Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR town - 2011 Edition


  • This topic is locked This topic is locked
503 replies to this topic

#451 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 28 February 2011 - 21:45

Zagi[Babba]
Αντιθέτως αγαπητέ μου, δεν έβαλα το τελευταίο καρφί. Προσπάθησα να βάλω το καθοριστικό καρφί μισή ώρα πριν το τέλος με το σκορ στο 5-5 και να σώσω τον frankestein, αλλά απέτυχα χάρη στον Roy.
Αν καθόμουν στα αβγά μου, η moka θα τη γλύτωνε και χωρίς τον Roy.
Εν τέλει, χάσαμε 7-6 στον τρίτο γύρο και η αποδεδειγμένη δολοφόνος moka επέζησε, χάρη και στη δική σου ψήφο προς τον frankestein, αλλά και σε αυτή του Griff, που άλλαξε τη δική του από τον pikachu όταν αυξήθηκαν οι ψήφοι της moka και το κίνημα κατά του pikachu απέτυχε. Kenji Meshiya [Anelis], Nao Kanzaki [VampireGirlization], Griff[didimakia]



Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#452 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 28 February 2011 - 21:52

Kenji Meshiya
Posted Image


Εμ...helloo από την αρχή ψήφιζα τον Φράνκυ γιατί τον υποψιαζόμουν
και τον ψήφισα και σε εκείνο το γύρο.
Σοβαρά Zagi (Babba) στηρίζεις την εμμονή σου σε ανόητα πράγματα.



Lambo (Lucy) με πληγώνεις, και εγώ που σε αγαπούσα υγρά και παθιασμένα....
*snif*

:nanana:






Posted Image


#453 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 28 February 2011 - 22:10

Zagi[Babba]

Σου θυμίζω τα λόγια μου από εκείνη την ημέρα μετά το θάνατο του δολοφόνου Sima Yi.

Με βάση το κίνημα που οδήγησε στην χτεσινή επιτυχημένη εύρεση δολοφόνου, αυτοί που τον κατηγόρησαν επανειλημμένα και εξαρχής και έπαιξαν σημαντικό ρόλο στο λιντσάρισμα είναι οι Frankenstein, Kyubey και Erica Furudo(που το πλήρωσε ψοφώντας).

Για δες τι έκανες εσύ.
http://www.anime.gr/forums/showthread.php?p=473344&highlight=frankestein+kyubei#post473344

Αν η εμμονή μου για τους Kenji Meshiya [Anelis], Nao Kanzaki [VampireGirlization], Griff[didimakia] βασίζεται σε ανόητα πράγματα, τότε η δική σου εμμονή μαζί μου 2 γύρους τώρα, αν και η αθωότητά μου είναι αποδεδειγμένη με βάση το παρολίγον καθοριστικό καρφί ενάντια στην moka στον τρίτο γύρο, μισή ώρα πριν το τέλος, με το σκορ στο 5-5 τι είναι;

Ακόμη κι αν υπήρχε περίπτωση να κάνω λάθος για σένα, το ότι με ψηφίζεις αν και είμαι αποδεδειγμένα αθώος τι σου λέει;

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#454 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 28 February 2011 - 22:45

Lambo



Lambo (Lucy) με πληγώνεις, και εγώ που σε αγαπούσα υγρά και παθιασμένα....
*snif*


Kenji, αυτό είναι που με τρομάζει.....

Posted Image

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#455 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 28 February 2011 - 23:06

Yuuji Fukunaga
Posted Image

Kenji Meshiya (Anelis) απο μενα.Ο Zagi μου φαίνεται αθώος.
Βέβαια,αν ο Kenji είναι τελικά αθώος τότε ο Zagi κινδυνεύει με δημόσιο λιθοβολισμό εξαιτίας της επιμονής του.

Nougami Neuro,δε σε ξέχασα αλλά απο το να κάθομαι και να ψηφίζω μόνο εσένα δεν κερδιζω τίποτα.Παρόλα αυτά,θα αναφέρω το όνομα σου σε κάθε post.


3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#456 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 28 February 2011 - 23:19

pikachu [matassos]
Posted Image

(υγρα και παθιασμενα :hahaha:)


[table=head]# | Username | Character | Ψήφισε στον 1ο γύρο| Ψήφισε στον 2ο γύρο | Ψήφισε στον 3ο γύρο | Ψήφισε στον 4ο γύρο | Ψήφισε στον 5ο γύρο | Ψηφίστηκε x φορές στον τελευταίο γύρο
02 | LucyHeartfilia | Lambo | Hei | Sima Yi | Medicine Seller | Medicine Seller | Kyubey
04 | Robin-Chwan | Gokudera Hayato | Hei | Sima Yi | Akisame Koetsuji | Kenji Meshiya | Roy Mustang
15 | °•πίΟu-πίΟu•°™ | Sakata Gintoki | Hei | Sima Yi | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya | Kenji Meshiya
25 | Kai | Nougami Neuro | Akira Hikaru | Sima Yi | Lambo | Roronoa Zoro | Kanzaki Nao | 1
28 | Sponis | Kenzō Tenma | Akisame Kōetsuji | Sima Yi | Griff | Roy Mustang | Kyubey
[/table]
αυτοι ηταν οι υποπτοι μου, επισις η φανερη επιθετικοτητα του Yuuji Fukunagaεναντι του Nougami Neuro ειναι προφανης (3 γυρους) , αν κανεις απο τους 2 δεν ηταν τιποτα, τοτε θα ηταν σιγουρα στοχοι δολοφονων ωστε να δημιουργησουν μετα ρευμα εναντια του αλλου..

#457 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 01 March 2011 - 00:01

Posted Image


Nougami Neuro


Κύριε/α Fukunaga μετά το you are so good to be true, ακολουθεί το I can’t take my eyes off of you. Γιατί; Με κάνετε και νιώθω μόνος. Ελπίζω να μην κάνατε την ηρωική έξοδο ώστε αν ο κύριος Kenji Meshiya αποδειχθεί δολοφόνος να ανακηρυχτείτε ένας από τους ήρωες που τον ψήφισαν. Μου αφήνετε ένα μεγάλο κενό και προτιμάτε άλλον.

Που ευτυχώς αναπληρώνει το μικρό pipachu, που πρέπει να πληροφορήσω, πως τον κύριο/α Fukunaga κι εμένα μας έχουν τόσο γραμμένους γενικά, που αν καθίσουμε να αλληλοψηφιστούμε θα μείνουμε άνετα οι 2 μας στο τέλος . O ίδιος είχε δεν είχε πάρει ψήφο από την αρχή και δεν είχε ασχοληθεί κάποιος μαζί του από τότε με τον κύριο Hei που του είχε σπάσει τα νεύρα με την επιμονή, αλλά μας άφησε νωρίς, μέχρι που την ψήφισε η κυρία Yuuko, εγώ δεν είχα πάρει από την αρχή που με ψηφίσατε εσείς μέχρι που με ψήφισε ο ίδιος.

Κύριε/α Fukunaga, ελπίζω να επιστρέψετε στον επόμενο γύρο, αν ζείτε και αν ζω, να πάρουμε και το pipachu μαζί γιατί μάλλον κι εκείνο δε θα φάει ποντικοφάρμακο το βράδυ. Ο κύριος Zagi [babba] μας διαβεβαιώνει ότι θα φύγει ή αυτός ή η Yuuko.

A, ναι, τι λέγατε για τον κύριο Akiyama, δεσποινίς Nao Kanzaki [VampireGirlization].

ySss0UF.jpg


#458 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 01 March 2011 - 00:12

Yuuko Ichihara [d.neko-angel]

Posted Image

μάλιστα φωνάζει, χτυπιέται με πάθος ο Zagi (Babba) προκειμένου να σώσει τον εαυτό του. Τέλος πάντων έτσι όλο και πιο ένοχος φαίνεται, αν δεν το καταλαβαίνει αυτό από μόνος του τι να πω και εγώ. Βέβαια περισσότερο υπολογίζω όσους αποφεύγουν να μιλάνε πολύ πολύ. Εντάξι είναι και που όλο λιγοστεύουμε οπότε και η όλη κατάσταση έχει γίνει υπερβολικά αγχωτική. Τέλος πάντων σε αυτόν τον γύρο θα ρίξω την ψήφο μου στον Kenji Meshiya [Anelis], sorry Kenji μου αλλά δεν θέλω να δω άλλα πτώματα να βεβηλώνονται :P

rrmr.png


#459 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 01 March 2011 - 02:28

Lambo
Θα ακουλουθίσω το ζωώδες ένστικτό μου οπότε πάω για Kenji(Anelis)



Sakata Gintoki


Θα ηθελες να γινεις το κατοικιδιο μου?

