Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

BLooD RayNe


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 04 July 2006 - 22:20

Θέλω να μου δώσετε μια άποψη για την ταινία BLOODRAYNE___
Έμαθα οτι παίφτει τρελό ξυλίκι :dwarf: :dwarf: :dwarf:
Και πολύ αίμα... ...και σαν φαν των σπλάτερ κ.ο.κ. ταινιών θρίλερ πιστεύω οτι αξίζει να το δούμε (?) :heart:
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#2 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 06 July 2006 - 15:41

Προχειροδουλεια, χαμηλος προυπολογισμος για μια ταινια που θα μπορουσαν να βαλουν και περισσοτερα λεφτα δεδομενου του οτι το παιχνιδι εχει αρκετους fans, αδιαφορες μαχες και ενα τελος καθολου μα καθολου ικανοποιητικο.

Εν κατακλειδι: τσαμπα ο χρονος που το κατεβαζα, τσαμπα ο χρονος που το εβλεπα.

www.imdb.com/title/tt0383222/

για του λογου το αληθες
All hail the machine
Posted Image

#3 Vegeto

Vegeto

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 11 July 2006 - 13:58

Tin eida tin tainia exei ontws poli sfaksimo kai ksiliki pantws san ipothesi gia mena pernei koulouri... Pantos leei na tin deis gia tin drasi kai an eisai fan tou splatter emena apo autin tin apopsi me trelane

#4 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 11 July 2006 - 15:27

Δόξα τον Thor γιατί υπάρχουν και τα dvd και αν λάβω υπόψην την γνώμη του mushashi είναι η πατάτα η ίδια... :(

Παρεπιπτώντος το game μετράει :kakashithumbup:
Το 1ο τουλάχιστον που έπαιξα.........
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#5 Musashi

Musashi

    Anime Freak

  • Members
  • 333 posts

Posted 12 July 2006 - 13:37

Μωρε το παιχνιδι ειναι μια χαρα! Οσο για τη δικη μου τη γνωμη χε@# την.
Πηγαινε στο λινκ που εβαλα και διαβασε τις αποψεις πολλων που (δυστυχως)
οι περισσοτεροι πηγαν στο σινεμα να την δουν.....
All hail the machine
Posted Image

#6 Vegeto

Vegeto

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 13 July 2006 - 00:01

Musashi +FWNW APOLITA MAZI SOU GIA TO PAIXNIDI EINAI ANIWTHW KRIMA POU TIN TAINIA TIN GDISAN TOSO ASXIMA TPT DEN AFISAN

#7 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 13 July 2006 - 12:33

To blood rayne είναι πολύ καλο σαν σενάριο στο game και είχε πολύ πλοκή μέσα... (Musashi έλεγξα) :)
Τώρα για να μην τα πολυλογούμε για μια τόσο καρπούζι ταινία αφησέ το στην κρίση των υπολοίπων
Τώρα κυμαίνεται κύμα game ταινιών απο το 2007 ή και πιο σύντομα π.χ. hitman κτλ. για να μην βγαίνω και off topic...

Θα περιμένω να βγεί σε dvd γιατί ουτε να την κατεβάσω δν λέει...

κατεβάζω sailormoon τώρα εδώ και 5 μέρες :
Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#8 shinobi-13

shinobi-13

    Anime Freak

  • Members
  • 446 posts

Posted 14 July 2006 - 03:18

Ειναι η μεγαλυτερη Πατατα του 2006.Δεν μου αρεσε καθολου και τη θεωρω την χειροτερη ταινεια του ειδους της(με βρυκολακες και ολα τα συναφη)..........και το ειχα το προαισθημα οτι αλλο ενα videogame θα δολοφονηθει μπροστα στα ματια μου (αλλα μιας και πληρωνε ενας φιλος μου και ηταν τζμπε λεω ε δε γα..εται...).
不 林 カ 山
Posted Image

#9 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 23 January 2007 - 20:18

Να σας πω ρε moderatiors.. κανα παλίο thread θα πεταξετε.. η να κατσς να απαντάω σε όλα..?

btw τετεια @@ δεν εέχει ξαναβγει.

#10 gohan-the mystic power

gohan-the mystic power

    .:LOST addict:.

  • Members
  • 1,006 posts
  • Locationhttp://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

Posted 24 January 2007 - 18:31

Να σας πω ρε moderatiors.. κανα παλίο thread θα πεταξετε.. η να κατσς να απαντάω σε όλα..?

btw τετεια @@ δεν εέχει ξαναβγει.


Δεν είναι αναγκαίο να απαντάς σε κάθε topic και θα τα ξεθάβεις.Άμα θες να προσθέσεις την γνώμη σου ή να επισημάνεις κάτι άλλο ευρόσδεκτα.Για αυτό δεν σβήνονται παλαιότερα topic.Για να μην στερούμε μελλοντικές συζητήσεις. :)
http://www.quotes-sayings.net/ Find the best Quotes and Sayings and share them with Facebook and Twitter

#11 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 24 January 2007 - 19:00

Με απλα λογια: Not what we were expecting... Πολυ (πααααρα πολυ) μετριο...
Posted Image

#12 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 January 2007 - 21:11

Δεν είναι αναγκαίο να απαντάς σε κάθε topic και θα τα ξεθάβεις.Άμα θες να προσθέσεις την γνώμη σου ή να επισημάνεις κάτι άλλο ευρόσδεκτα.Για αυτό δεν σβήνονται παλαιότερα topic.Για να μην στερούμε μελλοντικές συζητήσεις. :)


Την έχω εκφράσει αλλού την άποψη μου γι αυτό το έργο.. ακόμη κλαίω το ολόκληρο 1 ευρω που έδωσα για dvd.

Εσύ σήμερα πολύ μου τη λές.... Λες να σε μισήσω?:nerd: