Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 2 votes

Τεχνικά προβλήματα..


  • Please log in to reply
588 replies to this topic

#16 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 25 June 2008 - 20:36

Επίσης εξαφανίστηκε το κουμπακι "youtube" από τις επιλογές κειμένου .
Θα επανέλθει ;

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#17 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 25 June 2008 - 21:08

http://www.anime.gr/forums/off-topic/1257-flash-videos-%F0%EF%F5-%E1%EE%DF%E6%E5%E9-%ED%E1-%E4%E5%DF%F4%E5-41.html#post199311 :riiight:

#18 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 25 June 2008 - 21:25

Mάλιστα . Δεν το είχα προσέξει αυτό ..
Καλώς .

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#19 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 17 July 2008 - 23:02

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν πρόβλημα του predator skin που χρησιμοποιούσα αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι είναι γενικό τουλάχιστον για το pc μου:Οταν βλεπω τα social groups και πατάω να μου δείξει την επόμενη σελίδα επιμένει να μου δείχνει την πρώτη σελίδα με μόνο τα groups στα οποία έχουν γίνει τα πιο πρόσφατα post...Αnyone knows what's going on?
Posted Image

#20 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 posts

Posted 18 July 2008 - 10:32

Συνωμοσία ! Και σε εμένα συμβαίνει το ίδιο . Τι κάνουμε τώρα ;

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Posted Image
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#21 Boreas

Boreas

    Anime Newbie

  • Members
  • 50 posts

Posted 19 July 2008 - 14:48

Και εγώ αντιμετοπίζω ένα πρόβλημα. Συχνά ενώ μια σελίδα στο φόρουμ φορτώνει κανονικά για κάποιον λόγο γίνεται ανακατεύθυνση σε αυτήν την σελίδα: http://www.anime.gr/forums/profile.php?do=dst όπου γράφει το ακόλουθο σφάλμα:

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.


Πχ, όταν πατάω "User CP" στο μενού, φορτώνει και εμφανίζεται για μια στιγμή κανονικά η σελίδα αλλά αμέσως με πηγαίνει στην παράπανω σελίδα με το σφάλμα. Αναγκάζομαι να σταματάω την φόρτωση της σελίδας για να το προσπεράσω αυτό. Το έχει κάποιος άλλος επίσης αυτό το πρόβλημα; Χρησιμοποιώ Firefox 3
いつも、一人で歩きました。
[animΕΛ_ΛΑΣ] - [Εκτός Θέματος]

#22 SirJim

SirJim

    lurking

  • Members
  • 587 posts

Posted 20 July 2008 - 13:15

Εγώ έχω πρόβλημα με τα banners. Κάθε φορά που έχω κλειστό το firewall(σπάνια) του antivirus μου (Kaspersky Internet Security 7) τα banners τα βλέπω κανονικά. Όταν όμως το ανοίγω(σχεδόν πάντα) τα banners δεν τα βλέπω. Γιατί όμως συμβαίνει αυτό? Τι πρέπει να κάνω?

user4670_pic4840_1219234016_zpsbe79b943.


#23 Boreas

Boreas

    Anime Newbie

  • Members
  • 50 posts

Posted 20 July 2008 - 14:00

Εγώ έχω πρόβλημα με τα banners. Κάθε φορά που έχω κλειστό το firewall(σπάνια) του antivirus μου (Kaspersky Internet Security 7) τα banners τα βλέπω κανονικά. Όταν όμως το ανοίγω(σχεδόν πάντα) τα banners δεν τα βλέπω. Γιατί όμως συμβαίνει αυτό? Τι πρέπει να κάνω?


Το Firewall έχει μάλλον κάποια λειτουργία για να αφαιρεί τις διαφημίσεις και λαμβάνει τα banners ως τέτοιες. Σίγουρα υπάρχει δυνατότητα να προσθέσεις το site σε whitelist ώστε να μην το κάνει αυτό. Ψάξε στις ρυθμίσεις του firewall για αυτό.
いつも、一人で歩きました。
[animΕΛ_ΛΑΣ] - [Εκτός Θέματος]

#24 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 20 July 2008 - 16:27

Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν πρόβλημα του predator skin που χρησιμοποιούσα αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι είναι γενικό τουλάχιστον για το pc μου:Οταν βλεπω τα social groups και πατάω να μου δείξει την επόμενη σελίδα επιμένει να μου δείχνει την πρώτη σελίδα με μόνο τα groups στα οποία έχουν γίνει τα πιο πρόσφατα post...Αnyone knows what's going on?


Fixed :riiight:

Πχ, όταν πατάω "User CP" στο μενού, φορτώνει και εμφανίζεται για μια στιγμή κανονικά η σελίδα αλλά αμέσως με πηγαίνει στην παράπανω σελίδα με το σφάλμα. Αναγκάζομαι να σταματάω την φόρτωση της σελίδας για να το προσπεράσω αυτό. Το έχει κάποιος άλλος επίσης αυτό το πρόβλημα; Χρησιμοποιώ Firefox 3


Μπορείς να μου στείλεις ένα screenshot από το UserCP σου λίγο πριν γίνει η ανακατεύθυνση;;

#25 SirJim

SirJim

    lurking

  • Members
  • 587 posts

Posted 20 July 2008 - 16:38

Το Firewall έχει μάλλον κάποια λειτουργία για να αφαιρεί τις διαφημίσεις και λαμβάνει τα banners ως τέτοιες. Σίγουρα υπάρχει δυνατότητα να προσθέσεις το site σε whitelist ώστε να μην το κάνει αυτό. Ψάξε στις ρυθμίσεις του firewall για αυτό.



You were right!! :riiight:
Thanks a lot... :D

user4670_pic4840_1219234016_zpsbe79b943.


#26 Boreas

Boreas

    Anime Newbie

  • Members
  • 50 posts

Posted 21 July 2008 - 09:29

et voila!

Εδώ καμιαδύο μέρες πάντως σταμάτησε να μου το βγάζει. Ελπίζω μην το ματιάξω τώρ που το ξανά αναφέρω!

Attached Files


いつも、一人で歩きました。
[animΕΛ_ΛΑΣ] - [Εκτός Θέματος]

#27 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 21 July 2008 - 16:50

Τελικά δε χρειάστηκε το screenshot, αλλά βρήκα τι έφταιγε ;) Λογικά δε θα σου ξαναβγεί ποτέ...

#28 SirJim

SirJim

    lurking

  • Members
  • 587 posts

Posted 22 July 2008 - 17:35

Πριν λίγο προσπάθησα να μπω στο forum αλλά μου έβγαλε database error.........w00t? Πρώτη φορά μου συνέβει...Δεν ξέρω το γιατί ή το πως αλλά καλύτερα να το αναφέρω. Εσείς ξέρετε καλύτερα...:gotit:

user4670_pic4840_1219234016_zpsbe79b943.


#29 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 22 July 2008 - 17:50

Πριν λίγο προσπάθησα να μπω στο forum αλλά μου έβγαλε database error.........w00t? Πρώτη φορά μου συνέβει...Δεν ξέρω το γιατί ή το πως αλλά καλύτερα να το αναφέρω. Εσείς ξέρετε καλύτερα...:gotit:


Don't worry,συμβαίνει συχνά τώρα τελευταία...
Posted Image

#30 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 22 July 2008 - 18:40

Όταν σας το ξαναβγάλει θέλω screenshot...