Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Currently watching doramas - Εντυπωσεις


  • Please log in to reply
724 replies to this topic

#1 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 22 February 2009 - 03:18

Νομιζω οτι ενα τετοιο thread ειναι απαραιτητο και εδω...
Works like any other similar one:

Ποιο/-α doramas βλεπετε αυτη την περιοδο και πως σας φαινονται so far?



Aς κανω την αρχη με κανα 2 απ το βουνο που παρακολουθω ταυτοχρονα >w<;;;

Kami no Shizuku: λογω ισχυροτατου Kame bias μαλλον δεν ειμαι το καταλληλο ατομο για να το πει αυτο αλλα i.love.this.drama
οι gourmet καταστασεις, η θεα Naka Riisa, το mystery της υποθεσης, ο ψυχακιας Issei, το imba crazy μαλλι του Takenaka Naoto, o Kame <3333, everything is great in it!:wooi2:
αν και μου φαινεται απολυτα λογικο να πατωνει στα ratings...
it's too high-level and classy for the average Japanese tv watcher, που ετσι κι αλλιως αψυχολογητος ειναι (βαση των ratings)
also, ειναι συγκλονιστικο το γεγονος οτι τα γαλλικα του Kame ακουγονται πολυ καλυτερα απο τα αγγλικα του! i mean wth??:hahaha:

Κamen Rider Den-O: οσο κουλο κι αν ακουστει οι Eito Rangers με κανανε να δωσω αλλη μια ευκαιρια στα tokusatsu (had tried again in the past with Kabuto and failed quite tragically)
κι οσο δε μ αρεσε το Kabuto αλλο τοσο με τραβηξε το Den-O!
as it turned out ομως δεν ειναι καθολου τυχαιο!
1. Kamen Rider ειναι ο Sato Takeru, and he's so unbelievably cute u almost get diabetes from watching him
2. συμμετεχει ο Toshihiko Seki,ο Suzumura Kenichi και ο Miki Shinichiro ως Imajin seiyuu, οι οποιοι εντελως συμπτωματικα ειναι και 3 απ τους αγαπημενους μου seiyuu ever!
there goes my remaining brain cells :dazed:

Posted Image

Spoiler: &#33909


#2 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 22 February 2009 - 12:29

Kamen Rider Den-O is tha best Kamen Rider fo sho! Ρώτα και τις φιγούρες που μου κάνουν παρέα δίπλα από το PC! XDDD Κάποια στιγμή λεω να πάρω και το Deneb σε μεγάλη φιγούρα! Μετά λεω να δοκιμάσεις το Kiva!

As for me, μερικές εντυπώσεις:

Λατρεύω κλασικά το Uta no Onii-san και πιθανότητα φταιει το τρελό μου bias έναντι σε ό,τι έχει έστω και λίγο Arashi μέσα ΑΛΛΑ απλά είναι καταπληκτική σειρά! Επίσης αφού έπεσε σύρμα ότι θα σκάσει μύτη ο Sho στο 7ο επισόδειο είμαι στα σύννεφα!

Θα πω και για το Love Shuffle το οποίο είναι σίγουρα στα 5 αγαπημένα μου αυτή τη σεζόν. Ήταν ήδη ενδιαφέρον το πως έμπλεκαν τα ερωτικά τους και ποιος ποιος γούσταρε ποιον αλλά στο 6ο επισόδειο έγινε μια τρομερή ανατροπή στο τέλος και με έκανε τώρα να λυσσάω για το επόμενο! Βέβαια ίσως έπρεπε να το περιμένω καθώς το σενάριο το γράφει ο Nojima Shinji που αν θυμάστε από μια άλλη του σειρά, το Bara no Nai Hanaya είχε στη μέση ρίξει ένα απίστευτο twist στην πλοκή.

Και για το record και μιας και η LucyBR ανέφερε τα tokusatsu με τα οποία είμαι απίστευτα καμμένη τον τελευταίο χρόνο, αυτό που βλέπω αυτή την εποχή είναι το Kamen Rider Hibiki το οποίο κλασικά μου αρέσει πάρα πολύ και σαν ιδέα και σα στήσιμο. Αγαπημένος χαρακτήρας ο Ibuki με τη μηχανή του (καλό bishi και αυτός!) αλλά αγαπημένος Rider o Todoroki που έχει όπλο μια ηλεκτρική κιθάρα! Καθαρίζει τα Makamou με σολιές!
:head:

#3 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 22 February 2009 - 12:38

Τώρα βλέπω και το πρώτο μου dorama, το Last Friends και είμαι στο επισόδειο 3. Πολύ καλή σειρά δείχνει αν και μερικές υπερβολές-μελό καταστάσεις δεν τις γλιτώνει, παρόλα αυτά σε βάζει στο κλίμα που θέλει. Η Ruka είναι θεούλα, η Michiru θέλει επειγόντως μεταμόσχευση εγκεφάλου και ο Sasouke πολύ, μα πολύ ξύλο.
Posted Image

#4 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 22 February 2009 - 13:48

Only Kamen Rider Decade for me this season.
Αρκετά ενδιαφέρον μεχρι τώρα, αλλα κατι τέτοια πάντα κάνουν κοιλιά αργότερα *cough*Kiva*cough*

LfNX0dh.png


#5 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 23 February 2009 - 22:50

Τελείωσα επιτελους το Innocent Love, Bloody Monday, Koizora! Μαραθωνιος για μενα :Ρ 3 σειρες ταυτοχρονα :hahaha: Τα 2 πρωτα μ'αρεσαν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!! Η Σενσεϊ στη Ματωμενη Δευτερα έδωσε ρέστα (την αγαπω)!!! Ελπιζω να βγαλουν και δευτερη σεζον καποια στιγμη :Ρ

Το Innocent Love ειναι κλασσικα τέλειο, δεν περίμενα κατι λιγοτερο απο αυτή που εγραψε και το Last friends! (+Utada theme song)

Το Κοϊζορα απο την αλλη,ηταν ΠΟΛΥ προβλέψιμο...Μεχρι και τις ατακες που ελεγε ο πατερας της πρωταγωνίστριας και του αλητόπαιδου ελεγα πριν τις πουνε :Ρ Γενικα απλα το ειδα,οχι οτι τρελάθηκα :Ρ Δεν ειχε plot twists ή κατι που να πεις ":fromabove: τι θα γινει μετα;"
Άσε που δεν ειχε και καμια πρωταγωνίστρια της προκοπής :Ρ

Τώρα βλέπω και το πρώτο μου dorama, το Last Friends και είμαι στο επισόδειο 3. Πολύ καλή σειρά δείχνει αν και μερικές υπερβολές-μελό καταστάσεις δεν τις γλιτώνει, παρόλα αυτά σε βάζει στο κλίμα που θέλει. Η Ruka είναι θεούλα, η Michiru θέλει επειγόντως μεταμόσχευση εγκεφάλου και ο Sasouke πολύ, μα πολύ ξύλο.

Η αγαπημενη μου σειρα!!! Καλα κανεις και το βλεπεις! Σιγουρα θα σ'αρεσει. Και μεχρι το τελος σιγουρα θα ψαχνεις mp3 απο το Prisoner of love :hahaha::wooi2:
Επισης τωρα που τελειωσα αυτα περιμενω να μου προτείνετε τιποτα καλο :Ρ

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#6 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 23 February 2009 - 23:26

Το Κοϊζορα απο την αλλη,ηταν ΠΟΛΥ προβλέψιμο...Μεχρι και τις ατακες που ελεγε ο πατερας της πρωταγωνίστριας και του αλητόπαιδου ελεγα πριν τις πουνε :Ρ Γενικα απλα το ειδα,οχι οτι τρελάθηκα :Ρ Δεν ειχε plot twists ή κατι που να πεις ":fromabove: τι θα γινει μετα;"
Άσε που δεν ειχε και καμια πρωταγωνίστρια της προκοπής :Ρ


Το Koizora είναι βασισμένο σε αληθινή ιστορία και ίσως γι αυτό είναι τόσο προβλέψιμο. Το Akai Ito μου αρέσει περισσότερο και έχει πολλά twists στην πλοκή.

Προτείνω ανεπιφύλακτα το RESCUE, που έχει μπόλικη δράση (φωτιές, σεισμούς, καταποντισμούς κτλ) και είναι ο διάδοχος του Bloody Monday. Το Ep5 ήταν και Massu-centered και πολύ το ευχαριστήθηκα! Επίσης το Rescue των KAT-TUN είναι τραγουδάρα και αξίζει να μπει στο Τοπ10 του 2009!

#7 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 24 February 2009 - 00:03

μόλις τελείωσα το Rescue 2nd ep. αλλά δεν κατάφερα να βρω υπότιτλους για τα υπόλοιπα επεισόδια ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ; γιατί στα Daddicts δεν τα κατάφερα.
Επίσης ποιος είναι αυτός ο Massu για τον οποίο όλοι μιλάνε αλλά εγώ δεν έχω ιδέα;
Βασικά προταγωνιστής στο Rescue είναι ο Yamamoto Yusuke (ο οποίος έχει αδυνατίσει πολύ και δείχνει χάλια) και ο Kaname Jun τι δεν καταλαβαίνετε; Όλοι άλλοι απλά υπάρχουν για να έχουν παρέα αυτοί οι δύο.

βλέπω το Mei-chan no Shitsuji και δηλώνω ότι είμαι μεγάλη φαν του Sato Takeru αλλά
έχω ένα μικρό μπέρδεμα με το θέμα του Kamen Rider αφού δεν ξέρω απο που πρέπει να αρχίσω μου φαίνονται τόσα πολλά. ακάθεκτη συνεχίζω το voices γιατί όταν υπάρχει Eita και Ikuta toma θέλω να είμαι παρών.

πως πρέπει να δούμε τα Kamen Rider???
θέλω να δω αυτό με τον Sato Takeru και αυτό με τον Yamamoto Yusuke
αυτά :)

#8 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 24 February 2009 - 01:02

Η Σενσεϊ στη Ματωμενη Δευτερα έδωσε ρέστα (την αγαπω)!!!


*cough* εχω την εντυπωση οτι θα εκτιμουσες πολυ αυτο :himitsu: *cough*

Προτείνω ανεπιφύλακτα το RESCUE, που έχει μπόλικη δράση (φωτιές, σεισμούς, καταποντισμούς κτλ) και είναι ο διάδοχος του Bloody Monday.


in what way ακριβως?? ο.Ο

μόλις τελείωσα το Rescue 2nd ep. αλλά δεν κατάφερα να βρω υπότιτλους για τα υπόλοιπα επεισόδια ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ; γιατί στα Daddicts δεν τα κατάφερα.
Επίσης ποιος είναι αυτός ο Massu για τον οποίο όλοι μιλάνε αλλά εγώ δεν έχω ιδέα;
Βασικά προταγωνιστής στο Rescue είναι ο Yamamoto Yusuke (ο οποίος έχει αδυνατίσει πολύ και δείχνει χάλια) και ο Kaname Jun τι δεν καταλαβαίνετε; Όλοι άλλοι απλά υπάρχουν για να έχουν παρέα αυτοί οι δύο.

βλέπω το Mei-chan no Shitsuji και δηλώνω ότι είμαι μεγάλη φαν του Sato Takeru αλλά
έχω ένα μικρό μπέρδεμα με το θέμα του Kamen Rider αφού δεν ξέρω απο που πρέπει να αρχίσω μου φαίνονται τόσα πολλά. ακάθεκτη συνεχίζω το voices γιατί όταν υπάρχει Eita και Ikuta toma θέλω να είμαι παρών.

