Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 2 votes

Song of the Day II


  • Please log in to reply
1393 replies to this topic

#31 pauleas

pauleas

    cookieeeeeee

  • Members
  • 36 posts

Posted 13 December 2007 - 12:37

artist: August Burns Red
song: The Truth Of A liar
reason: Δινει τα εφοδια για να παει καλα η σημερινη μερα δημιουργικα

#32 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 13 December 2007 - 21:42

διαγραψτε κανα ποστ ακομα ρε...
αλλα βεβαια μας ενοχλει η κριτικη...
ειστε αξιοθρηνητοι
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#33 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 13 December 2007 - 22:10

Κοιτάξτε, το τόπικ ξεκίνησε καλά και ήτανε ωραίο όσο τηρούσατε τους κανόνες του. Αν δεν θέλετε να τους τηρήσετε τότε ΜΗΝ ποστάρετε, είναι τόσο απλό...:bahhh:
Ναι έχουν διαγραφεί αρκετά ποστ που δεν τηρούσαν τους κανόνες και Kresto σωστά θυμάσαι και δεν τρελάθηκες, το ποστ σου που είναι ίδιο και απαράλλαχτο με το τελευταίο σου διαγράφηκε, όπως θα διαγραφεί κάποια στιγμή αύριο και αυτό(το αφήνω για μία μέρα για να το δούνε και όσο περισσότεροι μπορούν για να καταλάβουν αυτό που κάποιοι δεν καταλαβαίνετε).
Ο εξής κανόνας κυρίως μας προστατεύει από το ακατάσχετο spam που είχε γίνει με το Song of the Day I

2. Αιτιολογείστε γιατί σας εκφράζει το συγκεκριμένο τραγούδι,
π.χ. Still Loving You - Scorpions, γιατί με άφησε η γκόμενα/γκόμενος και την/τον θέλω ακόμη.
Αν δεν ενδιαφέρεστε να μας πείτε, δεν ενδιαφερόμαστε για το τραγούδι και θα θεωρηθεί spam και θα διαγραφεί το ποστ.
Αυτό συμπεριλαμβάνει λόγους του τύπου ''έτσι γουστάρω'',''είναι κομματάρα'', ''το συγκρότημα είναι θρύλος'' κτλ.

Φυσικά και επειδή το τοπικ έχει πολύ συγκεκριμένο προσανατολισμό το να βγούμε off topic είναι ανεπίτρεπτο!
Ότι άλλο θέλετε να πείτε μην το πείτε εδώ αλλά στην ''μαύρη τρύπα'' ή στο ''τι δεν μου αρέσει στο φόρουμ'' ώστε να διατηρήσουμε την μορφή του τόπικ.
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#34 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 14 December 2007 - 01:02

διαγραψτε κανα ποστ ακομα ρε...
αλλα βεβαια μας ενοχλει η κριτικη...
ειστε αξιοθρηνητοι

NO U :borednn9:

Εσύ βαριέσαι να γράψεις γιατί αξίζει κάποιος να δώσει χρόνο στο τραγούδι που postάρεις. Τα "έχω κολλήσει μ' αυτό το τραγούδι", "το συγκεκριμένο συγκρότημα τα σπάει" κτλ δεν λένε τίποτα σε κανένα, έχουμε πάθει ανοσία στις συγκεκριμένες φράσεις.

Βάλαμε έναν κανόνα στην αρχή του thread, όχι για πλάκα. Δικαιολογήστε γιατί σας εκφράζει το συγκεκριμένο τραγούδι.

Δεν το έχω σε τίποτα να κλειδώσω κι αυτό το thread, και να μην έχετε music spam of the day για άλλη μια φορά. Και θα σας έχω και έτοιμη λύση. Για όσους θέλουν ΤΟΣΟ πολύ να ανακοινώνουν σ' όλο το υπόλοιπο forum τι τραγούδι ακούνε σήμερα, ας το γράφουν στην signature τους.

Το θέλετε ανοιχτό; You'd better play by the rules.

Και για να είμαι on-topic, τώρα ακούω Pantera - Drag The Waters. Reason: Ταιριάζει στο κλίμα του post.

Spoiler: Lyrics

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#35 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 14 December 2007 - 01:25

Ηρεμία παιδιά, όπως θα θυμάστε το Song of the Day I έφαγε λουκέτο, επειδή αν εξαιρέσουμε τις πρώτες σελίδες που γινόταν μία "ας-την-πούμε-συζήτηση", το υπόλοιπο θέμα ήταν ακατάσχετο spam της μισής γραμμής.

Εξ' άλλου το Song Of The Day I, ήταν από τα πρώτα threads που δημιουργήθηκαν στο forum, όταν τα συνολικά μέλη ήταν μετρημένα στα δάχτυλα, και σκοπός του ήταν να κάνει τα μέλη να postάρουν και σε άλλους τομείς πέραν του ADN. Πλέον όμως αυτό το πρόβλημα δεν υπάρχει.

Επειδή θέλατε να δημιουργηθεί ξανά το θέμα, μπήκαν ορισμένοι κανόνες για να αποφευχθεί το προηγούμενο spam. Είναι δική σας επιλογή αν θα συνεχίσετε με τους παρόντες κανόνες. Από πλευράς μας πιστεύουμε πως κάνουμε το καλύτερο δυνατόν.

Αν έχετε κάποια ένσταση καλό θα ήταν να την πείτε στο forum feedback, για αυτό άλλωστε δημιουργήθηκε.
Continue ontopic plz

:nod:

E5VV38U.jpg


#36 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 14 December 2007 - 04:54

NO U :borednn9:

Δεν το έχω σε τίποτα να κλειδώσω κι αυτό το thread, και να μην έχετε music spam of the day για άλλη μια φορά. Και θα σας έχω και έτοιμη λύση. Για όσους θέλουν ΤΟΣΟ πολύ να ανακοινώνουν σ' όλο το υπόλοιπο forum τι τραγούδι ακούνε σήμερα, ας το γράφουν στην signature τους.


Μην με απειλεις τοσο ασχημα ρε Kenny! Το ξερω οτι εχεις την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ικανοτητα να κλειδωνεις topic και σε ευχαριστω που μου κανεις αυτην την τρομερη χαρη και δεν κλειδωνεις αυτο το topic, πραγματικα δινεις νοημα στην ζωη μου...

Κοιταχτε ολα τα πραγματα εχουν ενα οριο
Κοιταχτε περα απο την μυτη σας κατι που ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΚΟ!
Εχετε παρει το πιο "αθωο" Topic του φορουμ και το εχετε φορτωσει 666 εντελως παραλογους κανονες μονο και μονο γιατι τα "κεφαλια" δεν γουσταρετε αυτο το threat για κανεναν αλλο λογο...
Ο αλλος μπορει αν θελει να αφιερωσει το song of the day επειδη ετσι του ηρθε, θα του βαλεις εσυ κανονες γιατι του αρεσει και γιατι θελει αν το γραψει
Και στο κατω κατω ακομα και spam να ειναι ειναι καθε 24 ωρες ελεος δηλαδη υπαρχουν τοσα σπαμ εδω μεσα ενα "σπαμ" (οπως εσεις το θεωρητε) καθε 24 ωρες δεν ειναι κατι σπουδαιο
Ασχολειτε με τετοιες λεπτομερειες κ μικροτητες που πραγματικα χαλατε την ροη της συζητησης και κανετε το αλλον να φοβατε να ποσταρει δηλαδη αν η ουσια του φορουμ δεν ειναι να γινετε συζητηση τι ειναι? ποιος θα εφαρμοσει τους κανονες καλυτερα? δινετε μεγαλυτερη αξια στην εφαρμοση των κανονων παρα στην συζητηση που ειναι κ το αντικειμενο
Ελεος δεν εχετε να κανετε με ρομποτακια και ουτε κανεις εχει ποσταρει στο Song of the day για να σπαμμαρει ποσταρει επειδη γουσταρει να ακουει μουσικη κ την εκφραζει ενα συγκεκριμενο κομματ. Γιατι κατι ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ απλο πρεπει να το κανετε ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ συνθετο
Δηλαδη ειμαι για να τραβαω τα μαλλια μου και δεν ειναι μονο για το παρον θεμα ειναι γενικα η νοοτροπια του φορουμ που περιοριζει τις συζητησεις!
Οταν ενα θεμα παει μια χαρα γιατι θα πρεπει να του αλλαζεις τα φωτα επειδη εσυ δεν το γουσταρεις η επειδη ο αλλος εγραψε μια λεξη που ηταν off topic! Ολα εχουν ενα μετρο δεν ειπαμε να ειστε αδιαφοροι ειπαμε να ειστε ΛΟΓΙΚΟΙ!
Συγνωμη το βρισκετε λογικο να κρινει ο καθε mod αν το reason που ποσταρε ο αλλος για το κομματι ειναι μες τους κανονισμους του threat (lol?) η αμα δεν του αρεσει να το σβηνει? οτιναναι...
Ειναι σοβαρα πραγματα να θες να ποσταρεις ενα κομματι για το Χ λογο και να πρεπει να τηρησεις τις 10 εντολες για να το κανεις δηλ οκ λογικο να ποσταρεις καθε 24 ωρες τωρα τα υπολοιπα ειναι η υπερβολη της υπερβολης...
Αφου βλεπεις οτι θεμα παει μια χαρα και δεν περιεχει τπτ το κατακριτεο πρεπει δηλ να το χαλασεις γιατι παραβιαστικε ο 666666666 κανονας που εχεις βαλει στο πιο απλο tοpic που θα μπορουσε να υπαρχει?

Σορρυ για το off topic αλλα πραγματικα εχω αγανακτησει
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#37 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 14 December 2007 - 09:03

απλά και όμορφα...

για σένα toXas [και για κάθε σένα που ασχολείσαι με τη μουσική, γουστάρεις και έρχεσαι να το "μοιραστείς"] υπάρχουν άλλοι δέκα που απλά γράφουν για να κάνουν ένα ποστ και τπτ. άλλο. οι κανόνες πάνε προς αυτούς αλλά ως γνωστόν μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά... Δε γίνετε να πούμε δικαιολογήστε το ποστ σας ΑΛΛΑ toXas, PoM και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις εσείς μπορείτε απλά να γουστάρετε...

δε ξέρω αν μπορείς να πιάσεις το πως τα εννοώ ακριβώς γιατί δυστυχώς ο γραπτός λόγος παρεξηγείται ευκολότατα... το γενικό κλίμα είναι "δίκιο έχεις αλλά..."

#38 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 14 December 2007 - 09:26

Κοιτάξτε, το τόπικ ξεκίνησε καλά και ήτανε ωραίο όσο τηρούσατε τους κανόνες του. Αν δεν θέλετε να τους τηρήσετε τότε ΜΗΝ ποστάρετε, είναι τόσο απλό...:bahhh:
Ναι έχουν διαγραφεί αρκετά ποστ που δεν τηρούσαν τους κανόνες και Kresto σωστά θυμάσαι και δεν τρελάθηκες, το ποστ σου που είναι ίδιο και απαράλλαχτο με το τελευταίο σου διαγράφηκε, όπως θα διαγραφεί κάποια στιγμή αύριο και αυτό(το αφήνω για μία μέρα για να το δούνε και όσο περισσότεροι μπορούν για να καταλάβουν αυτό που κάποιοι δεν καταλαβαίνετε).
Ο εξής κανόνας κυρίως μας προστατεύει από το ακατάσχετο spam που είχε γίνει με το Song of the Day I

Φυσικά και επειδή το τοπικ έχει πολύ συγκεκριμένο προσανατολισμό το να βγούμε off topic είναι ανεπίτρεπτο!
Ότι άλλο θέλετε να πείτε μην το πείτε εδώ αλλά στην ''μαύρη τρύπα'' ή στο ''τι δεν μου αρέσει στο φόρουμ'' ώστε να διατηρήσουμε την μορφή του τόπικ.


να σε ρωτήσω τι παραπάνω έχουν οι λόγοι τον υπολοίπων που ο δικός μου δεν έχει. Όπως είπα έχω φάει κόλλημα με το συγκεκριμένο band και πιστεύω πως μουσικά είναι πολύ ταλαντούχοι, και το συγκεκριμένο κομμάτι έχει πολύ ωραίο σόλο. ειναι κακό που ήθελα να μοιραστώ αυτό το κομμάτι μαζί σας στο forum?απτην ώρα που έκανα το ποστ έμπενα στο thread κάθε 3 και λίγο να δώ εντυπώσεις και εσείς το διαγράψετε επειδή το θεωρήσατε ΣΠΑΜ και ότι δεν τηρεί τς κανόνες του θέματος? μπράβο ρε διαγράψτε όποιο ποστ θέλετε έτσι και αλλιώς πάλι σπαμοτόπικ θα καταντήσει...

και εάν τόσο καιρό αγαπητοί mods σας έδωσα την εντύπωση ότι κάνω ποστς απλά για να ανέβει ο αρίθμος, τότε κάνετε λάθος εδώ πέρα έρχομαι για να συζητάω και να περνάω ευχάριστα και είναι το μόνο forum που έχω κάτσει για τόσο καιρό..και αυτό γιατι μ αρέσει πολύ ο κόσμος εδώ μέσα. δεν με ενδιαφέρει καθόλου ο αριθμός των ποστ μου.

ορίστε λοιπόν τώρα διαγράψτε ότι θέλετε και συνεχίστε το σπαμοτοπικ σας.

:nod:

#39 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 14 December 2007 - 10:56

@ toXas

Προσπερνώντας την ειρωνία...

Αμ δεν είναι αυτό το πιο αθώο thread του forum. Τα πιο αθώα threads του forum είναι αυτά στα οποία κάνουμε συζητήσεις σχετικές με anime, μιας και το forum ονομάζεται .aNiMe//GR και όχι .aNyThInGgOeS//GR. Threads που δεν έχουν να κάνουν με anime είναι, in essence, spam.

Φυσικά και δεν μπορούμε να αποκλείσουμε το off-topic από το forum (κάθε forum στον κόσμο άλλωστε έχει off-topic section). Αλλά όταν βλέπεις τα posts στο off-topic section να συναγωνίζονται ή να ξεπερνούν σε πλήθος τα posts του anime/manga section (η καρδιά του forum), ξέρεις ότι κάτι πάει στραβά.

Αν αμφιβάλλεις, ρίξε μια ματιά στα στατιστικά του forum. Πρώτο thread σε posts είναι το Black Hole. No surprises, για spam magnet το βάλαμε κι αυτόν τον σκοπό εξυπηρετεί. Στην αμέσως επόμενη θέση όμως έχουμε το πάλαι ποτέ Song Of The Day, και διατηρεί ακόμα τη θέση του παρά το ότι είναι κλειδωμένο εδώ και μισό χρόνο. Το πιο δημοφιλές anime thread (Naruto) έρχεται μόλις 3ο.

Ας δούμε και το big picture. Posts στο "Off-topic" ΜΟΝΟ: 19755. Posts σε "Anime γενικά", "Σειρές Anime" και "Manga γενικά", ΜΑΖΙ: 19190. Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι κάπου έχουμε αποτύχει σαν anime/manga κοινότητα όταν μιλάμε τόσο λίγο γι' αυτό που υποτίθεται ότι μας ενώνει εδώ μέσα.

Με μια γρήγορη ματιά: από τα 173 μέχρι τώρα posts σου, μόνο τα 21 ασχολούνται με anime. Δεν το λέω για να σου την πω... ούτε ο μόνος είσαι, ούτε καν αυτός με το χειρότερο ποσοστό (είμαι σίγουρος ότι αν ψάξω μερικά λεπτά ακόμα, θα σου βρω μέλος του forum που κάνει ΟΛΑ του τα posts μόνο στο off-topic).

Προσπαθούμε όμως σαν .aNiMe//GR Team να ενθαρρύνουμε τον κόσμο του forum να postάρει πιο συχνά στο anime/manga section, και λιγότερο στο off-topic section (πείτε μας και αδίστακτους manipulators τώρα!). Αναμενόμενο είναι να βάζουμε κανόνες για να περιορίσουμε το spam.

Και φτάνουμε στους κανόνες του παρόντος thread... "666 παράλογοι κανόνες" και επίκλιση στο συναίσθημα... οι κανόνες ουσιαστικά είναι μόνο ΔΥΟ.

1. Ένα τραγούδι την ημέρα το πολύ, thank you very much.
2. Γράψτε έναν λόγο που το συγκεκριμένο τραγούδι σας εκφράζει. Διαβάζουμε που διαβάζουμε όλοι οι υπόλοιποι το post σας, ας έχει κάτι να μας πει, κάτι να μας πείσει... το να γράφετε για λόγο "το τραγούδι τα σπάει" είναι ισοδύναμο με το να μιλάτε στον εαυτό σας.

@ Kresto

Δεν είχες δώσει έναν ουσιαστικό λόγο γιατί postάρεις το συγκεκριμένο τραγούδι. Το "Τον τελευταίο καιρό έχω κολλήσει άσχημα με αυτό το band και επέλεξα ένα απο τα αγαπημένα μου κομμάτια για να βάλω στο thread" δεν είναι η αιτία, είναι το αποτέλεσμα. Η αιτία είναι το "μουσικά είναι πολύ ταλαντούχοι, και το συγκεκριμένο κομμάτι έχει πολύ ωραίο σόλο", το οποίο μόλις τώρα έγραψες.

No hard feelings, παιδιά, δεν έχουμε άχτι κανέναν σας, απλά θέλουμε "ποιοτικό spam", όσο οξύμωρο κι αν ακούγεται αυτό.

-------------------------------------------------------

Song of the Day: Queen - Show Must Go On

Τραγούδι που το έχω συνδέσει με μια αποτυχία μου. Ανατριχιάζω και μόνο στις πρώτες νότες.

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#40 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 14 December 2007 - 13:21

Δηλαδη ειμαι για να τραβαω τα μαλλια μου και δεν ειναι μονο για το παρον θεμα ειναι γενικα η νοοτροπια του φορουμ που περιοριζει τις συζητησεις!

Θα ήθελα να μου το δικαιολογήσεις αυτό. Υπάρχει πρόβλημα περιορισμού συζητήσεων στο forum ? :nosey:


Όπως είπε και ο Spawn, το γενικό κλίμα είναι "δίκιο έχεις αλλά...". Καλό να λες το τραγούδι που σου αρέσει, αλλά το να γεμίζουμε 140 σελίδες με posts σαν αυτά, όπως και να το κάνουμε είναι spam, μιας και δεν έχουν τίποτα να προσφέρουν.

Αυτήν την στιγμή γίνεται μια παραχώρηση από πλευράς μας και ξανανοίξαμε το Song Of The Day. Αυτό που ζητάμε είναι μια αμοιβαία παραχώρηση από πλευράς σας και να γράφετε δυο λογάκια για το τραγούδι που επιλέξατε.
Δεν νομίζω να είναι τόσο τραγικό :nod:

E5VV38U.jpg


#41 toXas

toXas

    Emperor's Favourite

  • Members
  • 107 posts

Posted 14 December 2007 - 15:05

.
Αυτήν την στιγμή γίνεται μια παραχώρηση από πλευράς μας και ξανανοίξαμε το Song Of The Day. Αυτό που ζητάμε είναι μια αμοιβαία παραχώρηση από πλευράς σας και να γράφετε δυο λογάκια για το τραγούδι που επιλέξατε.
Δεν νομίζω να είναι τόσο τραγικό :nod:



Δεν ειναι τραγικο και ισα ισα συμφωνω κ ειναι καλυτερα ετσι, αυτο που ειναι τραγικο ειναι να κρινεις το reason για το οποιο ποσταρε ο αλλος κ αμα μας αρεσει το κραταμε... αμα αναλυσει τα στοιχεια του κομματιου βαλει κ ενα βιντεο να το δουν κ οι υπολοιποι (btw εγω χρησιμοποιω κ το Threat με σκοπο ειτε να μαθω κατι που δεν γνωριζω ειτε να μαθει καποιος αλλος κατι μπορει αν του αρεσει) τι σε νοιαζει γιατι το ποσταρε?
Και λεω δεν ειναι το παρον θεμα κ γενικα δεν λεω απαραιτητα οτι γινετε επιδητες αλλα πολλες φορες μου δινετε την εικονα του "δουλεια δεν ειχε ο διαλος..." τρωγεστε με τα ρουχα σας, ο αλλος που ποσταρει δεν σκεφτετε "σπαμ σπαμ σπαμ..." μην υπερβαλετε

Με μια γρήγορη ματιά: από τα 173 μέχρι τώρα posts σου, μόνο τα 21 ασχολούνται με anime. Δεν το λέω για να σου την πω... ούτε ο μόνος είσαι, ούτε καν αυτός με το χειρότερο ποσοστό (είμαι σίγουρος ότι αν ψάξω μερικά λεπτά ακόμα, θα σου βρω μέλος του forum που κάνει ΟΛΑ του τα posts μόνο στο off-topic).


Ενα απλο παραδειγμα που μπορω να φερω για να δικαιοσα τα παραπανω μου λογια σχετικο με αυτο που λες ειναι οτι τα 500 (που λεει ο λογος) απο ατ 1300 ποστ σου ειναι του στυλ
"Επανελθετε στο θεμα"
"Βγαινετε Off topic"
"Ειναι κατα των κανονισμων" κτλ
Δεν ειπα να μην γινονται ειπα να μην υπερβαλετε δεν μπορει σε καθε Threat κατι να γινετε λαθος.
Ναι οκ, πιστεψε με ξερω πως λειτουργει ενα forum εχω Internet
απο το 1997, βλεπω anime και συμμετεχω σε διαφορα φορουμ 6-7 χρονια και πιστεψε με τα περισσοτερα μην πω ΟΛΑ τα φορουμ εχουν περισσοτερα ποστ σε πραγματα ασχετα απο το αντικειμενο τους...

Anyway καταλαβαινω τι θελετε να μου πειτε κ οκ μπορω να πω οτι σε καποια πραγματα εχετε δικιο αν και ειναι λιγο περιεργο που καθε φορα μου απαντανε μονο admin κ mods νιωθω ξερω γω σαν κανεναν που επιασαν οι μπατσοι σε πορεια να σπαει τπτ κ τον εχουν κυκΛωσει κ τον κοπανανε...:P

ΑΛΛΑ toXas, PoM και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις εσείς μπορείτε απλά να γουστάρετε...

democracy fails!
u still fail to amuse me....

<3 Μρ Αγιου-Μανια

#42 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 14 December 2007 - 15:57

αμαν πια με αυτή την ατάκα... αντί να γράφω κλπ κλπ γράφω λοιπές δημοκρατικες δυνάμεις, τόσο πολύ πειράζει;

και το περίεργο θα ήταν να σε περικυκλώναν χρήστες λέγοντας σου τι να κάνεις... ;)

#43 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 14 December 2007 - 16:38

Ενα απλο παραδειγμα που μπορω να φερω για να δικαιοσα τα παραπανω μου λογια σχετικο με αυτο που λες ειναι οτι τα 500 (που λεει ο λογος) απο ατ 1300 ποστ σου ειναι του στυλ
"Επανελθετε στο θεμα"
"Βγαινετε Off topic"
"Ειναι κατα των κανονισμων" κτλ

Κάνεις λάθος, αλλά έλα που δεν έχω χρόνο για να σου το αποδείξω. :P

Ναι οκ, πιστεψε με ξερω πως λειτουργει ενα forum εχω Internet
απο το 1997, βλεπω anime και συμμετεχω σε διαφορα φορουμ 6-7 χρονια και πιστεψε με τα περισσοτερα μην πω ΟΛΑ τα φορουμ εχουν περισσοτερα ποστ σε πραγματα ασχετα απο το αντικειμενο τους...

Animesuki Forum

Posts στο Current Series: 330607

Posts στο General Chat: 111542

Εκεί η αναλογία είναι 3 προς 1, εδώ είναι λιγότερο από 1 προς 2. Convinced? :try:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#44 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 14 December 2007 - 16:57

Αrtist: Bill Withers (νομίζω ότι είναι δικό του)
Song: Ain't No Sunshine
Reason: κατεύασα που λέτε μια συλλογή με διασκευές αυτού του πολύ γνωστού τραγουδιού και συνειδητοποίησα ότι είναι πολύ συναισθηματικό και αγαπούλικο και τέτοια οπότε αποφάσισα να το μοιραστώ μαζί σας

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=hlAgwd5JGPo[/YOUTUBE]

και μιά όμορφη διασκευή του
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=A36AKv2X0GE[/YOUTUBE]

#45 LucyBR

LucyBR

    宝塚歌劇団の歌姫

  • Members
  • 1,559 posts

Posted 14 December 2007 - 17:18

Artist: NORE featuring Nina Sky & Daddy Yankee
Song: Oye Mi Canto
Reason: 1. Ναι, ειμαι αναποδος ανθρωπος και μες τα χριστουγεννα, το κρυο και τη θαλπωρη εγω καθομαι και ακουω reggaeton και ska
2. Παρα τη ζοφεροτητα του σημερινου καιρου εγω ειμαι σε sunny mode και με εκφραζει
3. αφιερωνεται στα παιδια παραπανω ως αγχολυτικο.. να κερασω pina colada? οχι? fair enough...


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Nsji2gQTWF8[/YOUTUBE]


βρε guys.. καναμε petition να ξανανοιξει και τωρα παμε φιρι-φιρι να μας το ξανακλεισουν? η διχονοια θα φαει αυτη τη χωρα μια ζωη....

Posted Image

Spoiler: &#33909