Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

.aNiMe//GR 2009 Anime Awards - Categories And Nominees


  • This topic is locked This topic is locked
80 replies to this topic

#76 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 07 January 2010 - 22:08

Ξέρω ότι είναι κάπως αργά άλλα θα πρότεινα και μια κατηγόρια με τα δέκα χειρότερα της χρονιάς και για να κάνω την αρχή 11 eyes, acura crying, sacred blacksmith και queens blade.

Πολύ ωραία ιδέα.Σίγουρα το βραβείο θα το πάρει το sacred blacksmith(αν γίνει τελικά αυτό).Τέτοια βλακεία πρέπει να βραβεύεται.:kakaka:

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#77 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 07 January 2010 - 22:53

Μονο εμενα μου φαινετε υπερβολικο?

qzMHWHd.png


#78 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 08 January 2010 - 00:07

Μη με κολάζετε, αντίχριστοι... :hahaha: Θα το σκεφτώ πάντως.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#79 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 12 January 2010 - 01:30

Μονο εμενα μου φαινετε υπερβολικο?


εγώ πιστεύω οτι το παρακάναμε με τις κατηγορίες .....

#80 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 12 January 2010 - 12:04

εγώ πιστεύω οτι το παρακάναμε με τις κατηγορίες .....

Why would you say that? Έχουμε μόλις 4 κατηγορίες παραπάνω σε σχέση με πέρυσι... :P

In other news, έγινε ένα ακόμα μικρό update, το οποίο πιστεύω θα είναι το τελευταίο.

Το TO μπήκε σε Best Quickwatch και Best Sci-fi, εκτοπίζοντας Lupin vs Conan και Asura Cryin' αντίστοιχα.

Το Sasameki Koto μπήκε σε Best Romance και Best Slice-Of-Life. Στην τελευταία κατηγορία μπήκε και το Kanamemo.

Όσο για το χρυσό βατόμουρο... κάτόπιν ωρίμου σκέψεως, αποφάσισα να έχουμε κάτι ελαφρώς διαφορετικό. Αλλά αυτό είναι έκπληξη. :wis:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#81 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 16 January 2010 - 02:38

Λόγω τεχνικών προβλημάτων με το forum, ο διαγωνισμός θα πάρει παράταση περίπου μέχρι το τέλος του μήνα / αρχές του επόμενου. Μείνετε συντονισμένοι για νεότερα.

E5VV38U.jpg