Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Βleach sign request


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Cursed blade keeper

Cursed blade keeper

    a man of mystery

  • Members
  • 97 posts

Posted 28 December 2008 - 22:59

Έχω να ζητήσω και εγώ μια υπογραφή!
Μιας και δεν έχω καθόλου γνώσεις περι design αναρωτιέμαι αν μπορεί κάποιος εδώ μέσα να δημιουργήσει μία για μένα; Θέλω να έχει Ichigo (bleach) με hollow mask κατά προτίμηση και το όνομα μου...:if:
ελπίζω να μην σας βάζω δύσκολα
Ευχαριστώ προκαταβολικά!

#2 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 posts

Posted 30 December 2008 - 19:23

Βλακεια ειναι, τεσπα
Posted Image

Posted Image


#3 Cursed blade keeper

Cursed blade keeper

    a man of mystery

  • Members
  • 97 posts

Posted 30 December 2008 - 23:17

Μια χαρά είναι
Arigato για το χρόνο σου!

#4 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 31 December 2008 - 00:35

Για κοιτα αυτην που εφτιαξα προχειρα...
Posted Image

#5 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 31 December 2008 - 01:02

Well την παρακάτω την είχα βρει τυχαία σε ξένο φορουμ και μου άρεσε. Εγώ δεν πρόκειται να την χρησιμοποιήσω οπότε αν σου αρέσει βάλε αυτήν...

Spoiler:


Δεν είναι δική μου δημιουργία και των παιδιών πιο πάνω είναι τέλειες πραγματικά αλλά σκέφτηκα ότι ίσως να σου αρέσει... kk? Ποιος στην χάρη σου έχεις να αλλάζεις τωρα ΧD....

#6 Cursed blade keeper

Cursed blade keeper

    a man of mystery

  • Members
  • 97 posts

Posted 31 December 2008 - 16:02

Πράγματι τώρα έχω και εναλλακτικές και θα μπορώ να αλλάζω...:)
Ευχαριστώ πολύ, να 'στε καλά
:hero: