Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
* * * * - 33 Ψήφοι

The Black Hole


  • Please log in to reply
93854 replies to this topic

#88246 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Φεβρουάριος 2019 - 21:51

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ το 2 μια χαρά το βρίσκω.


8J90AKf.jpg

that's a dude!


#88247 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 17 Φεβρουάριος 2019 - 22:38

Φαντάσου να σου σκάσει ραντεβού με το 2 και να βγεί από το αμάξι Goth Lolita!!!!

 

Απλά φονατίζεις και βγάζεις το μονόπετρο.



#88248 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 17 Φεβρουάριος 2019 - 23:18

キモイ! δεν ξερω εγω θα εξαφανιζομουν απο φόβο με ελικόπτερο οτι και να βγαινε απο τετοιο αμάξι.
フカフカ

#88249 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1.807 Δημοσιεύσεις:
  • LocationOn the boundary of life and death

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 00:23

Έλα μωρέ τι να βγει, στην χειρότερη να βγει το Kyubey και να σου ζητήσει να κάνεις contract. No big deal :canthelp:
 
Reminds me, θα ήθελα κάποια στιγμή να παρώ το Karin Sultan με anime customization στο GTA αλλά κοστίζει το άτιμο.

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από phm: 18 Φεβρουάριος 2019 - 00:46

phmava.php

#88250 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 17:41

キモイ! δεν ξερω εγω θα εξαφανιζομουν απο φόβο με ελικόπτερο οτι και να βγαινε απο τετοιο αμάξι.

Δλδ δεν σου αρέσουν οι Gothic Lolitas ή οι Lolita γενικότερα;

Προσωπικά είναι η ποιο ρεαλιστικη επιλογή για γυναίκα ενός otaku (γιατί in reality να γρώ γατοκόριτσο μάλλον δεν υπάρχουν). Πχ. δες:

 

?u=http%3A%2F%2Ftokyofashion.com%2Fwp-co

 



#88251 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 18:10

Φοβάμαι χαχαχ, ωραια τα λολιτα αλλα οταν θα σκασει απτο χενταοαμαξο ο 50ρης δυτικός χοντρουλης ντυμένος λολιτα βροντοφωναζοντας καβαι και σουκι κραντωντας ροζ φωτοσπαθο πιστευω υο συναισθημα υα ειναι αξεπέραστο.

Π.Σ. ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΓΑΤΕΣ, ειναι γεματη η αυλη της σχολη και βλεπω ηδη εφιάλτες τα βραδια με νιαουρισματα. Τα κουνελια ειναι το καλυτερο πετ. ΝΑΙ στα ουσαγκι. Κατω η ιεραρχια των γατων.

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 18 Φεβρουάριος 2019 - 18:11

フカフカ

#88252 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 Δημοσιεύσεις:
  • Locationalways searching for nii-chan

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 22:19

Να το αφήσεις το κουνέλι ελεύθερο στο σπίτι μια ώρα, θα μαζεύεις τα περιττώματα για αιώνες. Ναι, το έχω ζήσει.



#88253 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 22:33

Φοβάμαι χαχαχ, ωραια τα λολιτα αλλα οταν θα σκασει απτο χενταοαμαξο ο 50ρης δυτικός χοντρουλης ντυμένος λολιτα βροντοφωναζοντας καβαι και σουκι κραντωντας ροζ φωτοσπαθο πιστευω υο συναισθημα υα ειναι αξεπέραστο.

Εγώ: Πύργος ελέγχου πύργος ελέγχου, SOS SOS πέφτουμε πέφτουμε. Έχουμε απώλεια ισχύος λόγ ξενέρας, επαναλαμβάνω έχουμε απώλεια ισχύος λόγο ξενέρας σε όλους τους κινητήρες.

Πυργ. Ελέγχου: Προς τα που κινήστε και που πέφτετε.

Εγώ: Πετώ προς Akihabara και πέφτω προς την κοιλάδα της πραγματικότητα.



#88254 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 Δημοσιεύσεις:
  • Locationκοντα στη μαμακα

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 23:06

ωραία άμα σκάσω σε κανα μίτινγκ με αμάξι με ανιμε και γκόθικ λολίτα φόρεμα να το θυμάστε αυτό με το μονόπετρο


Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από SpeedFreak: 18 Φεβρουάριος 2019 - 23:06

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#88255 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 18 Φεβρουάριος 2019 - 23:50

Π.Σ. ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΓΑΤΕΣ, ειναι γεματη η αυλη της σχολη και βλεπω ηδη εφιάλτες τα βραδια με νιαουρισματα. Τα κουνελια ειναι το καλυτερο πετ. ΝΑΙ στα ουσαγκι. Κατω η ιεραρχια των γατων.

Χμμ δλδ bunny suit αντί για nekomimi;



#88256 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.265 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 19 Φεβρουάριος 2019 - 01:09

Να το αφήσεις το κουνέλι ελεύθερο στο σπίτι μια ώρα, θα μαζεύεις τα περιττώματα για αιώνες. Ναι, το έχω ζήσει.


Χωρια που θα μασησει και καλωδια

#88257 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1.807 Δημοσιεύσεις:
  • LocationOn the boundary of life and death

Καταχωρήθηκε 19 Φεβρουάριος 2019 - 19:05

Α ρε τι μου θύμισατε τώρα με τα κουνέλια. Όταν ήμουν μικρός το καλοκαίρι πήγαινα στο χωριό και έτρωγα πολύ χρόνο στο σπίτι της γιαγιάς μου. Εκεί συχνά έρχονταν ο ξάδερφος μου και έβαζε διαφορά ζώα στην αυλή της. Κυρίως περιστέρια αλλά μια περίοδο είχε φέρει κουνέλια.

Θυμάμαι 1-2 φορές που είχε αφήσει τα κουνέλια ελεύθερα για να τα κυνηγήσει και μετά να τα σφαξει. Μου έκανε και επίδειξη γνώσεων δείχνοντας μου το κάθε όργανο.

#thegoodolddays
phmava.php

#88258 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Φεβρουάριος 2019 - 11:16

παιζει κανενας APEX LEGENDS να κανουμε κανα ματσακι το σ/κ σε PS4???

εγω που δεν το ειχα με τα battle royal παιχνιδια(εκτος απο λιγο pubg )εχω πορωθει με το εν λογο παιχνιδακι..


                                                                       


#88259 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 Δημοσιεύσεις:
  • LocationAcharnes

Καταχωρήθηκε 20 Φεβρουάριος 2019 - 14:56

Π.Σ. ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΓΑΤΕΣ, ειναι γεματη η αυλη της σχολη και βλεπω ηδη εφιάλτες τα βραδια με νιαουρισματα. Τα κουνελια ειναι το καλυτερο πετ. ΝΑΙ στα ουσαγκι. Κατω η ιεραρχια των γατων.

Spoiler:



#88260 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2.149 Δημοσιεύσεις:
  • Location ・ω・ 

Καταχωρήθηκε 20 Φεβρουάριος 2019 - 17:37

Pc maga srsly....xD

Παντος κουνελι ειχα καποτε, ηταν απλα αξιιλατρεφτo ζωακι για καλοδια δεν θυμαμαι πανε και χρονια αλλα βιβλια μου μασουλαγε... καπια στιγμη το κανε στιφαδο η γιαγια θυμαμαι κιεπεσα σε κατάθλιψη για κατι μερες, αλλα ηταν μια ωραια δυετια οσο το χαμε για πετ. Χαχα!
Τωρα εχω δυο ψαρακια που παραδόξως ακομα ζουνε. XD
Γενικα σκυλια γατια ποτε δεν μαρεσαν...και χελωνα ειχα στο δημοτικο αλλα την γυρισε ανασκελα ενα σκατοπουλο και πεθανε ενα πρωι. :(

Αυτή το μήνυμα έχει επεξεργαστεί από GhostPrince: 20 Φεβρουάριος 2019 - 17:37

フカフカ