Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93854 replies to this topic

#90961 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 27 November 2020 - 20:43

Έτσι από περιέργια ξέρεις τι είδους support κάνουν; Έχω ακούσει ότι κάθονται παίζουν το παιχνίδι και παρέχουν in game support όχι τηλεφωνικά. Καλά σίγουρα, τούφα τούφα δεν θα είναι αλλά από "δεν μου δουλεύει το internet, τι είναι router" καλύτερα θα είναι.
Επίσης στα ξενόγλωσσα είναι, μισθολογικά τουλάχιστον, καλύτερα. Έχω γνωστή που δουλεύει teleperfomance για χρόνια σε support υπηρεσίας στα Γαλλικά και μου χε πει ότι είναι οκ όχι τόση πολύ πίεση.

Παιζουν και το παιχνιδι βαση των παραπονων που κανουν η χρηστες για να ξερουν τι γινεται αλλα εχω ακουσει ιστοριες τυπου δεν μου τρεχει το παιχνιδι βρειτε μου λυση και ο τυπος ειχε κινητο τυπου iphone 3 ξερω γω και να μην καταλαβαινει οτιδεν γινεται!

Γενικα κλασσικο customer support και θεματα με λογαριασμους οπως εχασα τα payments που εχω κανει in game και τετοια!βεβαια το τμημα το δικο του ειχε αλλης χωρας clients και αλλαζουν κατα καιρους!πριν μηνες ειχαν ινδια για παραδειγμα!

Edited by vectrapearl, 27 November 2020 - 20:44.

                                                                       


#90962 MPVNsf123

MPVNsf123

    Anime Fan

  • Members
  • 140 posts

Posted 28 November 2020 - 12:01

Δεν είμαι σίγουρος πώς ξαναβρέθηκα εδώ αλλά είπα να πω ένα γεια.

 

Με το που έκανα log in θυμήθηκα παλιές "καλές" εποχές. Ελπίζω να είστε όλοι καλά παρά τον παραλογισμό που ζούμε εδώ και καιρό.



#90963 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 28 November 2020 - 15:31

Καλώς τον, εδώ το επίσημο anthem των ξενιτεμένων του aNiMe//Gr 

 

Youtube Video

 

Αχ πάλι σε μένα θα γυρίσετε πουλάκια μου!

 

:laugh:  :laugh:  :laugh:


rsrGbGx.gif

#90964 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 28 November 2020 - 16:07

Έφτιαξαν επίσημο tiktok για το bachelor. It brings me despair.

 

Αυτό που μου τη δίνει περισσότερο είναι το γεγονός ότι είναι ξεκάθαρο ότι το κάνουν για να προσελκύσουν ακόμη περισσότερο κοινό μικρής ηλικίας, καθώς αυτοί browsάρουν το tiktok, ακόμη κι αν το ριάλιτι υποτίθεται ότι απευθύνεται σε ενήλικες. Τo Bachelor είναι ό,τι πιο ξεφτιλισμένο υπάρχει στην ελληνική τηλεόραση, ένα επεισόδιο είδα για να μπορώ να κρίνω και έφτασε με το παραπάνω. 


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#90965 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 29 November 2020 - 22:51

Έφτιαξαν επίσημο tiktok για το bachelor. It brings me despair.

 

Αυτό που μου τη δίνει περισσότερο είναι το γεγονός ότι είναι ξεκάθαρο ότι το κάνουν για να προσελκύσουν ακόμη περισσότερο κοινό μικρής ηλικίας, καθώς αυτοί browsάρουν το tiktok, ακόμη κι αν το ριάλιτι υποτίθεται ότι απευθύνεται σε ενήλικες. Τo Bachelor είναι ό,τι πιο ξεφτιλισμένο υπάρχει στην ελληνική τηλεόραση, ένα επεισόδιο είδα για να μπορώ να κρίνω και έφτασε με το παραπάνω. 

Βέβαια σαν concept είναι πιστέυω ένα slim down tila tequila του Mtv.

Ακόμη άκουσα ότι το lockdown δεν ισχύει νομικά λόγο ότι προέκυψε από υπουργική απόφαση και όχι με ψηφισμένο από την βουλή νόμο. Απο την άλλη ξέρω ότι υπάρχουν νόμοι ψηφισμένοι από την βουλή που επιβάλουν ρητά να ληφθούν υπουργικές αποφάσεις και αυτές θα έχουν ισχύ νόμου. Τελικά τι ιχύει;



#90966 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 29 November 2020 - 23:18

Δειτε το πιο προσφατο live video του https://m.facebook.com/christos.kastamonitis

Edited by Erudinam, 29 November 2020 - 23:41.

wdasa.png


#90967 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 30 November 2020 - 12:28

Να σας κυνηγανε με ενεσεις πρεπει , εμβολιασμος στα σπιτια αλλιώς μακερια...
Εεε ρε τσιπακια π σας χρειάζονται...μερικους.

Edited by GhostPrince, 30 November 2020 - 12:30.

フカフカ

#90968 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 30 November 2020 - 12:38

τρέχα να κάνεις το εμβόλιο, πρώτος σε γραμμή.


wdasa.png


#90969 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 30 November 2020 - 14:17

Εχω παρει V.I.P, θα μου δώσουν και 5G δωρο με την εξοδο
フカフカ

#90970 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 30 November 2020 - 14:20

και αλλη φορα θα μιλας καλυτερα.


wdasa.png


#90971 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 30 November 2020 - 14:39

Τι έλεγε το βίντεο; Βλέπω αηδιασμένη αντίδραση.



#90972 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 30 November 2020 - 14:41

διαφορα νομιζω αλλα και για τον υποχρεωτικο εμβολιασμο. Δεν θα μπορεις να ταξιδεψεις πχ αν δεν εχεις κανει το εμβολιο. και ισως ακολουθησουν και αλλα.

 

και δειτε και αυτο

 

https://parapona-rodou.blogspot.com/2020/11/pfizer-covid-19.html

 

 

και αυτο

 

https://www.metrosport.gr/kyriakos-mitsotakis-osoi-den-emvoliastoyn-den-tha-mporoyn-na-taxidepsoyn-309724


Edited by Erudinam, 30 November 2020 - 14:49.

wdasa.png


#90973 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 30 November 2020 - 16:22

Ξεκινάει το video, το πάω στο 2:10, ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΜΠΙΡΟΥ, οκ λέω ξεκινάμε δυνατά είδα και λίγο παρακάτω αλλά τελικά βαρέθηκα.

Πες ρε Erudinam που είναι το ζουμί, είναι 1 ώρα και 1 τέταρτο.


rsrGbGx.gif

#90974 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 30 November 2020 - 16:24

δεν ειδα αυτο. ειδα ενα αλλο που του το σβησαν ή το σβησε. ηταν 20 λεπτο. αλλα οπως και να έχει το ζουμι ειναι ο υποχρεωτικος εμβολιασμος

wdasa.png


#90975 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 30 November 2020 - 16:38

Μα δεν θα είναι υποχρεωτικός από το κράτος, απλά αν θα θες να πας σε άλλη χώρα θα σου λέει ότι για να έρθεις θα πρέπει να είσαι εμβολιασμένος.


rsrGbGx.gif