Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Help for a song


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2007 - 02:09

Το song λεγετε Salvation και η band Evereve παιδες το θελω το song παρα πολυ οποιος το βρει καπου και μου το δωσει θα τον ευγνωμονω παρα πολυ please help me!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#2 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 07 July 2007 - 02:38

Το song λεγετε Salvation και η band Evereve παιδες το θελω το song παρα πολυ οποιος το βρει καπου και μου το δωσει θα τον ευγνωμονω παρα πολυ please help me!


http://www.downtracker.com/en/item/?EverEve+-+%7C.enetics+%2F+Tried%26Failed
εψαξα και στους σκληρους μου,το κομματι δεν υπαρχε.μονο Redemption βρηκα ενα.
ισως το βρεις σε ενα απο τα links.

Posted Image


#3 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 07 July 2007 - 05:22

Ευχαριστο μεγαλε αλλα στης ρωσικες τις σελιδες τα βρισκω σκουρα αστωσο στα αλλα θα το ψαξω τωρα εχει ενα μικρο προβληματακη ευχαριστω πολυ και για την ενημερωση σχετικα!
Αλλος κανεις...!:-)
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#4 odin

odin

    Lord of valhalla

  • Retired Staff
  • 1,535 posts

Posted 07 July 2007 - 10:31

Save link as
Ελπιζω να εινια αυτο που ψαχνεις:byejg9:

#5 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 08 July 2007 - 00:30

ΜΕΓΑΛΕ αυτο να ειναι song μπραβο χιλια ευχαριστω παρα πολυ σοβαρα!!!!!!
Αλλα μια βοιθεια πως το κατεβαζεις αυτο εμεινε μονο!!!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#6 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 08 July 2007 - 02:02

ΜΕΓΑΛΕ αυτο να ειναι song μπραβο χιλια ευχαριστω παρα πολυ σοβαρα!!!!!!
Αλλα μια βοιθεια πως το κατεβαζεις αυτο εμεινε μονο!!!!!

αν κανεις click με Mozilla firefox θα σου βγαλει ενα πλαισιο διαλογου του στυλ save as /open with.
και επιλεγειs save as φυσικα.

Posted Image


#7 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 08 July 2007 - 02:20

αν κανεις click με Mozilla firefox θα σου βγαλει ενα πλαισιο διαλογου του στυλ save as /open with.
και επιλεγειs save as φυσικα.


Ρε συ μου βγαζει κατι buy now και δεν μπορω για tell me why ρε pastor βολεψεμε καπως!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#8 Deafening_Silence

Deafening_Silence

    Daydreamer

  • Members
  • 44 posts

Posted 08 July 2007 - 03:02

Δεξί κλίκ πάνω στο λινκ που έδωσε ο odin και μετά πατάς save as/ αποθήκευση ως.
"There is nothing like returning to a place that remains unchanged to find the ways in which you yourself have altered" -Nelson Mandela-

#9 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 08 July 2007 - 03:04

Ρε συ μου βγαζει κατι buy now και δεν μπορω για tell me why ρε pastor βολεψεμε καπως!


Σου είπε ! Με Mozilla firefox απλά πατάς πάνω στο link και σου βγαίνει επιλογή να το αποθηκεύσεις.


Αν και απ' ότι βλέπω και με Internet Explorer απλά με ένα κλικ πάλι αποθηκεύεται. Όπως επίσης και αν πατήσεις "δεξί κλικ --> αποθήκευση ως"


Ωραίο τραγούδι παρεμπιπτόντως

EDIT
Πάλι με πρόλαβαν :P

E5VV38U.jpg


#10 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 08 July 2007 - 04:34

Σου είπε ! Με Mozilla firefox απλά πατάς πάνω στο link και σου βγαίνει επιλογή να το αποθηκεύσεις.


Αν και απ' ότι βλέπω και με Internet Explorer απλά με ένα κλικ πάλι αποθηκεύεται. Όπως επίσης και αν πατήσεις "δεξί κλικ --> αποθήκευση ως"


Ωραίο τραγούδι παρεμπιπτόντως

EDIT
Πάλι με πρόλαβαν :P


Ναι φιλε πραγματικα πολυ καλο ξερετε τι εγινε μπενω με firefox αλλα μπενω απο ιντερνετ καφε και μου λεει οτι χριαζετε το quick time 7 pro και επειδη το νετ εχει αλλη εκδοση δεν το κατεβαζει αλλα φανταζομαι οτι εσεις εαν το κατεβασατε θα εγεινε κανονικα σωστα;
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#11 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 08 July 2007 - 04:47

Καλα μαγκες σας ειμαι ευγνωμων δηλαδη τι να πω ειστε και g@m0 τα παιδια ευχαριστω οσο δεν παι, μπαβο μπραβο μπραβο!
Αλλα αυτα παθενει κανεις εαν δεν διαβαζει καλα τα post phadom duck μπηκα με explorer και ........ τσακ download και δεν συμαζεβετε!
Οποτε το θεμα εκλεισε σας ευχαριστω ολους φαντομα κλειδαρια διαγραφη οτι γουσταρεις you are the super mod!
THANKS AGAIN!!!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#12 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 11 July 2007 - 13:57

Case closed, locku locku...:fromabove:

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.