Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ελληνικό MTV


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

Poll: Το ελληνικό MTV θα.... (28 member(s) have cast votes)

Το ελληνικό MTV θα....

  1. πετύχει ποιοτικά και εμπορικά,και θα φέρει το κόσμο ποιο κοντά στη μουσική (2 votes [7.14%])

    Percentage of vote: 7.14%

  2. πετύχει εμπορικά θυσιάζοντας όμως τη ποιότητα(η βλακεία άλωστε πουλάει) (10 votes [35.71%])

    Percentage of vote: 35.71%

  3. θα αποτύχει εμπορικά και ποιοτικά (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. θα αποτύχει εμπορικά αλλά έχοντας μέσα ποιοτικές εκπομπές (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. θα γίνει σαν τα άλλα μουσικά κανάλια (6 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  6. κάτι ανάμεσα σε όλα τα παραπάνω (6 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  7. ποιο MTV?υπάρχει ακόμη αυτό? (2 votes [7.14%])

    Percentage of vote: 7.14%

  8. δεν ξέρω/δεν είμαι μάντης/δεν απαντώ/ (2 votes [7.14%])

    Percentage of vote: 7.14%

Vote Guests cannot vote

#16 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 18 March 2009 - 22:51

εγώ βασικά έχω δεί ελάχιστα και μόνο 2 σόου μου μείναν στο σκληρό μου. Το ένα με μία κοπελιά που επέλεγε ανάμεσα σε 30 άτομα (15 άντρες και 15 γυναίκες) τον/ην έρωτα της ζωής της (ή έστω τον έρωτα που θα είχε μέχρι την επόμενη σεζόν) και ένα με ένα....ένα....μούλικο, βλαμμένο, ηλίθιο, κακομαθημένο 15χρονό που ζεί τη ζωή μιάς πριγκιπέσας. Χαρακτηριστικά θυμάμαι μία φάση που της κάνει δώρο η μάνα της ένα αμάξι 70 $ και εκείνη αρχίζει να κλαίει και να τη βρίζει επειδή της το έδειξε την ημέρα και όχι το βράδυ.....΄δηλαδή τι να πεί κανείς μετά...

Τελειωτικό χτύπημα το γεγονός ότι δε θυμάμαι απο τις λίγες φορές που βλέπω τηλεόραση και πετυχαίνω το MTV να έχω δεί videoclip/ακούσει μουσική γενικότερα. Πάτος κανονικότατα...
Posted Image

#17 legeon

legeon

    Anime Freak

  • Members
  • 267 posts

Posted 19 March 2009 - 01:43

ελληνικό MTV?σε ποιο κανάλι/συχνότητα το έχει?