Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 1 Ψήφοι

Retro anime and cartoons that will make you cry


  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#76 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.264 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 15 Απρίλιος 2016 - 20:43

O άνθρωπος δεν παίζεται! Βραβεύτηκε πρόσφατα για την προσφορά του, κάτι σπάνιο για voice actor.

Μεχρι και ήχους ζώων σε γνωστές ταινίες έκανε! Σα να πέρασαν από κόσκινο όλα όσα έχω δει....

 

Youtube Video



#77 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Απρίλιος 2016 - 07:48

Έχει παίξει σε όλα τα cartoon!!! Νταξ υπερβολές αλλά έχει κάνει ίσως τα πιο γνωστά. Βεβαία τα live actions που έχει κάνει ούτε που κατάλαβα από που είναι, κάποια έμοιαζαν λίγο με ταινίες τρόμου!;  :dazed:


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Hazuki: 16 Απρίλιος 2016 - 07:49

rsrGbGx.gif

#78 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.264 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 16 Απρίλιος 2016 - 17:04

Αυτά που δείχνει το βίντεο είναι τα Cat's Eye και Cujo, βασισμένα σε βιβλία του S.King

το πρώτο ήταν από τις αγαπημένες μου ταινίες τρόμου όταν ήμουν μικρός. Αν και πιο πολύ περιπέτεια είναι.  Από τους πρώτους ρόλους της Drew Barrymore, που έπαιξε τότε και στην Firestarter. Το δεύτερο δεν έτυχε να το δω, ενώ το ήξερα. Μάλλον τώρα θα το δω!

Πάντως ούτε και εγώ ήξερα ότι τους ήχους της γάτας τους μιμούταν άνθρωπος!