Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ζωγραφιές!!!11! *siggehZz*


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 papous

papous

    Sky Ojii-san

  • Members
  • 472 posts

Posted 22 August 2008 - 13:47

Βαριόμουν ελεινά και ειπα να ποστάρω τα ArTzZz (πιφφτ) μου...

Spoiler:


Sprites Next:tensai: (only 2:deadga6:)

Spoiler:


Αυτά:yawn2:

Θάψτε με:Blissfull:

Edited by papous, 21 July 2010 - 23:39.

Posted Image


#2 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 22 August 2008 - 13:53

δικα σου είναι αυτα???:blingeye2: ωραιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!(όπως λεέι κ ο καμπαμαρού!)

#3 papous

papous

    Sky Ojii-san

  • Members
  • 472 posts

Posted 22 August 2008 - 14:02

δικα σου είναι αυτα???:blingeye2: ωραιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!(όπως λεέι κ ο καμπαμαρού!)


Thank u:tensai:

Posted Image


#4 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 22 August 2008 - 14:02

Νο reason to burry you....... Ειναι ολα παρα πολυ ωραια.... Δεν ειμαι ειδικη στο θεμα του photoshop και της digital επεξεργασιας αλλα μια φορα αυτο που βλεπω μου αρεσει πολυ.... Ιδιως το avi με τον ichi ηταν πολυ kawaiiiiii.......

#5 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 22 August 2008 - 14:07

Αχαχαχ καμένε ζωγραφιές λέει.


Σου είπα τη γνώμη μου για τις παπ... εμ δουλειές σου στο εμεσεν αλλά δε πειράζει ας ανεβάσω λίγο το ποστ κάουντ μου.



Τα 2 πρώτα είναι τα καλύτερα ΙΜΟ και έχουν και το ωραιότερο τεχτ.

Το 3ο είναι πιο μπουκωμένο και από τα δικά μου = φέηλ.

Στο 4ο όπως σου είπα μου άρεσε που ενώ το ρεντερ είναι τελείως solid φαίνεται σα να είναι μέρος του bg.

To 5o είναι πολύ φορτωμένο με μπράσιζ και το μπόρντερ δεξιά και αριστερά δε μαρέσει (είναι και ασύμμετρο ο__Ο).

Στο 6ο θα ήθελα κάτι παραπάνω γύρω από τους παλέβοντες μπαρμπάδες αλλά κατά τα άλλα είναι αρκετά καλό.

Για τον Ιτάτσι πολύ καλό το αποτέλεσμα για πρώτη σου απόπειρα τέτοιου στυλ σιγκ. Θα προτιμούσα είτε ένα σκούρο καφέ/σχεδόν μαύρο μπακγκράουντ είτε ένα γκράντιεντ.

Τα φρίντομ φρομ θέρστ τα σπάνε.

Τα άβυζ είναι απλά ριπ-οφφς από τις σίγκνατουρς.


Κακή συνέχεια.

HnH5aB0.jpg


#6 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 23 August 2008 - 22:12

Φοβερη δουλεια κανεις οταν βαριεσαι...φαντασου οταν στρωνεσε δλδ:P

Λοιπον,μ'αρεσαν παρα πολυ η 1η και η 2η με τον Ichigo Vaizard,φαινετε σαν να επεσε καλη δουλεια σ'αυτες...οπως και επισης η 4η με τον Ιchigo Vector,μ'αρεσε πολυ το χαμογελο του και τελος η Beyond Space πολυ φοβερη!!^^

Rly Nice Job!!:riiight:

{so,no thapsimo today!}

#7 papous

papous

    Sky Ojii-san

  • Members
  • 472 posts

Posted 24 August 2008 - 17:51

Φοβερη δουλεια κανεις οταν βαριεσαι...φαντασου οταν στρωνεσε δλδ:P

Λοιπον,μ'αρεσαν παρα πολυ η 1η και η 2η με τον Ichigo Vaizard,φαινετε σαν να επεσε καλη δουλεια σ'αυτες...οπως και επισης η 4η με τον Ιchigo Vector,μ'αρεσε πολυ το χαμογελο του και τελος η Beyond Space πολυ φοβερη!!^^

Rly Nice Job!!:riiight:

{so,no thapsimo today!}


Σε ευχαριστω πολυ Zoro-kun (Sogeking style)

Nα και 2 καινουριες που εκανα (Τον Σασουκε δεν βαριουμουν οταν τον εκανα θα μπορουσα να πω το αντιθετο γτ μου αρεσε πολυ το Στοκ και το ρεντερ.)

Spoiler:



Spoiler:


Feedback? Thx:drink:

Edited by papous, 25 August 2008 - 04:21.

Posted Image


#8 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 24 August 2008 - 17:55

Here's ur Feedback!:P

Λοιπον η πρωτη πολυ καλη αν και δεν εχω συνηθισει ακομη με εναν τετοιο Sasuke,μαλλον πρεπει να δω πιο πολλα επεισοδια με αυτον για να δω πως γινετε και πιο κει;),αλλα γενικως πολυ ωραια...

Η 2η με τον Spiderman ηταν απλα respect:respect:...ωραιος συνδιασμος χρωματων και εικονας;)

#9 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 posts

Posted 24 August 2008 - 22:12

Αυτη με τον Σασουκε πολυ καλη

Αυτη με τον Spiderman, ειναι περιεργο πυ εχει διαχωριστικα μονο στα πλαγια, αν ηταν σ' ολη γυρω γυρω, ή χωρις καθολου διαχωριστικα πιστευω θα ηταν πιο ωραια

Α, και για τα προηγουμενα, ωραια ειναι, μονο το προσωπο του Ichigo στην Vizard φαινεται λιγο μακρυ

Posted Image


#10 N-TG

N-TG

    OBJECTION

  • Members
  • 185 posts

Posted 25 August 2008 - 22:14

Το πρόσωπο του Vaizard Ichigo δυστυχώς είναι μακρύ (αλογομούρης δυστυχώς....:emptyonexg1:) Αλλά είναι εντυπωσιακά...όλες σου οι δουλειές αν και τα αρχικά Goku - Venom μοιάζουν λίγο αλλά είναι πολύ ωραία και τα 2...

(Να σου κάνω request κανένα avatar Hollow Ichigo...:orly:)
Posted Image

#11 gexion

gexion

    πάμε για σουβλάκια?

  • Members
  • 207 posts

Posted 02 September 2008 - 07:05

Vote for siggy with Sasuke.Οι πρώτες σου δημιουργίες δε μου εμφανίζονται δυστυχώς αλλά τα υπόλοιπα φαίνονται ιδιαίτερα εμπνευσμένα:thatsit:
Posted Image

Everyone has an A C E hidden,it's Hope

#12 papous

papous

    Sky Ojii-san

  • Members
  • 472 posts

Posted 02 September 2008 - 09:55

Here's some new stuff

Spoiler:



Spoiler:

Edited by papous, 02 September 2008 - 12:37.

Posted Image


#13 gexion

gexion

    πάμε για σουβλάκια?

  • Members
  • 207 posts

Posted 02 September 2008 - 11:24

ειναι και οι 2 ομορφες και δυναμικές siggies.I can't choose which one is better :wooi2::nanana:
Posted Image

Everyone has an A C E hidden,it's Hope

#14 papous

papous

    Sky Ojii-san

  • Members
  • 472 posts

Posted 21 July 2010 - 23:49

Topic resurrection no jutsu.
Eιχα καιρο να ασχοληθω με Photoshop αλλα το 2010 με πηγε ωραια
και το και το ξεσκονισα λιγο το PS.

Oldest to newest below.

Spoiler:


Σχολιαστε ελευθερα :hiding_something:

Posted Image


#15 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 21 July 2010 - 23:53

2 & 3 μακραν οι καλυτερες...μπραβο !


2bbd14fc.jpg