Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93841 replies to this topic

#86356 Black Rock

Black Rock

    TO THE ICECAR!

  • GFX Staff
  • 724 posts
  • Locationalways searching for nii-chan

Posted 13 January 2018 - 20:25

Youtube Video



#86357 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 14 January 2018 - 02:15

Αν και μου τα είχε χαλάσει λίγο στα πολιτικά τα τελευταία χρονια ήταν και θα είναι πολύ μεγάλος.

 

Youtube Video


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#86358 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 15 January 2018 - 15:27

https://streamable.com/0z8g


                                                                                                                                                09pntFA.png?1


#86359 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 15 January 2018 - 16:11

WOW lucky Bastard!!!!!

 

Youtube Video



#86360 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 15 January 2018 - 17:37

Στη κορυφή συναντάει την άλλη σαύρα ...

 

-- Τι λέει;

-- Εδώ, στο τρέξιμο!

 

  :hahaha:  :hahaha:  :hahaha:


rsrGbGx.gif

#86361 Gilmaru

Gilmaru

    Daydreaming

  • Members
  • 507 posts

Posted 15 January 2018 - 21:27

https://www.facebook.com/bbcearth/videos/1829364507097097/



#86362 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 16 January 2018 - 21:28

Μπορει καποιος να βοηθησει να λυσω καποιες αποριες για το μισθο μου? ειναι ημιαπασχοληση 293,04 ευρο. πως προκυπτει αυτο το ποσο? για ποσες ωρες εργασιας ειναι?το ωρομισθιο που ειναι 3.52 ειναι το καθαρο ή το μικτο ποσο? το κεφαλι μου... :blurah5:



#86363 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 16 January 2018 - 23:00

Αυτό το ποσό προκύπτει διαιρώντας δια δύο το ποσό του μηνιαίου μεικτού μισθού πλήρους απασχόλησης, δηλαδή 40 ώρες την εβδομάδα.

Εσύ προφανώς προσλήφθηκες για να δουλεύεις 20 ώρες την εβδομάδα. Επομένως αυτό το ωρομίσθιο είναι μεικτό και το καθαρό ποσό που θα παίρνεις κάθε μήνα είναι 246€.

 

:gotit:  :gotit:  :gotit:


rsrGbGx.gif

#86364 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 16 January 2018 - 23:18

Ευχαριστω :) Το εψαξα και εγω. Βρηκα σε ενα φορουμ μια αναλυση λεει το 3.52 βγαινει απο 586.08*0.006.



#86365 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 17 January 2018 - 13:06

Πονεμενη ιστορια Macalex... Και γω στην ιδια κατασταση βρισκομαι αλλα οχι για πολυ.
Δυστυχως αυτοι που τους εχουμε για αφεντικα εκμεταλευονται καθε κατασταση για να βγαλουν παραπανω φραγκα.
Μην εισαι "μαλακας" και διεκδικησε τα εργασιακα σου δικαιωματα.

Παρεπιμπτοντως με τον καναπε τα καταφεραμε ξεμονταροντας τα ποδια του. Χωρεσε και καταφερα να τον ενσωματωσω σπιτι.
Μενει μια σομπα υγραεριου να σπασει το κρυο και η υγρασια εδω στη κορυφη του πυργου. :P

ΥΓ: Δυστυχως Macalex οταν μπλεξεις στο λουκι του υπαλληλου χρειαζεται διπλωματια και καθολου νευρα. Στο λεω αυτο εκ πειρας γτ ειμαι αρκετα νευρικος τυπος και το γαμωσταυριδι ειναι η ετοιμολογια μου.
Οποτε συμβουλη μου, χαμογελο και τακτικη ειναι η μονη σου λυση. Και μη ξεχνας οτι οσο καλα μπορει να σου συμπεριφερεται το αφεντικο σου και ειναι καλος απεναντι σου, σου κλεβει λεφτα, ενσημα και το μελλον σου, οποιο και να ειναι αυτο...

 


ezgif.com-resize.gif


#86366 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 17 January 2018 - 14:38

Ευχαριστω για τις συμβουλες.



#86367 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 18 January 2018 - 20:42

Μπούκαρε η Λουκά στην κηδεία του Πανούση!   :canthelp:

https://luben.tv/stream/140474 

Δεν τον "έπιανε" όταν ήταν ζωντανός, πόσο μάλλον τώρα!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#86368 AliceChan

AliceChan

    超平和バスターズ UωU

  • Members
  • 125 posts

Posted 18 January 2018 - 20:48

hello


molis xthes ekana to account opote tha postarw kaa duo blkies ggia na sumetasxw ston diagonismo ΦωΦ


oh ta post edw dn metrane : apogohteush


Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να βαλω μια photo/gif να εμφανιζετε σε καθε ποστ μου (οπως εχουν αρκετοι) και πως να βαλω ενα gif στο profile μου?δν ξερω που μπορω να βρω το about me στο edit profile...


Edited by Hazuki, 18 January 2018 - 21:13.
Merge quadruple posts!

320?cb=20161114052234


#86369 aeron

aeron

    Anime Fan

  • Members
  • 212 posts

Posted 18 January 2018 - 21:01

Μπούκαρε η Λουκά στην κηδεία του Πανούση!   :canthelp:


Δεν τον "έπιανε" όταν ήταν ζωντανός, πόσο μάλλον τώρα!  :dazed:

Όπως λέει και ο λαός: Όπου γάμος και χαρά, η Βασιλω πρώτη...

tumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo1_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo5_400.giftumblr_pzjbu0DszN1tbp5fpo10_400.gif

 

When you breathe you Inspire..

When you don't breathe you..Expire...


#86370 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 18 January 2018 - 21:01

 

 

hello


molis xthes ekana to account opote tha postarw kaa duo blkies ggia na sumetasxw ston diagonismo ΦωΦ


oh ta post edw dn metrane  :cry:  apogohteush 
Μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να βαλω μια photo/gif να εμφανιζετε σε καθε ποστ μου (οπως εχουν αρκετοι) και πως να βαλω ενα gif στο profile μου?δν ξερω που μπορω να βρω το about me στο edit profile... 

 

Ναι, δεν δουλεύει έτσι :redcard2: .

Tα posts θα πρέπει να τηρούν τους κανόνες του forum, οπότε no double/triple/quadruple posts, no spam.

 

Ρίξε μια ματιά εδώ:gotit:

 

Για να βάλεις sig, θα πρέπει πρώτα να ανεβάσεις στο imgur την εικόνα σου και μετά πατάς πάνω δεξιά στο nick σου, μετά my settings και στην σελίδα που σου εμφανίζει, στο menu στα αριστερά επιλέγεις singature. Εκεί μπορείς να βάλεις το url από το imgur. :8):


rsrGbGx.gif