Μετάβαση στο περιεχόμενο


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Σύνδεση 

Εγγραφή
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Φωτογραφία
- - - - -

Ποια ανιμε σειρα γραφατε στο video?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#1 Strawhat_Nikos

Strawhat_Nikos

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 179 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Ιούλιος 2007 - 14:03

Λιγο πριν ξεκινησει το βιντεο με την αγραφη κασετα ηταν ετοιμο, rec και φυγαμε!!!

#2 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2.573 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Ιούλιος 2007 - 14:08

Καμία εγώ.Έγραφα μονάχα αν δε μπορούσα να τα δω εκείνη τη στιγμή για να τα δω πιο μετά.

Δημοσιευμένη  εικόνα


#3 gunslinger girl

gunslinger girl

    Anime Newbie

  • Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 15 Ιούλιος 2007 - 15:04

εχω καμια 30ρια κασσετες με dragonball,sailormoon,cardcaptor sakura k pokemon xD
τις βλεπω ακομα καμια φορα just for the fun of it and the reminiscing :P
There is no real life, only afk.
(..and /patpat)
Δημοσιευμένη  εικόνα

#4 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1.116 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Ιούλιος 2007 - 02:39

Mικρός είχα γράψει όλα τα Kabamaru, Plawres Sanshiro και Getter Robo που είχαν βγει στα ελληνικά videoclub . Πιο μεγάλος είχα βάλει μια μέρα τον αδερφό μου να γράψει ένα επεισόδιο Pokemon (εκείνο όπου ο Ash παίρνει τον Bulbasaur) επειδή εκείνη την μέρα έγραφα διαγώνισμα στο φροντιστήριο.

εχω καμια 30ρια κασσετες με dragonball,sailormoon,cardcaptor sakura k pokemon xD
τις βλεπω ακομα καμια φορα just for the fun of it and the reminiscing :P

Βλέπεις ακόμα βιντεοκασσέτες; Πωπω, μας πας σ' άλλες εποχές τώρα...:wis:


Aλήθεια, έχεις δοκιμάσει να παίξεις το Video Girl AI ( http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=63 )σε χαλασμένη συσκευή video; :P (όποιος έχει δει το εν λόγω anime καταλαβαίνει τι εννοώ ;) )

#5 gunslinger girl

gunslinger girl

    Anime Newbie

  • Members
  • 40 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Ιούλιος 2007 - 12:46

Aλήθεια, έχεις δοκιμάσει να παίξεις το Video Girl AI ( http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=63 )σε χαλασμένη συσκευή video; :P (όποιος έχει δει το εν λόγω anime καταλαβαίνει τι εννοώ ;) )


hahahha, αμα υπηρχε τιποτα σε Video Boy Ai θα το επιχειρουσα,lol
πολυ συμπαθητικο anime btw αυτο. :wooi2:
There is no real life, only afk.
(..and /patpat)
Δημοσιευμένη  εικόνα

#6 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 16 Ιούλιος 2007 - 18:09

Ααα θυμάμαι κάποτε έγραφα τα Pokemon! Παλιες καλες εποχες...

#7 morfes13

morfes13

    Stavros the wrestler

  • Members
  • 12 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 17 Ιούλιος 2007 - 18:50

kai pia den vlepo tipota giati den prolaveno.pados psaxno pos kai pos ta epeisodia tou "one piece":burningbe3:

#8 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2.291 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιούλιος 2007 - 12:17

kai pia den vlepo tipota giati den prolaveno.pados psaxno pos kai pos ta epeisodia tou "one piece":burningbe3:



μάλλον δεν είδες και αυτό...

Προσοχή

Παρακαλούμε μην χρησιμοποιείτε gr33klish στις απαντήσεις σας...^^


#9 nightwatcher

nightwatcher

    Anime Newbie

  • Members
  • 32 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 18 Ιούλιος 2007 - 15:02

dragonball z.....

#10 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3.264 Δημοσιεύσεις:
  • LocationΘεσσαλονίκη

Καταχωρήθηκε 19 Ιούλιος 2007 - 15:18

από τότε που τα πρώτα home video ήρθαν στην Ελλάδα τοτε δεν χρειαζοταν να γραψω τιποτα μιας και τα νοικιαζα (αρχιζοντας απο το 1985-86). Οποτε το πρωτο anime που νοικιασα πρεπει να ηταν το Locke the Superman οταν ημουν 6 χρονων.

Μου φαινεται παντως πως ενα-δυο επεισοδια από το Ribbon Knight πρεπει να τα ειχαμε σε κασσεττα. Απο cartoon μου φαινεται ηταν το Dangermouse. Τοτε παντως αυτα που ειχαμε γραψει απο την τηλεοραση και τα εβλεπα απειρες φορες ήταν το Flight of Dragons και Le Roi et l'oisseau

Μεχρι να χαθουν και να τα ξαναβρω μεσω δικτυου μετα απο τοσα χρονια.

#11 shoujo-chan

shoujo-chan

    Starting...

  • Members
  • 8 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 19 Ιούλιος 2007 - 17:49

Pokemon και yu-gi-oh ^^

#12 nick

nick

    One Piece Addict

  • Members
  • 136 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Ιούλιος 2007 - 23:01

Pokemon, Digimon, Yu-Gi-Oh και One Piece πριν από περίπου 5 χρόνια... Τα είχα δει καμιά εκατοστή φορές και μετά τα έσβησα... Μετανιώνω τώρα που δεν τα κράτησα. Θα τα έβλεπα και θα θυμόμουν τις παλιές καλές εποχές...Ααααχ!!!:if:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#13 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 20 Ιούλιος 2007 - 23:09

Δεν θυμαμαι κια πολυ καλα,αλλα πρεπει να εγραφα πολυ μικρη.Μαλλον πριν απο 8-9 χρονια sailormoon ή dragonball,εχω ξεχασει πια τι ακριβως...(και power rangers μπορει να ειχα γραψει :P)

#14 Steiner_Zidane

Steiner_Zidane

    Anime Freak

  • Members
  • 319 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 24 Ιούλιος 2007 - 00:04

Καμία γιατί δεν είχα βίντεο...:deadga6: Το παλιό που είχαμε το είχα χαλάσει και μετά και καλά για να διαβάζω δεν πήρανε άλλο! Όποτε έλειπα τα σαββατοκύριακα και έχανα το Dragonball, κάθε Δευτέρα μετά το σχολείο την έβγαζα σε σπίτια φίλων που τους είχα βάλει να το γράψουνε. Ελεηνό το ξέρω, γι' αυτό μετά πήρα PS2 με το πρωτόγνωρο τότε DVD για 160.000 δρχ. Είχα απωθημένα πολλών χρόνων βλέπετε.:bahhh:
Δημοσιευμένη  εικόνα

#15 6Greed9

6Greed9

    Solid Duck

  • Members
  • 233 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε 26 Ιούλιος 2007 - 17:15

εγραφα DBZ,ειχα ολα τα eps απο το Buu Saga μεχρι το τελος,αλλα δεν τις βρισκω,και εχει κολλησει και η γ@μωαλυσιδα.

Τ____Τ