Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

.aNiMe//GR Cosplay meetingu 2010


  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#91 Haru-chan

Haru-chan

    Starting...

  • Members
  • 21 posts

Posted 17 February 2010 - 00:41

Συμφωνώ με την προλαλήσασα. I came for the honour (long story) I stayed for the people. I left because they called me home:P
Πάντως έσπασε.
Άντε και στο επόμενο θα έρθω ντυμένος, Miyamoto θέλοντος και καιρού επιτρέποντος.

Άντε μωρέ που συμφωνείς!! Που με άφησες στη στάση γα'ι'δούρι! xDD:burningbe3:

#92 Serperoth

Serperoth

    Auspicium melioris ævi

  • Members
  • 202 posts

Posted 17 February 2010 - 17:12

Απολογήθηκα γί αυτό πολλές φορές :( Αν συνεχίσω θα τείνουν στο άπειρο...:sigh2:
Posted Image
Posted Image

When I'm Grandmaster, I will play faster...
They'll call me bonjwa, just like my name was Flash...

Σου'χουνε πει ΠΟΣΟ weird είσαι?


Honi soit qui mal y pense

#93 UchihaSasuke152

UchihaSasuke152

    Starting...

  • Members
  • 7 posts

Posted 17 February 2010 - 23:29

Ζευγαρι εισται και εστησες την κοπελα ρε κοπροσκυλο :mador2:

#94 Kurosaki_Angellust

Kurosaki_Angellust

    Achieved Bankai

  • Members
  • 254 posts

Posted 18 February 2010 - 00:25

Συγνώμη παιδιά που θα σας χαλάσω την διάθεση, αλλά για εμένα η συνάντηση δεν ήταν από τις καλύτερες. Η προσέλευση του κόσμου δεν ήταν η αναμενόμενη,δεν εμφανίστηκε κανένας από τους διοργανωτές της συνάντησης και ο καιρός μας τα χάλασε με το ψιλόβροχο που έπιασε. Οι περισσότεροι από τους παρευρισκόμενους ήταν ελαφρά απρόθυμοι να πουν που θέλανε να κάτσουμε, και όταν βρήκαμε τελικά χώρο που μας βολεύει, μερικοί προτίμησαν να φύγουν..
Δεν πειράζει όμως, μιας και περάσαμε πολύ ωραία στο πάρτυ που ακολούθησε μετά.


Ενταξει , ενταξει καταλαβα ελειπε η ψυχη της παρεας και ξενερωσατε ολοι αλλα τι να κανουμε αγ βαλεντινος παιδια....παντως παλι καλα δν εχασα πολλα αποτι ακουγετε, ελπιζω να καταφερω να περασω συντομα σε καποιο meeting συντομα :P
Posted Image
Posted Image

#95 Serperoth

Serperoth

    Auspicium melioris ævi

  • Members
  • 202 posts

Posted 18 February 2010 - 16:51

Δεν είμαστε ζευγάρι (πια), αλλά δεν είναι δικαιολογία.
Ομολογώ είμαι αδικαιολόγητος κατά το 99%. Το άλλο 1% είναι ότι: Είχα να κάνω socialize με κόσμο έναν μήνα (και βάλε μην σου πω) και γνώρισα επιτέλους άτομα με παρόμοια ενδιαφέροντα. Στην καλύτερη περίπτωση αυτά είναι ελαφρυντικά.
Παίρνω πάνω μου την ευθύνη των πράξεων και αποφάσεων μου, καθώς η τιμή, ο κώδικας μου, και οι αξίες μου δεν μου επιτρέπουν αλλιώς...

For honour, for nobility, FOR CHIVALRY!
Posted Image
Posted Image

When I'm Grandmaster, I will play faster...
They'll call me bonjwa, just like my name was Flash...

Σου'χουνε πει ΠΟΣΟ weird είσαι?


Honi soit qui mal y pense

#96 Allen_w

Allen_w

    Starting...

  • Members
  • 8 posts

Posted 18 February 2010 - 17:02

cosplay στη θεσσαλονικηηηη? wow, ξερετε που μπορω να μαθω παραπανω??:o

#97 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 February 2010 - 10:57

τα ερωτικά καυγαδάκια πιστεύω μπορούν να απουσιάζουν από το τόπικ

για τα cosplay στη Θεσ/νίκη, μπαίνεις και διαβάζεις το εκάστοτε τόπικ στο υποφόρουμ Meetings-Προβολές

#98 Konart

Konart

    Ramen.. ramen..miam!

  • Members
  • 74 posts

Posted 19 February 2010 - 10:58

Εγω δυστυχώς δεν προλαβα να ερθω στο Συνταγμα (θα ηταν και η πρωτη φορα στην Αθηνα) :if: :nanana:
Πηγα κατευθείαν στο παρτυ... :joyful:
Ελπιζω την επομενη φορα να προλαβω την συνάντηση και να γνωρισω επιτέλους και τα παιδιά της Αθήνας!!