Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Πιο όμορφη/ος ηθοποιός


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#16 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 02 September 2007 - 13:40

Η Jessica Alba θεα, η Nicole Kidman θεα αλλα κρυα...αλλα για μενα, μια απο τις ομορφοτερες γυναικες και ΘΥΛΗΚΑ ειναι η Monica Belucci, και αμεσως μετα η Michelle Pfeifer...Η αμεσως επομενη μινιον εκδοση γυναικας, αλλα ομορφη, ειναι η τραγουδιστρια των Black Eyed Peas (αλλα ειπαμε ηθοποιους ε?αχεμ...).
Απο αντρες θα συμφωνησω οτι το Johny Depp ειναι κουκλακι, οχι τοσο σε ομορφια, οσο σε γοητεια..(εχει αυτο το κατι που λενε...)...και αμεσως μετα παει ο Omar Sarif και ο πιτσιρικας μοντελο της Hugo Boss που επαιξε στην σειρα The Tudors...μην με ρωτησετε ονομα, δεν θυμαμαι..αλλα για μενα ενας ειναι το Hyperbabe, και ειναι εξ ανατολης..και επειδη υπαρχει αλλο thread γι αυτο, δεν θα μπω καν στον κοπο να τον αναφερω.
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#17 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 02 September 2007 - 14:38

Συμφωνώ σε όλα με την Matsu. :)

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#18 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 02 September 2007 - 16:33

Εγώ προσωπικός ποτέ δεν κατάλαβα τι παθαίνουνε όλοι με την Μπελούτσι και την Κίτμαν.

Εγώ βάζω άλλη μιά παρουσία μέσα,που πρόσφατα με γοήτυσε

Posted Image

Emma Watson....Αχ,τι γλύκα:wooi2:
Posted Image

#19 sgouver

sgouver

    One Piece Maniac

  • Members
  • 540 posts

Posted 02 September 2007 - 16:55

Εγώ προσωπικός ποτέ δεν κατάλαβα τι παθαίνουνε όλοι με την Μπελούτσι και την Κίτμαν.


ΕΕΕΕΕΕ???????????????????:oo::oo::oo::oo::oo:

Κατσε τωρα Κοκκινη πυραμιδα γιατι χτυπησες ευσθητη χορδη !!!:erk:

Αυτη απο κατω :

Posted Image

Posted Image
ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ !!!!!!!

Αυτο απο κατω :
Posted Image

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΝΗΛΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ...

1ος κανονας :Δεν συγκρινουμε ανισα πραγματα
2ος κανονας : Η Bellucci ειναι θεα :nod::nod: !!



ΤΕΛΟΣ


#20 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 02 September 2007 - 17:15

Το γούστο δεν ποινικοπιήται.Μπορούσα να το 'χα πεί με χειρότερο τρόπο.Αφού η κοπελιά είναι....γκρρρ,κρατιέμε γιατί δεν θέλω να αρχίσω το θάψιμο,αλλά τι να μου αρέσει από αυτή?Η ομορφιά κρίνεται και από άλλα πράγματα,όχι μόνο απ' το σώμα.

Για την Έμμα δεν σχολιάζω,όποιος έχει μάτια καταλαβαίνει.:wooi2:

Και για να μη είναι εντελώς άκυρο το πόστ μου,βάζω άλλη μια γυναίκα που λατρεύω

Posted Image
Lili Talor

Έντιτ:Να ομολογήσω όμως ότι αυτές είναι οι 2 πρώτες καλές φώτο που έχω δεί από την Μόνικα.
Posted Image

#21 Mythos

Mythos

    Anime Fan

  • Members
  • 181 posts

Posted 03 September 2007 - 00:02

Δεν ασχολούμαι πολύ με το sport αλλά θα πώ Kate Beckinsale για να ξεφύγω απο τα συνηθισμένα.:nosey:

#22 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 03 September 2007 - 02:09

Η ομορφιά κρίνεται και από άλλα πράγματα,όχι μόνο απ' το σώμα.

Για την Έμμα δεν σχολιάζω,όποιος έχει μάτια καταλαβαίνει.:wooi2:

Η Monica Belucci δεν εχει μονο απιστευτο σωμα (και οχι καχεκτικο..αλλα χυμωδης ΓΥΝΑΙΚΑ), αλλα ειναι και η μοναδικη γυναικα στον πλανητη, απο τις διασημοτητες τουλαχιστον, που το προσωπο της αλλα και το σωμα της ταιριαζει απολυτα με την γυναικεια εκδοση του βιτρουβιου αντρα, του Leonardo Da Vinci.. ειναι θυληκο, οχι μονο επειδη εχει κορμαρα χωρις να προωθει τα μοντελιστικα δεδομενα, αλλα κι επειδη το προσωπο της, ειναι ομορφο σαγηνευτικο και μοιραιο ταυτοχρονα, χωρις να ειναι κατι εξεζητημενο, και φτιαχτο, οπως πολλων αλλων. Οσο για το κοριτσακι, δεν ειπε κανενας οτι δεν ειναι ομορφη..ειναι...αλλα ειναι ακομα κοριτσακι, που ισα που πεταξε βυζι..αυτο που σου ειπαν, ειναι οτι εχει δρομο μπροστα της στο να γινει ΓΥΝΑΙΚΑ...δεν διαφωνησε κανενας μαζι σου...αλλα και για την Belucci, οποιος εχει ματια, καταλαβαινει οτι ειναι ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ γυναικαρα...εμενα παντως αν μου καθοταν, θα αλλαζα τις προτιμησεις μου...:hahaha:
Posted Image

Posted Image
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#23 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 03 September 2007 - 02:23

ειναι και η μοναδικη γυναικα στον πλανητη, απο τις διασημοτητες τουλαχιστον, που το προσωπο της αλλα και το σωμα της ταιριαζει απολυτα με την γυναικεια εκδοση του βιτρουβιου αντρα, του Leonardo Da Vinci..

1.Μου το εξηγείς λίγο αυτό?

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ γυναικαρα..


Δεν νομίζω να υπάχει αυτό το πράγμα σε αυτές τις περιπτώσεις.Για αυτό άλλωστε υπάρχουν θέματα σαν αυτό,επειδή για τον καθένα είναι κάτι διαφορετικό.Εγώ πάντος προτιμώ πολλές γνωστές μου από τη τύπισσα.


Τεσπα,δεν θέλω να το πάω σε φιλοσοφική συζήτηση.Απλά τη γνώμη μου είπα.
Posted Image

#24 Kuso Kenshi

Kuso Kenshi

    Anime Fan

  • Members
  • 218 posts

Posted 03 September 2007 - 02:24

My secret love:

Posted Image

Kate Beckinsale

"Mind like water is a visual metaphor for a state of
being. Choice is a function of awareness, awareness comes
as a function of meditation. Observe things from a place
of non-reaction, which does not mean detachment, but means
not attached to an outcome. Knowing others is intelligent.
Knowing yourself is enlightened. Conquering others takes force.
Conquering yourself is true strength. Knowing what is enough is
wealth. Forging ahead shows inner resolve."
Posted Image

#25 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 03 September 2007 - 02:29

Ο Leonardo Da Vinci, οπως ξερουμε, εκτος απο εφευρετης, μυστικιστης κτλ κτλ, ηταν και ζωγραφος. Περασε αρκετο καιρο απο την ζωη του, αναζητωντας τις τελειες αναλογιες για τον ανθρωπο. Ο βιτρουβιος αντρας,ειναι αυτο το σχεδιο με τον ανθρωπο που ειναι μεσα σε ενα κυκλο..πρεπει να το ειδες στο σχολειο, στα καλλιτεχνικα...ενα αντιστοιχο ομως σχεδιο υπηρχε και για την γυναικα, οπως επισης ειχε κανει και σχεδια για τις απολυτα τελειες αναλογιες του προσωπου, και για αντρα, και για γυναικα...η Monica Bellucci ειναι η μοναδικη διασημοτητα, που ταιριαζει σε αυτες τις αναλογιες...τεσπα..δεν θα το γυρισουμε σε φιλοσοφικη συζητηση...απλα οπως δεν θελεις να σου θαβουν την μαγισσουλα, ετσι κι εμεις δεν θελουμε να μας θαβεις την απολυτη γυναικα...μπορει εσενα να μη σ'αρεσει, αλλα δε θα επρεπε να πεις οτι θα αρχιζες το θαψιμο, κτλ κτλ...
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#26 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 03 September 2007 - 09:41

Audrey Tautou και μετά το χάος.

#27 Franklin

Franklin

    save pelekoudi

  • Members
  • 291 posts

Posted 19 February 2008 - 22:29

Johnny Depp forevah! και ο μακαριτης ο Heath Ledger

#28 dmvagos

dmvagos

    Dungeon Master v3.5

  • Members
  • 454 posts

Posted 19 February 2008 - 22:30

Εμένα πάλι μ'αρέσει η Sandra Bullock αλλά όχι σαν την one-and-only Angelina Jolie!!!
Posted Image
いつでも今日が、いちばん楽しい日 :thumbup: .aNiMe//GR IRC channel

#29 louna22

louna22

    Anime Freak

  • Members
  • 334 posts

Posted 27 February 2008 - 18:22

Εμένα μου αρέσουν πολύ η Julia Roberts και ο drew fuller

#30 Gaia

Gaia

    マザーアース

  • Members
  • 182 posts

Posted 27 February 2008 - 18:39

Kate Beckinsale....θεα με τα ολα της. Σπανια αγγλικη ομορφια και παρα πολυ καλη ηθοποιος!
Spoiler:


Rodrigo Santoro, απλα κουκλος! Για σους δεν τον ξερουν, επαιζε τον Ξερξη στους 300...

Spoiler: