Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

help with dvd writer


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#16 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 21 June 2007 - 20:43

Δεν ξέρω σε τί μπορεί να μου χρησιμέψει. Αλλά αφού με φοβάσαι θα σου δώσω το link να το κάνεις μόνος σου. Πρόσεξε όμως μην κατεβάσεις κάτι λάθος γιατί μετά πάει...

http://support.packardbell.com/global/

#17 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 22 June 2007 - 11:46

Για να αγορασω καινουργιο τι πρεπει να προσεξω?Πρεπει να ειναι συμβατο με την motherboard η κατι τετοιο?
Posted Image

#18 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 22 June 2007 - 12:35

Όλα είναι συμβατά, δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Απλά διαλέγεις αυτό που θες εσύ ;)

#19 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 22 June 2007 - 12:43

Οκ ευχαριστω για την βοηθεια :)
Κατι αλλο.Η συνδεση του στο pc ειναι δυσκολη?Θελει τιποτα κατσαβιδια και τετοια?
Posted Image

#20 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 22 June 2007 - 13:32

Δύσκολη δεν είναι άμα ξέρεις. 5 λεπτά δουλειά. Αλλά ναι θες κατσαβίδια και τέτοια... Άμα δεν έχεις ξανακάνει κάτι αντίστοιχο θα σου πρότεινα, αν το κάνεις εσύ, να προσέξεις ιδιαίτερα.

#21 kabamaru-1986

kabamaru-1986

    Koenma-Sama

  • Members
  • 627 posts

Posted 22 June 2007 - 13:33

Αναλογα με το Case που εχεις, καποια θελουν κατσαβισι και καποια αλλα οχι.
Δεν ειναι δυσκολο αλλα αν δεν εχεις ανοιξη ποτε PC μην το επιχειρησεις, μην κανεις καμια ζημια.
/////////////////////////////////////////////////

Η λιστα μου (Για ανταλαγες pm me)

Πατα εδω:kill4u:

Ειμαι κλεφτης πατα με αν τολμας:hiding_something:

#22 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 22 June 2007 - 17:56

Δεν εχω ανοιξει pc ποτε μου.Λετε να κανω καμια ζημια?
Posted Image

#23 kabamaru-1986

kabamaru-1986

    Koenma-Sama

  • Members
  • 627 posts

Posted 23 June 2007 - 00:43

Εγω θα σου προτινα να φωναξεις καποιον φιλο/φιλη που ξερει να σου το κανει.Μιας και δεν ξερεις ποτε τι μπορει να γινει
/////////////////////////////////////////////////

Η λιστα μου (Για ανταλαγες pm me)

Πατα εδω:kill4u:

Ειμαι κλεφτης πατα με αν τολμας:hiding_something:

#24 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 23 June 2007 - 07:11

Βασικα απο την αρχη σκεφτομουν να φωναξω τεχνικο.
Posted Image

#25 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 23 June 2007 - 09:12

Τζάμπα θα πληρώσεις κάπου 50 ευρώ. Και εγώ προτείνω να φωνάξεις κάποιον φίλο σου.

#26 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 26 June 2007 - 08:51

Αγορασα καινουργιο dvd writer αλλα δεν μπορω να το συνδεσω.Ειναι καπως περιεργο το case του pc.Προσπαθησα αλλα ματαια.Νομιζω ομως πως εκανα μια βλακεια καθως βλεπω πως το φωτακι ενδειξεων που ειναι πανω απο το τροφοδοτικο ειναι μονιμως αναμμενο.Τι σημαινει αυτο?
Posted Image

#27 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 26 June 2007 - 08:54

Που να ξέρουμε.... :P Αφού είναι φωτάκι ενδείξεων, κάτι θα δηλώνει. Αυτό ή θα το βρεις γραμμένο πάνω στο τροφοδοτικό ή στα manual του...

#28 ville_valo

ville_valo

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 26 June 2007 - 09:45

Φοβαμαι μηπως ειναι κατι σοβαρο σχετικα με την τροφοδοσια.
Posted Image

#29 trynksssj2

trynksssj2

    Anime Elite

  • Retired Staff
  • 1,368 posts

Posted 26 June 2007 - 10:31

Άμα ήταν σοβαρό, δεν θα άναβε το PC. Σου είπα, δεν μπορούμε να ξέρουμε τί ρόλο βαράει το λαμπάκι στο τροφοδοτικό σου. Αυτό πρέπει να το βρεις εσύ. Λογικά το γράφει στο manual του PC σου ή του τροφοδοτικού σου.

#30 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 09 July 2007 - 01:26

Βασικα αν του το δώσεις θα πρέπει να τον σκοτώσεις μετά.


Καλο οχαοχαοχα!
Κοιταξε και εγω ειχα παρομιο προβλημα δωκιμασα τα most απο οτι ειπαν τα παιδια αλλα nothing καλο θα ειταν να παρεις ενα καινουργιο και πιο αξιοπιστο dvd θα σου προτηνα ενα PLEXTOR PX-755A/T3 DVDR/RW RETAIL των 68ευρωπουλιων απο e-shop αλλα παλεψετο μωρε κριμα ειναι και τα γκαφρα!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!