Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Ποδόσφαιρο


  • Please log in to reply
2677 replies to this topic

#1 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1.368 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 16:55

Έψαξα, αλλά δε βρήκα πουθενά ένα topic που να αναφέρεται στο ποδόσφαιρο. Ξέρετε ο καθένας λέει για την ομάδα του, σχολιάζουμε τους αγώνες, βριζόμαστε (ahem... :wis:)... Οπότε έφτιαξα εγώ ένα. Και ξεκινάω με τον πιο πρόσφατο αγώνα:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 4 - 0 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Posted ImagePosted ImagePosted Image

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image



#2 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 17:49

λοιπον, ειμαι Αεκατζης. το χθεσινο παιχνιδι το παρατησα στο ημιχρονο και ο λογος ηταν οτι δεν παιζοτανε μπαλα, ερχομαι στο πισι καθομαι και παιζω rpjακια και ακουω απ΄την τιβι να μπενουν αβερτα γκολ, δεν μπορω να πω οτι χαρηκα για την νικη του ολυμπιακου, αλλα ηταν θεμα χρονου να πιασει αποδοση. Χωρις lentesma και στολτιδη τωρα φαινεται το προβλημα, το χθεσινο ματς ηταν η εξαιρεση γιατι ηταν πολυ κακος ο παο και δεν υπηρχε μετρο συγκρισης.

καλο σαν νεο 8ρεντ, ας ελπισουμε μια καλη ποδοσφαιρικη χρονια γιατι δεν εχει αρχισει ωραια(διαιτητικα) το πραμα, βαζω μεσα και την αεκ.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#3 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2.051 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 17:54

ηταν ομολογουμενως πολλα...
Aντε να δουμε εμεις τι θα κανουμε με το γαυρο στις 20

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#4 lordofblues

lordofblues

    Back in business

  • Members
  • 844 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 17:58

Αφιερωμενο στα 100 χρονια του Παναθηναικου.

Δημοσιευμένη  εικόνα



#5 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1.430 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 20:17

Μυρίζομαι πολύ flame εδώ...και θα το αρχίσω ΕΓΩ!!!:madtodeath:
Την Κυριακή δεν πετάχτηκε κανένα γαυράκι να πει τίποτα, τώρα βγήκατε όλοι σας από τα βαθιά στα ρηχά να περηφανευτείτε!
Στα δικά μας τώρα, αυτός ο Πεσέιρο δεν ξέρει τι παίκτες έχει ή κατευθύνεται στο ποιους θα χρησιμοποιήσει από άλλους. Επαναπαύτηκαν και οι παίκτες στο πολύ καλό παιχνίδι που κάνανε την Κυριακή και δεν έδειξαν τον απαραίτητο εγωισμό.
Πάντως γνώμη μου είναι ότι ο Βαρδινογιάννης πρέπει να δώσει την ομάδα αλλού με πρώτη προτίμηση τους αφους Γιαννακόπουλους. Αλλά ας φύγει πρώτα αυτός για να δούμε μία καλύτερη διοίκηση, χωρίς καβούρια στην τσέπη και πραγματικά φίλαθλα αισθήματα για την ομάδα χωρίς απόλυτο επαγγελματισμό που την αντιμετωπίζει σαν μία απρόσωπη επιχείρηση όπου τα έσοδα πρέπει να ξεπερνάνε τα έξοδα κάθε χρονιά!
Δημοσιευμένη  εικόνα
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Δημοσιευμένη  εικόνα .aNiMe//GR IRC channel Δημοσιευμένη  εικόνα

#6 Strange Loop

Strange Loop

    Fabulous Boy

  • Members
  • 595 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 20:29

ακουσατε οτι η Παναθηναικη Ενωτικη Κινηση ζητησε πολυμετοχικη ΠΑΕ...ειμαι υπερ..αν ειναι να πεσει χρημα να γινει...
SPORT 24 - Bγενόπουλος: O ΠΑΟ δεν σας ανήκει

#7 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1.655 Δημοσιεύσεις:
  • LocationThe city upon the hill

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 20:31

Πάντως γνώμη μου είναι ότι ο Βαρδινογιάννης πρέπει να δώσει την ομάδα αλλού με πρώτη προτίμηση τους αφους Γιαννακόπουλους.


Οι Γιαννακόπουλοι έχουν τον μπασκετικό ΠΑΟ και δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξουν τέτοια έξοδα.Ας τους εκεί να μεγαλουργούν και να υπάρχει ένα άθλημα που αξίζουν οι ενγχώριοι παίκτες και ομάδες και το ποδόσφαιρο ας το αναλάβει ο οποιοσδήποτε.

Ον τόπικ,ομάδα δεν υποτηρίζω,το άθλημα μου είναι αδιάφορο εντελώς,αλλά συμπαθώ πολύ ένα παίκτη της Μπαρτσελόνα,τον Ετό,όπως και τη γερμανική St.Pauli,ένα σύλλογο που πολύ θα ήθελα να δώ στο μπάσκετ.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#8 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 20:40

ποπο γουσταρω να βλεπω τσακομους για μπαλα σε forums...ρε guyz 4-0 και τι εγινε?Τι να πουμε και εμεις τα ΠΑΟΚΙΑ δλδ?(καλα και εμεις να πεζαμε χτες 3 θα του πεταγαμε του παο γιατι δεν ηταν μπαλα αυτη!)...BTW ηταν μετριο εως ασχημο παιχνιδι γενικα...Εκανα zaping και το εβαζα μονο οταν ακουγα φονες...:hahaha:
Δημοσιευμένη  εικόνα
Spoiler:
Spoiler:

#9 Aldarion

Aldarion

    Anime Fan

  • Members
  • 157 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιανουάριος 2008 - 20:52

Την Κυριακή δεν πετάχτηκε κανένα γαυράκι να πει τίποτα, τώρα βγήκατε όλοι σας από τα βαθιά στα ρηχά να περηφανευτείτε!


Έχεις δίκιο σε αυτό. Την Κυριακή είχαμε έναν καλύτερο ΠΑΟ ενώ ο Ολυμπιακός ήταν ΝΑΥΑΓΙΟ (εδώ βγήκε και είπε ο Κοβασεβιτς ότι και οι δύο ομάδες είχαν τις ίδιες ευκαιρίες:deadga6:) Από εκεί και πέρα σίγουρα ο Παναθηναϊκός έπαιξε χάλια χθες. Αλλά και πάλι δεν νομίζω ότι ο Ολυμπιακός έπαιξε τόσο καλύτερα ώστε να αντικατοπτρίζει τον αγώνα αυτό το σκορ.

Δεν σχολιάζω το πρωτοσέλιδο που λέει διαιτησία υπέρ του Παναθηναϊκού...

Όπως και να χει: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...
Δημοσιευμένη  εικόνα

#10 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2.573 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 02:18

Όταν το έβαλα για να δω λίγο ήταν 1-0.Μετά από 5 λεπτά άρχισαν να μπαίνουν τα goal:hahaha:Βασικά με το που μπήκε το 2 είπα από μέσα μου πάμε για πολλά goal(όπως είχα πει πριν τον αγώνα ότι την Κυριακή θα έρθει χ) και δεν έπεσα έξω:oo:Κρίμα που δεν έβαλε και 5ο πλάκα θα είχε.

ΥΓ.Είμαι ΑΕΚ αλλά όποιος και να νίκαγε δε με πείραζε απλώς goal ήθελα να δω:wooi2:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#11 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3.927 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 03:00

μιας και ειμαστε και στο off, εγω σημερα το εμαθα ειχε ενα παιδι στο αναγνωστηριο εφημεριδα.... και να φανταστειτε ειμαι παναθηναικος..

Βεβαια οπως δηλωνω και γω πρεπει να ειμαι ο πιο τουριστας φιλαθλος ... καθως μπαλα παιζω που και που, αλλα ματς να δω εκπληκτικα σπανια και αμα το πετυχω σε zapping και δεν εχω κατι αλλο να δω ( ασε που δε ξερω παιχτη για παιχτη)....
imo καλυτερα να δω 2 εθνικη πιο ωραια μπαλα εχει συνηθως αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

Αλλα 4 ρε γ****ο? Ποσο χαλι παιχνιδι ηταν συμφωνα με τα σχολια σας? Ειδικα παο-ολυμπιακος τα παιχνιδια εινα κλωτσοσκουφι αλλα ποσο μαπα πια ?

#12 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 05:21

ακουσατε οτι η Παναθηναικη Ενωτικη Κινηση ζητησε πολυμετοχικη ΠΑΕ...ειμαι υπερ..αν ειναι να πεσει χρημα να γινει...
SPORT 24 - Bγενόπουλος: O ΠΑΟ δεν σας ανήκει


το εμαθα, δεν ειναι κακο.
πχ Ρεαλ και Μπαρτσελονα ειναι πολυμετοχικες και ψηφιζει ξερω γω ο κοσμος τι παικτες και τι αλλαγες θελει η ομαδα μεστις ακρες.
παντως αυτη η 4αρα ισως σταθει σε καλο στον παο, θα δουμε.
Δημοσιευμένη  εικόνα

#13 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 05:27

Τι μλκ καναμε οι ολυμπιακοι. Διωξαμε τον τζιγκερ (μαλλον):P

χαχαχα αντικειμενικες εφημεριδες βλεπω Πρωταθλητης, Φως...
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#14 Bulle

Bulle

    Μust Die

  • Members
  • 66 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 05:55

HΡΑΚΛΗΣ 100 ΧΡΟΝΙΑ
Posted Image

#15 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιανουάριος 2008 - 14:02

bulle διαβασες για τι μιλαει το threat ειμαι σιγουρος...
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια