Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * - 33 Ψήφοι

The Black Hole


  • Please log in to reply
93841 replies to this topic

#90571 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 16 Σεπτέμβριος 2020 - 20:26

μου θελετε κ πουλεμο με σκουπεςς

Μα η σκούπα είναι ανέκαθεν το must-have κομμάτι του εξοπλισμού για να καθαρίζεις τον αντίπαλο. Ξεκινάς πρώτα σκοτώνοντας τα μικρόβια και μετά τους ανθρώπους. Δηλαδή μου λες πως το σούπερ εκπαιδευτικό σύστημα του ΕΣ για να έχει αξιόμαχους πολεμιστές.
 

Ακόμα και η φραπεδιά είναι μέρος τηε εκπάιδευσης, συγγεντώνεις καφεϊνη για τις νυχτερινές αποστολές ενώ η λούφα είναι και αυτή μέρος της εκπαίδευσης εάν μπορείς να ξεγελάς τον Δικα ξεγελάς και τον εχθρό, με ποιανίεις.

 

φημες λενε οτι το πραγματικο μου ονομα δεν ειναι Nikolai , επισης φημες λενε οτι κουρευω τα γενια μου με χορτοκοπτικο και πως εχω 2 αριστερα χερια...στη θεση του δεξιου μου ποδιου

 

το μονο που ειναι σιγουρο ειναι οτι γραφω στο anime.gr (και πως δουλευα στα γκουντις)

Ξέρω ΕΣΥ είσαι ο Stig....

 

Τα φτιάχνει η γιαγια μου.

 

 Αντε σιγα σιγα, μαλλον θα κατέβω Αθήνα, οπότε θα πρέπει να συνηθίσω την δικια μου μαγειρική (delivery)

H απλά αφήνεις τον Boris να σε διδάξει:

 

 

Youtube Video

 

Youtube Video

 

Youtube Video


 


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από Hazuki: 18 Σεπτέμβριος 2020 - 09:28
Fixed youtube links


#90572 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Σεπτέμβριος 2020 - 22:21

Τα φτιάχνει η γιαγια μου.

Αντε σιγα σιγα, μαλλον θα κατέβω Αθήνα, οπότε θα πρέπει να συνηθίσω την δικια μου μαγειρική (delivery)


Δεν το πας καλά στην κουζίνα δηλαδή; Έστω να ψήσεις μπριζόλες;

Ή απλώς δεν έχεις την όρεξη;

#90573 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Σεπτέμβριος 2020 - 08:35

Θυμάμαι τις απαίσιες πανσέτες που είχα κάνει από σουπερ μαρκετ. Δεν ξέρω αν εφταιγαν το οτι ηταν συσκευασμενες απο μαρκετ ή εγω

wdasa.png


#90574 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1.807 Δημοσιεύσεις:
  • LocationOn the boundary of life and death

Καταχωρήθηκε 17 Σεπτέμβριος 2020 - 22:27

Είδα την συζήτηση για το ps5 στο άλλο thread και είπα να shitpostάρω εδώ, μιας και δεν υπάρχει ανάλογο thread.

 

Me today:

 

Youtube Video


phmava.php

#90575 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Σεπτέμβριος 2020 - 22:41

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί βγάζουν διαφορετικά μεγέθη βουρτσάκια για το ανάμεσο των δοντιών; Πήρα τα μπλε αλλά δεν χωράνε, σφηνώνουν! Θα μπορούσε κανείς, ανεξάρτητα από το μέγεθος του κένου στα δόντια να χρησιμοποιεί το μικρότερο βουρτσάκι. Γιατί να υπάρχουν μεγαλύτερα με αποτέλεσμα σε κάποιους να μην χωράνε;

wdasa.png


#90576 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.264 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 18 Σεπτέμβριος 2020 - 08:38

Εγώ παρήγγειλα πιτσιλιστη δοντιών με νερό που είναι πολύ καλυτερο

c2c24031-c33e-45ae-9af1-e74d1a9aa2d3.jpg

#90577 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Σεπτέμβριος 2020 - 09:26

Είδα την συζήτηση για το ps5 στο άλλο thread και είπα να shitpostάρω εδώ, μιας και δεν υπάρχει ανάλογο thread.

 

Me today:

 

Youtube Video

 

Άλλο έπος από εκεί, μπουκάρανε με τα bots και τσάκισαν τα αποθέματα. Επίσης ps5 preorders μάλλον καπούτ για Ελλάδα. Χτες το βράδυ πλέον μόνο ο Κωτσόβολος δεχόταν. Οι υπόλοιποι μεγάλοι είχαν κλείσει.

Καλά τα Χριστούγεννα δεν θα χει μείνει τίποτα, από Μάρτη πάλι. Όποιος θέλει ps4 μάλλον στην φετινή Black Friday θα γίνει ξεστοκάρισμα.

 

Εδιτ---

 

Μας τα καναν τσουρέκια με την καταιγίδα, κυκλοφορώ δυο μέρες σαν ηλίθιος με την ομπρέλα κι αυτός έστριψε για Κρήτη. Τουλάχιστον βοηθάει στο να περνάει η ώρα στη δουλειά.

 

https://tovatraxi.com/science/fovoi-oti-o-koronoios-tha-enosei-tis-dynameis-tou-me-ton-iano/

 

 

 

Φόβους ότι ο κορωνοϊός μπορεί να ενώσει τις δυνάμεις του με τον Ιανό και να γίνει Κορωνοϊανός εκφράζουν επιστήμονες

rsrGbGx.gif

#90578 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 20:18

Σκεφτόμουν να κάνω stream στο twitch. :x3:  Αν έχετε κάποιο feedback ή συμβουλή thanks in advance. :gotit:  Η ανάληση θα είναι "λίγο" χαμηλή...256p...λόγου του περιορισμένου upload speed. Λέω να δείξω legends of runeterra ή αν έχετε να προτείνετε κάτι που θα σας άρεσε να  δείτε :slash:



#90579 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2.741 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 20:28

ο.0 πρώτη φορά το βλέπω αυτό το παιχνίδι. Τώρα τι να σου πω, δεν ασχολήθηκα ποτέ με το twitch οπότε δεν έχω κάποια πρόταση. Ξέρω γω βάλε και κανένα άλλο παιχνίδι.

Έτσι από περιέργια γιατί να μην streamαρεις στο youtube; Πέρα από την μεγαλύτερη κοινότητα, έχει κάποιο άλλο φοβερό πλεονέκτημα η συγκεκριμένη πλατφόρμα;


rsrGbGx.gif

#90580 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 20:47

Δε νομίζω να έχω κάποιο πλεονεκτήμα οπου κι αν κάνω το stream προς το παρόν. Απλά είπα να ξεκινήσω από κάπου :sweat:



#90581 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Σεπτέμβριος 2020 - 23:06

κανε youtube.

wdasa.png


#90582 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 Δημοσιεύσεις:
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Καταχωρήθηκε 25 Σεπτέμβριος 2020 - 13:43

Για καποιο λογο τον τελευταιο καιρο εχω λισει σε αυτο εδω , και δε θυμαμε και που το ειδα πρωτη φορα

 

Youtube Video



#90583 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 25 Σεπτέμβριος 2020 - 17:09

ψηνεστε να κανουμε ενα loby στο Among us?εχω ξεκινησει και παιζω λιγο κανα 2 μερες και εχει τρελη φαση.μπορεισ να κανεις join και απο κινητο και απο pc !σε οποιον αρεσει το παλερμο ειναι τελειο.


                                                                       


#90584 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Σεπτέμβριος 2020 - 16:01

τι νεα ρε παιδια?


wdasa.png


#90585 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 Δημοσιεύσεις:
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Καταχωρήθηκε 26 Σεπτέμβριος 2020 - 16:13

ψηνεστε να κανουμε ενα loby στο Among us?εχω ξεκινησει και παιζω λιγο κανα 2 μερες και εχει τρελη φαση.μπορεισ να κανεις join και απο κινητο και απο pc !σε οποιον αρεσει το παλερμο ειναι τελειο.

δεν ακουγεται κακη ιδεα

 

in other news

Youtube Video