Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Ψαχνω για Artist....


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#16 Tora-sama

Tora-sama

    Greek Pirate

  • Members
  • 27 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2008 - 20:12

Σιγα ρε φιλε,πολλα emoticons,lol. Τεσπα,αυτο ειναι το ΠΟΛΥ βασικο story.Πιστευω οτι θα δωσουμε μερικες ακομα πληροφοριες,οπως για τους εκλεκτους.Πιστεψτε με,ο ενας θα σας αρεσει πολυ...Τουλαχιστον αρεσε σε εμενα lol!:nbleed:

#17 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2008 - 22:20

O Satusei έγινε μέρος της σχεδιαστικής ομάδας;


hmm βασηκα περιμενω για μερικα pics απο τη satusei.... και βλεπουμε :drink:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#18 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1.786 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2008 - 22:44

Εγώ απορρίπτομαι;

#19 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Σεπτέμβριος 2008 - 01:29

Εγώ απορρίπτομαι;



κοιτα αν και δεν ξερω το ποσο καλος/καλη εισαι , εμεις ζηταμε ατομο απο την αθηνα και απο οτι θυμαμαι εσυ εισαι απο Σαλονικα.....:emptyonexg1: so i am sry.....:nanana:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#20 Seirios

Seirios

    Έκτακτος νεαρός...

  • Members
  • 776 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Σεπτέμβριος 2008 - 05:30

Σιγα ρε φιλε,πολλα emoticons,lol. Τεσπα,αυτο ειναι το ΠΟΛΥ βασικο story.Πιστευω οτι θα δωσουμε μερικες ακομα πληροφοριες,οπως για τους εκλεκτους.Πιστεψτε με,ο ενας θα σας αρεσει πολυ...Τουλαχιστον αρεσε σε εμενα lol!:nbleed:

δεν εισαι ο μονος ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ....ALL HAIL TETSUYA..... αρχισα και διαβαζα τα posts αλλα δεν πηγενε το μυαλο μου...με το που ειδα την περιλιψη ελιοσσα στα γελια απο ξαφνιασμο....και πιστευω οτι μου αρεσει πιο πολυ απο σενα που τον σχεδιασες γιωργο....χαχαχαχα. εν παση περιπτοση προς τους υπολοιπους΄ ετυχε μια μερα και γνωρισα τα παιδια σε μια καφετερια μεσο κατι κοινων γνωστων και πιασαμε την κουβεντα και μου ειπαν για την ιστορια τους. ειναι πραγματικα πολυ καλοδουλεμενη. εχει επιλογες και δεν υπαρχουν κενα υποθεσης...απο αυτα που μου εχουν πει τουλαχιστον.η αληθεια πως μου ηρθε ξαφνικο να δω post δικο σας:oo:.μπραβο παιδια σας ευχομαι καλη επιτυχια αν και δεν την χριαζεστε εχετε πολυ καλη υποθεση...

ΥΓ. να ξερετε παντως αν ο seiya δεν τα σπασει ολα θα ερθω και θα σας σκοτωσω πριν βγαλετε το μανγκα...μη σου πω θα αρχισω να μαζευω οπαδους απο το φορουμ υπερ του...χαχαχα

#21 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Σεπτέμβριος 2008 - 10:51

δεν εισαι ο μονος ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ....ALL HAIL TETSUYA..... αρχισα και διαβαζα τα posts αλλα δεν πηγενε το μυαλο μου...με το που ειδα την περιλιψη ελιοσσα στα γελια απο ξαφνιασμο....και πιστευω οτι μου αρεσει πιο πολυ απο σενα που τον σχεδιασες γιωργο....χαχαχαχα. εν παση περιπτοση προς τους υπολοιπους΄ ετυχε μια μερα και γνωρισα τα παιδια σε μια καφετερια μεσο κατι κοινων γνωστων και πιασαμε την κουβεντα και μου ειπαν για την ιστορια τους. ειναι πραγματικα πολυ καλοδουλεμενη. εχει επιλογες και δεν υπαρχουν κενα υποθεσης...απο αυτα που μου εχουν πει τουλαχιστον.η αληθεια πως μου ηρθε ξαφνικο να δω post δικο σας:oo:.μπραβο παιδια σας ευχομαι καλη επιτυχια αν και δεν την χριαζεστε εχετε πολυ καλη υποθεση...

ΥΓ. να ξερετε παντως αν ο seiya δεν τα σπασει ολα θα ερθω και θα σας σκοτωσω πριν βγαλετε το μανγκα...μη σου πω θα αρχισω να μαζευω οπαδους απο το φορουμ υπερ του...χαχαχα


ε ΟΧΙ :oo: ελεος ρε ....... ποπο .... εμεινα :erk: δεν περιμενα να δω δικο σου post χαχαχα:hahaha: ναι man seiya σταθερη αξια :nbleed: αλλα οπω ειπες και εσυ !ALL HAIL TETSUYA!:wooi2:
xaxaxaxaxaxaxa.
ΥΓ: αν δεν ελεγες για seiya δεν θα σε καταλαβενα :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#22 Tora-sama

Tora-sama

    Greek Pirate

  • Members
  • 27 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Σεπτέμβριος 2008 - 14:19

:oo:ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! Σταματηστε τα spoilers! :stubborn:Θα ερθει η στιγμη των δυο καταπληκτικων χαρακτηρων.:bath: Για την ωρα...ALL HAIL KOTANI!:drink:Lol,επρεπε να το πω.Ευχαριστουμε για τα καλα λογια φιλε μου! :nod:Αντε,μπας και δουμε να γινεται και manga!:if:

#23 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 21 Σεπτέμβριος 2008 - 02:14

:oo:ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! Σταματηστε τα spoilers! :stubborn:Θα ερθει η στιγμη των δυο καταπληκτικων χαρακτηρων.:bath: Για την ωρα...ALL HAIL KOTANI!:drink:Lol,επρεπε να το πω.Ευχαριστουμε για τα καλα λογια φιλε μου! :nod:Αντε,μπας και δουμε να γινεται και manga!:if:


:hahaha::hahaha::hahaha: ALL HAIL SUZAKU!!!:oo: το μαμησαμε το θεμα:bahhh: ...... χαχαχα code geass ftw!!!! :nod:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#24 Tora-sama

Tora-sama

    Greek Pirate

  • Members
  • 27 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Σεπτέμβριος 2008 - 12:10

Παει καιρος που καποιος ποσταρε εδω ε;Ας μην ξεχνιομαστε παιδες.Ακομα ψαχνουμε εμεις.Αυτη τη στιγμη περιμενουμε καποια preview pics απο την Satousei.Μολις με το καλο βρουμε τον/την artist,θα ξεκινησουμε επιτελους το project.Μην ξεχασετε να μας στηριξετε!

#25 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Ιανουάριος 2009 - 02:25

Καλή Χρονιά Σε Ολους . Ελπίζω και εύχομαι οτι θελήσετε να έχετε . Εγώ και ο bro μου απο την άλλη δεν βλέπουμε artist, και πιστευω πως και να βρισκαμε εναν καλό Manga Artist θα ηταν αρκετά ακριβώς.. χεχε . Γι'αυτο πήραμε μια απόφαση δυσκολη .... αγαπαμε πολυ τα ανιμε αλλα οπως ανεφερα πιο πανω δεν γινετε δουλεια ετσι , so ... θα το κανουμε euro comic style, αν λεω αν καποιος ή καποια ενδιαφερετε παρακαλώ να μου κανει pm η να postari εδω. ARIGATO! :D
Δημοσιευμένη  εικόνα

#26 inkynebula

inkynebula

    is in the Dark Side

  • Members
  • 41 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Σεπτέμβριος 2009 - 11:59

Καλή Χρονιά Σε Ολους . Ελπίζω και εύχομαι οτι θελήσετε να έχετε . Εγώ και ο bro μου απο την άλλη δεν βλέπουμε artist, και πιστευω πως και να βρισκαμε εναν καλό Manga Artist θα ηταν αρκετά ακριβώς.. χεχε . Γι'αυτο πήραμε μια απόφαση δυσκολη .... αγαπαμε πολυ τα ανιμε αλλα οπως ανεφερα πιο πανω δεν γινετε δουλεια ετσι , so ... θα το κανουμε euro comic style, αν λεω αν καποιος ή καποια ενδιαφερετε παρακαλώ να μου κανει pm η να postari εδω. ARIGATO! :D

