Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 2 votes

Τεχνικά προβλήματα..


  • Please log in to reply
588 replies to this topic

#571 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 08 February 2015 - 17:50

Νομίζω έχει να κάνει με το βιντεο που ενσωμάτωσες. Για δοκίμασε να το βγάλεις, λογικά θα κάνει σωστή στοίχιση.



#572 Black Kaiser

Black Kaiser

    You are part of my plan

  • Members
  • 1,289 posts

Posted 04 March 2015 - 22:04

Θα ήθελα μια εξήγηση/βοήθεια γιατί δεν μπορώ να κάνω upload μια φωτογραφία για avatar. Κάθε φορά που προσπάθώ να το κάνω μου βγάζει το μήνυμα "failed to set a new photo". Επίσης δεν μπορώ να κάνω upload μέσω url. Το μέγεθος της φωτό είναι εντάξει, προσπάθησα μάλιστα να κάνω upload το avatar που είχα πριν λίγες μέρες και πάλι βγάζει το ίδιο μήνυμα. Any help?



#573 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 04 March 2015 - 23:15

Ο τεχνικός μας ενημερώθηκε, θα προσπαθήσουμε να το λύσουμε άμεσα.


xbJ3b2w.jpeg


#574 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 06 March 2015 - 17:08

Problem solved.


xbJ3b2w.jpeg


#575 hgatakoskylos

hgatakoskylos

    Anime Fan

  • Members
  • 139 posts

Posted 16 August 2017 - 15:11

Παιδιά, συγνώμη για την ενόχληση, αλλά κάτι συμβαίνει με τα κουμπιά Quote, YouTube και λινκ. Στο quote δεν εμφανίζει το κείμενο που κάνεις quote, στο yutube χάνεται και δεν εμφανίζει τίποτε και στο λινκ απλώς δε λειτουργεί και μένει πάνω στην οθόνη το παράθυρο διαλόγου.


Edited by hgatakoskylos, 16 August 2017 - 15:11.


#576 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 16 August 2017 - 16:33

Παιδιά, συγνώμη για την ενόχληση, αλλά κάτι συμβαίνει με τα κουμπιά Quote, YouTube και λινκ. Στο quote δεν εμφανίζει το κείμενο που κάνεις quote, στο yutube χάνεται και δεν εμφανίζει τίποτε και στο λινκ απλώς δε λειτουργεί και μένει πάνω στην οθόνη το παράθυρο διαλόγου.Mia

 

Μια χαρά δουλεύει το quote.

 

Και το youtube 

 

Youtube Video

 

Δοκίμασε να καθαρίσεις την cache και cookies του browser. Προσπάθησε να μπεις από άλλον browser.


Edited by Hazuki, 16 August 2017 - 16:34.

rsrGbGx.gif

#577 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 16 August 2017 - 19:02

Μήπως είναι κανένα περίεργο forum theme που χρησιμοποιεί που προκαλεί τα bugs.



#578 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 16 August 2017 - 21:30

Mε το γιουτουμπ υπάρχει ένα θέμα άμα βάλεις μαζί με το Λινκ και τίτλο πολλές φορές μπλοκάρει και δεν αναγνωρίζει το λινκ...αν κιαυτό το χα παρατηρίσει πριν αρκετό καιρό δεν ξέρω αν φτιάχτηκε..

μηπως έκανε κάτι τέτοιο...αλλά με τα quotes πάλι δεν υπάρχει κάποιο θέμα... :P


Edited by GhostPrince, 16 August 2017 - 21:31.

フカフカ

#579 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 17 August 2017 - 14:27

A lol εγώ ποτέ δεν βάζω τίτλο, για να δούμε ...
 
---edit

 

Ναι οκ, αν βάλεις τίτλο στο video τότε "σπάει" το bbcode και σερβίρει χύμα ότι έχει στο tag!


Edited by Hazuki, 17 August 2017 - 14:36.

rsrGbGx.gif

#580 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 17 August 2017 - 22:30

Είχα αγοράσει Karspersky για αντιβάιρους και έληξε. Μου γράφει να εισάγω κωδικό ανανέωσης. Θυμάμαι μαζί με την αγορά του είχα πάρει και ένα χαρτί, το οποίο έχω χάσει.

Υπάρχει περίπτωση να βρίσκεται εκεί ο κωδικός επανεργοποίησης?


Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#581 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 17 August 2017 - 22:38

Το ότι έχει λήξει σημαίνει πως και τον ίδιο κωδικό να βάλεις πάλι το ίδιο είναι, στην ουσία σου ζητάει να το ξαναγοράσεις. Θα πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί τους αν θες να κάνεις ανανέωση.

Αλλιώς μπορείς να δοκιμάσεις το δωρεάν avira, κάνει την δουλειά μια χαρά.

 

Τέλος αυτό το θέμα αφορά τεχνικά προβλήματα σχετικά με το forum. Αν έχεις θέμα με το pc έχουν ολόκληρο forum, κάτω κάτω στο γενικό!  :congrats:

 

http://www.anime.gr/forum/forum/25-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%85%CF%80%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BE%CE%B7/


rsrGbGx.gif

#582 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 20 August 2017 - 20:20

γενικα τα antivirus το κανουν αυτο, ειδικα αν ειναι τιποτε περιεργα σαν norton που σου μπλοκαρουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ ακομα κι αν τελικα ειναι εντελως ακινδυνα...

Η δευτερη σου λυση την οποια θα προτεινα αλλα δεν νομιζω να λυσει τιποτα, ειναι να διαγραψεις τα cache και τα cookies του browser που χρησιμοποιεις, αυτο γινεται συνηθως οταν πας να διαγραψεις το ιστορικο και σε ρωταει "Τι αλλο θες να διαγραψεις".



#583 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 18 October 2018 - 21:29

To search παντα μου βγαζει το αποτελεσμα που ψαχνω τελευταιο στη 1η σελιδa



#584 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 October 2018 - 07:51

Για δώσε ένα παραδειγμά
rsrGbGx.gif

#585 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 19 October 2018 - 08:40

black hole

supernatural

league of legends