Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

PlasticTree/Blood Athens concerts Ερώτηση?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 rskari

rskari

    仔雅

  • Members
  • 7 posts

Posted 28 November 2010 - 17:27

Για σας.
Χρειάζομαι απάντηση σε μια ερώτηση!

Πόσα άτομα (αριθμός) ήτανε στις συναυλίες των Plastic Tree το 2008 και BLOOD το 2006 στην Αθήνα?

:nod:
Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό είναι ok σε αυτό το forum αλλά παρακαλώ απαντήστε μου αν ξέρετε, θα ήμουν πολύ ευγνώμον!
Ευχαριστώ!!

#2 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1,256 posts
  • LocationEl Salonica

Posted 28 November 2010 - 19:27

γύρω στα 150 άτομα

στους Plastic Tree 2008

and

BLOOD δεν γνωρίζω!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#3 Baka~No~Jutsu

Baka~No~Jutsu

    Must Be User Error!

  • Members
  • 106 posts

Posted 28 November 2010 - 19:29

Blood δε ξέρω κι εγώ ακριβώς αριθμό ατόμων αλλά το μαγαζί ήταν σχεδόν φίσκα.. τώρα πόσα άτομα χωρούσε ακριβώς, δεν έχω ιδέα.

#4 rskari

rskari

    仔雅

  • Members
  • 7 posts

Posted 28 November 2010 - 22:38

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!
Το βρήκα και για τους Blood ~
:ureshii: