Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

.aNiMe//GR 4th Banner Contest...(submission thread)


  • Κλειδωμένο Θέμα Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
192 replies to this topic

#181 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3.707 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 19:40

ok,επειδη το μυαλο μου εχει γινει πουρες και βλεπω παντου πεπερασμενα αυτοματα:oo:
Let's clear a few things :P
I don't have anything to do with this contest,whatsoever..αμεσα τουλαχιστον..
and didn't make the rules...
Αλλα επειδη δε θα αντεξω αλλα πμ να με παρακαλανε and MSN poking...
let's make it this way....time's 19:40~
for the ones who were late,εχετε διορια μεχρι τις 22:40 να κανετε submit oτι ειναι να κανετε...
that's 3 f***ing hours...
μετα το topic θα κλεισει και παλι....
αν καποιος δε δει αυτο το ποστ και αργισει παλι για τον Α ή Β λογο....sorry,but that's it...

also,οποτε αξιωθει να γινει καταμετρηση,θελω να αποσυρω τις συμμετοχες μου....this thing just made me too tired... >>;;;;

kthnxbyebye


#182 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8.653 Δημοσιεύσεις:
  • Locationbetween the frets

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 19:56

also,οποτε αξιωθει να γινει καταμετρηση,θελω να αποσυρω τις συμμετοχες μου....this thing just made me too tired... >>;;;;

WAT. :oo::terror2:

(No, srsly, tell me you're kidding.)

Τα παρακάτω μου ήρθαν σε PM από την White Magician Girl. Δεν την βλέπω online, οπότε τα postάρω για λογαριασμό της.

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Πάντως, παίδες, είστε αδικαιολόγητοι. Τον κανόνα του μέγιστου filesize τον τόνισε ο Dante80 ήδη από το πρώτο-πρώτο post. Εσείς διαλέξατε να τον αγνοήσετε. Μη μου λέτε λοιπόν ότι φταίω εγώ που πέταξα έξω τα banners σας. Ας προσέχατε.

Επίσης ο διαγωνισμός έχει ήδη πάρει παράταση 11 ημερών (κανονικά τα submissions σταματούσανε στις 20). If you gotta do something, you gotta do it fast.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#183 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 20:15

ωραία λοιπόν......

http://www.imageshack.gr/files/knvrefgay0e6f5frdgiz.jpg

#184 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1.368 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 20:46

Κάνω submit εκ μέρους του Ash_Pokemaster, επειδή δεν ξέρω αν θα διαβάσει το post μέχρι τότε, το εξής banner:

Spoiler:


Και περνάω και αυτό για εμένα:

Posted Image

EDIT: λάθος URL...

#185 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1.005 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 21:13

ok,επειδη το μυαλο μου εχει γινει πουρες και βλεπω παντου πεπερασμενα αυτοματα:oo:
Let's clear a few things :P
I don't have anything to do with this contest,whatsoever..αμεσα τουλαχιστον..
and didn't make the rules...
Αλλα επειδη δε θα αντεξω αλλα πμ να με παρακαλανε and MSN poking...
let's make it this way....time's 19:40~
for the ones who were late,εχετε διορια μεχρι τις 22:40 να κανετε submit oτι ειναι να κανετε...
that's 3 f***ing hours...
μετα το topic θα κλεισει και παλι....
αν καποιος δε δει αυτο το ποστ και αργισει παλι για τον Α ή Β λογο....sorry,but that's it...

also,οποτε αξιωθει να γινει καταμετρηση,θελω να αποσυρω τις συμμετοχες μου....this thing just made me too tired... >>;;;;

kthnxbyebye

Εμ, δεν ξέρω, αλλά νομίζω ότι είναι ευνόητο ότι τη στιγμή που βλέπει κανείς "Locked by yami-chan", καθώς και τον τίτλο GFX Staff και Moderator, είναι τεράστια η παγήδα στην οποία μπορεί να πέσει, και να στείλει πμ σε εσένα... Either way, sorry αν ενόχλησα με τα 2 πμ μου, αλλά όσο "10 minutes are 10 minutes", που μου είπες επειδή καθηστέρησα, τόσο "3+ hours are 3+ hours", γιατί τόσο μου πήρε και εμένα να το φτιάξω. Anyway, gomen, gomen, απλώς δεν ήξερα ότι ήταν δουλειά του Dante... :emptyonexg1:
Hope there are no bad feelings. :P

btw

New version ελάχιστα αλλαγμένη στο font :P


oR4yYRl.gif


#186 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 21:21

ποσταρουμε μονο modifications απο παλια ή και νεα banners? :hmmm:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#187 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2.573 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 21:24

ποσταρουμε μονο modifications απο παλια ή και νεα banners? :hmmm:


Και νέα αν προλάβεις να φτιάξεις that is:hehehe:

Δημοσιευμένη  εικόνα


#188 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3.707 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 21:39

ποσταρουμε μονο modifications απο παλια ή και νεα banners? :hmmm:

oτιδηποτε...and you have only 1 hour to do it :P

#189 Sora of the wind

Sora of the wind

    The apostasy canticlE

  • Members
  • 396 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 22:00

Εμ, δεν ξέρω, αλλά νομίζω ότι είναι ευνόητο ότι τη στιγμή που βλέπει κανείς "Locked by yami-chan", καθώς και τον τίτλο GFX Staff και Moderator, είναι τεράστια η παγήδα στην οποία μπορεί να πέσει, και να στείλει πμ σε εσένα... Either way, sorry αν ενόχλησα με τα 2 πμ μου, αλλά όσο "10 minutes are 10 minutes", που μου είπες επειδή καθηστέρησα, τόσο "3+ hours are 3+ hours", γιατί τόσο μου πήρε και εμένα να το φτιάξω. Anyway, gomen, gomen, απλώς δεν ήξερα ότι ήταν δουλειά του Dante... :emptyonexg1:
Hope there are no bad feelings. :P

btw

New version ελάχιστα αλλαγμένη στο font :P


ναι yami κ για μενα πανε τα ιδια κ επισης 1 sorry κ για τα δικα μ 2 pm
Spoiler:

επεισης λογο τ οτι εχω κ school δεν ειχα κ τον απειρο χρονο να φτιαχνω banner..
Spoiler:
οποτε ερηξα 1 ξενυχτακι ξεροντας πως μπορει κ το banner να μην παρει μερος...βιαζομουν κ πολυ κ δεν βγηκε κ οπως θα ηθελα...ηθελα να το παιξω γρηγορο πιστολι κ ετσι:P
Γενικα αυτα τα εφτιαξα επειδη γουσταρα,επειδη ηθελα να δοκιμασω τα skills μ κ επειδη ηθελα να προσπαθησω να πρωσφερω κατι στο ελληνικο anime site μας.....οχι επειδη θελω να τα δω να μπενουν στο site ή κατι τετοιο...αυτα

#190 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 22:27

Εμ ναι...Αυτή ειναι η 3η (?) φορά που βάζω το "τελευταίο" μου banner (εσείς φταίτε που ξανανοίξατε το topic:hahaha:) :P
Spoiler:

Δημοσιευμένη  εικόνα

#191 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8.653 Δημοσιεύσεις:
  • Locationbetween the frets

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 22:39

Διαγωνισμός χωρίς yami banners είναι μισός. Κρίμα. :emptyonexg1:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#192 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 22:43

ImageShack.gr, a free image upload solution. Δω�εάν hosting φωτογ�αφι�ν!


on time?
...almost :/

Δημοσιευμένη  εικόνα


#193 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5.461 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 01 Φεβρουάριος 2008 - 22:46

Λοιπόν, λοιπόν... επειδή απ' ό,τι είδα έπεσαν μερικές παρεξηγήσεις.

Η Yami-chan δεν έχει τίποτα να κάνει με την διοργάνωση του όλου διαγωνισμού. Συμμετέχει απλά κανονικά στην δημιουργία των Banners όπως όλοι οι υπόλοιποι. Ο Dante ήταν αυτός που άνοιξε το θέμα.
Απλά τυχαίνει η Yami να είναι και Mod στον συγκεκριμένο τομέα, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο :wis:


Ευχαριστούμε όλους όσους ξόδεψαν λίγο (?) από τον χρόνο τους για την δημιουργία των Banners. Αναμένετε σύντομα νέα μας για την φάση της ψηφοφορίας. Μέχρι τότε :lockulocku:




EDIT
Μην ακούω για αποσύρσεις των Banners, τώρα πάει τα καταθέσατε
:wooi2:.Όλα όσα είναι εντός ορίων θα μπουν στην επόμενη φάση.

E5VV38U.jpg