Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Οι Ανώριμοι...


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Authman

Authman

    Anime Freak

  • Members
  • 345 posts

Posted 15 July 2006 - 22:14

Ναι ξέρω θα μου πείτε ότι εδώ γράφουμε για συγκροτήματα μουσικής δυτικού κόσμου... Είχα έναν ενδοιασμό αν θα έπρεπε να το βάλω σε thread κωμωδίας ή εδώ...
Anyway όπως γράφω πρόκειται για τρελλό ελληνικό funny metal και μπορώ να πω ότι τα παλικάρια παίζουν καλούτσικα... Μπορείτε να επισκεφτείτε το site τους www.anorimoi.com, να κατεβάσετε την δισκογραφία τους, video τους και πολλά άλλα...

Παιδιά οπωσδήποτε να ακούσετε τρία τουλάχιστον κομμάτια τους, έριξα απίστευτο γέλιο...
"SOS στο WC" από "Φανέλλα Πόντος Προσφυγιά (the very best of...) (2001)"
"¶σε κάτω το δίκαννο γιαγιά 2001" από "Into Floroi Ride (2001)"

και τέλος ίσως ένα κομμάτι που θα έπρεπε να το κάνουμε εθνικό ύμνο για μας τους Έλληνες internet users... Θα καταλάβετε όταν ακούσετε το...
"'Αμα έχεις τον Ο.Τ.Ε." από "Farting the World (2001)"

Ειδικά τα lyrics του τελευταίου κομματιού έχουν πολύ νόημα... :kakashithumbup: :clap: :laughing: :clap: :kakashithumbup:
Ύστερα από αρκετά ώριμη σκέψη (περιορισμένος ελεύθερος χρόνος κυρίως), αποφάσισα να ξεκόψω τα anime που ομολογώ πως ήταν μια ευχάριστη ενασχόληση για 3 χρόνια. Παρακαλούνται όσοι προγραμματίζουν να μου στείλουν αλυσίδες να μην το κάνουν. Επίσης δηλώνω υπεύθυνα ότι θα εκπληρώσω πλήρως τις υποχρεώσεις μου ως μέλος που συμμετείχε στις αλυσίδες του ADN, στέλνοντας κανονικά τα DVDs που έχω αυτή την στιγμή στους επόμενους...

#2 shinobi-13

shinobi-13

    Anime Freak

  • Members
  • 446 posts

Posted 17 November 2006 - 21:05

ενας φιλος μου μου εδωσε εναν πακο με cd απο δαυτους ... ακουσα λιγο απο τα πρωτα 2 και δε μ αρεσαν κα8ολουη (σε σημειο που δεν ακουγονται δηλαΔΗ) αλλα αφου το λες θα ψαξω τα cd και 8α τα ακουσω... αλλα σε καθιστω υπευθυνο για τις επιπτωσεις...
不 林 カ 山
Posted Image

#3 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 10:33

Φάση έχουν οι Ανώριμοι...Τους είχα δει και live αλλά με ξενέρωσαν εντελώς γιατί βγηκαν στις 1...και δεν είπαν και τα καλύτερά τους..
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#4 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2,042 posts

Posted 20 March 2011 - 10:37

στη 1*

#5 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 10:40

στη 1*


????
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#6 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 20 March 2011 - 18:23

Μία είναι, όχι πολλές.

HnH5aB0.jpg


#7 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 18:41

Μία είναι, όχι πολλές.


ποια και ποιες?
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#8 Regina

Regina

    Paladin

  • Members
  • 54 posts

Posted 20 March 2011 - 18:46

[media]http://www.youtube.com/watch?v=u209You7Cgk[/media]
Αυτό μου το έχει κολλήσει ο κολλητός μου και το τραγουδάμε δυνατά στον δρόμο...:P


Γενικώς φάση έχουν οι ανώριμοι.Κάφροι,ανελέητοι, δε διστάζουν να τα ισοπεδώσουν ΟΛΑ. Επίσης προ εκπλήξεως μου, έχουνε και πολύ δυνατή μουσική. Δεν πουλάνε μόνο στίχο.


Mirrors_Edge_Signature_by_aose.jpg

We don't exactly fit in. Anywhere. And we've made that our greatest strength


#9 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 18:47

[media]http://www.youtube.com/watch?v=u209You7Cgk[/media]
Αυτό μου το έχει κολλήσει ο κολλητός μου και το τραγουδάμε δυνατά στον δρόμο...:P


Γενικώς φάση έχουν οι ανώριμοι.Κάφροι,ανελέητοι, δε διστάζουν να τα ισοπεδώσουν ΟΛΑ. Επίσης προ εκπλήξεως μου, έχουνε και πολύ δυνατή μουσική. Δεν πουλάνε μόνο στίχο.


Είναι μόνο για τον χαβαλέ...αλλά είναι εντελώς ανοργάνωτη...
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#10 Yurishizu

Yurishizu

    Anime Newbie

  • Members
  • 36 posts

Posted 21 March 2011 - 03:50

sorry προτιμώ Trendy Hooliguns γιαυτή τους μόνο τη διασκευή:
Youtube Video


#11 metalmusicmaniac

metalmusicmaniac

    Psychotic Madness

  • Members
  • 240 posts
  • LocationKefalonia, Lixouri

Posted 19 August 2011 - 10:57

Οι Ανώριμοι απλά τα σπάνε :head: το λάιβ τους στο 8ball ήταν απλά θεικό. Πιστεύω οτι ένα συγκρότημα που παίζει Comedy Metal πάντα θα έχει το χαβαλέ του, αλλά όπως είπα και σε ένα άλλο thread σε τέτοιου είδους συγροτήματα με κωμικό στίχο η μουσική είναι αυτή που μετράει
Posted Image

#12 VitsioMan

VitsioMan

    Nosferatu_ZER0

  • Members
  • 28 posts

Posted 19 August 2011 - 23:43

Ε **** τι ******* έκανα και δεν πήγα στο 8ball αλλά τι να κάνεις μία βδομάδα έπαιζαν οι blind guardian και μια βδομάδα μετά έπαιζαν οι Dark tranquillity.

Πάντως το καλύτερο είναι να τραγουδάς τα κομμάτια τους σε φίλους σου, εγώ ας πούμε τραγουδάω το "η χοντρή με γουστάρει " σε έναν κολλητό μου που πάσχει από αυτό το φαινόμενο.
Posted Image

#13 metalmusicmaniac

metalmusicmaniac

    Psychotic Madness

  • Members
  • 240 posts
  • LocationKefalonia, Lixouri

Posted 20 September 2011 - 17:18

Δυο από τα αγαπημένα μου
Youtube Video
Youtube Video

Posted Image