Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Trading Card Games!


  • Please log in to reply
274 replies to this topic

Poll: Ποιο είναι το καλύτερο?..(η τσπ με ποιο ασχολείστε?) (271 member(s) have cast votes)

Ποιο είναι το καλύτερο?..(η τσπ με ποιο ασχολείστε?)

  1. Yu-Gi-Oh! (84 votes [54.55%] - View)

    Percentage of vote: 54.55%

  2. Magic:The Gathering (70 votes [45.45%] - View)

    Percentage of vote: 45.45%

Vote Guests cannot vote

#271 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 13 October 2012 - 20:10

Εγώ φιλός ασχολούμε με το wow tcg και ψάχνω άτομα για cassual gaming h raids!Το e-mail μου είναι brollakos@hotmail.com (Από Θεσσαλονίκη είμαι!) ¨)

Καλα ειναι το wow tcg?
Anyway μετα απο αρκετο καιρο ξαναρχισα Yu-Gi-Oh και μαλλον κατα τα Χριστουγεννα που θα εχω χρονο θα ξεκινησω Magic.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#272 brollakos

brollakos

    Starting...

  • Members
  • 0 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη Ελλάδα

Posted 16 October 2012 - 03:49

Εαν εισαι απο Θεσσαλονικη κ ενδιαφερεσαι να συνεχισεις,εμεις ειμαστε μια παρεα 4 ατομα που μαζευομαστε καθε Κυριακη.Εχθες μαλιστα καναμε sealed τουρνουα με war of the elements boosters.



Εγώ φίλος είμαι απο Θεσσαλονίκη και παίζω wow tcg αλλά δεν έχω βρεί ακόμα άτομα να παίξω..Άν ακόμα παίζεται ενδιαφέρομαι πάρα πολυ! Το e-mail μου είναι brollakos@hotmail.com !!
Frostmourne Hungers!

#273 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 23 January 2013 - 00:39

Βρικα αυτο εδω το διαμαντι!, *αρκετο καιρο*
ειναι σαν να παιζεις στο Ds απλα free και με ολες τις καρτες
για οποιον του αρεση το yugi *και δεν θελει να χαλασει αλλα λεφτα or what ever* αυτο εδω ειναι must

http://www.ygopro.co/Download.aspx


[youtube]http://youtu.be/wHjijupusHk[/youtube]


Spoiler:

Edited by DaimonHand, 23 January 2013 - 00:40.

Imagination is the only limit!

#274 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 posts
  • LocationPokke Village

Posted 21 November 2013 - 21:58

Ειπαμε με εναν φίλο να αρχίσουμε Casual MtG :P Τσιμπήσαμε ένα Intro pack o καθένας  (Red/Green theros ftw) και αρχίσαμε μεταξύ μας

Ήθελα να ρωτήσω αν νομίζετε πως εχει καμια ελπίδα ενα Slightly modify deck για (λιγο) πιο σοβαρα πραματα :P Δεν παίζει να ριξω παρα πολλα λεφτα παραπανω και ηθελα να ξερω αν αξιζε περα απο το casual play to intro pack

 

 

 

Επίσης , κοιταζα κάποια spells όπως αυτο και αυτο  και σκεφτόμουν αν γινεται να φτιαχτεί ενα deck με πολλα mountains και 4 κοπιες απο αυτά ή παρόμοια Spells :<


v4kFmx.png


#275 teliosmetonma

teliosmetonma

    Ο τίτλος του σπάμμερ

  • Members
  • 33 posts

Posted 05 March 2018 - 23:11

Ο,τι λεει η υπογραφη  :8):