεδόν σίγουρος οτι ο Zagi θα πεθάνει σε αυτόν το γύρο γιατί πολύ απλά οι δολοφόνοι ξέρουν ποιός είναι ο επηθεωρητής και δεν τους συμφέρει να τον σκοτώσουν.

Τώρα πάει να μεγαλώσει το ρεύμα απέναντι στην Kanzaki.Εγώ στη θέση σας δεν θα την ψήφιζα.Ήταν απο τους πρώτους που είχε ψηφίσει τη Moka.Ακόμα την ψηφίζει και ο Neuro (Kai).
Παρόλο που είναι ο πιο εύκολος στόχος,επειδή την υποπτευόταν ο Zagi,θα σας συμβούλευα να την αφήσετε.Επειδή ο Zagi ήταν τελικά αθώος αρα το πιθανότερο είναι να έχει πέσει έξω εξαιτίας της υπεροψίας του.

Τον Gokudera τον αφήνω γιατί τον θεωρώ έναν ακόμη ηλίθιο απο τους πολλούς που μαζεύτηκαν εδώ που απλώς παρασύρονται απο τους δολοφόνους.

Γυρίζω λοιπόν στις παλιές αγάπες.Nougami Neuro (Kai).


Edited by shinigami94, 02 March 2011 - 07:51.

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#479 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 02 March 2011 - 08:42

pikachu [matassos]

Posted Image

pika~ Nougami Neuro (Kai) it is~

#480 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 02 March 2011 - 09:08

Sakata Gintoki

Επιτελους βαλατε μυαλο ανοητα ζουζουνια και διωξατε τον Kenji! Oχι τιποτα, αλλα εμπαινε καθε βραδυ κρυφα στο δωματιο μου και μου επαιρνε τα Jump! Τωρα μπορω να τα παρω πισω κι αυτα και τα δικα του :hahaha:

Επειδη δεν εχω καπου αλλου το ματι μου, θα ψηφισω τον Nougami Neuro [Kai] γιατι η δυναμη του με φοβιζει ^^

Edited by °•πίΟu-πίΟu•°™, 02 March 2011 - 09:10.
looool ψηφισα τον καημενο τον mustang και ειχε ηδη πεθανει και ηταν κ αθωος.. faaaail!

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler: