Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Most Hated/accursed/detested Naruto Character xD


  • Please log in to reply
261 replies to this topic

Poll: Most Hated Naruto Character (416 member(s) have cast votes)

Most Hated Naruto Character

  1. Orochimaru (33 votes [7.93%])

    Percentage of vote: 7.93%

  2. Sasuke (102 votes [24.52%])

    Percentage of vote: 24.52%

  3. Naruto (20 votes [4.81%])

    Percentage of vote: 4.81%

  4. Itachi (10 votes [2.40%])

    Percentage of vote: 2.40%

  5. Kisame (11 votes [2.64%])

    Percentage of vote: 2.64%

  6. Deidara (19 votes [4.57%])

    Percentage of vote: 4.57%

  7. Sakura (52 votes [12.50%])

    Percentage of vote: 12.50%

  8. Kabuto (49 votes [11.78%])

    Percentage of vote: 11.78%

  9. Neji (5 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  10. Shino (11 votes [2.64%])

    Percentage of vote: 2.64%

  11. αλλο akatsuki member (17 votes [4.09%])

    Percentage of vote: 4.09%

  12. Ιno (19 votes [4.57%])

    Percentage of vote: 4.57%

  13. Jiraiya (5 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  14. Danzou (54 votes [12.98%])

    Percentage of vote: 12.98%

  15. Gaara (9 votes [2.16%])

    Percentage of vote: 2.16%

Vote Guests cannot vote

#1 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 07 July 2008 - 15:17

Eπειδη λοιπον εψαξα και δεν βρηκα παρομοιο thread για τον πιο μισητο σας Naruto char εφτιαξα αυτο το Poll...:riiight:


Ψηφηστε ποιον μισειτε:yellowcard:, ποιον απαιχθανεστε:redcard2:, ποιανου το κεφαλι θελετε να ξεριζωσετε:madtodeath: και μετα αφηστε ποστ εξηγωντας τους λογους που τον επιλεγετε (με ηπια γλωσσα-ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!:hero:)



Ξεκιναω πρωτη εγω (προφανως!)
ψηφησα την Σακουρα και τον Καμπουτο γιατι μου τη δινουν απιστευτα (ειδικα η Σακουρα ο αλλος νταξει εξυπηρετει τον σκοπο του as a villain)
ψηφησα επισης τον Sasuke (δεν θα επιχειρηματολογησω καταλαβαινετε πιστευω)
και τον deidara
Spoiler:

Edited by °•πίΟu-πίΟu•°™, 07 July 2008 - 15:25.

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#2 RiDeLub

RiDeLub

    - ΡίΝΤεΛουμπ -

  • Members
  • 1,010 posts

Posted 07 July 2008 - 15:43

Ξεκινάω με Sasuke, γιατί πολύ απλά θέλω να τον δω νεκρό.

Φυσικά δεν θα ξέχναγα τον πολυαγαπημένο Orochi τον οποίο σιχαίνομαι όσο τίποτα. Με το καλό να πεθάνει και αυτός, ώστε να ηρεμήσουμε και λίγο.

- Επέζησα και εγώ από το φαγητό του Κ.Ε.Τ.Θ Αυλώνας -

Posted Image


#3 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2008 - 15:55

Ξεκιναω με τον SASUKE διαβολε γηνε human μην εισαι ork.....
Deidara γιατι μου εσπαγε τα @@ με το hmm και με τον gaara και εκτος αυτου σιγα τον AKATSUKI....
Αμεσος μετα ξεκιναω με την most b1ch του ανιμε τον kabuto μιας και εμ εισαι gay εμ το παιζεις ο γιος του g@m@0 εμ αμαβρωνεις το ονομα orochimaru μιας και τα εχετε-ειχατε........εμ θα σε ξαναδουμε κι ολας σαν bleach χαρακτερ στο Naruto εεε σαν πολλα μας τα εχεις κανει ουστ........

Επισης ψηφιζω την πιου πιου γιατι υποκινη συμφεροντα μεσω του topic και εκτος αυτου εχει αλλαξει τουλαχιστον 3 η 4 avatar μεσα σε ενα μηνα!!!
Ε καπος πρεπει να συμαζευτει!!!:P
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#4 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 07 July 2008 - 15:57

sakura 3 votes why???

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#5 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2008 - 16:02

sakura 3 votes why???


Oσους θελεις ψηφιζεις ασε που οπως φενετε πολι ψηφισαν αλλα δεν ποσταραν...:wet2:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#6 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 07 July 2008 - 16:04

αυτο που θελω να πω ειναι...
γιατι καποιος να μησει την sakura

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#7 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2008 - 16:10

Πες μου τον ρολο της στο Naruto και πες μου τον ρολο της στα Naruto Shippuuden....
Στο πρωτο τα εξηνε στο δευτερο εκανα μια καταπληκτικη μαχη εκανα καλα τον Kangaru και παλεψε οστοσο ακομα δεν εχει εξηλεωθει απεναντη στον κοσμο εχουμε ακομη χρονο για αυτο ασε που σταματισε τον Naruto απο το να σκωτοσει τον Orochimaru
Spoiler: Εαν διαβαζεις μανγα

Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#8 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 07 July 2008 - 16:11

γιατι ειναι σπαστικια κακομαθημενη και με πολλα νευρα!!

ελα ρε goggeta δλδ τι συμφεροντα υποκινω?

κι οταν μ λενε παιδια απο δω μεσα να αλλαξω αβαταρ τι να κανω να τους γραψω? ειμαι υπακουη εγω!

Και ρε παιδια οσοι ψηφιζετε αφηνετε κι ενα ποστ να μας πειτε το γιατι!

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#9 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2008 - 16:23

γιατι ειναι σπαστικια κακομαθημενη και με πολλα νευρα!!

Πριν κανα 6μηνω θα ημουν και υπερμαχος σου αλλα οχι τοοοσο πολυ πλεον εχει να δωσει σαν χαρακτηρας αλλα εαν ξαναδωσει μπουνια του Naruto θα την $#^#$*#%^# αιντε απο κει...:redcard2:

ελα ρε goggeta δλδ τι συμφεροντα υποκινω?

Ξερεις εσυ ασε που δεν θελεις να μιλησεις τωρα....Προωθει κακιες και διμιουργης μιση και παθη μεσα στο sub του Naruto ντροπη και εσχος:hehehe::hahaha:

κι οταν μ λενε παιδια απο δω μεσα να αλλαξω αβαταρ τι να κανω να τους γραψω? ειμαι υπακουη εγω!

Αχαα ωστε ετσι κανεις χατηρια με σκοπο την δικη σου προσωπικη ανοδο στην εξουσια δεν θα σου περασει....:orly::8):

Και ρε παιδια οσοι ψηφιζετε αφηνετε κι ενα ποστ να μας πειτε το γιατι!

Ντρεπονται η απαξιουν...
Anime//GR team οριστε ενα καλο rule.....:D
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#10 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 07 July 2008 - 16:28

πσσσ πολυ προσωπικα το πηρες το θεμα! για ποια εξουσια μιλαμε?? να τις διαλυσω ολες θελω (τουλαχιστον αυτεσ που εχουν αμεση επιρροη πανω μ)

υποκινω μιση και παθη εεεε??

femme fatale Παιδι μου!

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#11 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 07 July 2008 - 16:42

Εγω ψηφισα Deidara (απο αυτους που ειχατε δεν μου την εσπαγε αλλος) γιατι σιγα μην κερδιζε τον Gaara σε μαχη υπο φυσιολογικες συνθηκες κ γιατι τον δερνανε, τον κοβανε κ γενικως τον %!%^&%@&!^ κ αυτος συνεχιζε να μασαει. Σαν διαφημηση της trident με λιγη δοση duracel: Εκει που οι αλλες τσιχλες χανουν την γευση τους, η trident συνεχιζει κ συνεχιζει.
Επισης εβαλα κ αλλο μελος των akatsuki κ με αυτο εννοω τον Pein για ενα κ μονο λογο ο οποιος ειναι....

Spoiler: Manga Spoiler

Edited by Jiraiya, 07 July 2008 - 17:01.

Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#12 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 07 July 2008 - 17:54

Εγω απο την αλλη ψηφισα τον Jirayia...... Μου την εσπαγε μου την σπαει και θα μου την σπαει στον αιωνα τον απαντα. Δεν μπορω να το αιτιολογησω. Ειναι σαν φυσικη αλλεργια απεναντι του, τον βλεπω και μου γυρναει το ματι αναποδα αυτοματως........
Manga Spoiler
Spoiler:


Με εκνευριζει επισης και η Sakura γιατι Α) τον εχει σαπισει τον Naruto - ειπαμε ρε κοπελια τα θελει ενιοτε αλλα εσυ το εχεις παρακανει. Λιγο ακομα και θα του περασεις λουρι και θα τον βαλεις α σε λεει mistress...
B) Ξεκολλα επιτελους απο την ουρα του Sasuke.... Show some self respect you wide forheaded witch........

Αυτα.... Ολους τους αλλους τους συμπαθω.

#13 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 07 July 2008 - 19:31

Sasuke για τους προφανείς λόγους.
Sakura διότι έχει καταντήσει σκυλάκι του Sasuke και ρίχνει συνέχεια μπουνιές στο Naruto.
Nα δω πότε θα ξυπνήσει αυτό το παιδί να της ρίξει ένα εχμ,εχμ βρομόξυλο, να τη σαπίσει να στρώσει λίγο.
Posted Image

#14 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 07 July 2008 - 19:42

none ορε, ολοι κατι κακο εχουν αλλα τπτ αρκετα ωστε να μου τα σπασουν ( omg! )

so i vote the void that devoures everything exept lolcats and cookies ^^

#15 donald13

donald13

    living on the dark side..

  • Members
  • 483 posts

Posted 07 July 2008 - 19:43

Ρε παιδια χωρις να θελω να πατροναρω κανεναν αλλα μηπως υπερβαλετε λιγο στις ψηφους? Πρωτος ο θλιμμενος Uchiha? Ε οχι....

Για μενα με διαφορα Kabuto! Something is wrong with that pervert...:oo:
Posted Image