Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * * 1 Ψήφοι

Γάτες και γάτοι!!!!


  • Please log in to reply
279 replies to this topic

#16 Orion

Orion

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 15:04

Μέσα:riiight:

:head: THE IS ONE RULE OF METAL....PLAY IT FUCKING LOUD :head:


Οποιος ειναι fan του DBZ θα πρεπει να δει και το TFS Dragon Ball Z: Abridged series


#17 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.265 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 15:53

Εγω το σκυλι το στειρωσα γι αυτο ακριβως το λογο...δεν τον ζευγαρωναμε γιατι δεν εχουμε που να δωσουμε το κουταβι, και ειχε γινει επιθετικος επειδη ακριβως δεν ζευγαρωνε..εγω αρνουμαι κατηγορηματικα να παρατησω ζωο στο δρομο, οποτε μια λυση υπηρχε μονο για τη σωματικη ακεραιοτητα ολονων..στειρωση...

sorry για το offtopic...


ασε ειχαμε ριξει πολυ γελιο. Αλλοιμονο αν το σκυλι σε εβλεπε να σκυβεις ή άπλωνες το πόδι σου. Σε έριχνε κάτω και σε αρχιναγε

Μετά από τις κατάλληλες προειδοποιήσεις βεβαια κατάλαβε.

Οσο για τις γατες δεν σε αφηνουν να κοιμηθεις.

Τυραννιουνται για αυτο καλυτερα να εχεις κανενα ωδικο πτηνο ή κάνα ενυδρείο να ξεμπερδευεις.

Πλεον δεν εχω ζωακια γιατι ζουμε σε διαμερισμα. Ειχαμε μια γατα η οποια μαλιστα εμενε εξω και εμπαινε στην πολυκατοικια και ανεβαινε μονη της στον οροφο μας νιαουρουριζοντας. Μετα την κατεβαζαμε (εμπαινε και στο ασανσερ!) .Αλλες φορες την ανεβαζαμε παλι με τον ιδιο τροπο. Βεβαια την πατησε αυτοκινητο και της εσπασε η σπονδυλικη στηλη και την πηγαμε για ευθανασια. Ασε καλυτερα να μην εχεις καθολου παρα να εχεις και ζεις τετοιες στιγμες.

#18 Liberty19

Liberty19

    Anime Fan

  • Members
  • 213 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 17:22

Πρώτα από όλα respect:nod: επειδή δεν έχεις στηρώσει τη γάτα σου! Απλός ήθελα να σε ρωτήσω τι τα κάνεις τόσα γατάκια.
Γατί δεν έχουμε σπίτι, αλλά προσπαθούμε να φροντίζουμε τα αδέσποτα της γειτονίας (δύσκολο, επειή υπάρχουν @#$%^* γείτονες). Πάντως δεν μπορώ να διαλέξω ανάμεσα σε ζώα, μου αρέσουν όλα.



Εγω επελεξα να μην τη στειρωσω γιατι καπου ειχα διαβασει σε μια ερευνα οτι παθαινουν καρκινο, ή κατι τετοιο. Βεβαια ειχα αυτο το δικαιωμα επιλογης. Πρωτον τα αφηνω να τα εγαλωσει η μαμα τους(δηλαδη η γατα μου) και μιας κι εχω τη γιαγια μου με κηπο στο χωριο μας που τα θελει για τα ποντικια και για ολα αυτα και αφου τα αγαπαει της τα δινω να τα προσεχει. Αλλα μου ζητανε και φιλοι μου καμια φορα. Για καποιον παντως παραξενο λογο η γατα μου εχει γεννησει 3 γατακια συνολικα, Δηλαδη 1 σε καθε γεννα. Οποτε...
Δημοσιευμένη  εικόνα
Kaname-kuuun:wooi2:

#19 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 17:31

Εγω την γατα μου την υιοθετησα απο τον δρομο (βασικα για να ειμαστε ειλικρινεις εκεινη με διαλεξε και μου φορτωθηκε τοσο ωστε να την κανω και επισημα μελος της οικογενειας) και οταν την πρωτογνωρισα ηταν ηδη εγκυος και πριν την ανεβασω σπιτι εκανε 3 γατακια... Δυστυχως αν και τα φροντισα παρα πολυ ωσπου να τους βρω σπιτι τα σκοτωσε καποιος γειτονας...... Απο τοτε πηρα την γατα στο διαμερισμα και το πρωτο που εκανα ηταν να την στειρωσω.... Αν δεν εχεις καπου να δωσεις τα γατακια ειναι απανθρωπο να αφησεις το ζωντανο να γενναει ανεξελεγκτα γιατι μετα υποφερουν.....

#20 somnium

somnium

    女神道

  • Members
  • 356 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 18:09

Spoiler: neko

Σαφως και ειμαι μεσα.:wooi2:
Εδω να αναφερω οτι το θεωρω κριμα να αγοραζει κανεις γατα, ενω υπαρχουν τοσες αδεσποτες....
Spoiler: Poem


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από somnium: 25 Ιούνιος 2008 - 18:14

Δημοσιευμένη  εικόνα


#21 Liberty19

Liberty19

    Anime Fan

  • Members
  • 213 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 19:57

Ναι κι εγω πιστευω οτι με τοσα αδεσποτα γατακια δεν υπαρχει νοημα να αγοραζεις γατα. καλο θα ειναι να δινεις στεγη σε καποιο απο αυτα.
Δημοσιευμένη  εικόνα
Kaname-kuuun:wooi2:

#22 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 20:39

KAYAAA Γατες!!!!! Λατρεβω τις γατες !!!! :wooi2::wooi2::wooi2: Ειναι τοσο εξιπνες και ωμορφες και και:nbleed::nbleed::nbleed: Ειχα παλια 2 σιαμεζες αλλα τωρα δεν εχω διστιχος :(
Δημοσιευμένη  εικόνα

#23 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8.653 Δημοσιεύσεις:
  • Locationbetween the frets

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:28

22 posts και ούτε ένα lolcat; :oo:

Posted Image

Count me in, I'm a total sucker for cats. :kawaii:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#24 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2.573 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:43

Count me in, I'm a total sucker for neko-girls:nbleed:
Ή αυτές δεν μετρούν σαν γάτες;:knock-knock:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#25 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:48

ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΑΛΗΘΙΝΑ !!!

Posted Image


#26 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8.653 Δημοσιεύσεις:
  • Locationbetween the frets

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:51

Count me in, I'm a total sucker for neko-girls:nbleed:
Ή αυτές δεν μετρούν σαν γάτες;:knock-knock:

Posted Image
Spoiler:
Editz:

ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΑΛΗΘΙΝΑ !!!

Spoiler:

Posted Image

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#27 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:52

Ναι ε??? Για αρπα αυτη παλιο σκιλε !!! Posted Image
Δημοσιευμένη  εικόνα

#28 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10.437 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:54

Tα σκυλια αγαπανε απο ενστικτο, οι γατες απο επιλογη!!!

#29 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 21:58

Πες τα !!! Αφου ειναι εξιπνοτερες οι γατες οτι και να λεμε...εγω δεν εμπιστεβουμε τα σκιλια ακομα και το ποιο μικρο
Spoiler:
(chiwawa ή οπος εκει γραφετε) περιμενο να με δανγκοσι ενο μπορω να κιμιθω και με λεονταρη αγκαλια (αλλα ταισμενο οχι να γινο το πιατο του!)
Δημοσιευμένη  εικόνα

#30 Liberty19

Liberty19

    Anime Fan

  • Members
  • 213 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Ιούνιος 2008 - 22:34

Δεν εχετε ακουσει αυτο που λενε οτι η σχεση ανθρωπου και σκυλου ειναι με σεβασμο απο τον σκυλο στον ανθρωπο αλλα η σχεση γατας ανθρωπου ειναι αλληλοσεβασμος. Πρεπει να σεβεται και ο ανθρωπος τη γατα αλλιως η γατα δεν το 'χει και σε τπτ να βγαλει νυχια.

Παντως οι γατες ειναι απιστευτες. (Οχι πως τα σκυλια δεν εχουν τα καλα τους σημεια, απλα οι γατες ειναι και λιγο ζαμαν-φου.Δε γουσταρεις εσυ μια?εγω δε σε γουσταρω 10, μια τετοια φαση δλδ)
Δημοσιευμένη  εικόνα
Kaname-kuuun:wooi2: