Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Σειρα με φιγουρες Dragonball


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#16 Mad_Hatter

Mad_Hatter

    xyz scum

  • Moderators
  • 4,499 posts
  • LocationArah

Posted 28 August 2009 - 14:54

Μολις ειδα την διαφημιση στην τηλεωραση,ισως παρω το τευχος με τη φιγουρα του vegeta.



ps:Ειπαν τον super sayian, super soyian η μου φανηκε?

qzMHWHd.png


#17 Orion

Orion

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 28 August 2009 - 15:57

Το βρήκα και εγω στα περιπτερα και το πηρα!Την φιγουρα την βρηκα καλη! Και το περιοδικο καλο ηταν δεν λεω!

:head: THE IS ONE RULE OF METAL....PLAY IT FUCKING LOUD :head:


Οποιος ειναι fan του DBZ θα πρεπει να δει και το TFS Dragon Ball Z: Abridged series


#18 Korkofilaki

Korkofilaki

    Anime Freak

  • Members
  • 423 posts

Posted 28 August 2009 - 16:31

ps:Ειπαν τον super sayian, super soyian η μου φανηκε?


Κι εγω αυτο ακουσα :roar:

#19 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 28 August 2009 - 22:24

ειναι κρυφη διαφημιση για το (super) soya

#20 Matu-san

Matu-san

    aoi

  • Members
  • 939 posts

Posted 29 August 2009 - 14:35

ειναι κρυφη διαφημιση για το (super) soya


Σιγά μην ήταν και το (super) Φλώρα! :hahaha:
Τι στο yaoi συμβαίνει?

#21 the goblin

the goblin

    the 4th Espada

  • Members
  • 155 posts

Posted 29 August 2009 - 15:03

εγω στο ξεμπαρκο το ειδα και το αγορασα και κατα την γνωμη μου μονο ο goku:riiight: αξηζει απο τις φιγουρες οι αλλες ειναι λιγο περιεργες:terror2:
[SIGPIC][/SIGPICPosted Imagei can see you

#22 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 29 August 2009 - 23:14

Τσίμπησα το πρώτο τεύχος. Καλή η φιγούρα και η αφίσα(επιτέλους μας δώσαν μια μεγάλη) αλλά θα ήταν πολύ καλύτερα αν είχαν βάλει μέσα και το μανγκα. Τεσπα, ίσως πάρω και μερικά άλλα τεύχη επιλεκτικά(trunks και πίκολο δεν τους χάνω!).

#23 Namida

Namida

    Nihao

  • Members
  • 1,106 posts

Posted 30 August 2009 - 17:38

Ναι ρε γμτ, την είδα και γω τη διαφήμιση, και κει που σκέφτομαι ότι τα είπαν όλα σωστά, πετάει το σόγιαν και σε σκοτώνει. Για αυτό λένε μήδεν από του τέλους...α, και btw, το δικό μου είναι δράκος



#24 Orion

Orion

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 30 August 2009 - 23:23

"Θελω ενα burger με super σογιαν":laugh: Αχ αχ αχ θα μας τρελανουνε:uhh:

:head: THE IS ONE RULE OF METAL....PLAY IT FUCKING LOUD :head:


Οποιος ειναι fan του DBZ θα πρεπει να δει και το TFS Dragon Ball Z: Abridged series


#25 Mr. Brightside

Mr. Brightside

    Le secret du Roi

  • Members
  • 425 posts

Posted 30 August 2009 - 23:34

Μπορει να ειναι κρυφο μηνυμα γαι να τρωνε τα παιδια τη σογια τους Ο.ο Παντως κοιταζα και στην διαφημιση τη φιγουρα του Βετζετα και ειναι αθλια. Απορω πως την διαφημιζουν.

#26 spartankid

spartankid

    LALA-RU

  • Members
  • 138 posts

Posted 30 August 2009 - 23:37

ναι ο βετζετα εχει ενα χαμογελο σα να εχει φαει κοκκινη πιπερια

#27 Hotshot

Hotshot

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 31 August 2009 - 01:24

θα αγοράσω τους 3 βασικούς κακούς από εκεί και πέρα σίγουρα vegeta και goku

#28 Ichigo_hollow

Ichigo_hollow

    Tensai_Sora

  • Members
  • 138 posts

Posted 01 September 2009 - 09:24

To Επομενο τευχος θα βγει στις Πεμπτη 10 σεπτεμβριου στη τιμη των 6 ευρω. Θα εχει δωρο τον "Βετζέτα":OMG3:
Και καλο μηνα

Posted Image


#29 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 01 September 2009 - 18:50

Φαίνεται άλλη μια αποτυχημένη από άποψη ποιότητας απόπειρα να βγάλουν κάτι από την επιτυχία που είχε το dbz στην Ελλάδα.

Όπως με τα περιοδικά που έδιναν επεισόδια Dragonball Z που αν αγόραζες τα κανονικά dvd από το εξωτερικό και πιο φθηνά θα σου ερχόταν και θα είχες ιαπωνικό audio αντι του ελληνικού, αισχρού dubbing που δεν σου έδινε εξτρά επιλογή για ιαπωνικό audio.

6 euro για μια φιγουρίτσα τόσο δα και μάλιστα τέτοιας ποιότητας; Δεν πάνε καλά. :roar: Δώρο έπρεπε να τις δίνουν κανονικά με κάθε γεύμα Juniors στα Goody's. Για να μην πω δώρο με 3 συσκευασίες Δρακουλίνια στα super markets. Σε ελληνικά μαγαζία δεν νομίζω να έχουν φιγούρες τέτοιου μεγέθους με 2 euro (άντε, να τις έχουν 5) αλλά τουλάχιστον είναι σάφως καλύτερης ποιότητας.

#30 jimele

jimele

    Anime Newbie

  • Members
  • 55 posts

Posted 02 September 2009 - 09:50

Όπως με τα περιοδικά που έδιναν επεισόδια Dragonball Z που αν αγόραζες τα κανονικά dvd από το εξωτερικό και πιο φθηνά θα σου ερχόταν και θα είχες ιαπωνικό audio αντι του ελληνικού, αισχρού dubbing που δεν σου έδινε εξτρά επιλογή για ιαπωνικό audio.

6 euro για μια φιγουρίτσα τόσο δα και μάλιστα τέτοιας ποιότητας; Δεν πάνε καλά. :roar: Δώρο έπρεπε να τις δίνουν κανονικά με κάθε γεύμα Juniors στα Goody's. Για να μην πω δώρο με 3 συσκευασίες Δρακουλίνια στα super markets. Σε ελληνικά μαγαζία δεν νομίζω να έχουν φιγούρες τέτοιου μεγέθους με 2 euro (άντε, να τις έχουν 5) αλλά τουλάχιστον είναι σάφως καλύτερης ποιότητας.


πρεπει να υποστηριξουμε τη προσπαθεια μιας εταιριας εκτος της deagostini να προωθησει ολους τους super soyan. cant wait for the commercial then........
[URL="http://s1017.photobucket.com/albums/af298/Midgetdude3/?action=view¤t=JiraiyaSIG.jpg"][/URL]Posted ImagePosted Image

LEGENDS NEVER DIE
A Shinobi's life is not measured by how they have lived
but rather what they managed to accomplish before
their death.