Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ποδόσφαιρο


  • Please log in to reply
2677 replies to this topic

#31 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 28 January 2008 - 10:17

Καλό θα είναι να λείπουν οι χαρακτηρισμοί΄[βαζελάκια, γαυράκια, χανουμάκια κτλ κτλ]

επίσης... πληρώσαμε και πήραμε τον παίκτη. Απλά και όμορφα...

πρόεδρο να μας αγοράσει θέλουμε, όχι να τον αγοράσουμε...

#32 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 28 January 2008 - 10:26

Καλό θα είναι να λείπουν οι χαρακτηρισμοί΄[βαζελάκια, γαυράκια, χανουμάκια κτλ κτλ]

επίσης... πληρώσαμε και πήραμε τον παίκτη. Απλά και όμορφα...

πρόεδρο να μας αγοράσει θέλουμε, όχι να τον αγοράσουμε...


χρονια ομως ψωνιζεις απο κει. βλεπε φυσσα, ματζιο και τζιολη.
κατα τα αλλα συμφωνω.
Posted Image

#33 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 28 January 2008 - 11:13

δε λέω όχι... απλά δε μας τους δίνουν και τσάμπα... τους πλερώνουμε...

και μας "καρφώνει" ο ιστορικός ενίοτε [αυτό το γκολ του Ναλιτζή στον τελικό κυπέλλου {τοοοοοοοότε} εδώ μου έχει κάτσει...]

#34 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 28 January 2008 - 13:07

δε λέω όχι... απλά δε μας τους δίνουν και τσάμπα... τους πλερώνουμε...

και μας "καρφώνει" ο ιστορικός ενίοτε [αυτό το γκολ του Ναλιτζή στον τελικό κυπέλλου {τοοοοοοοότε} εδώ μου έχει κάτσει...]


χεχ, το θυμαμαι.
ρε ενας Αντωνιος Σαπουντζης φοβερος παικτης του πανιωνιου στα τελη 90ς τι απεγινε ξερουμε?
btw εχω διαρκειας Πανιωνιου 175 εουρος κανανε, για θυρα 3 και το κερδισα απο διαγωνισμο μεσα απο ιντερνετ και δεν με εχει χαλασει καθολου γιατι ειμαι και Νεοσμυρνιοτης και τον αγαπαω μωρε τον "ιστορικο".
Posted Image

#35 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 28 January 2008 - 16:59

ο τεράστιος εκείνος παίχτης εν ονώματι Αντώνης Σαπουντης όταν έφυγε από τον Πανιώνιο πήγε σε Ηρακλη και Πανιλιακό και μετά αποσύρθηκε

keetharesh νεοσμυρνιότης ε? μπράβο μπράβο ;)

κατα τα άλλα αυτο το γκολάκι του Ναλιτζη σαν σήμερα το θυμάμαι ήμουν και στο γήπεδο, 8 χρονών βέβαια αλλά εν πειράζει σημασία
αργότερα μπορεί να ποστάρω και φότο με το κύπελλο στα χέρια μου

#36 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 28 January 2008 - 18:09

ψιψινα ρε κι εσυ? ωραια.
Posted Image

#37 HICARU

HICARU

    SKULL SQUADRON PILOT

  • Members
  • 41 posts

Posted 28 January 2008 - 19:13

ΑΑΑΑ ΡΕΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕΙΣ!!! :wallbash:
DON'T LOSE THE PROTOCULTURE

#38 Kokari

Kokari

    Anime Newbie

  • Members
  • 48 posts

Posted 29 January 2008 - 02:06

Καλό θα είναι να λείπουν οι χαρακτηρισμοί΄[βαζελάκια, γαυράκια, χανουμάκια κτλ κτλ]

επίσης... πληρώσαμε και πήραμε τον παίκτη. Απλά και όμορφα...

πρόεδρο να μας αγοράσει θέλουμε, όχι να τον αγοράσουμε...



Συγνώμη αν σε πρόσβαλα αλλά δεν ήξερα ότι είναι τόσο προσβλητικό πλέον.
Δεν είπα τίποτα που πληρώσατε και τον πήρατε, και έτσι πρέπει να γίνεται. Ούτε να περιμένουνε λήξη συμβολαίου ούτε τις χίλιες δυο απατεωνιές τους που έχουν κάνει κατ' επανάληψη πρόεδροι ορισμένων ομάδων. Αυτό που μου την δίνει είναι ότι για να γίνει ένας παίχτης διεθνής πρέπει να παίζει σε τρείς άντε τέσσερις το πολύ ομάδες (που και το τελευταίο παίζεται πάλι), δίνοντας επιπλέον ώθηση οι καλοί παίχτες να αφήνουν τις μικρότερες ομάδες.

#39 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 04 February 2008 - 01:13

φοβερη αγωνιστικη, ολοι δουλευουμε για τους παναθες.
και παιζει ετσι να πανε τα πραματα εφετο, γιατι και οι 3εις μεγαλοι ειμαστε για τα μπαζα. Ε, και ο ποιο οφαρδος θα το κτυπησει το πρωταθλημα. ο παο φετος ειναι τυχερος πολυ, ολα ρεπουν στο να συμβει αυτο που εγινε πριν 4 χρονια.
Posted Image

#40 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 04 February 2008 - 13:22

χθες ο Ολυμπιακός δε βλεπόταν... ο Αστέρας Κερατσινίου καλύτερη μπάλα παίζει μιλάμε... Αυτό που φοβάμαι τώρα είναι μην τα πάρει όλα παραμάζωμα τώρα και δε ξαναχάσει. Το μόνο που μπορεί να τον φρενάρει είναι η συμμετοχή στους 16 του ΤσουΛου και να ρίξει το βάρος εκεί.

εμείς [ΠΑΟ] παλεύαμε με τα κύματα χθες. Και μπήκε ο κατ'εξοχήν βουτηχτής [Νταμ] να μας σώσει με μια κεφαλιά-τιρμπουσόν. Ο Αστέρας Τρίπολης βάραγε στο ψαχνό μιλάμε... ξύλο ξύλο και πάλι ξύλο...

Los AEK έχασε τα αυγά και τα πασχάλια από τον Χούτο... οκ περισσότερο σαν ανέκδοτο ακούγεται αυτό. Θεωρώ μλκια του Ντέμη που βγήκε να μιλήσει για τη διαιτησία τώρα...

Ο μΠΑΟΚ [Οζάκας] έχασε από τον ΟΦΗ... και η πλάκα είναι ότι τους είχε μονότερμα τους Κρητικούς αλλά κάτι οι χαζομάρες πίσω, κάτι το χαμένο πέναλτυ... 2-0 και ετοιμάζεται χαμός στο ντέρμπυ την άλλη αγωνιστική...

αυτά είδα από μπάλα το ΣουΚου... και πρέπει να δείτε το δεύτερο γκολ του Τσίγκα [Ατρόμητος - Ξάνθη 2-3]. Απίστευτη εμπνεύση, once in a lifetime...

#41 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 04 February 2008 - 13:50

αυτά είδα από μπάλα το ΣουΚου... και πρέπει να δείτε το δεύτερο γκολ του Τσίγκα [Ατρόμητος - Ξάνθη 2-3]. Απίστευτη εμπνεύση, once in a lifetime...

Βασικά για άλλο πήγε, άλλο του βγήκε, αλλά το γκολ ήταν θεικό.

Όσο για τον Αστέρα Τρίπολης --και δε το λέω επειδή είμαι ΠΑΟ-- περισσότερο το παιχνίδι έμοιαζε με Street Fighter. Μιλάμε για πολύ βρωμόξυλο!!

Posted Image


#42 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 04 February 2008 - 15:22

Los AEK έχασε τα αυγά και τα πασχάλια από τον Χούτο... οκ περισσότερο σαν ανέκδοτο ακούγεται αυτό. Θεωρώ μλκια του Ντέμη που βγήκε να μιλήσει για τη διαιτησία τώρα...


κ εγω το θεωρω μλκια, να το κανει καπχοιος οπχοιοσδηποτε.
αυτο που επρεπε να κανει οπως ειπανε και στην εκπομπη του Γεωργιου ηταν να εμψυχωσει την ομαδα, λεγοντας "οτι και να γινει θα παρουμε το πρωταθλημα" (οπως γινοταν πριν 14-15 χρονια που υπηρχαν παρομοια σκηνικα)και οχι να κλαφτει.
αλλα ειμαι αεκτζης και θα πω αυτο: οτι το ιδγιο εκανε και ο Σκορδας και το ιδιο ο Πετρακης, αλλα βλεπεις την Αεκ και τον Ντεμη θελουμε να κραξουμε.
η ουσια ειναι μια, η Αεκ εχει ευνοηθει λιγοτερο απ'τους 3 μεγαλους και αυτο κανει μπαμ (για το φετινο πρωταθλημα μιλαω παντα).
για το χθεσινο ματς με τον ιστορικο δεν εχω να πω πολλα γιατι οι διαιτησιες δεν με ενδιαφερουνε, γιατι ετσι παει το πραμα τοσα χρονια, η Αεκ δεν επαιξε μπαλα.
Posted Image

#43 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 04 February 2008 - 15:58

εγώ το λέω από την άποψη ότι τον Ντέμη τον πάω... και γι'αυτό που έχει κάνει [παράτησε ποδόσφαιρο για να γίνει πρόεδρος στην ομαδα που υποστηρίζει] και για τη μέχρι τώρα τοποθετήσεις του [δε μιλάμε για διαιτησία, προσπαθεί να διώξει τα κακοποιά στοιχεία από το γήπεδο κτλ κτλ]. Και γι'αυτό με "ενόχλησε". Δεν τον θέλω ενα με τα υπόλοιπα λαμόγια... μπορεί να ζημιώνει την ΑΕΚ αυτό από πλευρά τίτλων αλλά στα μάτια μου την κάνει πιο μεγάλη...

οι ΑΕΚτσήδες όμως [όχι όλοι] αυτά τα βλέπουν ως τα άσχημα του Ντέμη... Σκορδάς και [ιδιαίτερα] Πετράκης δε μου λένε τπτ. όπως και ο δικός μας ο καβούριας...

#44 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 04 February 2008 - 16:08

και για τη μέχρι τώρα τοποθετήσεις του [δε μιλάμε για διαιτησία, προσπαθεί να διώξει τα κακοποιά στοιχεία από το γήπεδο κτλ κτλ].


καλα καμνει, εδω και 2 χρονια δεν τον εχουν αφησει να κανει σωστα τη δουλεια του.
και οπως εχω ξαναπει, η Αεκ εχει εχθρους μεσα στην ομαδα και οχι εξω.
Posted Image

#45 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 04 February 2008 - 16:21

Σιγά μην αφήσει ο Πετράκης να χάσει ο Ολυμπιακός παιχνίδι λόγω κακής εμφάνισης...
Μπέρδεμα με Βάλνερ
Ενσταση για Βάλνερ
Αν είχανε κερδίσει ούτε που θα τους ένοιαζε η
''υποχρέωση απέναντι στην ιστορία του Ολυμπιακού αλλά και απέναντι στη νομιμότητα που πρέπει να ισχύει σε όλες τις κατευθύνσεις'':hmmm:
όπως λέει ο Πετράκης στην ανακοίνωση.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image