Kenji meshiya [ anelis ]

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#460 zoro77

zoro77

    Anime Master

  • Members
  • 1,600 posts

Posted 01 March 2011 - 02:51

Roronoa Zoro(zoro77)
Posted Image
Mates τα πραγματα ειναι δυσκολα! Για να να ανατρεψουμε την κατασταση πρεπει να φανουμε πιο ψυχραιμοι και να κοιταξουμε στα ματια ο ενας τον αλλον. Εχουμε κανει λαθη και αρκετα μαλιστα εγω. Ομως δεν εχουμε χασει ακομη. Και την τελευταια ελπιδα θα κυνηγησουμε. Αλλαζω λοιπον τακτικη..
Καταρχην ξεκαθαριζω τη θεση μου.. Εγω ειμαι ενας απλος αθωος πολιτης. Δε με νοιαζει αν θα με πιστεψετε. Δε θα σας παρακαλεσω κι ολας. Απλα εγω τιμαω τα σπαθια μου και ξεκαθαριζω τη θεση μου. Πιστευω αυτο μας λειπει! Ενα ξεκαθαρισμα!
Θα σας παρω λοιπον με τη σειρα.
Lambo δεν μπορω να πω κατι με σιγουρια για σενα. Πραγματικα δεν εχω αποψη. Αυτο εμενα με προβληματιζει..
Zagi για σενα πιστευω ότι εισαι ενας μπερδεμενος πολιτης.. Πιστευω ότι εισαι αθωος.. Τα προηγουμενα σεναρια μου κανονικα τωρα σε βγαζουν νουμερο 1 υποπτο μου. Αλλα που να καταλαβω ότι ο flame alchemist με ενα τοσο ψυχωμενο ποστ εκανε πλακα λεγοντας τον εαυτο του επιθεωρητη.. Ο μονος κινδυνος πλεον για να εισαι δολοφονος ειναι οι υπολοιποι δολοφονοι να υποκρινονται και επιτηδες να σε βγαλουν εξω ετσι ωστε να μην προκαλεσουν στοχο.. Κατι τετοιο φανταζει αδυνατον αλλα ποτε δε ξερεις.
Gokudera Hayato: Η προσπαθεια σου μου φαινεται τιμια καθως αλλαζες την προσωπικη σου ψηφο για να υποστηριξεις κατι πιο φαινομενικα λογικο και σιγουρο. Πιστευω εισαι αθωος.
pikachu: Μικρο πλασματακι δε μου χεις δειξει κατι υποπτο. Αν σου κατηγορησω καποια λαθη που εκανες ειναι σαν να κατηγορω εμενα γιατι κι εγω εκανα καποια παρομοια λαθη και περισσοτερα μαλιστα!
Υuuko Ichihara: Στην αρχη σε θεωρουσα υποπτη. Μετα παγωσα το θεμα και αργοτερα σε ξεχασα. Αυτη τη στιγμη δε μου δειχνεις κατι υποπτο.
Griff: Εισαι μια φυσιογνωμια που αναφερθηκε πολυ απο πολλους!! Το εντυπωσιακο ειναι ότι ΔΕΝ σε ψηφιζαν παρολο που σε θεωρουσαν υποπτο. Το ιδιο συνεβη και σε μενα στην αρχη! Δε ξερω το λογο πραγματικα! Παντως οι τελευταιες σου κινησεις αν και δεν ηταν ευστοχες ήταν βασιμες.
Sakata Gintoki: Εχεις κανει λαθη! Σε εχω κατηγορησει! Σε εχω υπερασπισθει γιατι πιστευω ότι τα λαθη σου ηταν απο καθαρη αφελεια. Ομως δεν κοβω και τα χερια μου..
Stocking: Δεν ξερω! Μερικες φορες νιωθω ότι υπερασπιζεσαι ατομα χωρις λογικη κρυβοντας
καποιους προφανης στοχους. Ομως αρκετες φορες με εκπλησσουν καποιες σκεψεις σου. Βγαινουν απο σωστη λογικη! Αυτα τα δυο στοιχεια ανετα κανουν εναν δολοφονο αλλα επισης ανετα κανουν κι εναν επιθεωρητη..
Υuuji Fukunaga: Σε θεωρω αθωα. Aπλα με ενοχλει που όταν καποιος σου λεει κατι αρνητικο, παντα απαντας.
Kenji Meshiya: Αμφιλεγομενη προσωπικοτητα!! Σε καθε γυρο παιρνεις ψηφους πολλους αλλα την γλιτωνεις. Δεν εχω κατι ενοχοποιητικο για εσενα αλλα το γεγονος ότι πολλοι σε εχουν βαλει στο ματι, δεν το παραβλεπω.
Νao Kanzaki:Θα μπορουσες να εισαι ενας δολοφονος! Μια τετοια εντυπωση την εχω. Εκει που σκαλωνω ομως ειναι οτι ταιριαζεις πολυ με προηγουμενα αθωα θυματα που πιστευα ότι ειναι δολοφονοι.
Nougami Neuro: Κι εσυ θα μπορουσες να ήσουν δολοφονος. Πολλες φορες μου βγαζεις μια ψυχραιμια και λογικη αλλα όταν σε κατηγορουν κατι παθαινεις. Καθαρος ουρανος, αστραπες δεν φοβαται.
Kenzo Tenma: Μου φαινεσαι ενας πολυ ειλικρινης τυπος και αρκετα ψυχραιμος. Μακαρι αυτη η ψυχραιμια να μην πηγαζει απο το γεγονος ότι δεν σε υποπτευται σχεδον κανεις.
Grimmer: Μελετημενος τυπος μου φαινεσαι. Λιτος και περιεκτικος. Δεν εχω δει κατι υποπτο μεχρι στιγμης.
Ολα αυτα γιατι τα εκανα? Για να σας κατηγορησω και να σας αθωωσω? Όχι φυσικα! Και γι αυτο! Δεν ειναι ομως ο κυριος σκοπος μου αυτος. Εξηγησα γιατι το κανα.
Μιλησα πολυ τωρα! Δεν το συνηθιζω! Τετοιες περιστασεις όμως το απαιτουν.
Θα εμπιστευτω αυτη τη φορα την γνωμη των περισσοτερων(και νεκρων και ζωντανων).kenji Meshiya. Αν και οπως ειπα δεν εχω βρει κατι. Σας εμπιστευομαι λοιπον.

Edited by zoro77, 01 March 2011 - 02:58.

2po6sfa_jpg.gif


#461 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 01 March 2011 - 10:16

Posted Image


Nougami Neuro


Κύριε Roronoa, που επιτέλους ξυπνήσατε και μας μιλάτε κανονικά. Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λέτε και δεν σας το είχα. Παρακαλώ εξηγήστε μου το ‘κάτι παθαίνεις’ μέσα στα τόσο απρόσωπα πράγματα, επειδή μόνο αυτό μ’ ενδιαφέρει. Αποδείξτε μου ότι δεν είναι το αντίθετο και δεν το διασκεδάζω απόλυτα, γιατί σας διαβεβαιώνω πως το κάνω, και γι' αυτό διασκεδάστε με όσο μπορείτε με την εξήγησή σας. Έτσι κι αλλιώς δεν δήλωσα ποτέ πως δεν είμαι δολοφόνος, ούτε δήλωσα και αθώος ή επιθεωρητής. Ο κον-κα Fukunaga δεν με έχει διασκεδάσει ως τώρα όσο θα ήθελα, είναι απίστευτα βαρετός και δε μου μιλάει, αφήστε που με πρόδωσε για άλλον. Τον κόβω όμως για Μ και γι’ αυτό νομίζω πως τα πάμε καλά ως τώρα. Και επειδή τον συμπαθώ πολύ, κύριε Zoro μην τον αποπαίρνετε, μας έχει δείξει ότι είναι λίγο οξύθυμος/η στον πρώτο γύρο και αυτό είναι όλο.

Υπολογίζω ειδικά στο μικρό pipachu και μετά σε εσάς μήπως και με διασκεδάσετε την επόμενη μέρα, αν ζούμε όλοι μας, μιας και τώρα είσαστε πολύ απασχολημένος, γιατί από τότε που μας άφησε ο αγαπητός πωλητής φαρμάκων βαριέμαι αφόρητα και θεωρώ την όλη υπόθεση τελείως ανιαρή. Βαριέμαι τόσο που δε θα σας το συγχωρήσω αν δεν ασχοληθείτε μαζί μου για να έχω κάτι να περνάω την ώρα μου και επιλέξετε άλλον, τόσο καιρό προσπαθώ να σας σπάσω τα νεύρα για να μιλήσετε άλλωστε. Αν μας αφήσει και η κυρία Yuuko θα βαριέμαι ακόμα περισσότερο, οπότε να περιμένετε χειρότερα. Μάλιστα αν δεν υπήρχαν ακόμα αυτοί που πετάνε πέντε λέξεις και φεύγουν, θα σας έκανα και τη χάρη ν’ αυτοκτονήσω. Όχι τίποτα άλλο, ο κ. Zagi πέφτει σχεδόν πάντα τόσο μέσα στις προβλέψεις του, θα μπορούσε να ήταν και χαρτορίχτρα.

Όσον αφορά την υπόθεση του κ. Meshiya, ήλπιζα ότι κάποιος από αυτούς που τον ψηφίζει θα μπορούσε να πει κάτι καλύτερο από το ‘με τρομάζει η φάτσα σου’ ή ο τάδε αθώος που ψόφησε σε είχε ψηφίσει τον τάδε γύρο κλπ, έτσι για να έχω να το λέω εκεί στον κάτω κόσμο που θα μαζευτούμε όλοι στο τέλος και δε βλέπω την ώρα ν’ ανοίξει. Ταυτόχρονα η δεσποινίς Kanzaki Nao[VampireGirlization],ο κ. Griff και ο κύριος Gintoki, που έχουν πολύ πιο πιαστές κατηγορίες δε συγκεντρώνουν σχεδόν καμία ψήφο. Οι κυρίες προηγούνται και έκανα και αμπεμπαμπλομ, τίποτα προσωπικό δεσποινής Nao. Κύριε Zagi, επειδή συνεχώς δε νιώθετε καλά τελευταία, σας δηλώνω πως σας κρατάω ακόμα το γεγονός ότι έχασα τον ανεμιστήρα μου λίγο καιρό αφού τον πιέσατε να πει τις θεωρίες του επειδή ψήφιζε συνεχώς την λέμε-τωρα-δεσποινίς Moka, αν και φταίει και ο ίδιος που υπέκυψε.

Επίσης έχω βαρεθεί σχεδόν οι πάντες να δηλώνουν αθώοι χωρίς αντικειμενικότητα, μπας και τους πιστέψει κανείς και ζήσουν λίγο παραπάνω. Διασκεδάζω φοβερά όμως όταν βασίζονται σε πινακάκια για ν’ αποδείξουν ότι μπορούν να καταλάβουν κάθε λόγο πίσω από κάθε κίνηση και το λένε και το πιστεύουν, αλλά αυτό λέω να το κρατήσω μήπως προλάβω και το αναλύσω αύριο για να έχω και κάτι να πω. Και επειδή είμαι φιλότιμος κατά βάθος, είπα και πολλά για να έχετε από κάτι να πιαστείτε και ν’ αναπολήσετε και λίγο τον κύριο Frankenstein. Μα δε σας έλλειψαν τα σεντόνια;

ySss0UF.jpg


#462 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 01 March 2011 - 11:01

Zagi[Babba]
Όπως πολύ ορθώς παρατηρήσατε αξιότιμε κύριε Neuro, οι παρατηρήσεις του ανεμιστήρα σας με το εξαιρετικό ένστικτο αποτέλεσαν σημαντικό οδηγό ώστε να μελετώ και να παρατηρώ τις κινήσεις του δολοφονικού τρίου Kenji Meshiya [Anelis], Nao Kanzaki [VampireGirlization], Griff[didimakia] και να συγκεντρώσω στοιχεία εναντίον τους. Αν αποδειχθούν σωστές, τότε ο ανεμιστήρας θα αναδειχθεί ως το κλειδί για την επίλυση της υπόθεσης.
Αν πάλι κάνω λάθος για τον Kenj όπως νομίζετε, αυτό θα το μάθουμε σύντομα.
Αν βρεθείτε στην κόλαση πριν από μένα, να του δώσατε τα χαιρετίσματά μου.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#463 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 01 March 2011 - 11:17

Posted Image

Nougami Neuro


Καταλάβατε λάθος κ. Zagi, δεν νομίζω πως κάνετε λάθος για τον κύριο Kenji Meshiya και μάλιστα δεν αναφερόμουν σ' εσάς όταν έλεγα για κατηγορίες χωρίς βάση, γιατί εσείς τουλάχιστον μιλάτε και όχι, δε θα μου κάνει καμιά εντύπωση αν είναι δολοφόνος, πολλοί θα μπορούσαν να είναι, ΝΑΙ, και εγώ. Και για να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη-σκάφη, επειδή τον πιο πιθανόν είναι να μην είσαστε ο 3ος επιθεωρητής, γιατί θα έπρεπε να ήσασταν νεκρός ως τώρα, άρα η προσοχή είναι στραμμένη κάπου αλλού, μιας και είσαστε από τους λίγους που μπαίνουν στον κόπο να παίξουν μιλήσουν με κάποια βάση, να ξέρετε ότι ο 3ος επιθεωρητής σας χρωστάει πολλά μιας και τραβάτε την προσοχή πάνω σας και τον προστατεύετε με κίνδυνο να φύγετε από το παιχνίδι. Για να αναγνωρίζουμε και κάποια πράγματα εδώ μέρα.

Θα μεταφέρω και τα λόγια σας στον ανεμιστήρα μου. Το πνεύμα του κυκλοφορεί συνεχώς γύρω μου και δε μ’ αφήνει σε ησυχία. Δυστυχώς δεν κάνει πια αέρα.

Nao Kanzaki [VampireGirlization]

ySss0UF.jpg


#464 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 01 March 2011 - 11:35

Posted Image
Zabi[Babba]

Μην νομίζεις ότι επέλεξα να τραβήξω πάνω μου κανέναν. Αναγκάστηκα. Έχω κάνει λάθη τα οποία βεβαιώνουν τους δολοφόνους πως δεν είμαι επιθεωρητής, κι αυτό είναι το μόνο που με κρατάει στη ζωή. Η ανάγκη τους να βρουν τον επιθεωρητή πριν με καθαρίσουν. Μόλις τα καταφέρουν, θα είμαι ο πρώτος που θα φύγει, αφού έχω αποδεδειγμένη αθωότητα (κατά λάθος) από πολύ νωρίς, όπως και η Yuuko. Αναγκάστηκα και την χρησιμοποίησα για να επιζήσω και βγήκα μπροστά καθώς είδα να επικρατεί σύγχυση στις τάξεις των αθώων και πρέπει οι δολοφόνοι να βρεθούν πριν βρουν τον επιθεωρητή, αν θέλω να έχω ελπίδες. Δοκίμασαν να με φάνε μέρα, αλλά φαίνεται πως την πάτησαν, καθότι περιμένω να φύγω τρεις μέρες τώρα και ετοίμασα δυναμική αμυντική γραμμή. Στον πλανήτη μου το πουλάμε ακριβά το τομάρι μας.
Για να σε διασκεδάσω, αν επιζήσω, θα σου πω αύριο τη θεωρία μου περί του επιθεωρητή. Αν αστοχήσουν και σήμερα και τους προσφέρω στο πιάτο τον επιθεωρητή αύριο, ίσως καταφέρω να επιζήσω. :D
Kenji Meshiya [Anelis], Nao Kanzaki [VampireGirlization], Griff[didimakia]

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#465 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 01 March 2011 - 11:44

Kenzo Tenma

Καταλαβαίνετε κύριε Zagi [Babba] ότι έχετε αναλάβει το δύσκολο ρόλο του καθοδηγητή αυτή τη στιγμή. Αν κάνετε λάθος στις υποθέσεις σας, στην ουσία έχετε δώσει το παιχνίδι, γιατί θα χαθούν 2 γύροι μπαμ μπαμ και μετά άντε να ανασυγκροτηθούμε...
Παρ' όλα αυτά θα σας ακολουθήσω στο να δείξω τον Kenji Meshiya [Anelis] αν και από την τριάδα σας εγώ είμαι της θεωρίας ενάντια στον Griff [didimakia]