Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

AnimeXclusive appreciate thread.(Memories)


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#61 zolitas

zolitas

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 19 November 2007 - 20:15

yeap, to 3ερω, αλλα πάει καιρός ε?

#62 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 19 November 2007 - 20:19

indeed.
Go look for everyone.
HellenicAnime,Silender,Woozy,Songohan,Desolation,OtiNaNai,Izumi,True Spidey,Terastios,John_vla,Sepultribe,Raven,Odious κ.α.

ειναι πλεον ιστορια.

Posted Image


#63 zolitas

zolitas

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 19 November 2007 - 20:56

κ ο οτιναναι δν ηταν στο ER? βσκ ο 'γραφικος του χαρακτήρας' ειναι πολυ αναγνωρίσιμος, έπαιζε κ ντότες, κ κρατουσε μέχρι καποια φάση επαφή με εναν πολύ φίλο μου, αλλα χαθηκαν :( κ ο sepultribe έμπαινε στο #dragonball grnet, το είδα μάλιστα τον προηγούμενο μήνα, αλλα έφαγε μπαν με το που μπήκε :fromabove: κ ο xenogear τριγυρνάει εκει στο greekdojo. αυτα περι κατασκοπίας, δν 3έρω αλλα :nosey:

#64 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 19 November 2007 - 21:44

Άσχετο αλλά μιας και αναφέρθηκε το Electric Requiem, να αναφέρω πως ο Phantom Duck εκεί δεν έχει κάποια σχέση με 'μένα :nosey:

E5VV38U.jpg


#65 Aerinos

Aerinos

    ~tHe wInd dAncer

  • Members
  • 41 posts

Posted 19 November 2007 - 23:36

χουμ χουμ...

Παλιές καραβάνες μυρίζομαι...

Και ναι,δεν πίστευα ότι η θρυλική pic των 3 guardians (Aerinos Toxicgge Songohan - werewolf, shepherd, gunman) ενάντια στον Jimfit και τον στρατό του θα ξαναέβλεπε το φως της μέρας!!!!


Και στην pic που ήμαστε όλοι μαζί, υπαρχεί ο κλασσικός ρέτρο Αέρινος με κοντά μαλλιά:wis:, καθώς και στην κάτω δεξιά γωνία , τα τρία μαυροντυμένα τυπάκια με τα καρφάκια,ειναι οι 3 guardians:fromabove:!!!


ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ ΒΑΝ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟΒΑΤΗ !!!


Υ.Γ. ναι,είχα bannarei και τον ονειροβάτη και τον webmaster, με ένα special item που έκανε ban,όσοι το θυμάστε....:congrats:



*snif snif*ένδοξες και παλιές μέρες Τ_Τ


και tribute of the day, χρησιμοποιώ ακόμα το ίδιο avatar και sig που χρησιμοποιούσα τόσα χρόνια ΧD

#66 Yagami

Yagami

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 19 November 2007 - 23:52

χουμ χουμ...

Παλιές καραβάνες μυρίζομαι...

Και ναι,δεν πίστευα ότι η θρυλική pic των 3 guardians (Aerinos Toxicgge Songohan - werewolf, shepherd, gunman) ενάντια στον Jimfit και τον στρατό του θα ξαναέβλεπε το φως της μέρας!!!!


Και στην pic που ήμαστε όλοι μαζί, υπαρχεί ο κλασσικός ρέτρο Αέρινος με κοντά μαλλιά:wis:, καθώς και στην κάτω δεξιά γωνία , τα τρία μαυροντυμένα τυπάκια με τα καρφάκια,ειναι οι 3 guardians:fromabove:!!!


ΘΕΛΩ ΤΟ ΠΑΝΕΛ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΩ ΒΑΝ ΣΕ ΟΝΕΙΡΟΒΑΤΗ !!!