πως πρέπει να δούμε τα Kamen Rider???
θέλω να δω αυτό με τον Sato Takeru και αυτό με τον Yamamoto Yusuke
αυτά :)


RESCUE subbed μεχρι το 2 εχει βγει ετσι κι αλλιως... (i think :hmmm:)

Massu:

πληρες ονομα Masuda Takahisa, Johnny's idol, μελος των NEWS (ιδιο γηπεδο με τον Yamapi δηλαδη :pp)

Masuda Takahisa - DramaWiki

Spoiler: πανοραμικη αποψη


ο ολος ντορος στο Rescue ειναι ο Maru, -Daichi in the drama- γιατι στο ως τωρα profile του τον ειχαμε συνηθισει λιγο κοτα και απ την μια μερα στην αλλη βρεθηκε να κανει ταρζανιες :hahaha::hahaha:

being recently converted to Kamen Rider και στα tokosatsu γενικως, θα ελεγα ξεκινα κανα 2 που σε ενδιαφερουν κι απο κει και περα οποιο σε τραβηξει περισσοτερο...
προσωπικα ειχα ξεκινησει αρχικα με το Kabuto -στο οποιο και ειναι ο Yamamoto Yusuke btw- αλλα τα πρωτα episodes ηταν υπερβολικα power ranger-like for a beginner like me to get hooked και το παρατησα...
το Den-O απ την αλλη -που εχει πρωταγωνιστη Sato Takeru- με τραβηξε με τη μια γιατι εδειξε Sato Takeru απ την αρχη και δεν αναλωθηκε σε τερατα με το "καλημερα σας" :pp
δες και πραξε! :33

Posted Image

Spoiler: &#33909


#9 ahireasu

ahireasu

    Anime Amateur

  • Members
  • 82 posts

Posted 24 February 2009 - 09:52

μόλις τελείωσα το Rescue 2nd ep. αλλά δεν κατάφερα να βρω υπότιτλους για τα υπόλοιπα επεισόδια ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ; γιατί στα Daddicts δεν τα κατάφερα.
Επίσης ποιος είναι αυτός ο Massu για τον οποίο όλοι μιλάνε αλλά εγώ δεν έχω ιδέα;
Βασικά προταγωνιστής στο Rescue είναι ο Yamamoto Yusuke (ο οποίος έχει αδυνατίσει πολύ και δείχνει χάλια) και ο Kaname Jun τι δεν καταλαβαίνετε; Όλοι άλλοι απλά υπάρχουν για να έχουν παρέα αυτοί οι δύο.

βλέπω το Mei-chan no Shitsuji και δηλώνω ότι είμαι μεγάλη φαν του Sato Takeru αλλά
έχω ένα μικρό μπέρδεμα με το θέμα του Kamen Rider αφού δεν ξέρω απο που πρέπει να αρχίσω μου φαίνονται τόσα πολλά. ακάθεκτη συνεχίζω το voices γιατί όταν υπάρχει Eita και Ikuta toma θέλω να είμαι παρών.

πως πρέπει να δούμε τα Kamen Rider???
θέλω να δω αυτό με τον Sato Takeru και αυτό με τον Yamamoto Yusuke
αυτά :)


Ελα σ'ακουσε ο Kami sama και βγηκε το τριτο επεισοδιο rescue στο d addicts ofc.

Εγω βλεπω Kami no Shizuku + παντα μια παλια σειρα γιατι μαρεσει οτι βλεπω να μπορω να το τελιωσω χωρις να περιμενω .... anyway το Kami μου αρεσει γιατι ο τυπος που παιζει ειναι εγγυηση
οτι η σειρα θα ειναι τις κατηγοριας "ελαφρυ φτερο" :P για μενα ειναι η Aya Ueto σε αρσενικη εκδοση lol

Edited by ahireasu, 24 February 2009 - 13:31.


#10 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 25 February 2009 - 00:01

Wiiiiiii jdoramas threeead XD
Να μαι κ εγω! Προσφατα τελειωσα το last friends, δεν μπορω να κοιταξω τον nishikido στα ματια πια...τον βλεπω σαν ψυχακια! τον κατειχε τον ρολο! περα απ το ψυχολογικο τραυμα, το dorama το λατρεψα! ωραιο story πολυ καλοι ηθποιοι + eita XD

currently watching:
1)Uta no onii-san: για αλλη μια φορα ο ohno δειχνει οτι εχει μεγαλη γκαμα στο παιξιμο του! αν και πιστευω οτι τα doramas που παιζουν οι johnnys θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα...
2)Voice: τα σπαει XD toma+eita+ενδιαφερον story σε καθε επ. στα περισσοτερα κλαιω ><
3)Zeni Geba: το παιξιμο του kenichi ως ψυχακιας ειναι τοσο καλο που ειναι distrurbing !
4)Arifureta Kiseki: δν το χει πιασει κανας αλλος που ν ξερω κ δν το χω αναλυσει με κανεναν, αλλα προσωπικα μου φαινεται πολυ ενδιαφερον. ενω νομιζεις οτι ειναι χαζοromance σε διαψευδει απο το πρωτο κ ολας επ! ειναι λιγο σουρεαλ!
nosebleed is not a myth... XD

#11 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 25 February 2009 - 16:52

Το Koizora είναι βασισμένο σε αληθινή ιστορία και ίσως γι αυτό είναι τόσο προβλέψιμο. Το Akai Ito μου αρέσει περισσότερο και έχει πολλά twists στην πλοκή.

Προτείνω ανεπιφύλακτα το RESCUE, που έχει μπόλικη δράση (φωτιές, σεισμούς, καταποντισμούς κτλ) και είναι ο διάδοχος του Bloody Monday. Το Ep5 ήταν και Massu-centered και πολύ το ευχαριστήθηκα! Επίσης το Rescue των KAT-TUN είναι τραγουδάρα και αξίζει να μπει στο Τοπ10 του 2009!


Ωραια, θα το κατεβασω και το Rescue και το Akai Ito ;) Thanks a2A :wooi2:

*cough* εχω την εντυπωση οτι θα εκτιμουσες πολυ αυτο :himitsu: *cough*


OMG!!!! i mean.... OH MY GOD!!! I want subs for that series like....NOW!!! Ελπίζω όταν τελειωσει να το πιασει κανενα γκρουπ γιατι φαινεται πολυ καλο :nbleed:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#12 himawarinosekai

himawarinosekai

    koko wa doko? O_o

  • Members
  • 411 posts

Posted 01 March 2009 - 11:58

Με γεια το subforum!!! :wooi2:
Zeni Geba βλέπει κανείς; Πρωταγωνιστεί ο live action L, ο οποίος μεταμορφώθηκε και σε Krauser στο live action Detroit Metal City. Το παιδί είναι εξαιρετικός ηθοποιός και η σειρά φαίνεται ενδιαφέρουσα και στο στιλ του a mililion stars fall from the sky.

Επίσης το Akai ito έχει αρκετό ενδιαφέρον αν και
Spoiler:


#13 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 02 March 2009 - 23:12

δεν υπήρχε το 7 επεισόδιο του Meichan no πως το λένε...
έμεινα λαμάκας!!!!
Δεν ήταν τέλειος ο τρόπος που έκλεισε;
και γιατι κάθομαι και σκέφτομαι ποιον απο τους δύο θα διάλεγα
όταν μπορώ να διαλέξω τους δίδυμους μπάτλερ;

omg what is L? new movie?
ήμουν σίγουρη ότι η φάτσα του ήταν πολύ διαφορετική
άλλαξε πολύ αυτός ο τύπος ή μου φαίνετε;

Edited by Erisadesu, 02 March 2009 - 23:25.


