Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Προσκλήσεις για ιδιωτικούς τορρεντ τράκερς


  • Please log in to reply
359 replies to this topic

#31 Immortal

Immortal

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 31 May 2007 - 08:28

ρε παιδιά απ'τα χριστούγεννα προσπαθώ και τιποτα :( ποτε δεν το πετυχένω ανοικτο... Μηπως 9α μπορούσα να είχα και εγω μια πλς πλς????

το μαιλ μου είναι katrin@ekatinet.com

Ευχαριστώ πολύ πολύ

#32 Immortal

Immortal

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 01 June 2007 - 19:45

ΚΟΣΜΕΕΕΕΕ ΑΝΟΙΞΑΝ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ!!!! ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ!

#33 o3ygono

o3ygono

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 02 June 2007 - 02:01

Παίδες θα ήθελα κι εγώ μια πρόσκληση για demonoid. παρακαλωωωωωωωω! εχω φαει το ιντερνετ για καποια albums και μονο εκει υπάρχουν. όποιος μπορει ας βοηθήσει!!!!!:nanana:

#34 badtoyz

badtoyz

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 12 June 2007 - 11:26

Γεια χαρά σε όλους. Μόλις σήμερα έγινα μέλος στη μεγάλη παρέα σας και θα ήθελα να παρακαλέσω για τη βοήθεια σας (αν και κάπως καθυστερημένα)! Προσπαθώ να κατεβάσω τα Naruto Uncut Boxsets και τα βρήκα μόνο στο Demonoid αλλά όπως πολλοί άλλοι έχω το πρόβλημα με το closed reg και ο μόνος τρόπος είναι το invitation. Θα ήθελα να παρακαλέσω αν κάποιος μπορεί και θέλει να μου κάνει invitation! thx-ex!

#35 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 12 June 2007 - 11:33

εχει κανεις Invite για OiNk!?

Posted Image


#36 etern1tyST

etern1tyST

    ::insider::

  • Members
  • 325 posts

Posted 12 June 2007 - 19:36

badtoyz poio ειναι το μαιλ σου?
Posted Image

#37 mizuiroElk

mizuiroElk

    Anime Amateur

  • Members
  • 71 posts

Posted 12 June 2007 - 19:51

'Αν μπορείτε ενα invitation και εδώ pls.. :(
Posted ImagePosted Image

#38 badtoyz

badtoyz

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 13 June 2007 - 11:42

Το email είναι badtoyzx@gmail.com

#39 badtoyz

badtoyz

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 15 June 2007 - 10:13

Μια πρόσκληση για demonoid βρε παιδιά! Κανείς, τίποτα?

#40 badtoyz

badtoyz

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 15 June 2007 - 10:35

Τελικά τα κατάφερα! Σήμερα οι εγγραφές στο demonoid είναι ανοιχτές! Όσοι θέλετε τρέξτε. Δυστυχός ακόμη δεν μπορώ να κάνω πρόσκληση, αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω ότι μπορώ!

#41 mizuiroElk

mizuiroElk

    Anime Amateur

  • Members
  • 71 posts

Posted 15 June 2007 - 11:46

Yay επιτέλους ^^
ThnX! :wooi2:
Posted ImagePosted Image

#42 AndroGhost

AndroGhost

    Wth do you think I am ?

  • Members
  • 383 posts

Posted 15 June 2007 - 15:05

παιδια επειδη εχω χασει τη μπαλα οσοι δε προλαβαν να κανουν εγγραφη ας ξανακανουν ποστ εδω περα να τους στειλω προσκληση (βασιμα μια εχω, οποτε ενας θα ειναι ο τυχερος)
Because, when you are miserable you need someone ever more miserable...than yourself. The ones who aren't human ARE YOU [Lucy - Elfen Lied]
Males are creatures that express their emotions through actions rather than words. It is usually preferred not to have anyone bear their suffering. [Maes Hughes - FMA]
I can have food or drinks spilled on me, or even be spit at and I'll laugh about it. However, if for any reason you hurt a friend of mine... I won't forgive you! [Shanks - One Piece

#43 boukaw7

boukaw7

    Anime Fan

  • Members
  • 164 posts

Posted 18 June 2007 - 15:12

Λοιπόν απ' ότι κατάλαβα την πρώτη βδομάδα κάθε μήνα περίπου, ανοίγουν για registrations. Απλά επειδή το κάνουν μόνο για 1-2 μέρες θέλει λίγο ψάξιμο!

Είμαι και καινούριος και δεν έχω Invitation ακόμη γμγ μου!

#44 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 21 June 2007 - 12:38

Ok παιδια μου δωσανε invitation, στειλτε μου pm να το δωσω...
Posted Image

#45 contime

contime

    Starting...

  • Members
  • 0 posts

Posted 21 June 2007 - 15:34

Ok παιδια μου δωσανε invitation, στειλτε μου pm να το δωσω...


Eχεις πμ! Καλως σας βρήκα!