Υ.Γ. ναι,είχα bannarei και τον ονειροβάτη και τον webmaster, με ένα special item που έκανε ban,όσοι το θυμάστε....:congrats:



*snif snif*ένδοξες και παλιές μέρες Τ_Τ


και tribute of the day, χρησιμοποιώ ακόμα το ίδιο avatar και sig που χρησιμοποιούσα τόσα χρόνια ΧD


Ακομα θυμαμαι το θρυλικο fanfic σου. Αν και ηταν ατελειωτο, διαβαζοταν ανετα. Πρεπει να το βρεις και να το βαλεις εδω. Αυτο ειναι tribute κι οχι ο Sai που εχει βαρεθει κι ο ιδιος πια τη φατσα του. :hahaha:

ΥΓ: Οι τονοι με εγκατελειψαν για ανεξηγητο λογο. :S

#67 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 21 November 2007 - 00:00

Χαιρετώ τον Αερινό

που χάθηκες εσύ ρε?
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/

#68 Aerinos

Aerinos

    ~tHe wInd dAncer

  • Members
  • 41 posts

Posted 22 November 2007 - 00:49

κάπου ανάμεσα σε σχολή και δουλειά.


Ο assa-san συχνάζει στο irc channel του 4chan.
Ο ΕΧ ετοιμάζεται για πτυχείο.
Ο desolation (απ'τα αγαπημένα μου θηράματα) είναι πλέον goth-emo και κυκλοφορεί στο myspace με κάποιο γελοίο nick.
Ο Τεράστιος,τελευταία φορά που τον είδα, δούλευε σε net kafe στον Πειραιά.
Ο Songohan/LuX δεν ξέρω που στο σύμπαν έχει χαθεί...
O piccolomaster θα παραμείνει αγγλία, λόγω του ότι αν θυμάμαι καλά του πρόσφεραν θέση επίκουρου στο πανεπηστίμιο.

Για ποιον άλλον θέλετε να μάθετε?

#69 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 22 November 2007 - 10:56

Ο desolation (απ'τα αγαπημένα μου θηράματα) είναι πλέον goth-emo και κυκλοφορεί στο myspace με κάποιο γελοίο nick.

FALSE.ακουει μπλακ μεταλ,εχει ενα one man band (Exetheris) και το nick που λες ειναι το Lord Exetheris.
link:E X E T H E R I S

Ο Songohan/LuX δεν ξέρω που στο σύμπαν έχει χαθεί...

last time seen @ Μεγαρα.

Posted Image


#70 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 22 November 2007 - 11:06

κάπου ανάμεσα σε σχολή και δουλειά.


Ο assa-san συχνάζει στο irc channel του 4chan.
Ο ΕΧ ετοιμάζεται για πτυχείο.
Ο desolation (απ'τα αγαπημένα μου θηράματα) είναι πλέον goth-emo και κυκλοφορεί στο myspace με κάποιο γελοίο nick.
Ο Τεράστιος,τελευταία φορά που τον είδα, δούλευε σε net kafe στον Πειραιά.
Ο Songohan/LuX δεν ξέρω που στο σύμπαν έχει χαθεί...
O piccolomaster θα παραμείνει αγγλία, λόγω του ότι αν θυμάμαι καλά του πρόσφεραν θέση επίκουρου στο πανεπηστίμιο.

Για ποιον άλλον θέλετε να μάθετε?


o καφεδάκιας τι κάνει?έχεις επικοινωνήσει μαζί του?
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/

#71 Alexiel

Alexiel

    Anime Freak

  • Members
  • 475 posts

Posted 22 November 2007 - 19:07

Καλά τώρα τι μου θυμήσατε έμπαινα και εγώ παλιά στο Animexclusive, αλλά με εντελώς διαφορετικό νικ από ότι τώρα, τότε έμπαινα σαν yami-antony (ναι προσωρινή πόρωση με το Yu Gi Oh τότε).

Του Αερινού το άβαταρ από τότε το θυμάμαι.

Επίσης είχα πάει τότε σε μία συνάντηση στο Μοναστηράκι, ο τεράστιος πραγματικά νικ ναι πράγμα.