#14 marilena_r

marilena_r

    Pirate Queen

  • Members
  • 226 posts

Posted 03 March 2009 - 21:50

Hello!
Εγώ αυτή τη σαιζόν τον ξεπέρασα τον εαυτό μου. Βλέπω:
1. Κάμι νο Σιζούκου.
Θα συμφωνήσω με όσα λέει η Λούσυ, εκτός του σχολίου για τον Ισσέι. Είναι πολύ υπερβολικός.
2. Ούτα νο ονιι-σαν
Τα βάσανα του Γιάνο Κέντα αξίζει να τα δει κανείς. Γιατί αν πρόκειται να τραγουδήσεις παιδικά τραγούδια αντί για ροκ πρέπει να έχεις μια υπερβολικά μεγάλη δόση motivation!
3. Zένι Γκέμπα
Πολύ ψυχολογικό και με πάρα πολλά μηνύματα. Δεν ξέρω αν γίνεται υπερβολικό, αλλά τίποτα δεν φαίνεται περιττό.
4. Rescue
Συνήθως δεν μου αρέσουν οι υποθέσεις μόνο με δράση και τα γρήγορα πλάνα, αλλά εδώ επειδή τα πλάνα δεν είναι τόσο γρήγορα όσο σε αμερικάνικες ταινίες μου αρέσει. Και ο Μάρου είναι πολύ καλός. Τόσο γλυκός~!
5. Triangle
Μια σειρά γεμάτη απορίες και θέλω πολύ να δω πως θα καταλήξει αλλά από ανατροπή σε ανατροπή φοβάμαι μήπως γίνει καμιά πατάτα στο τέλος. Το μόνο στάνταρ είναι ότι μια μικρή δολοφονήθηκε, ο ένας πρωταγωνιστής είναι αθώος και ο πατέρας του άλλου είναι ύποπτος. Θα μας πείτε τι έγινε να ησυχάσουμε? :emptyonexg1: (σας το έχω πει ότι υποστηρίζω τα spoiler? :hahaha:)
6. Love shuffle
Οι χαρακτήρες είναι τόσο αταίριαστοι που απορώ πώς θα καταλήξει αυτό το pair exchange. Εγώ πάλι ανησυχώ για την μικρή καταθλιπτική.
7. Χισάτσου σιγκοτονίν
Όλη η ιστορία είναι άτομα που χρειάζονται εκδίκηση. Χμ... ενδιαφέρον ιστορικό ντεκόρ και ένας γλυκύτατος Όκουρα Τανταγιόσι. Βλέπεται!
8. Voice
Μέσα στο "νεκρό" περιβάλλον ενός νεκροτομείου κρύβονται πολύ συγκινητικές ιστορίες! Και χαρούμενοι ζωντανότατοι πρωταγωνιστές. Πολύ καλό!
Kimi ga iru subarashi sugiru

Moderator της withoutnotice livejournal κοινότητας

#15 himawarinosekai

himawarinosekai

    koko wa doko? O_o

  • Members
  • 411 posts

Posted 05 March 2009 - 12:33

δεν υπήρχε το 7 επεισόδιο του Meichan no πως το λένε...
έμεινα λαμάκας!!!!
Δεν ήταν τέλειος ο τρόπος που έκλεισε;
και γιατι κάθομαι και σκέφτομαι ποιον απο τους δύο θα διάλεγα
όταν μπορώ να διαλέξω τους δίδυμους μπάτλερ;

omg what is L? new movie?
ήμουν σίγουρη ότι η φάτσα του ήταν πολύ διαφορετική
άλλαξε πολύ αυτός ο τύπος ή μου φαίνετε;



Καλέ το Mei-chan no shitsuji συνεχίζεται και έχει βγεί το 7ο επεισόδιο!

Αναφερόμουν στις τρεις ταινίες deathnote! Πραγματικά αυτός ο ηθοποιός μου φαίνεται εξαιρετικός και έμαθα ότι βραβεύτηκε για τον πρώτο ανδρικό ρόλο προχθες στα 32α βραβεία, αλλά δε θυμάμαι αν ήταν για το ρόλο του L....:yawn2: