Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japanese boybands.


  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#31 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 10 September 2008 - 14:20

*bumps*

dude..Aiba should get a show...και να το παρουσιαζει ολο στα αγγλικα!XDDDD



That would be more awesome than awesome! Τουλάχιστον προσπαθεί το καημένο!

Κλασικό βίντεο και από τα αγαπημένα μου!


[media]http://www.youtube.com/watch?v=V8V05rrwP6s[/media]

Aiba come to Attiko Parko to see the animals pretty prease! I'll be there to speak English with you (not)! :deadga6:

#32 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 10 September 2008 - 15:35

[media]http://jp.youtube.com/watch?v=_m_R2maooEo[/media]pure.arashi.crack .-


LSD just killed itself out of shame
the reasons are more than obvious i think :hahaha::hahaha::hahaha:

dude..Aiba should get a show...και να το παρουσιαζει ολο στα αγγλικα!XDDDD



Aiba come to Attiko Parko to see the animals pretty prease! I'll be there to speak English with you (not)! :deadga6:


Posted Image

Aiba fangirl *points at self* seconds both statements! d=w=b
κατι τετοιο ομως θα χρειαζοταν ειδικο on set διερμηνεα ΧDDD

Posted Image

Spoiler: &#33909


#33 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 10 September 2008 - 16:04



Posted Image

Aiba fangirl *points at self* seconds both statements! d=w=b
κατι τετοιο ομως θα χρειαζοταν ειδικο on set διερμηνεα ΧDDD


I'm up to the job! Ο Aiba είναι φτυστός στο χαρακτήρα με την αδερφή μου! Νομίζω θα τα πηγαίναμε καλά! Αδερφούληηηη! ^^
Για την ακρίβεια είπα στη δασκάλα μου που είναι στα μέσα και στα έξω της πρεσβείας να ρίξει ειδοποίηση αν οποιαδήποτε εκπομπή ή ηθοποιός έρθει Ελλάδα να ξέρω που να πάω να στηθώ! :P

#34 marilena_r

marilena_r

    Pirate Queen

  • Members
  • 226 posts

Posted 10 September 2008 - 18:23

Τα αγγλικά του Άιμπα!
Είναι τόσο χαριτωμένος!!! Πωπω... πλύση εγκεφάλου για την πάρτη του μου κάνετε τώρα τελευταία!
Kimi ga iru subarashi sugiru

Moderator της withoutnotice livejournal κοινότητας

#35 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 23 September 2008 - 01:27

τι βρισκει κανεις στο youtube... το ειδα κι αυτο στη ζωη μου..
ο -εξαιρετικα αντιπαθης μου- Yngwie Malmsteen σε collaboration με τους -εξαιρετικα συμπαθεις μου- Kinki Kids!! ο___Ο

[youtube]http://jp.youtube.com/watch?v=ckFE77_Nm6g[/youtube]

μετα απ αυτο απαιτω την υλοποιηση του παλιου μου request για live συνεργασια Marty Friedman με KAT-TUN!
οnly this time i mean it
srsly.

p.s. το video ειναι λιγο απο την εποχη του Νωε ενα πραγμα...:deadga6:

Posted Image

Spoiler: &#33909


#36 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 17 November 2008 - 23:15

τι εγινε?τι εγινε? γιατι ερημωσε το thread!!! που πηγατε ολες! ελατε πισω! αμα ειμαστε καλα fangirl κ ενωσουμε τις δυναμεις μας κ λατρεψουμε πολυ τους arashi θα μας ακουσουνε κ θα ερθουνε εδω να κανουνε ενα live !! (λεμε τωρα >.< ) ne? neee???:blingeye2:

#37 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 18 November 2008 - 00:25

Βασικά το πολύ fangirling έχει μεταφερθεί ΕΔΩ και στο msn. Τι να κάνουμε; Έπεσε το forum και δεν μπορούσαμε να μένουμε έτσι! Πάντως βλέπω το κοινό Arashi στη Ελλάδα να μεγαλώνει και ως sempai fan είμαι πολύ περήφανη! ^_^

#38 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 18 November 2008 - 14:13

καλα εγω δεν φανταστηκα καν ποτε μου οτι υπηρξε κοινο arashi στην ελλαδα!οποτε πρεπει να κανουμε μια κινηση να κανουμε official greek johnny's jr fanclub κ να ζητησουμε εκπτωση στα εισητηρια για ιαπωνια μετα!!!

#39 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 18 November 2008 - 14:18

Κι όμως υπάρχει! Εγώ είμαι φαν από την εποχή του One Album το 2005 και έχω όλη σχεδόν τη δισκογραφία τους αγορασμένη. Σκοπεύω το 2009 να πάω να τους δω Live. Για fanclub έχουμε σκεφτεί να φτιάξουμε αλλά θέλει οργάνωση.
Gotta say this: JE rule!!!

#40 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 18 November 2008 - 15:08

υπαρχουμε υπαρχουμε! >D

να κανουμε official greek johnny's jr fanclub κ να ζητησουμε εκπτωση στα εισητηρια για ιαπωνια μετα!!!

Posted Image

#41 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 18 November 2008 - 15:08

α εγω ουτε ενα χρονο δεν τους ξερω!ετυχε μια μερα κ μιλαγα μεναν φιλο μου κ μου δειξε το hana yori dango, ε κ εκατσα κ το ειδα και καταλαβαινεις!! αν κ στην αρχη μου φανηκαν ολοι τοσο ασχημοι ο_Ο μονο ο oguri shun μου φανηκε λιγο καλος.τωρα ειμαι εθισμενη !!

ε αμα θελει οργανωση να οργανωθουμε!!εγω ελπιζω να παω σε 2-3 χρονια ιαπωνια για μεταπτυχιακο κ arashi!

#42 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 18 November 2008 - 19:00

Spoiler:


and of course we exist! scaring people :P



αν κ στην αρχη μου φανηκαν ολοι τοσο ασχημοι ο_Ο μονο ο oguri shun μου φανηκε λιγο καλος.τωρα ειμαι εθισμενη !!


that's because they're damn sneaky! αρχικα εισαι καπως "meh" about it, but sooner than u realise they grow on you worse than chikenpox και καπως ετσι ομορφα πριν το καλοκαταλαβεις, πιανεις τον εαυτο σου να ονειρευεται "La Tormenta" live στο Tokyo Dome..

ή να ακους στο δρομο "Νινο" και να καταλαβαινεις "Nino"..

Posted Image

Spoiler: &#33909


#43 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 18 November 2008 - 20:09




πιανεις τον εαυτο σου να ονειρευεται "La Tormenta" live στο Tokyo Dome..

ή να ακους στο δρομο "Νινο" και να καταλαβαινεις "Nino"..


ah so true!κ οι φιλες μου κ ταδερφια μου επιμενουν οτι εχω προβλημα Τ_Τ δεν καταλαβαινουν!!

αλλα αμα συσπυροθουμε, μετα μπορουμε να απαιτησουμε απ τον johnny να μας κανει special discount στα προιοντα arashi κ αν δεν θελει να μας τους φερει εδω, να μας κανονισει ειδικη εκδρομη fangirlισμου!!!

#44 a2a

a2a

    두부사랑해요!

  • Members
  • 1,058 posts

Posted 18 November 2008 - 21:11

Μια μέρα θα γίνει και αυτή η εκδρομή! Ήδη εκλιπαρώ κόσμο να έρθει μαζί μου Ιαπωνία να πάμε στη συναυλία. Την πρώτη φορά βολεύτηκα με εκδρομή στο Johnnys store αλλά τώρα δε θα φύγω από εκεί αν δε πάω να τους δω live (και αν δεν ψωνίσω στο Shibuya 109 αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία). Θα γυρίσω αγκαλιά με τα uchiwas τους (του Sho ειδικά θα φάει μια σεξουαλική παρενόχληση!)
LOL Don't worry! We all have a problem but that's how fangirls are!
Αν μένεις και Αθήνα να έρθεις στις συναντήσεις μας όπου πέφτει κάψιμο κανονικότατο!
*waves around her Arashi cds as bait*

#45 SeiMei

SeiMei

    proud V.O.L.P.Y. member

  • Members
  • 83 posts

Posted 18 November 2008 - 21:19

τι? τι??? παιζουν συναντησεις λατρειας johnnys jr ???ποιος που ποτε γιατι??Ο_Ο ειχα να πατησω καιρο στο φορουμ κ δεν εχω επαφη τι γινεται!