Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Πάτρα Otaku meetings


  • Please log in to reply
1169 replies to this topic

#46 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 21 November 2009 - 22:36

Εκεινη την ωρα δεν υπηρχε κανεις εξω απο το θεατρακι. Φυσικο ηταν να νομιζω οτι μπηκατε μεσα παρα οτι δεν ειχε ερθει κανεις ακομα εκεινη την ωρα, οσο για το ΠΜ συγνωμη που δεν το προβλεψα και αυτο. Ο σαρκασμος δεν ειναι απαραιτητος οντως αλλα η διαθεση μου δεν ειναι και οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη. Συγνωμη για την ενοχληση δεν προκειται να ξανασυμβει. :nod2:
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#47 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 21 November 2009 - 22:49

Τώρα που το σκέφτομαι, έπρεπε να τσεκάρω και το thread για λόγους οργάνωσης :uhh: Gomen :nod:

Talk about mood :sadist: Οι άλλοι συνέχισαν για φαγητό και γύρισα μόνη μου σπίτι :emptyonexg1: It sucks to be a minor... Oh well, Gintama it is :burningbe3:
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#48 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 22 November 2009 - 15:30

Εκεινη την ωρα δεν υπηρχε κανεις εξω απο το θεατρακι. Φυσικο ηταν να νομιζω οτι μπηκατε μεσα παρα οτι δεν ειχε ερθει κανεις ακομα εκεινη την ωρα, οσο για το ΠΜ συγνωμη που δεν το προβλεψα και αυτο. Ο σαρκασμος δεν ειναι απαραιτητος οντως αλλα η διαθεση μου δεν ειναι και οτι καλυτερο αυτη τη στιγμη. Συγνωμη για την ενοχληση δεν προκειται να ξανασυμβει. :nod2:

Σε καταλαβαίνω φίλε μου γιατί κάτι παρόμοιο μου είχε συμβεί και εμένα την πρώτη φορά (αν και τότε δεν είχε κανονιστεί ακόμα το "μπροστά απο τις σκάλες" όμως σε διαβεβαιώνω πως δεν πρόκειται για στήσιμο αφού όντως απο τις 6 παρα πέντε ώς τις 6 και 20 περίπου ήμασταν έξω ακριβώς μπροστά απο τις σκάλες. Δύο κορίτσια απο την παρέα μας είχανε ποδήλατο, μπορεί να μας είδες αλλά να μην μας κατάλαβες. Την επόμενη φορά θα σου δώσω το τηλέφωνο μου ώστε να είμαστε 100% ότι θα μας βρείς. Μην χαλιέσαι πάντως και καταλαβαίνουμε πως το ύφος σου είναι περισσότερο απο ενόχληση και παρεξήγηση. Σε περιμένουμε στο επόμενο.

ΥΓ : Πρέπει να ξαναπάμε όταν παίζει ο Ολυμπιακός . Στα τελευταία 2 meetings έχει 4 χαμένους βαθμούς. :hahaha:

#49 Hyuuga_Nikorasu

Hyuuga_Nikorasu

    Cine Iubeste Si Lasa

  • Members
  • 374 posts
  • LocationΠάτρα

Posted 22 November 2009 - 17:35

Και να φανταστειτε οτι εκανα το τελευταιο μου ποστ, με σκοπο να αποφυγω τετοιου ειδους καταστασεις...

Για την ακριβεια μας εφαγε το κρυο να περιμενουμε εξω απο το θεατρακι περιπου μιση ωρα.

Δεν νομιζω παντως να πιστευεις igano οτι ειχαμε σκοπο πραγματικα να σου χαλασουμε το σαββατιατικο απογευμα σου...

#50 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 22 November 2009 - 17:40

Οχι δεν πιστευω οτι εγινε σκοπιμα, απλα ειχα τσαντιλα μπολικη χτες αλλα σημερα μου εφυγε :bath:.

Αντε θα το ξαναπροσπαθησω την επομενη φορα :tensai:.
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#51 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 22 November 2009 - 17:40

*nods*

Πάντως συμφωνώ, πρέπει να κανονίσουμε και την επόμενη συνάντηση σε μέρα που παίζει ο Ολυμπιακός :hahaha: Άντε να τους φέρουμε και λίγη τύχη γιατί χωρίς αυτή θα έχαναν :burningbe3:

ΥΓ. Ακόμα αναρωτιέμαι γιατί ο κόσμος είναι άδικος και εγώ είμαι τόσο κοντή :emptyonexg1:
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#52 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 22 November 2009 - 18:07

Hyuuga Nikorasu το avatar σου απο ποιο anime ειναι?
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#53 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 24 November 2009 - 16:42

Αυτό το Σάββατο πάντως εγώ και η Ντόρα θα είμαστε στο Θεατράκι. Αν θέλει κανείς, ή γυρνάει ήδη απο την classic σαββατιάτικη βόλτα, ας περάσει, η ας το πει εδώ etc.

p.s Black Kaiser: τριφυλλάκι, τριφυλλάκι? |DD

Posted Image


#54 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 24 November 2009 - 18:38

Ρε αμα φερουμε ξανα ισοπαλια ενα εχω να πω.Οταν κατεβω ναυπακτο κανονισε να μην σε πετυχω και εσενα και τους αλλους.Θα δεις τι εστι bankai απο zaraki.....Nα τα ακουει αυτα ο κυριος fade to black xd

Edited by kelborn3, 24 November 2009 - 18:53.

Posted Image


#55 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 24 November 2009 - 19:34

Bankai από Zaraki??? Uso O_____O Minna-san... NIGEROOOOOO :Crying2:

PS. Kallen doesn't top

Spoiler: Yaoi~

Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#56 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 25 November 2009 - 00:10

PS. Kallen doesn't top

Spoiler: Yaoi~

Ya think. 8 D

Τεσπα, for srs τωρα, αν είναι να μαζευτούμε το Σάββατο απογευματάκι, να αρχίζουμε να οργανωνόμαστε αν έιναι τελικά να μαζευτούμε ορισμένοι, για να ξέρω να κανονίσω πρωινό ωράριο στον 11888-φοτε για σάββατο. /δουλεύουμε για να αγοράζουμε animangu , hate/love σχέση με τα fandom μας, baw moar.

Posted Image


#57 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 25 November 2009 - 16:44

Nα δω τα χριστουγεννα που θα κατεβω πατρα αν θα κανονιζετε τπ...γτ με την τυχη που με δερνει θα εχουν ολοι φυγει για τις πολεις τους περα απο τον BK που μενει εκει.
Δεν υπαρχουν otakus στην ναυπακτο γαμωτο.....

Posted Image


#58 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 25 November 2009 - 22:50

Ya think. 8 D

Τεσπα, for srs τωρα, αν είναι να μαζευτούμε το Σάββατο απογευματάκι, να αρχίζουμε να οργανωνόμαστε αν έιναι τελικά να μαζευτούμε ορισμένοι, για να ξέρω να κανονίσω πρωινό ωράριο στον 11888-φοτε για σάββατο. /δουλεύουμε για να αγοράζουμε animangu , hate/love σχέση με τα fandom μας, baw moar.


Χμμ, θα μαζέψω τους άλλους να δω αν θα έρθουν, για εμένα λίγο δύσκολο (με γυροφέρνει γρίπη -όχι των χοίρων, τα βόδια σαν και εμένα δεν κολλάνε- και η oka-san θα τραβάει τα μαλλιά της αν της πω να βγω το Σάββατο...). Οπότε θα έχω νέα όσο σύντομα γίνετε.

Nα δω τα χριστουγεννα που θα κατεβω πατρα αν θα κανονιζετε τπ...γτ με την τυχη που με δερνει θα εχουν ολοι φυγει για τις πολεις τους περα απο τον BK που μενει εκει.
Δεν υπαρχουν otakus στην ναυπακτο γαμωτο.....


Χριστούγεννα όλο και κάτι θα κανονίσουμε :ureshii: Είμαστε μερικοί που μένουμε εδώ (πρώτοι και καλύτεροι οι minors της παρέας που θέλουμε δεν θέλουμε εδώ μένουμε :burningbe3: ) οπότε όλο και κάτι θα γίνει (ειδικά αν υποσχεθούμε moe moe κορίτσια ντυμένες Santa -κόκκινη φούστα όσο πιο πάνω γίνετε, αποκαλυπτικό μπλουζάκι και το κλασσικό Santa hat, όλα με γούνα στην άκρη- θα μείνουν εδώ και οι υπόλοιποι, άσε που θα έρθουν και από άλλες πόλεις τρέχοντας)

Αααα, ψάξε λίγο, και εγώ έτσι έλεγα, μετά βρήκα ένα, μετά κι άλλο, κι άλλο και στο τέλος μαζευτήκαμε :wis:
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#59 veg3ta

veg3ta

    The best at what I do

  • Members
  • 158 posts

Posted 26 November 2009 - 01:23

Τεσπα, for srs τωρα, αν είναι να μαζευτούμε το Σάββατο απογευματάκι, να αρχίζουμε να οργανωνόμαστε αν έιναι τελικά να μαζευτούμε ορισμένοι, για να ξέρω να κανονίσω πρωινό ωράριο στον 11888-φοτε για σάββατο. /δουλεύουμε για να αγοράζουμε animangu , hate/love σχέση με τα fandom μας, baw moar.


Εγω σκεφτομαι να ερθω, εχω ορεξη για meeting μιας κ ελειπα στο τελευταιο :hahaha:
Θα ρωτησω αν ψηνεται κανας αλλος απο τους παλιους.
Btw, για τι ωρα σκεφτεστε?

#60 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 26 November 2009 - 01:36

Αχα! Η τηλεπάθειά μου έφερε τον vegeta εδώ :burningbe3: Άντε Iruka-sensei της Patragakure, καλωσήρθες στα πάτρια εδάφη!
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews