Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Γερο κολλημα


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 05 March 2006 - 14:07

καθε φορα που ανοιγω τον υπολογιστη μου, κανει 2-3 restart απο μονος του με το που μπαινει στην επιφανεια εργασιαςεπεισης, αρκετες φορες κολλαει στο ξαφνικο (δε κουνιεται τπτ στην οθονη)κ ακομα μερικες φορες κανει restart απο μονος τουξερετε τι παιζει;

#2 Prince Elrik

Prince Elrik

    Anime Freak

  • Members
  • 289 posts

Posted 05 March 2006 - 14:27

πες μας το σύστημα σου αναλυτικά.από τροφοδοτικό μέχρι και hddd.

#3 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 05 March 2006 - 22:08

κ πως το κανω αυτό; :P

#4 Prince Elrik

Prince Elrik

    Anime Freak

  • Members
  • 289 posts

Posted 05 March 2006 - 23:17

lol.δες την απόδειξη αγοράς του μηχανήματος σου.αλλιώς κατέβασε το cpu-z,lavalys.ή κάποιο άλλο πρόγραμμα που να δινει info για το σύστημα σου.

#5 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 06 March 2006 - 11:00

επειδη δεν ηξερε τι χρειαζεσαι κ τι δε χρειαζεσαι τα εβαλα ολα μεσα.οι εικονες ειναι τα στοιχεια που μου εδωσε το cpu-z κ στο κατω μερος της σελιδα υπαρχει ενα link σε αρχειο .txt. εκει περα ειναι οι πληροφοριες που μου εδωσε για το hardware μου το lavalys, οι οποιες ειναι υπερβολικα πολλες, δεν ηξερα ομως τι χρειαζεσαι κ τι οχι. :wink:

#6 Prince Elrik

Prince Elrik

    Anime Freak

  • Members
  • 289 posts

Posted 06 March 2006 - 13:01

κάνε με add στον Msn να τα πούμε από κει.σήμερα θα λείπω το βραδάκι θα ειμαι μέσα.τα λέμε τότε.απλά δες και τι τροφοδοτικό έχεις.