Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Anime-manga+Γιάννενα=?


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#46 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Οκτώβριος 2008 - 16:13

Δεν μπορειτε να φαντστειτε ποσο χαιρομαι! Οταν εφτιαξα το thread ημουν μες στην απελπισια για την ελαχιστη ανταποκριση. Αν μαζευτει κοσμος και γνωριστουμε και δημιουργηθει ενας πυρηνας, ειναι πολλα πραγματα που εχω στο μυαλο μου που θα μπορουσαμε να κανουμε! Ακομα και τακτικες επισημες προβολες. Αλλα θελει υπομονη και διαθεση.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#47 kienzan

kienzan

    Anime Elite

  • Members
  • 1.251 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 28 Οκτώβριος 2008 - 19:05

Υπαρχει κάποιος που δεν τον βολευει σαβατο 2 το μεσιμερι.
Δημοσιευμένη  εικόνα


#48 zade

zade

    23/11/2016

  • Members
  • 759 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Οκτώβριος 2008 - 13:37

Εγώ είμαι οκ για αυτή την ωρα και την μέρα !

Συστατικά: Κρέας ανθρώπινο 50%, Kόκκαλα 20% Αίμα ανθρώπινο: 10% ,μαλτοδεξτρίνη,άμυλο πατάτας ,πολυαμίδιο.Συντηρητικά:Βενζοϊκό Νάτριο,Σορβικό Κάλιο.
Δημοσιευμένη  εικόνα
Ανάλωση κατά προτίμηση πριν από: Βλέπε Avatar.


#49 Ame Warashi

Ame Warashi

    Surgeon of death...

  • Members
  • 82 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Οκτώβριος 2008 - 20:45

για 2 το σάββατο είμαι κι εγώ μέσα και η penslinger απ όσο ξέρω και ο kamehame-kyma...

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Ame Warashi: 30 Οκτώβριος 2008 - 13:57


#50 Tidus87

Tidus87

    Kanzen Kankaku Dreamer

  • Members
  • 65 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Οκτώβριος 2008 - 15:24

Και εγω είμαι μέσα για σάββατο στις 2.Παίζει να έρθει και μια φίλη μου που ασχολείτε.

#51 Zangetsu13

Zangetsu13

    Anime Newbie

  • Members
  • 45 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Οκτώβριος 2008 - 15:32

άντε λοιπόν σάββατο στις 2 αλλα που θα βρεθούμε ? πρέπει να είναι ένα μέρος που δε θα είναι κανένας τριγύρω πχ όχι μπροστά από νομαρχία XD γιατί δε θα βρεθούμε ποτε (δε ξέρω αν εσείς γνωρίζεστε μεταξύ σας αλλα εγώ δεν ξέρω κανέναν από εδώ) . είμαι ο Kωνσταντίνος btw
Break free of your bonds and become a true knight of the goddess!

#52 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Οκτώβριος 2008 - 16:28

Λοιπον εφτιαξα thread στο topic meetings και προβολες. Ας ποσταρουμε εκει, να οργανωθουμε κανονικα. Παρακαλω ας ποσταρετε εκει τα σχετικα με το meeting :)
Δημοσιευμένη  εικόνα

#53 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 27 Δεκέμβριος 2008 - 11:50

Νέα! Ανοιξε στα Γιαννενα ενα μαγαζι ΚΑΙΣΣΑ στη Ναπολέοντος Ζέρβα 11. Φερνει ηδη τα μετφρασμενα της Anubis και ο εξαιρετικος τυπος που δουλευει εκει μου ειπε πως με τη νεα χρονια θα φερει και manga στα αγγλικα!!!!!!!!!!!!!Αν το κανει οντως αυτο μαλλον θα πρεπει να αλλαξει το ερωτηματικο του τιτλου του thread. Eπισης βρηκα ενα χωρο που θα μπορουσαν να γινονται προβολες ωστοσο το θεμα χωραει πολυ συζητηση (καλυτερα απο κοντα).
p.s. Αν ειστε Γιαννενα ας οργανωσουμε κανενα meeting απο βδομαδα!
Δημοσιευμένη  εικόνα

#54 Ame Warashi

Ame Warashi

    Surgeon of death...

  • Members
  • 82 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 03 Ιανουάριος 2009 - 17:24

Επιτέλους!!! :D Αυτά είναι πολύ καλά νεα,thnx για την ειδοποίηση franklin :) Τρίτη έρχομαι εγώ και είμαι μέσα να κανονίσουμε όποτε μπορούμε όλοι! :)

#55 Tidus87

Tidus87

    Kanzen Kankaku Dreamer

  • Members
  • 65 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 04 Ιανουάριος 2009 - 17:41

Πολύ καλά νέα είχα περάσει και εγώ απο ΚΑΙΣΣΑ πριν τα Χριστούγεννα αλλά είχα δει μόνο ελάχιστες απο τις ελληνικές εκδόσεις και είχα απογοητευτεί(δεν είχα ρωτήσει βέβαια).Και εγω θα είμαι απο πέμπτη πάνω αν κανονιστεί κάτι είμαι μέσα...

#56 Tenshi

Tenshi

    Murciélago

  • Members
  • 1.256 Δημοσιεύσεις:
  • LocationEl Salonica

Καταχωρήθηκε 09 Ιανουάριος 2009 - 03:20

παιδια εγω ειμαι Γιαννενα...και θα κατσω μεχρι την Κυριακη 11 του μηνα....!!!
ηδη θσ βρεθω με Franklin and Zade!!!

Tiger-stock-blog-header.jpg


#57 laraska

laraska

    Self imposed ban

  • Members
  • 1.875 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2009 - 12:14

που ημουν εγω οταν γινονταν αυτα ... ;
ελπιζω να κανονιστει κατι γρηγορα // για μετα τις 15 φεβρουαριου μιλαμε βεβαια .
Δημοσιευμένη  εικόνα
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[IMG]http://www.anime.gr/forums/%5Burl=http://dragcave.net/view/yrOI%5D%5Bimg%5Dhttp://dragcave.net/image/yrOI.gif%5B/img%5D%5B/url%5D[/IMG]