Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

.aNiMe//GR Meeting #4 - Athens


  • This topic is locked This topic is locked
46 replies to this topic

#1 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 21 October 2007 - 17:20

Posted Image

:wooi2: Meeting in on the way... :wis:


Το ερχόμενο Σάββατο, στις 27/10 και ώρα 18:00, στην Αθήνα θα πραγματοποιηθεί το τέταρτο επίσημο .aNiMe//GR Meeting!

Παραθέτω το post του θείου Σπώνη:


Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2007.
Θησείο στις 18.00.
Σημείο συνάντησης η έξοδος του Ηλεκτρικού από πλευρά που πάει προς Κηφισιά... Λίγο πιο έξω από το γεφυράκι για να αφήνουμε και τον κόσμο να περνάει...

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ http://www.anime.gr/forums/off-topic/2920-anime-gr-meeting-athens-14.html

ΥΓ: Ζητώ συγγνώμη από τα παιδιά της Θεσσαλονίκης που δεν ανακοίνωσα το δικό τους meeting, αλλά δεν είχα ιδέα για την ημερομηνία του... Δυστυχώς δεν μένω ούτε Αθήνα, ούτε Θεσσαλονίκη γι' αυτό δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα :nanana:


#2 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 21 October 2007 - 18:25

Ήδη πάνω από 40 άτομα έχουν δηλώσει συμμετοχή στο αντίστοιχο poll, να δούμε πόσοι θα είμαστε τελικά...:unsure:
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#3 clampman17

clampman17

    Computer Psychologist

  • Members
  • 662 posts

Posted 21 October 2007 - 20:59

Yes my friend, that is a VERY good question...:hmmm:

#4 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 22 October 2007 - 00:30

Και εγώ αναρωτιέμαι για τα άτομα...αλλά με απασχολεί κάτι περρισσότερο...




θα βγούμε φωτογραφία όλοι μαζί όπως από πάνω???
Posted Image

#5 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 22 October 2007 - 00:32

Εγώ πάντως θα φέρω τη ψηφιακή μου.

Posted Image


#6 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 22 October 2007 - 01:19

Ok,τότε θα βάλω τα καλά μου να σας κάνω την καλύτερη εντύπωση.Όποιος θα έχει τη τιμή να φωτογραφηθεί μαζί μου,του δίνω και δωρεάν αυτόγραφο με αφιέρωση,να έχει να επιδυκνίει με περηφάνια σε φίλους/ες,συγγενής,κτλ....

Spoiler:

Posted Image

#7 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 22 October 2007 - 08:10

Τι έγινε????
Πως που ποτε???
Στην θεσσαλονικη???
Ε ρε guys...... αντε δεν πιραζει next time αντε να μαθαινουμε και εμεις τπτ!!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#8 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 22 October 2007 - 09:56

Ok,τότε θα βάλω τα καλά μου να σας κάνω την καλύτερη εντύπωση.Όποιος θα έχει τη τιμή να φωτογραφηθεί μαζί μου,του δίνω και δωρεάν αυτόγραφο με αφιέρωση,να έχει να επιδυκνίει με περηφάνια σε φίλους/ες,συγγενής,κτλ....

Spoiler:


*κόβει χαρτάκι για να μπει σε αναμονή* :terror2:

όποιον δω και βγάζει φωτογραφίες χωρίς να ρωτάει τους φωτογραφιζόμενους πρώτα, θα τον στείλω στην Erisabetsu πακέτο...............................................:kill4u:

Posted Image


#9 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 22 October 2007 - 11:40

*κόβει χαρτάκι για να μπει σε αναμονή* :terror2:

όποιον δω και βγάζει φωτογραφίες χωρίς να ρωτάει τους φωτογραφιζόμενους πρώτα, θα τον στείλω στην Erisabetsu πακέτο...............................................:kill4u:


Και βιντεοκάμερες βλέπω να φέρνουν μερικοί άν τους προτίνεις τέτοια πράγματα :D
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"

#10 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 22 October 2007 - 13:15

Και βιντεοκάμερες βλέπω να φέρνουν μερικοί άν τους προτίνεις τέτοια πράγματα :D


:blush2: με κάνεις και κοκκινίζω...


Θέλω όμως να καταγγείλω!

Για ακόμη μία φορά εμάς τους Θεσσαλονικείς μας έριξαν έναντι στου κακούς Αθηναίου που τα θέλουν όλα δικά τους. Αλλά βεβαι τι είμαστε εμείς μια ταπεινή συμπρωτεύουσα ένα τίποτα. Γι αυτό δεν μπήκε ανακοίνωση για εμάς. ΑΘηναική Προπαγάνδα !!!

#11 Bushido

Bushido

    Hungry

  • Members
  • 415 posts

Posted 22 October 2007 - 13:33

δλδ θα πρεπει να ντυθουμε κ εμεις ετσι????
(μην μου πειτε ναι κ σκασω μονος ετσι......:nosey:)
Posted Image

#12 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 22 October 2007 - 13:46

Όχι ρε.... :hihi2:

Η photo είναι τελείως τυχαία... Σαν κανονικοί άνθρωποι θα πάτε :hahaha:

:emptyonexg1:

#13 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 22 October 2007 - 14:06

Αν θέλετε βέβαια να ντυθείτε κανένα πρόβλημα απλώς θα κάνουμε ότι δε σας ξέρουμε:hehe:

Posted Image


#14 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 22 October 2007 - 15:04

*κόβει χαρτάκι για να μπει σε αναμονή* :terror2:

όποιον δω και βγάζει φωτογραφίες χωρίς να ρωτάει τους φωτογραφιζόμενους πρώτα, θα τον στείλω στην Erisabetsu πακέτο...............................................:kill4u:


Πρώτον:δεν χρειάζεται να κόψεις χαρτάκι,απλά κέρνα καμιά μπυρίτσα και θα σε πρώτη:hahaha:

και δεύτερον απ' την Eri όλοι θα περάσουμε έτσι κι αλλιώς,οπότε σιγά το πράγμα.

Α,και κάτι ακόμη:πόσα λεφτά να φέρουμε?Δλδ ας πούμε 20 ευρώ φτάνουνε ή θα ξηλωθούμε?
Posted Image

#15 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 22 October 2007 - 15:14

όποιον δω και βγάζει φωτογραφίες χωρίς να ρωτάει τους φωτογραφιζόμενους πρώτα, θα τον στείλω στην Erisabetsu πακέτο...............................................:kill4u:

:whistling::hehe::tongue2:
Eri ετοιμάσου, σου΄ρχομαι...
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image