Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Περίεργη Δημοσίευση


  • This topic is locked This topic is locked
424 replies to this topic

#31 Glastenen

Glastenen

    La Reine du Portatif

  • Members
  • 727 posts

Posted 16 July 2007 - 19:05

Ηρεμία ρε σεις, Το Ποντίκι είναι σατυρική εφημερίδα, μήπως κάποιος άκουσε τις περίφημες ιστορίες που αναφέρει η Tomodachi και απλά είπε να πετάξει μία μέσα στη εφημερίδα [καλά μη βαράτε ρε, λέμε τώρα :wis:] Να ήταν σε καμία από τις "έγκριτες" εφημερίδες [το ΣουΚου μοιράζω τσόντες και ΝτιΒιΝτι :puke:] να ρίχναμε κανά mail. Ισως να στείλουμε κανένα που να ρωτάμε ευγενέστατα [σε αντίθεση με τον ποταμό υβρεολογίου που ίσως στείλει η Glastenen, κρίνοντας από το πλήθος των αιμοσταγών emoticon στο προηγούμενο ποστ της :hahaha:] και να μας πούν μερί τίνος πρόκειτε.

ps: Fafner sucks :himitsu:


έχω δει μπουρδολογία και σε "έγκριτη" εφημερίδα (δεν θα πω όνομα, αλλά είναι στις 2-3 μεγαλύτερες) διότι δυστυχώς οι σαχλοκουλτουροδημοσιογράφοι ενδημούν κατ' εξακολούθηση σε αυτόν τον έρμο τόπο. έστειλα γράμμα και με έγραψαν. και όχι ΔΕΝ έβρισα, αντιθέτως τους υπέδειξα πολύ κόσμια τα λάθη τους (οι δόσεις σαρκασμού είναι γενικώς αναπόφευκτες στην περίπτωσή μου, αλλά τεσπα). το κράξιμο μπορεί να γίνει με πολλούς τρόπους....

Posted Image


#32 Tomodachi2

Tomodachi2

    Repairer of Reputation

  • Members
  • 915 posts

Posted 16 July 2007 - 19:08

Κλάστε, τώρα, και πρεσβίες και απαντητικές επιστολές. Για το ποντίκι μιλάμε, και ακόμα χειρότερα, για τον Αυγερινό, που ποιός αδειάζει να τονε....

Παντως, επεσε γελιο όπως και να χει! Και που να τονε ξερατε όλοι κιόλας!

Θα χε περισσότερο ενδιαφέρον, καποια άτομα όπως MoonChilde, konata, pershs (που συγκινούμαι φοβερά να τα βλέπω μαζεμένα εδώ, μετά από τόσα χρόνια) να πουνε ιστορίες από την...καριέρα του Αυγερινού ως story teller σε ένα VtM live που χα ζήσει....

#33 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 16 July 2007 - 19:11

VtM ???

Vampire The Masquerade
rsrGbGx.gif

#34 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 16 July 2007 - 19:44

Χέσε ψηλά και αγνάντευε....:hero:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#35 pershs

pershs

    ΚΑΡΙΟΛΗΣ

  • Members
  • 206 posts

Posted 16 July 2007 - 19:45

Το άθρο είναι μέσα σε ένθετο το οποίο αφορά την τέχνη έξω α[ό την σάτυρα που κάνει το ποντίκι και από εκεί και πέρα πλάκα με τόσο συγκεκριμένα στοιχεία και το νοματεπώνυμο κάποιου ανθρώπου ο οποίος δεν είναι πρόσωπο της δημοσιότητας για να σατυρίσει μάλλον αποκλείεται τώρα με τα καντίλαι ούτε εγώ συμφωνώ αλλά μια ομάδα από ήρεμα mail που να εξηγούν την κατάσταση δεν νομίζω ότι θα ήτανε κακό

#36 _GaARa_

_GaARa_

    stupidity isn't an excuse

  • Retired Staff
  • 809 posts

Posted 16 July 2007 - 19:46

Χέσε ψηλά και αγνάντευε....:hero:

Shit high and watch:nosey:

we are the things that go bump in the night....We are the reason you sleep with a night light...


#37 pershs

pershs

    ΚΑΡΙΟΛΗΣ

  • Members
  • 206 posts

Posted 16 July 2007 - 19:59

Κλάστε, τώρα, και πρεσβίες και απαντητικές επιστολές. Για το ποντίκι μιλάμε, και ακόμα χειρότερα, για τον Αυγερινό, που ποιός αδειάζει να τονε....

Παντως, επεσε γελιο όπως και να χει! Και που να τονε ξερατε όλοι κιόλας!

Θα χε περισσότερο ενδιαφέρον, καποια άτομα όπως MoonChilde, konata, pershs (που συγκινούμαι φοβερά να τα βλέπω μαζεμένα εδώ, μετά από τόσα χρόνια) να πουνε ιστορίες από την...καριέρα του Αυγερινού ως story teller σε ένα VtM live που χα ζήσει....


Και είσαι τυχερή είχες ζήσει μόνο ένα VTM με τον ακατανόμαστο σαν ST εγώ που έφαγα επί 2 χρόνια αυτό το σοκ στην μάπα .........

Και μέσα από τις παπαρολογίες του είδα ανθρώπινες σκέσεις να καταστρέφονται και φίλους παιδικούς να μην μιλάνε μεταξύ τους....... και αυτό δεν έχει πλάκα και είμαι 1000% σίγουρος ότι αυτό το άθρο δημιουργήθηκε για κάποιο πολύ συγκεκριμένο σκοπό πέρα από το ότι το άτομο ΕΙΝΑΙ τρελός ......


Παρόλα αυτά του χρωστάω μια χάρη λόγο της τελευτέας του "πλάκας" γνώρισα το site σας στο οποίο σκοπεύω να γίνω θαμώνας μιας και τα anime είναι κάτι που γοθστάρω τρελά

#38 Katan

Katan

    In love with AS

  • Members
  • 352 posts

Posted 16 July 2007 - 21:13

και ΝΑΙ επειδή εκεί κόλλησα....................ΤΟΛΜΗΣΕ Κ ΕΒΑΛΕ PICS ΤΟΥ ANGEL SANCTUARY...............................................................

*starts breaking things and spazzing....
Posted Image

Many thanks to Glastenen for my beautiful avatar!

Spoiler:

#39 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 16 July 2007 - 23:29

Ναι μωρέ το παρεξηγήσαμε το καημένο το παιδί το έχει πει και ο ψυχιατρός του (ποιός ψυχίατρος ?αυτος στον οποίο θα έπρεπε να πηγένει) ότι έχει ένα μικρό πρόβλημα στη ορθογραφία δεν είναι βλαμένος απλά δισλεκτικός.....

Tι σχέση έχει τώρα η δυσλεξία με την ηλιθιότητα; :bahhh:

παιδάκια μπορώ να στείλω γράμμα με κράξιμο - το έχω κάνει άπειρες φορές στον ελληνικό ο-θεός-να-τον-κάνει τύπο, με αποτέλεσμα 9 στις 10 φορές να με γειώσουν, και γιατί όχι και τώρα, αλλά anyway.

να στείλω? έχω και επικά νεύρα σήμερα, θα φάνε καλά

Στείλε, στείλε! :riiight:

Χμμ... Νομίζω ότι αυτό το είπε ο Einstein :nosey:

Το φαντάστηκα ότι είναι ιστορική ατάκα, μην ανησυχείς. :P (άσχετα που δεν ήξερα ποιός την είχε πει).

#40 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 16 July 2007 - 23:48

*dies* Οσο σατυρικη να είναι η εφημερίδα, αν το διαβάσει κάποιος που δεν ξέρει... Καλη ιδέα θα ήταν κάποιος που ξέρει την όλη φάση να τους στείλει ένα mail η κάτι...

#41 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 17 July 2007 - 00:51

Plz somebody...lock this thread.

#42 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 17 July 2007 - 01:40

Plz somebody...lock this thread.


Αν δε σου αρέσει τότε μη το διαβάζεις.Απλά τα πράγματα:knock-knock:

Posted Image


#43 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 17 July 2007 - 14:03

Το θέμα έχει καταλήξει εδώ: Αυγερινός sux ass...IMO αν συνεχίσει το thread θα συνεχίσουν να τον θάβουν και θα ξεφύγουμε πολύ.
Απλά τα πράγματα:knock-knock:

Βέβαια το εάν πρέπει να κλείσει το θέμα δεν θα το κρίνω εγώ.

#44 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 17 July 2007 - 17:00

Όντως παιδιά, το συμπέρασμα το βγάλαμε

Αυγερινός sux


Αρκετό θάψιμο έπεσε :deadga6:


Δεν θα κλειδωθεί βέβαια το θέμα, αλλά ας σταματήσουμε το φτυάρι.

E5VV38U.jpg


#45 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 17 July 2007 - 19:47

Πωπω, τι 'πες ρε μεγάλε, έγραψες! :riiight: Ό,τι πρέπει slogan για signature!


:wooi2::wooi2:


Χμμ... Νομίζω ότι αυτό το είπε ο Einstein :nosey:


:wis:Right you are(YOga speaking:hahaha:)
Posted Image