η ιστορια φαινεται να εχει πολυ ενδιαφερον! καλη τυχη! :riiight:

μια ερωτηση μονο
Οταν λετε ακριβο, ποσο δηλαδη;

#27 GokuSSJ3

GokuSSJ3

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 96 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 05 Σεπτέμβριος 2009 - 12:31

η ιστορια φαινεται να εχει πολυ ενδιαφερον! καλη τυχη! :riiight:

μια ερωτηση μονο
Οταν λετε ακριβο, ποσο δηλαδη;


05-01-09 έγινε το τελευταίο post σου λέει κάτι αυτό?:D

#28 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 29 Σεπτέμβριος 2009 - 23:35

η ιστορια φαινεται να εχει πολυ ενδιαφερον! καλη τυχη! :riiight:

μια ερωτηση μονο
Οταν λετε ακριβο, ποσο δηλαδη;



ty my friend ........ ναι οντως εχω να κανω post εδω και αρκετο :P καιρο αλλα ακομα ψαχνομαι.... τεσπα ποσο?? ε κοιτα ρε φιλε εχουμε την φημη σαν χωρα της ακριβειας :P
so... οτι και να πω ειναι περιττο :hero: εφοσον δεν εχω ατομα να γνωρισω για να
συζητησουμε τις τιμες ... αν και εχω σκεφτει 2 σεναρια :tensai: ν1 σελιδα σελιδα πληρωμη
ν2 ποσοστο 20 % (πχ .... λεμε τωρα )
Δημοσιευμένη  εικόνα

#29 inkynebula

inkynebula

    is in the Dark Side

  • Members
  • 41 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Σεπτέμβριος 2009 - 11:23

ty my friend ........ ναι οντως εχω να κανω post εδω και αρκετο :P καιρο αλλα ακομα ψαχνομαι.... τεσπα ποσο?? ε κοιτα ρε φιλε εχουμε την φημη σαν χωρα της ακριβειας :P
so... οτι και να πω ειναι περιττο :hero: εφοσον δεν εχω ατομα να γνωρισω για να
συζητησουμε τις τιμες ... αν και εχω σκεφτει 2 σεναρια :tensai: ν1 σελιδα σελιδα πληρωμη
ν2 ποσοστο 20 % (πχ .... λεμε τωρα )

σε αυτους τους χωρους δυστυχως πληρωνουν πολυ ασχημα... για να καταλαβεις, τουλαχιστον στην εικονογραφηση, βγαινει γυρω στα 30-50 ευρω η σελιδα. (ασπρομαυρη)
:wet2:πεφτει πεινα γενικως.


για μανγκα και κομιξ δεν γνωριζω απο τιμες, αλλα φανταζομαι οτι το μινιμουμ δεν μπορει να ειναι λιγοτερο απο τοσο.

watashiwa syoujyo desu, btw :ureshii:

#30 redarion

redarion

    Jugdement day.....

  • Members
  • 52 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 30 Σεπτέμβριος 2009 - 16:54

σε αυτους τους χωρους δυστυχως πληρωνουν πολυ ασχημα... για να καταλαβεις, τουλαχιστον στην εικονογραφηση, βγαινει γυρω στα 30-50 ευρω η σελιδα. (ασπρομαυρη)
:wet2:πεφτει πεινα γενικως.


για μανγκα και κομιξ δεν γνωριζω απο τιμες, αλλα φανταζομαι οτι το μινιμουμ δεν μπορει να ειναι λιγοτερο απο τοσο.

watashiwa syoujyo desu, btw :ureshii:



ρε φιλε 'νταξει ειπαμε ακριβεια αλλα οχι και ετσι 30 - 50 ευρο ι σελιδα στο κομικ? τοτε δεν θα το αγοραζες 15-20 ευρο αλλα 1500 ευρο:borednn9: .... για βαλε 100 σελιδες:OMG3: :unlucky:OMG!!!!! χαχαχαχα:drink:

sry φιλε αλλα τι εισαι?? syoujyo δεν το καταλαβα :ureshii:
Δημοσιευμένη  εικόνα