Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 1 Ψήφοι

Η γωνιά του Gadget-άκια


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#121 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Καταχωρήθηκε 05 Μάιος 2013 - 01:39

δεν κανω βαρια χρηση του κινητου οποτε δεν με απασχολει ιδιετερα :Ρ
ουτε dual sim θα εχω ουτε εφαρμογες και ιστοριες. και τωρα με ενα κινητο 6ετιας ειμαι εδω και μηνες και δεν με πειραζει. γενικα οι δυνατοτητες σε υπολογιστικη δυναμη και μνημη δεν με ενδιεφεραν, κατι ανθεκτικο (ο τυπος το ριχνει στην κατσαρολα με το νερο και δουλευει μετα!) , ομορφο και με καινουριο λογισμικο, μεγαλουτσικη οθονη και καλη καμερα ηθελα. παραπανω απο 100 ευρω δεν ηθελα να δωσω οποτε μου κανει

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από matassos: 05 Μάιος 2013 - 01:39


#122 Erebos

Erebos

    Farewell remorse; all good to me is lost. Evil, be thou my good.

  • Members
  • 1.855 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Μάιος 2013 - 11:31

δεν κανω βαρια χρηση του κινητου οποτε δεν με απασχολει ιδιετερα :Ρ
ουτε dual sim θα εχω ουτε εφαρμογες και ιστοριες. και τωρα με ενα κινητο 6ετιας ειμαι εδω και μηνες και δεν με πειραζει. γενικα οι δυνατοτητες σε υπολογιστικη δυναμη και μνημη δεν με ενδιεφεραν, κατι ανθεκτικο (ο τυπος το ριχνει στην κατσαρολα με το νερο και δουλευει μετα!) , ομορφο και με καινουριο λογισμικο, μεγαλουτσικη οθονη και καλη καμερα ηθελα. παραπανω απο 100 ευρω δεν ηθελα να δωσω οποτε μου κανει


Αν είναι έτσι, θα είσαι οκ.
Δημοσιευμένη  εικόνα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#123 Erebos

Erebos

    Farewell remorse; all good to me is lost. Evil, be thou my good.

  • Members
  • 1.855 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Μάιος 2013 - 01:40

Μόνο για σήμερα 29 Μαΐου:

Tablet TOSHIBA AT300 SE 101 Aluminium στα €250

• Οθόνη: 10,1" • Λειτουργικό: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) • Επεξεργαστής: Quad Core 1,3 GHz NVIDIA® Tegra® 3 • 16GB • SD slot • microHDMI • Wi-Fi
Δημοσιευμένη  εικόνα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#124 Erebos

Erebos

    Farewell remorse; all good to me is lost. Evil, be thou my good.

  • Members
  • 1.855 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Σεπτέμβριος 2013 - 13:50

Ανακάλυψα app που σε ειδοποιεί για fansub releases.

Animu Season


Δημοσιευμένη  εικόνα
Δημοσιευμένη  εικόνα

#125 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 Δημοσιεύσεις:
  • Locationκοντα στη μαμακα

Καταχωρήθηκε 04 Αύγουστος 2020 - 14:13

Καλησπέρα.Σύντομα θα αλλάξω κινητό και ενδιαφέρομαι να ακούσω κάποιες προτάσεις.
Τα χαρακτηριστικά που θέλω να συμπεριλαμβάνονται είναι:
-2 Σιμ και αρκετή χωρητικότητα για εφαρμογές (όχι παιχνίδια)
- ταχύτητα φυσικά !!
- να βγάζει και καμιά καλή φωτογραφία
- προαιρετικό: ας είναι μεγάλο, αλλά όχι τεράστιο

Διαθέσιμο Budget: 200 ευρώ.
Υγ: μου έχουν ήδη προτείνει το Xiaomi redmi note 8 pro,όμως θα ήθελα κι άλες προτάσεις

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#126 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Αύγουστος 2020 - 14:34

Xiaomi δαγκωτό! Τα κάνει όλα, ελάχιστο κόστος και τουλάχιστον ένα ετήσιο android update που οι περισσότεροι κατασκευαστές δεν κάνουν ούτε ένα.


rsrGbGx.gif