Αχ αναμνήσεις.
Posted Image

#72 Yagami

Yagami

    Starting...

  • Members
  • 2 posts

Posted 22 November 2007 - 21:53

o καφεδάκιας τι κάνει?έχεις επικοινωνήσει μαζί του?


O coffee πλεον ασχολειται με το marketing η κατι τετοιο. Business man δηλαδη! ^^

Επισης, o Getta Robo αποφασισε να σταματησει να πιλοταρει τενεκεδες και, επιτελους, να σπουδασει. Επιπλεον, δηλωνει τρελος Shinji fan. Ναι το ξερω, θα ανοιξουν οι ουρανοι και θα πεσουν κεραυνοι.

#73 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 23 November 2007 - 16:13

O coffee πλεον ασχολειται με το marketing η κατι τετοιο. Business man δηλαδη! ^^

Επισης, o Getta Robo αποφασισε να σταματησει να πιλοταρει τενεκεδες και, επιτελους, να σπουδασει. Επιπλεον, δηλωνει τρελος Shinji fan. Ναι το ξερω, θα ανοιξουν οι ουρανοι και θα πεσουν κεραυνοι.


WTF?!?!?!?!?!?
Από αυτόματισμό ο Coffee πήγε για marketing πολύ καλά.Ξέρεις αν έχει το ίδιο κινητό ακόμα?Στείλε πμ.

Όσο για τον Getta τον συνάντησα στο msn και μιλήσαμε.Αλλά από αυτόν δεν το περίμενα ποτέ να δηλώση Shinji fan.Πάει κάποιος φούρνος θα γκρεμίστηκε.
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/

#74 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 23 November 2007 - 21:17

ΣΚΑΣΜΟΣ.
ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΠΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ.





































Posted Image


Έχω πολύ μεγαλύτερες προστυχίες από Γιάννη Βλαζάκη. Μιλάμε για άμεσα πράγματα.

5 χρόνια πριν

Ο χρήστης John_vla λέει:
poses fores th bdomada aunanizesai?

Τέλος πάντων, αν και δεν πόσταρα τόσο, παρά τους τελευταίους μήνες, παρακολουθούσα και πρόλαβα μερικά πράγματα.
Με τον Γιάννη μιλούσαμε στο MSN ασύστολα. Όταν έβγαζε τα βίντεα με το Kamehameha το έβλεπα live στην πρόβα.

Κυριολεκτικά, δεν μπορείτε να διαλογιστήτε τι υλικό έχω από Βλα. (πραγματικά δεν μπορείτε)

Ευχαριστούμε και για την database! :nod:

Υ.Γ.: Έχω βάσιμες πληροφορίες, ότι είναι ακόμα στο msn, και μπορώ να βρω το mail του.

oR4yYRl.gif


#75 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 23 November 2007 - 21:29

Έχω πολύ μεγαλύτερες προστυχίες από Γιάννη Βλαζάκη. Μιλάμε για άμεσα πράγματα.

5 χρόνια πριν

Ο χρήστης John_vla λέει:
poses fores th bdomada aunanizesai?

Τέλος πάντων, αν και δεν πόσταρα τόσο, παρά τους τελευταίους μήνες, παρακολουθούσα και πρόλαβα μερικά πράγματα.
Με τον Γιάννη μιλούσαμε στο MSN ασύστολα. Όταν έβγαζε τα βίντεα με το Kamehameha το έβλεπα live στην πρόβα.

Κυριολεκτικά, δεν μπορείτε να διαλογιστήτε τι υλικό έχω από Βλα. (πραγματικά δεν μπορείτε)

Ευχαριστούμε και για την database! :nod:

Υ.Γ.: Έχω βάσιμες πληροφορίες, ότι είναι ακόμα στο msn, και μπορώ να βρω το mail του.

σε προτρεπω να μοιραστεις μαζι μας το ανεκτιμητο αυτο υλικο.
εμεις να δεις ποσο θα σε ευχαριστουμε μετα.

Posted Image