Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Σειρα με φιγουρες Dragonball


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#31 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 02 September 2009 - 10:51

Σε ελληνικά μαγαζία δεν νομίζω να έχουν φιγούρες τέτοιου μεγέθους με 2 euro (άντε, να τις έχουν 5) αλλά τουλάχιστον είναι σάφως καλύτερης ποιότητας.


και ομως ισχυει...

τελικα πηρα και εγω το πρωτο τευχος..για τα επομενα δε ξερω ακομα

#32 Ichigo_hollow

Ichigo_hollow

    Tensai_Sora

  • Members
  • 138 posts

Posted 02 September 2009 - 12:23

Στην επομενη διαφημιση θα εμφανιστει ο Σουπερ Σογιας ΒΕΤΖΕΤΑΣ. Αυτα μονο στην ελλαδα γινονται, βγαζουν καποιο εμπορευμα το οποιο ειναι δημοφιλες στο εξωτερικο και δν εχουν ιδεα περι αυτου.

Posted Image


#33 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 07 September 2009 - 22:21

Σε ελληνικά μαγαζία δεν νομίζω να έχουν φιγούρες τέτοιου μεγέθους με 2 euro (άντε, να τις έχουν 5) αλλά τουλάχιστον είναι σάφως καλύτερης ποιότητας.


Υπαρχουν. Και μαλιστα του Dragon Ball. Και του Ναρουτο.

Αυτος που θα παρω σιγουρα ειναι ο Μπου. Φαινεται καλα σχεδιασμενος.

#34 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 10 September 2009 - 16:19

πηρα και το 2ο τευχος.το περιοδικο δεν λεει τιποτα(αμα δεν αρχισει με σουπερ σογιανς) και η μινιατουρα μοιαζει λιγο η φατσα με goku. αλλα θα το συνεχισω γιατι δεν μαρεσει η deagostini και πρεπει να υποστηριξουμε την δευτερη καλη προσπαθεια μετα την ανουμπις
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Posted ImagePosted Image

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.

#35 AristidisK

AristidisK

    The white power magician

  • Members
  • 159 posts

Posted 10 September 2009 - 16:46

Δεν ξέρω πάντως για σας αλλά εμένα μου φάνηκε μια βλακία και μισή:roar:.Ρεζιλέβουν τόσο πολύ το ANIME που είναι να πας εκεί και να τους δείρεις:madtodeath::madtodeath::madtodeath:.Ούτε διαφήμηση για σόγια να ήταν έλεος.:burningbe3::burningbe3::burningbe3:

Spoiler:

[IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:A8OX73M6xu8g-M:http://www.justanimeltd.com/images/FullMetalAlchemistEng.jpg[/IMG]:king:THE BEST ALCHEMIST EVER.:chigau:
:mador2:Don't forget it:hehehe::kill4u::head:

#36 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 14 September 2009 - 13:23

καλα αυτο με το σογια το παρακαναμε. και γω πηρα το δευτερο και εγω μαλλον θα συνεχισω να το παιρνω..

#37 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 14 September 2009 - 22:13

Το δευτερο τευχος εχει αφισα? Αναρωτιεμαι αν θα βαλουν σε ολα.

#38 darkphoenix

darkphoenix

    Ανιμερώνομαι

  • Members
  • 238 posts

Posted 14 September 2009 - 23:07

σήμερα μπάνισα σ'ενα περίπτερο το πρώτο τευχάκι και το τσίμπισα.
Πέρα απο τον μικρό γκοκου δε θα αγοράσω αλλα τευχη, δεν αξιζει τα χρήματα (6 ευρα του μάτς...)
Posted Image

#39 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 15 September 2009 - 11:50

δυστυχως δεν εχει αφισα...:( και εγω αυτο κοιταξα αλλα δεν..μαλλον δεν θα βαζουν. το μονο που εχει ειναι στο μεσαιο σαλονι μια εικονα την οποια μπορεις να την βγαλεις ευκολα. οπως και στο προηγουμενο

#40 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 15 September 2009 - 22:13

Μας γλυκαναν καλα καλα (λεμε τωρα...) Το περιμενα βεβαια οτι δεν θα εβαζαν αφισα. Μην εχουμε και τρελες προσδοκιες...

#41 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 16 September 2009 - 13:55

ενταξει πρωτο τευχος ηταν .δεν τους συμφαιρει να βαζουν σε κακθε τευχος κιολας
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Posted ImagePosted Image

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.

#42 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 17 September 2009 - 01:20

δε τους συμφερει να βαζουν μια Α3 αφισουλα? μην τρελαθουμε τελειως τωρα...δε μας κανουν χαρη

#43 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 24 September 2009 - 19:02

Το 2ο τευχος δεν το πηρα, ειδα κι απο κοντα τη φιγουρα του Vegeta και ηταν :erk: χωρια που ηταν και σε φυσικο μεγεθος με αποτελεσμα ο Vegeta να ειναι ψειρουλης. Μου θυμισε τα παιχνιδακια απο τα αυγα Kinder. Το 3ο τευχος το πηρα ομως, γιατι και ηταν σε καλη ποιοτητα ο Piccolo και ηταν και σε ενα σχετικα ικανοποιητικο μεγεθος φιγουρας. Για να δουμε και τον Φριζερ.

#44 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 24 September 2009 - 21:44

Σημερα καθως περνουσα απο το περιπτερο ειδα τον Piccolo. Αρκετα καλος και σιγουρα καλυτερος απο τον Βετζετα. Θα παω αυριο να τον παρω.

#45 Ichigo_hollow

Ichigo_hollow

    Tensai_Sora

  • Members
  • 138 posts

Posted 27 September 2009 - 02:34

Ο Piccolo μαρεσε πολυ περισσοτερο απο τις προηγουμενες φιγουρες, ειναι πιο καλο φτιαγμενος. Και επιτελους βαλανε μια μικρη συσκευασια για το τευχος, το περιοδικο ειναι που ειναι μικρο βαζανε και το τεραστιο χαρτονι ν ειχες που να το βαλεις.

Posted Image